Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Straipsniai

03 May Biuro įsirengimas namuose: greitai, paprastai, funkcionaliai
baldaitau.lt 0 1042
Tinkamiausios erdvės paieškosPirmasis žingsnis - pasirinkti erdvę, kurioje bus Jūsų darbo kambarys. Žinoma, jeigu galite sau leisti turėti visą atskirą kambarį darbui - tokiu atveju ir jo interjero kūrimas bus kur kas lengvesnis. Kitu atveju reiki..
03 May Pigiausi namų dekoravimo būdai
baldaitau.lt 0 1093
Jeigu gyvenate namuose, kurie Jums pabodo, tačiau investicijos yra ribotos – tokiu atveju rekomenduojame skaityti mūsų straipsnį ir naudojantis idėjomis dekoruoti namus pigiomis smulkmenomis, kurios atgaivins net ir labai senus namus. BaldaiTau.lt..
03 May Kaip tinkamai prižiūrėti baldus?
baldaitau.lt 0 1568
Baldų priežiūra nėra sudėtinga. Juolab, nereikalauja kokių nors specifinių žinių, tad kiekvienas norintis naujam gyvenimui prikelti daiktus – paprasčiausiai turėtų pasinaudoti mūsų patarimais. Jie paprasti, pigūs ir svarbiausia – veiksmingi.Odinių..
19 Jan Tinkamiausios lovos vaikui pasirinkimas. Patarimai.
baldaitau.lt 0 926
Geras miegas vaikams yra toks pat svarbus kaip ir suaugusiems, o gal net ir svarbesnis, kadangi mažieji kiekvieną dieną mokosi pažinti pasaulį, atranda naujus dalykus, tad tam būtina gerai išsimiegoti, kad smegenys puikiai „veiktų“.Amžiaus niuansa..
13 Aug Valgomojo įvaizdis: kaip suderinti baldus?
baldaitau.lt 0 964
Valgomasis, kitaip - svetainė yra ta vieta, kurioje dažniausiai būname tuomet, kai norime paminėti kokią nors šventę. Tokio tipo atskiras kambarys namuose - labai geras pasirinkimas. Ne tik patogu priimti svečius, jeigu jie neplanuotai užsuka į sv..
02 Aug Vaikiško kilimo pasirinkimas ir priežiūra
baldaitau.lt 0 468
Dažnai tėveliai daugiausia dėmesio skiria vaikų kambario ruošybai, kadangi norisi, jog mažieji augtų tokioje aplinkoje, kuri būtų graži ir tuo pačiu funkcionali. O stilius bei patogumas neatsiejamas nuo daugelio mažų smulkmenų, kurias įvertinus pa..
20 May Kaip susikurti lietuvišką interjerą namuose? Koks jis?
baldaitau.lt 0 510
Kol lietuviai kopijuoja itališkus, prancūziškus bei skandinaviškus stilius, pamiršta, kad kartais genialiausias pasirinkimas ya tas, kuris yra paprasčiausias ir šiuo atveju tai galėtų būti lietuviškas interjeras. Nieko nežinote apie tokį? Sakykite..
17 May 6 interjero klaidos, kurias daugelis daro savo namuose
baldaitau.lt 0 488
Svajojate apie tokius namus, kuriuose kiekvienas daiktas turėtų jam labiausiai tinkamą vietą, kuriuose būtų lengva kvėpuoti dėl erdvės, tačiau tuo pačiu po ranka būtų viskas, ko reikia komfortabiliam gyvenimui? Tokiu atveju teks apgalvoti labai da..
15 May Baltas namų interjeras: nuo stalo iki sofos
baldaitau.lt 0 1311
Baltos spalvos interjeras, lyginant su kitomis galimybėmis, yra nepelnytai pamirštas. Daugelis klaidingai galvoja, kad balta spalva yra labai tepi, kad ji labai greitai praranda savo natūralų atspalvį ir įsigijus baldus juos tenka neužilgo perdažy..
14 May Valgomojo stalas ir kėdės: kaip pasirinkti geriausius?
baldaitau.lt 0 800
Sakoma, kad kasdieninis valgymas neturėtų būti tik procesas patenkinantis Jūsų skrandžio poreikius. Tai turi būti ritualas, kuris padeda socializuotis, padeda patirti naujus skonio bei kvapo pojūčius, žinoma, garantuoja puikią savijauąa. Nuostabia..
16 Nov Virtuvė – skaniam maistui. Projektavimo klaidos, patarimai bei galimybės!
baldaitau.lt 0 1467
Drąsiai galima sakyti, kad virtuvė yra viena svarbiausių patalpų, kadangi joje gaminamas maistas kiekvieną dieną mums palaiko gyvybę. Juolab, daugelis žmonių sutinka, kad gaminti gražiai atrodančioje virtuvėje yra kur kas maloniau. Suprantama, kad..
20 Sep Įrenginėjame vonios kambarį: patarimai, idėjos ir galimybės
baldaitau.lt 0 780
Vonios kambarys yra ta patalpa, kurioje mes lankomės kiekvieną dieną. Nors gali atrodyti, kad čia praleidžiame gana mažai laiko, visgi, suskaičiavus minutes ir jas sudėjus - skaičiai Jus nustebins. Suprantama, kad būti kokybiškame vonios kambaryje..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 34 (viso puslapių - 3)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.