Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Kėdės vaikams

Kėdės - sveikatos šaltinis?

Turbūt antraštė jus kiek nustebino ir gal net suglumino, kadangi sakyti, jog kėdės vaikams yra tikrų tikriausias energijos šaltinis yra kiek per stipru. Visgi, tiesa tokia, kad taip ir yra, kadangi jeigu asmuo teisingai sėdės - ateityje jam nekils jokių problemų, kurios gali būti susijusios su stuburu, o tuo pačiu ir sveikata.

Kėdės vaikams užtikrina, kad mažieji bus sveiki, kadangi visus sveikatos pradmenis mes padedame vaikystėje. Jeigu jie teisingi - tuomet galite būti tikras, kad rezultatas ateityje bus tik teigiamas.

Gera kėdė - sveikas vaikas

Visi puikiai žinome, kaip svarbu taisyklingai sėdėti. Tai gali ne tik užtikrinti, kai vaiko eisena bus taisyklinga, tačiau tuo pačiu tai galimybė džiaugtis kur kas sveikesne ir labiau poreikius patenkinančia sveikata. Kėdės vaikams labai svarbios ir gal net tikslu sakyti, kad labai geras jų pasirinkimas yra kiek svarbesnės nei tos, kurios yra skiriasi suaugusiems. Paprasčiausiai būtent vaikystės metu formuoja kiekvieno mūsų polinkiai ir gebėjimai ir būtent tinkamai įvertinus visus su sveikata susijusius kriterijus galima būti tikram, kad galutinai tikrai pavyks užaugti sveiku žmogumi.

Visi norime, kad mūsų vaikai būtų sveiki, tačiau ne visada pasirūpiname, kad jiems būtų suteiktos visos sąlygos, kurios užtikrintų, kad jie toli būtų. Visi baldai mažiesiems padeda tobulėti ir tuo pačiu koreguotis tam tikras smulkmenas. Viena iš jų yra kėdės, kurių platus pasirinkimas leidžia kiekvienam atrasti tinkamiausią variantą.

Labai svarbu pabrėžti tai, kad galima pasirinkti iš labai daug skirtingų variantų. Tai reiškia, kad vienos kėdės labiausiai tinka prie rašomojo stalo ir tai geriausias variantas tuomet, kai asmuo dirba. Kita vertus kėdės gali būti komponuojamos kambaryje ir jų pagrindinė funkcija nėra pastovi. Paprasčiausiai jų užsireikia tuomet, kai namuose yra svečių. Kiekviena kėdė turi tikslią funkciją, kurią reikia vertinti ir propaguoti, kadangi tik tai gali užtikrinti, kad pasirinkimas bus tikslingas ir tinkamas.

Brangu? Ieškokime pigiau...

Kėdės vaikams BaldaiTau.lt prekybos vietoje tikrai nedidelėmis kainomis, tad jeigu asmenų finansinė situacija yra kiek neaiški - tokiu atveju tikrai mūsų prekybos vietoje galima rasti pasirinkimų, kurie labiausiai patenkintų poreikius. Visgi, kėdės vaikams kai kuriems asmenims gali būti kiek per brangios, tad vietoje to pasirenkama mažuosius sodinti prie stalo mokytis foteliuose ir panašiai. Iškrypęs stuburas - viena didžiausių problemų, kurią vėliau gali būti paprasčiausiai labai sunku išspręsti. Pagalvokite, ar kelių eurų kaina verta rizikuota savo sveiko sveikata.

Kėdės vaikams gali būti kiek pigesnės jeigu pasirinksite jau dėvėtą baldą, kurį galima pasistengti atrestauruoti pačiam. Kiekvienas asmuo, kuris turi bent minimalius menininko gebėjimus gali būt tikras, kad jam atsiveria labai plačios galimybės džiaugtis puikiais rezultatais kaip paprasčiausių kėdžių papuošimas. Tereikia šiek tiek fantazijos ir dažų, kurie gali užtikrinti, kad baldas atrodys labai gerai.

Puikus dažas - akvarelė. Su pastarąja galima padaryti stebuklus. Jeigu manote, kad jums pačiam gali sektis kiek sunkiai nupiešti tokius paveiksliukus, kurie atrodys tikrai gražiai - galima pasisamdyti dailininką. Tiesa, labai svarbu nepamiršti to, kad vaikas anksčiau ar vėliau užaugs ir jam gali nebepatikti toks apipieštas baldas. Na, o tuo labiau neturi visų pinigų keisti baldų kartu su vaiko augimo tempais. Paprasčiausiai pagalvokite, įvertinkite pasirinkimus ir džiaukitės jais.

BaldaiTau.lt teikia daug pasirinkimų tiek kainos, tiek stilistiniu aspektu. Kiekvienam žmogui pavyks atrasti labiausiai jam tinkantį variantą. Kai egzistuoja toks platus pasirinkimas - visi ras tai, kas labiausiai patenkins jų poreikius.

Kodėl negalima dirbti ant lovos?

Kėdės vaikams turi labai aiškią funkciją, kurią tikslingai atlikdamos gali užtikrinti, kad galutiniai rezultatais padės būti sveikoms asmenybėms. Būtent todėl daktarai labai dažnai akcentuoja, kad tinkamo baldo suradimas - sunkus darbas, tačiau jį įvykdžius galutinai galima džiaugtis gauti rezultatu.

Daugelis vaikų turi nešiojamuosius kompiuterius ir jais ruošia namų darbus. Dažniausiai dirbama lovoje, kadangi horizontalioje padėtyje tai atrodo paprasčiausiai labai patogu. Svarbu yra tai, kad tokia darbo pozicija ne tik kad mažina vaiko galimybes pasiekti geresnį rezultatą, tačiau tuo pačiu ir prisideda prie sveikatos prastėjimo. Visi, kurie turi problemų su stuburu gali patvirtinti, kad jas susitvarkyti reikia begalo daug laiko ir pastangų. Galiausiai, ir pinigų, tad kuo taisyklingiau pradėsite savo darbus - tuo rezultatas jus labiau džiugins.

Kėdės vaikams būtinos greta stalo, kad taip būtų pasiekiamas geresnis darbas:

 • Tvarkinga sėdėsena užtikrina didesnį produktyvumą.
 • Nekrypsta stuburas.
 • Akys būna tinkamame lygmenyje ir tai garantuoja, kad vaikas netaps trumparegiu arba toliaregiu.
 • Taip pat nepradeda skaudėti kojų, kas yra labai dažna problema, jei nuolatos gulite.

Akivaizdu, kad kėdės vaikams turi labai daug pliusų, kurie lemia jų pasirinkimą.

Kaip pasirinkti kėdę?

Kėdės pasirinkimas gali būti kur kas sudėtingesnis darbas, tad reikia apgalvoti labai daug smulkmenų galinčių užtikrinti, kad gautinis rezultatas visiškai patenkins poreikius. Pateikiame kelias gaires, kurios preliminariai padės suvokti, kaip geriausia pasirinkti kėdę. Visgi, pati svarbiausia taisyklė yra tai, kas vaikutis privalo tai daryti pats. Svarbiausia, kad būtų patenkinami visi jo poreikiai.

 • Dažniausiai kėdės būna reguliuojamo dydžio, tačiau jeigu žvalgotės tose, kurios nereguliuojamos, tokiu atveju įvertinkite, kad vaikui būtų kuo patogiau atsisėsti.
 • Derinkite kėdę spalviniu aspektu prie visų kitų kambaryje esančių baldų.
 • Modernios kėdės vaikams šiuo metu vienas populiariausių pasirinkimų. Ar jos dera interjere?
 • Ar klasikinės kėdės vaikams yra geras pasirinkimas?
 • Įvertinkite, kokią pinigų sumą galite skirti paslaugoms.
 • Kėdės vaikams skiriamos pagal tai, ar jos bus statomos prie rašomojo stalo ar svetainėje, ar t.t.

Kėdės vaikams gali užtikrinti malonų sėdėjimą. Labai svarbu pasirinkti tokią, kuri visapusiškai patenkintų poreikius. BaldaiTau.lt teikia daug variantų, tad kiekvienas sugebės atrasti labiausiai tinkantį ir patinkantį.

Ar vaikų ir suaugusių kėdės skiriasi?

Kėdės vaikams neveltui yra skiriamos tam tikrai kategorijai. Paprasčiausiai jos kiek skiriasi nuo tų, kurios yra suaugusiems. Akivaizdu, kad jeigu yra atskira kategorija tai reiškia, kad kėdės vaikams šiek tiek skiriasi nuo tų, kurios skirtos suaugusiems.

BaldaiTau.lt - geriausia vieta pirkti baldus, kadangi:

 • Teikiama produkcija yra pačiomis geriausiomis kainomis.
 • Teikiamas labai platus pasirinkimas, tad kiekvienas žmogus atras tinkamiausią variantą.
 • Galima gauti labai daug nuolaidų, kurios skatina pasinaudoti elektroninės parduotuvės teikiamais malonumais.
 • Teikiama produkcija yra tik pačios aukščiausios kokybės.

BaldaiTau.lt - kiekvienas sugebės atrasti tai, kas labiausiai patenkina jų poreikius. Svarbiausia, kad labai platus pasirinkimas patenkins visų, net ir pačių išrankiausių asmenų norus. Kuomet galima atrasti tobulumą - reikia jo ieškoti. BaldaiTau.lt - jūsų paslaugoms.

Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 56/53/84-96 cm.Daugiau matmenų pateikta kėdės brėžinyje.Spalva: pilka.Rekomenduojama maksimali apkrova iki 80 kg.Medžiaga: audinys, plastikas.Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje.Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis e..
47,18€
Be PVM:38,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 41/56/86-98 cm.Daugiau matmenų pateikta kėdės brėžinyje.Spalva: pilka, juoda.Rekomenduojama maksimali apkrova iki 80 kg.Medžiaga: membraninis audinys, tinklelis, plastikas.Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje.Dėl tikslesnio ..
47,18€
Be PVM:38,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 51/54/81÷91/42÷52 cmSpalva: tamsi žaliaPaprastas mechanizmasMedžiaga: velveto audinysRekomenduojama maksimali apkrova iki 100 kgPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
88,32€
Be PVM:72,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 42/49/85 cmSpalva: baltaMedžiaga: buko mediena, faneraPrekės pristatomos pakuotėse, surinktos..
127,04€
Be PVM:104,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 44/47/82 cmSpalva: baltaMedžiaga: buko mediena, faneraPrekės pristatomos pakuotėse, surinktos..
110,10€
Be PVM:90,99€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 44/79-88/60/44-53 cmSpalva: rožinė, auksoMedžiaga: veliūro audinys, metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el..
112,63€
Be PVM:93,08€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 44/79-88/60/44-53 cmSpalva: juoda, auksoMedžiaga: veliūro audinys, metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el...
112,63€
Be PVM:93,08€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 44/79-88/60/44-53 cmSpalva: juodaMedžiaga: veliūro audinys, metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu ..
101,74€
Be PVM:84,08€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 43/79-89/64/46-56 cmSpalva: smėlioMedžiaga: veliūro audinys, metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu..
105,10€
Be PVM:86,86€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 41,5/95-111/62/48-68 cmSpalva: smėlioMedžiaga: veliūro audinys, chromuotas metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino tei..
94,09€
Be PVM:77,76€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 41,5/95-111/62/48-68 cmSpalva: pilkaMedžiaga: veliūro audinys, chromuotas metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirau..
94,09€
Be PVM:77,76€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 41,5/95-111/62/48-68 cmSpalva: juodaMedžiaga: veliūro audinys, chromuotas metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirau..
94,09€
Be PVM:77,76€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 41,5/95-111/62/48-68 cmSpalva: rožinėMedžiaga: veliūro audinys, chromuotas metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teira..
94,09€
Be PVM:77,76€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 53/120-128/77/47-55 cmSpalva: juoda, raudona, pilkaMedžiaga: audinys, plastikasMultiblock mechanizmas – suteikia galimybę reguliuoti sėdimosios dalies ir atlošo pasvirimo kampąPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekome..
138,25€
Be PVM:114,26€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 53/60/93÷105/48÷60 cmSpalva: tamsi žaliaTILT mechanizmasMedžiaga: velveto audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
88,32€
Be PVM:72,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 57/55/79÷89/43÷53 cmSpalva: tamsi žaliaPaprastas mechanizmasMedžiaga: velveto audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
102,84€
Be PVM:84,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 51/54/81÷91/42÷52 cmSpalva: pilkaPaprastas mechanizmasMedžiaga: velveto audinysRekomenduojama maksimali apkrova iki 100 kgPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
88,32€
Be PVM:72,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 53/46/98÷110/40÷52 cmSpalva: baltaTILT mechanizmasMedžiaga: eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
88,32€
Be PVM:72,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 56/53/84-96 cm.Daugiau matmenų pateikta kėdės brėžinyje.Spalva: rožinė.Rekomenduojama maksimali apkrova iki 80 kg.Medžiaga: audinys, plastikas.Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje.Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis ..
47,18€
Be PVM:38,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 40/45/83-95 cm.Daugiau matmenų pateikta kėdės brėžinyje.Spalva: balta, rožinė.Rekomenduojama maksimali apkrova iki 80 kg.Medžiaga: eko oda, klijuota lenkta fanera.Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje.Dėl tikslesnio pristatym..
83,48€
Be PVM:68,99€
Matmenys (skersmuo) 11 cm Spalva: juoda Medžiaga: kaučiukas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
2,22€
Be PVM:1,83€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 48/53/80-90 cm.Daugiau matmenų pateikta kėdės brėžinyje.Spalva: balta.Rekomenduojama maksimali apkrova iki 80 kg.Medžiaga: eko oda, plastikas, chromuotas plienas.Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje.Dėl tikslesnio pristatymo..
78,64€
Be PVM:64,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 43/42/78÷89/45÷56 cm Spalva: pilkaMedžiaga: eko oda, polipropilenas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
56,86€
Be PVM:46,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 58/56/92÷102 cm Spalva: pilkaTILT mechanizmas Medžiaga: membraninis audinys/tinklelis Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
68,96€
Be PVM:56,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 56/41/87÷95/42÷50 cm Spalva: pilka/žalia TILT mechanizmas Medžiaga: audinys/tinklelis Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
85,90€
Be PVM:70,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 39/52/75÷85/44÷54 cmSpalva: žalia, balta, juodaPaprastas mechanizmasKomplektacijoje ratukai (padengti guma) Medžiaga: eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
62,91€
Be PVM:51,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 53/60/98÷110/48÷60 cm Spalva: tamsiai pilka Medžiaga: audinys TILT mechanizmas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
88,32€
Be PVM:72,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 53/46/98÷110/40÷52 cm Spalva: violetinė TILT mechanizmas Medžiaga: eko oda Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
88,32€
Be PVM:72,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 56/50/94÷105/38÷49 cmSpalva: juoda, raudonaPaprastas mechanizmasMedžiaga: eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
67,75€
Be PVM:55,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 56/56/87÷95/42÷50 cm Spalva: rožinė, pilka TILT mechanizmas Medžiaga: audinys, sietas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
85,90€
Be PVM:70,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 56/56/87÷95/42÷50 cm Spalva: juoda, pilka TILT mechanizmas Medžiaga: audinys, sietas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
85,90€
Be PVM:70,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 53/46/98÷110/40÷52 cmSpalva: rožinėTILT mechanizmasMedžiaga: eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
88,32€
Be PVM:72,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/58/88÷98/45÷55 cm Spalva: tamsiai žalia Medžiaga: audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
67,75€
Be PVM:55,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 56/41/87-95 cm.Daugiau matmenų pateikta kėdės brėžinyje.Spalva: mėlyna, pilka.TILT aukščio reguliavimo mechanizmas.Rekomenduojama maksimali apkrova iki 100 kg. Medžiaga: audinys / tinklelis, chromuotas plienas. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo in..
85,90€
Be PVM:70,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 59/60/90÷100/42÷52 cm Spalva: raudona ,juoda, pilkaMedžiaga: eko oda, membraninis audinysTILT mechanizmas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
93,16€
Be PVM:76,99€