Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Lauko kėdės

Lauko kėdės - patogiam sėdėjimui visur ir visada

Ar kada pagalvojote, kad kėdės yra tas nematomiausias baldas, kuris atlieka labai svarbią ir rimtą funkciją? Daugelis žmonių paprasčiausiai pamiršta, kad jos yra namuose, tačiau kuomet pastarosios išmetamos dėl susidėvėjimo - jų trūkumas labai ženkliai jaučiasi. Tiesa, kėdės gali būti laikomos ne tik namuose, tačiau ir lauke. Lauko kėdės populiarios ne tik nuosavus namus turinčių žmonių soduose, tačiau ir daugiabučių pievelėse, kur žmonės mėgsta leisti laiką. Atšilus orams tiesiog būtina susikurti svajonių oazę savo sode. BaldaiTau.lt padės Jums tai padaryti siūlydami kokybiškus ir tuo pačiu baldus už priimtiną kainą.

Kaip pasirinkti lauko kėdę?

Lauko kėdžių pasirinkimas, kaip ir visų kitų baldų - komplikuotas. Ypač tokiu atveju, jeigu norite atrasti tokį daiktą, kuris visapusiškai patenkintų Jūsų poreikius. Kad paieškos būtų paprastesnės, malonesnės bei garantuotų, jog iš visų pasirinkimo galimybių atradote tą, kuri tikrai puikiai tinka - siūlome paieškas palengvinti naudojantis konkrečiais kriterijais. Trumpai juos ir aptarsime tikėdami, kad tai padės rasti geriausią lauko kėdę.

KAINA. Lauko kėdės pasirinkimas pirmiausia prasideda nuo savo finansų įvertinimo. Apskritai šis baldas nėra brangus, tačiau dažniausiai reikia ne vienos, bent jau minimaliai keturių lauko kėdžių, kurios būtų sudedamos aplink paskirtą stalą. Kaina varijuoja dėl daugelio veiksnių, tačiau pats pagrindinis yra tai, kad skiriasi medžiaga iš kurios baldas yra gaminamas. Brangiausiai kainuoja medinės lauko kėdės. Kiek pigesnis, tačiau lygiai toks pat tvirtas ir kokybiškas yra plastikinių lauko kėdžių pasirinkimas. Žinodami, kokią investiciją galite paskirti - nesunkiai rasite Jums labiausiai tinkamą variantą.

STILIUS. Kaip ir renkantis bet kuriuos kitus baldus, taip ir lako kėdės gali būti pasirenkamos pagal tai, kokio stiliaus jos yra. Žinoma, dažniausiai dizainą formuojame norint įsirengti kokybišką namo vidų, tačiau kai kuriems asmenims labai svarbu, kad sodas atrodytų skoningai. Dažniausiai galima išskirti klasikinį bei modernų stilių, tačiau lauko baldams ši taisyklė nėra taikoma. Paprasčiausiai - tai nepraktiška. Jeigu sode daug vietos - puikiai tiks didesnės lauko kėdės. Jeigu vietos mažai - pasirinkite mažiau vietos užimančius baldus.

SPALVA. Jeigu norite, kad lauko baldai tarpusavyje derėtų - tokiu atveju reikia kuo daugiau dėmesio kreipti spalviniam pasirinkimui. Žinoma, nebūtina pirkti baldus, kurie yra lygiai tokios pat spalvos, kartais labai puikiai tinka atspalviai ar net kardinaliai skirtingų spalvų baldai. Svarbiausia, kad viskas derėtų ir tiktų prie namo interjero bei augalų. Galiausiai, net ir greta esantis šulinys gali padėti nuspręsti, kokios spalvos lauko kėdės Jums labiausiai tinka.

DYDIS. Kuo daugiau vietos sode - tuo didesnes kėdės siūlome pasirinkti. Paprasčiausiai didesnės visada bus patogesnės, kadangi jose bus galima tradiciškai sėdėti ne tik sulenkus kojas 90 laipsnių kampu, tačiau susirangyti taip, kaip jums yra patogiausia šiltą vasaros vakarą. Tiesa, jeigu sodas mažas, tokiu atveju didelės kėdės paprasčiausiai atrodys neskoningai, kadangi kur kas per daug užims vietos. Nepamirškite, kad sode taip pat reikia palikti vietos augaliukams bei paprasčiausiai erdvei, kuri ir padaro sodą sodu.

KĖDĖ - FOTELIS. šis variantas labai puikiai tinka tuomet, jeigu turite pavėsinę, kurioje kėdės ir bus laikomos. Tokiu atveju jos dažniausiai ten stovi viską laiką, o ne yra įnešamos ir išnešamos tuomet, kai žmogus nori pabūti lauke. šio tipo kėdės dažniausiai yra labai patogios, kadangi turi didelius kojų bei rankų atlošus, jos puikiai tinka vyresniems asmenims, kurie sėdėdami kėdėje nori jaustis tarsi būdami krėsle.

Patarimai besirenkant lauko kėdes

Kol vieni džiaugiasi, kad galima pasirinkti iš tiek daug skirtingų variantų, tuo tarpu kiti dažniausiai liūdi, kadangi tenka įvertinti ypač didelė paklausą ir ne visada pavyksta atrasti tai, kas Jums labiausiai tinka. BaldaiTau.lt stengiasi bent kiek palengvinti Jūsų paieškas. Pateikiame kelis patarimus, kurie turėtų būti naudingi ieškant kokybiškų, ilgaamžių bei stilingų lauko kėdžių.

  • Prieš pirkdami lauko kėdes reikia įvertinti, kokia yra jų paskirtis. Tiksliau, kaip dažnai planuojate ant jų sėdėti? Galbūt kėdes perkate tam, kad ant jų būtų galima laikyti gėles? Tokiu atveju labiausiai tinka tokios, kurios yra be atlošų. Taip pat nuspręskite, ar kėdes kaskart pabuvusi lauke nešite į namus, ar visą sezoną laikysite lauke.
  • Funkcionalumas. Lietuvoje labai intensyviai plinta vakarienės lauke, tad ieškodami tinkamos kėdės nepamirškite, kad greta jos reikėtų pasirinkti ir tinkamą stalą. Patogiausia pirkti visą komplektą, kadangi tuomet žinosite, kad stilistiškai viskas labai puikiai dera.
  • Renkantis lauko baldus ir tuo pačiu kėdes nereikėtų pirkti tokiu, kurie yra medžiaginiai arba dekoruoti medžiaginiais apmušalais. Žinoma, ant tokių sėdėti kur kas patogiau, tačiau valymas labai sudėtingas ir jeigu lyjant lietui jie nebus uždengti - gali pradėti pūti. Patogi alternatyva - kuomet būnate lauke pasiimti pagalvių bei kitų užtiesalų ant kurių sėdėjimas bus tikras malonumas.
  • Nepamirškite, kad norint susikurti išskirtinį interjerą reikia pasirinkti ne niūrių spalvų, o kuo ryškesnius, nuotaikingesnius baldus, kurie padės sodą pagyvinti.
  • Jeigu norite, kad lauko kėdės Jums kuo ilgiau tarnautų - priežiūra yra būtina. Žinoma, nereikia skirti labai daug dėmesio ar pirkti specialių priemonių, tačiau net ir minimali priežiūra gali užtikrinti, kad baldas Jums kur kas ilgiau ir sėkmingiau tarnaus.
  • Nepamirškite, kad lauke atsibodę lauko baldai visada gali tapti labai išskirtinis ir įmantrus baldas namuose. Net ir lauko staliukai pastatyti svetainėse gali atstoti kavos stalą. Svarbiausia, kad viskas tokiu atveju atrodys tikrai labai išskirtinai ir stilingai. Žinoma, tokiu atveju tiesiog paprasčiausiai būtinas smulkmenų derinimas.

Svarbiausia, kad lauko baldai nėra tokie lepūs, kaip kad stovintys namuose, tad dažniausiai jiems ir dėmesio reikia skirti kur kas mažiau. Lauke stovinčios lauko kėdės gali sėkmingai visiškai neprižiūrimos išgyventi net kelis sezonus. Žinoma, jeigu skirsite kiek nors dėmesio, tokiu atveju jų sėkmingas gyvenimo laiko tarpas gali net padvigubėti.

Lauko kėdžių priežiūra

Priežiūra dažniausiai labai elementari. Net ir paprasčiausias lapų nuvalymas padeda baldui ilgiau išlaikyti savo natūralią spalvą ir gyvumą.

  • Kuo dažniau valysite - tuo tikresni galėsite būti, kad spalva išliks. Svarbiausia, kad valymui nereikia įsigyti kokių nors specialių priemonių. Paprasčiausiai pasiimkite vandens, skudurėlį ir muilą. Tai puikus tirpalas, kuriuo galima valyti lako kėdes. Plastikines drąsiai šlapinkite, o jeigu turimos kėdės yra medinės - tokiu atveju rekomenduojame valyti bent kiek sausiau.
  • Puikiai tinka plauti kėdes po labai didele srove. Tuomet galima pašalinti net ir minimaliuose tarpeliuose esančius nešvarumus, kurie prisideda ne prie estetikos, tačiau ir funkcionalumo mažėjimo.
  • Jeigu turima kėdė po truputį genda - skubiai ją tvarkykite. Nelaukite, kol baldu nebegalima bus naudotis. Lauko kėdės tvarkymas yra labai paprastas ir geri klijai gali pašalinti bet kokio tipo gedimus. Svarbiausia lauku pastebėti įtrūkimus.
  • Jeigu kėdė nebeatrodo taip gražiai kaip norite ir jos valymas nebeįmanomas - puikiai tiks užtiesalai, kurie galima padėti ir nuimti tuomet, kai kas nors ant jų sėdi. Užtiesalų keitimas tikrai nereikalauja jokio papildomo rūpesčio, o kėdės atrodys žymiai gražiau.

Lauko kėdės - tai ne tik interjero sprendimas. Tai galimybė kuo daugiau laiko praleisti lauke. O ir daryti tai labai maloniai. Kai tik atšyla orai - žmonės skuba į gamtą. Nieko nėra nuostabiau, kai ta gamta yra aplink Jus.

Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 74/69/76/42 cmSpalva : šviesi pilka, smėlioMedžiaga: milteliniu būdų dažytas plienas, sintetinis ratanas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
179,07€
Be PVM:147,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 74/69/76/42 cmSpalva : šviesi pilka, tamsi pilkaMedžiaga: milteliniu būdų dažytas plienas, sintetinis ratanas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
110,10€
Be PVM:90,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimos dalies aukštis): 47/45/85/43 cmSpalva: juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie įvarių stalųMedžiaga: dažytas plienas, sintetinis ratanasRekomenduojamas maksimalus svoris iki 100 kgPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino t..
59,28€
Be PVM:48,99€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis/sėdimosios dalies aukštis): 90/63/63/45 cmSpalva : juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
95,58€
Be PVM:78,99€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis/sėdimosios dalies aukštis): 96/120/70/45 cmSpalva : rusva, juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
202,06€
Be PVM:166,99€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis/sėdimosios dalies aukštis): 195/106/112/58 cmSpalva : pilka, juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
226,26€
Be PVM:186,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimos dalies aukštis): 55/47/74/43 cm Spalva: juoda, natūrali ruda, pilka Komplektacija: galima komplektuoti prie įvarių stalų Medžiaga: dažytas plienas, sintetinis ratanas, audinys Rekomenduojamas maksimalus svoris iki 100 kg Prekės pristatomos pakuotėse, nesur..
90,74€
Be PVM:74,99€
 Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 70/58/71/38 cmSpalva: natūrali, spalvotaMedžiaga: sintetinis ratanas, audinys, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu        ..
136,72€
Be PVM:112,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis):64/64/89/48 cm Spalva: natūrali, tamsiai ruda Komplektacija: galima komplektuoti prie įvarių stalų Medžiaga: natūralus ratanas, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. ..
113,73€
Be PVM:93,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 69/60/74/44 cmSpalva: ruda, juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu              &n..
59,28€
Be PVM:48,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 74/71/80 cm Spalva: ruda Medžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
102,84€
Be PVM:84,99€
 Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 140/58/71/38 cmSpalva: natūrali, spalvotaMedžiaga: sintetinis ratanas, audinys, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu       ..
226,26€
Be PVM:186,99€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 65/193/95 cmSpalva: pilka, tamsiai pilkaMedžiaga: sietelis, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
77,43€
Be PVM:63,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/72/95/40 cmSpalva: pilka, tamsiai pilkaMedžiaga: sietelis, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu              &n..
27,82€
Be PVM:22,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 69/58/93/42 cmSpalva: natūrali, pilkaMedžiaga: audinys, dažytas plienas, sintetinis ratanas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu          &n..
104,05€
Be PVM:85,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimos dalies aukštis): 47/45/85/43 cm Spalva: juoda, natūrali ruda Komplektacija: galima komplektuoti prie įvarių stalų Medžiaga: dažytas plienas, sintetinis ratanas Rekomenduojamas maksimalus svoris iki 100 kg Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tiks..
59,28€
Be PVM:48,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 43/46/100/70 cmSpalva: natūraliMedžiaga: sintetinis ratanas , dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
62,91€
Be PVM:51,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 57/57/78/45 cm Spalva: tamsiai ruda Medžiaga: sintetinis ratanas, plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
37,50€
Be PVM:30,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimos dalies aukštis): 41/52/86/45 cmSpalva: juoda, rudaKomplektacija: galima komplektuoti prie įvarių stalųMedžiaga: polipropilenasRekomenduojamas maksimalus svoris iki 100 kgPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. pa..
42,34€
Be PVM:34,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 71/70/94/45 cmSpalva: juoda, pilkaMedžiaga: audinys, dažytas plienas, sintetinis ratanasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu         ..
104,05€
Be PVM:85,99€
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 60/84/45/56 cmSpalva: juodaMedžiaga: polipropilenasDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 60/84/45/56 cmSpalva: pilkaMedžiaga: polipropilenasDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 60/84/45/56 cmSpalva: baltaMedžiaga: polipropilenasDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis/sėdimosios dalies aukštis): 90/44/55/46 cmSpalva : juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 24 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.