Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Biuro spintos

Biuro spintos - funkcionalumas gelbstintis kasdienybę

Tik tam tikrų daiktų būvimas biure įprasmina jo, kaip darbo vietos funkcionavimo, padėtį. Turbūt būtų sunku atrasti biurą, kuriame nebūtų stalo ant kurio atliekami beveik visi dienos darbai. Lygiai taip pat biure privalo būti kėdės ant kurių patogiai sėdint stengiamasi priimti pačius svarbiausius darbui skirtus sprendimus. Galiausiai, biuro spintos taip pat labai svarbios ir jeigu pastarųjų nėra - praktiškai negalima sakyti, kad esate biure. Yra tam tikri daiktai, kurie įprasmina konkrečią patalpą ir šiuo atveju biuro spintos - vienos iš tokių.

Universalūs patarimai, kurie padės pasirinkti biuro spintą

Tiek BaldaiTau.lt, tiek kitos prekybos vietos leidžia pasirinkti iš labai daug skirtingų spintų variantų. Būtent tai lemia, kad kartais paieškos reikalauja labai daug laiko. Svarbiausia yra susidėlioti kriterijus ir pagal juos atsižvelgti tuomet, kai ieškosite tinkamiausio varianto. Mes jums rekomenduojame pirkti būtent internetinėse prekybos vietose, kadangi dažniausiai jose:

 • Biuro spintos bus tikrai pigesnės.
 • Ieškoti tinkamo varianto kur kas patogiau.
 • Pavyksta sutaupyti labai daug laiko.
 • Verslininkai baldą atveš iki jūsų namų durų.
 • Galiausiai - egzistuoja daug platesnis pasirinkimas.

Internetinės parduotuvės - visada geresnis variantas. Tiesa, jose pasirinkimų tiek daug, kad reikia susidėlioti prioritetus, kad pavyktų atrasti tą variantą, kuris jums atrodo tinkamiausias.

 • Logiška, kad labai svarbu pažiūrėti, ar konkretus dydis jums yra tinkamas. Pirmiausia reikia išsimatuoti biuro vietą, o tik paskui pradėti ieškoti tinkamo baldo. Jeigu vieta netradicinė - tokiu atveju pasinaudokite spintos pagal individualų užsakymą teikiama galimybe.
 • Spalviniai ir kiti interjero būdai turėtų būti derinami prie bendros patalpos išvaizdos. Kadangi spinta yra vienas išdidžiausių patalpoje esančių baldų - būtent pagal ją turėtumėte ieškoti kitų baldų ir derinti smulkmenas.
 • Visada galima pasirinkti spintą, kurios durelės atsidaro į šonus ir tuo pačiu tokią, kurios yra stumdomos. Vėliau aptarsime, kuris variantas labiausiai tinka biure, o apskritai kiekvienas žmogus turėtų pasirinkti pagal savo poreikius.

BaldaiTau.lt profesionalai padės jums rasti labiausiai tinkantį variantą. Jeigu nežinote, kokia labiausiai tinka - pasikonsultuokite. Ilgametė patirtis visada leidžia pasiekti tobulumą.

Kaip atrodo tikra lietuviška spinta?

Modernios biuro spintos yra dažniausias pasirinkimas, kadangi šiuo metu klasika tampa antraeiliu būdu papuošti savo namų erdvę. Paprasčiausiai žmonės nori būti kuo inovatyvesni, tad natūralu, kad ir taip jie rengia kabinetus. Modernios biuro spintos - puikus pasirinkimas, tačiau pasižiūrėjus į lietuvaičių skonį galima drąsiai teigti, kad klasika - dominuoja.

Lietuviai paprasčiausiai dažniausiai renkasi medines spintas, o to įtakoje atsižvelgiant reikia sukurti ir tam tikrą interjerą. Medis savaime jau įprasmina klasiką. Aišku, norint visada galima padaryti taip, kad medinė spinta puikiai derėtų moderniame interjere ir visiškai -bdquo;nesipjautų-ldquo;. šiuo atveju labai gerai yra kreiptis į specialistus, kurie patars ir rekomenduos.

Kokias biuro spintas labiausiai mėgsta lietuvaičiai?

Tai, kad medis lemia pasirinkimą apima ir faktą, kad dažniausiai visas biuras montuojamas būtent medinių baldų pagalba. Medinės biuro spintos vienareikšmiškai laimi prie stiklines arba plastmasines, kurios kartais įvardijamos kaip neskoningos ir esančios prastas pasirinkimas apskritai. Kiekviena tauta turi tam tikrus aspektus, kurie lemia konkretų pasirinkimą. šiuo atveju jeigu pradėtumėte kalbėti apie biuro spintas - būtų galima išskirti tam tikrus aspektus, kuriuos labiausiai vertina lietuviai.

 • Kaip jau minėjome, lietuvių tarpe pačios populiariausios yra medinės biuro spintos.
 • Dažniausiai pasirenkamos tokios, kurios yra puoštos tradiciniais liaudies raštais. Jeigu nepavyksta tokių atrasti - labai nesunkiai galima nusipiešti ir pačiam paprasčiausiai naudojantis guašą.
 • Spintos būna ne stumdomomis durimis, o tokiomis, kurios atsidaro į šonus.
 • Vėlgi, reikia akcentuoti tai, kad prabangius kabinetus turintys direktoriai dažniausiai sau gali leisti labai didelius, masyvius baldus. Paprasčiausi biuro baldai, nors ir išlaiko autentiką, dažniausiai būna kiek paprastesni.

Negalima konkrečiai įsirengti buto vien taip arba kitaip tik todėl, kad tautiečiai taip daro. Tačiau faktas, kad vis daugiau asmenų kreipiasi į dizainerius prašydami, kad jiems būtų sukurtas tradicinis biuras vietoj modernaus, kuris populiariausias kitose Europos šalyse.

Komponavimas ir kitos puošybos gudrybės

Biuro spintos gali būti kuo paprasčiausios arba gali aptraukti aplinkinių žmonių dėmesį. šiuo atveju viskas remiasi į kiekvieno žmogaus norus. Jeigu norite, kad darbuotojai savo darbo vietoje jaustųsi kuo maloniau - tokiu atveju apskritai rekomenduojame, kad jie patys dekoruotųsi spintas taip, kaip jie labiausiai nori. Žinoma, niekas netrokšta, kad biuro vietoje būti labai daug skirtingų spalvų ir panašiai, tačiau išties svarbu, kad asmenys turėtų po jaukią spintą kiekvienas savo kabinete. Yra keli dekoravimo būdai, kurie padės net ir pačias nuobodžiausias spintas prikelti naujam gyvenimui:

 • Dekupažas yra labai vertinamas ir naudingas pasirinkimas.
 • Piešimas guašu - labai gražu ir gana populiaru.
 • Visada galite pasikviesti profesionalą, kuris papuoš spintas su moderniausiomis priemonėmis.

Svarbiausia yra tai, kad asmuo savo darbo vietoje turėtų tokią spintą, kuri jam atrodo pati gražiausia ir mieliausia.

Kuo galima pakeisti spintą?

Biuro spintos, kaip jau minėjome, yra labai svarbi detalė, kuri padeda tinkamai išpildyti visos patalpos išsidėstymą. Visgi, egzistuoja galimybės, kurios padės spintas perkelti kiek į kitą lygį. Spintos gali būti pakeičiamos kitais baldais, kurie taip pat talpūs ir padeda sistemingai susidėti visus reikalingus baldus.

 • Biuro spintelės - geras pasirinkimas tokiu atveju, jeigu darbo vietoje nėra labai daug daiktų.
 • Lentynose taip pat galima dėti dokumentus.
 • Staluose būna stalčiai, kurie talpina labai didelį kiekį įvairiausių daiktų.
 • Galiausiai interjere galima įkomponuoti pačių įvairiausių dėžių, kurios atrodo labai patraukliai ir yra funkcionalios.

Biuro spintos - geriausias pasirinkimas tokiu atveju jeigu tiksliai žinote, kad į jas gali būti dedamas didelis kiekis daiktų.

Ar spinta stumdomomis durimis biure - gerai?

Visada galima pasirinkti tarp spintų, kurios yra stumdomomis durimis ir tarp tokių, kurios atsidaro į šalis. Dažniausiai biure, visgi, išlieka tradicinės spintos ir tai lemia tai, kad spintos stumdomomis durimis funkcionaliausios yra gyvenamuosiuose namuose. Net ir tokiu atveju, jeigu jose yra lentynos, visgi, susidėti daiktus yra ne taip patogu.

Akivaizdu, kad klasika yra pats geriausias dalykas, kuris metai iš metų rodo, kad geriausia tai, kas yra laiko išbandyta. Lygiai taip pat ir biuro spintos gali būti pasirenkamos modernios ir tuo pačiu klasikinės. Kai galima pasirinkti iš daug skirtingų variantų - patogu, kad visi jie čia. BaldaiTau.lt suinteresuoti, kad kiekvienas klientas apsilankęs atrastų tai, ko jis nori. Kilus klausimams kreipkitės ir mes pasistengsime atrasti jums labiausiai tinkantį variantą.

Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 204/79/41 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSSu užraktuRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos pak..
191,71€
Be PVM:158,44€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 204/79/41 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSSu užraktuRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos pak..
162,34€
Be PVM:134,17€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/80/202,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųKiti pasirinkimai: su lentynomis arba be lentynųMedžiaga: LMDPŠvelnaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
125,01€
Be PVM:103,31€
Sistema: Sistema: OFFICE-LUX
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 35/79/221,2 cm Spalva: korpusas šviesiai pilka, fasadas grafitas (stiklas) Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OFFICE LUX sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, lakuotas stiklas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos  ..
294,09€
Be PVM:243,05€
Sistema: Sistema: GENT
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 210/150/56 cm Spalva: stirlingo ąžuolas Komplektacija: tylaus uždarymo sistema Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
524,37€
Be PVM:433,36€
Sistema: Sistema: NEPO Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 197/79,5/79,5 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: nekeičiama Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
172,00€
Be PVM:142,15€
Sistema: Sistema: CASTEL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 201/92/66 cm Spalva: korpusas sonoma ąžuolas/intarpas MDF sonoma triufelis Komplektacija: galima komplektuoti prie visų CASTEL sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
305,80€
Be PVM:252,73€
Sistema: Sistema: OFFICE-LUX
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 35/79/221,2 cmSpalva: korpusas šviesiai pilka, fasadas grafitas (stiklas)Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OFFICE LUX sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, lakuotas stiklasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
255,91€
Be PVM:211,49€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.