Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Prieškambario spintelės

Prieškambario spintelės: pasirinkimas ir galimybės

Daugelis mano, kad prieškambaris nėra tokia svarbi erdvė, kaip kad visos kitos namų patalpos, tad paprasčiausiai ignoruoja jo puošimą ir tuo pačiu baldų pirkimą. Visgi, jeigu norite, kad visi jūsų namai būtų kuo gražesni - svarbu pasirūpinti visais baldais. Prieškambario spintelės yra vienas iš tų baldų, kurio pasirinkimas dažniausiai sukelia labai daug dvejonių. BaldaiTau.lt teikia labai platų pasirinkimą, o kiekvienas žmogus suvokdamas svarbumą ir įvertindamas galimybes turėtų nuspręsti, ar toks baldas jam yra reikalingas.

Prieškambario spintelės gali būti pasirenkamos pagal šiuos aspektus:

 • Pirmiausia įvertinkite, kiek pinigų galite skirti šiam baldui. Žinoma, BaldaiTau.lt prekybos vietoje galite susipažinti su labai daug variantų, tad rekomenduojame įvertinti pliusus ir susidėlioti nuolaidų teikiamas galimybes. Jeigu palauksite akcijos arba nuolaidos - pavyks įsigyti dar daugiau kokybiškų baldų mažesnėmis kainomis.
 • Taip pat nuspręskite, kokio dydžio prieškambario spintelės jums yra reikalingos. Žinoma, jeigu koridorius yra labai mažas - tokiu atveju apskritai rekomenduojame atsiriboti nuo pirkimo, kadangi maža patalpa dažniausiai kelia slogumą, o jeigu ji dar bus pilna baldų - pasirinkimas bus dar prastesnis.
 • Prieškambario spintelės gali būti pasirenkamos ir pagal stilistinius aspektus. Jeigu norite, kad jūsų koridorius būtų kuo gražesnis, tokiu atveju įvertinkite, kokia spintelė jums yra reikalinga.

Klasikinės prieškambario spintelės dažniausiai pasirenkamos, kadangi jos puikiai tinka siekiant tiek suformuoti tokį interjerą, tiek nusprendus sukurti kiek modernesnį. Juolab, jos dažniausiai gaminamos iš medžio, o tai labai populiarus pasirinkimas, kadangi medinės yra ir gražios, ir tuo pačiu tvirtos. Ilgaamžiškumas garantuojamas.

Modernios prieškambario spintelės - kiek kitoks variantas, kurį dažniausiai vainikuoja ne tik iš medžio sukurti gaminiai, tačiau tuo pačiu ir ryškios spalvos. Raudonos, geltonos bei kitų ryškių spalvų prieškambario spintelės - pasirinkimas, kurį mes jums rekomenduojame.

 • Įvertinkite, kiek stalčių arba durelių turi būti jūsų pasirinktinoj spintelėje. Viskas remiasi į funkcionalumą. Juolab, kiek žmonių gyvena namuose ir kiek jų planuoja laikyti daiktus konkrečioje vietoje.
 • Kol vienos spintelės yra labiau vertikalios, tuo tarpu kitos - horizontalios. Vėlgi, viskas gali remtis tiek į erdvės galimybes, tiek į jūsų stiliaus pojūtį. BaldaiTau.lt siūlo daug pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus atras tai, kas jam labiausiai tinka.

Populiariausios prieškambario spintelės, visgi, išlieka medinės. Paprasčiausiai tendencija rodo, kad būtent iš šios medžiagos pagamintas baldas (kad ir koks jis būtų) yra geriausias pasirinkimas, kadangi:

 • Medinės prieškambario spintelės yra estetiškai patraukliausios akiai. Kol vieni žmonės renkasi tokį baldą, kuris labiausiai primena natūralų interjerą, tuo tarpu kiti renkasi ryškių spalvų baldus. Ir šiuo atveju visiškai nesvarbu, kurį variantą pasirinksite, kadangi abu yra labai gražus. BaldaiTau.lt siūlo tiek vieną, tiek kitą variantą, tad pasinaudokite teikiamomis galimybėmis.
 • Mediniai baldai dažniausiai yra ilgaamžiškiausi. Taigi, jeigu norite sutaupyti - rekomenduojame pasinaudoti šiomis galimybėmis. Paprasčiausiai mediniai baldai tarnauja labai ilgai ir nereikalauja kokios nors specifinės priežiūros.
 • Prižiūrėti medinius baldus yra labai paprasta, kadangi jie atsparūs bet kokiems veiksniams. Net jeigu jie stovės greta lauko durų, kurios tiesiai veda į kiemą - dėl nuolatinio varstymo drėgmė nesugadins baldo. Jeigu pastarasis kaip nors išsipurvino - galima valyti su paprasčiausiu vandeniu. Tuo pačiu visada galima pirkti ir labai nebrangiai kainuojančias priemones, kurios nesunkiai padeda pašalinti dėmes iš medžio.
 • Mediniai baldai labai lengvai rekonstruojami, tad jeigu pastarasis buvo kaip nors sugadintas - nebūtina net eiti pas profesionalus, kad daiktas būtų prikeltas naujam gyvenimui. Paprasčiausiai galima su grąžtukais ir švitriniu popieriumi panaikinti problemą ir baldą iš naujo perdažyti arba perlakuoti. Bet kuriuo atveju rekonstravimas - labai greitas ir paprastas.
 • Taip pat mediniai baldai geriausias pasirinkimas tokiu atveju, kai norite pastaruosius prikelti naujam gyvenimui. Galite su guašu, galite naudodami dekupažo techniką. Viskas labai paprasta ir lengva, tik reikia turėti kuo tikslesnę idėją, kad ją pavyktų įgyvendinti.

BaldaiTau.lt siūlo tik kokybiškas prieškambario spinteles, taigi garantuojama, kad jos ilgai ir funkcionaliai jums tarnaus. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kuo daugiau dėmesio baldui suteiksite - tuo labiau pats patenkintas rezultatu būsite.

Prieškambario spintelės BaldaiTau.lt suinteresuotos, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas rezultatu. Svarbiausia, kad klientas skirtų užtektinai laiko paieškoms, nes tai gali užtikrinti kur kas geresnius rezultatus.

Prieškambario spintelės interjere

Prieškambario spintelės labai dažnai būna pasirenkamos pagal spalvos aspektus, kadangi žmonės stengiasi, kad jų baldas kuo labiau derėtų prie visų kitų, kurie yra tame pačiame koridoriuje. Juolab, šiuo metu dažniausiai namai projektuojami taip, kad visos patalpos yra atviros ir daugeliu atveju prieškambaris yra sujungtas su virtuve arba svetaine. Taigi, renkantis baldus ir šiuo atveju spintelę - reikia nemažai dėmesio skirti ir spalviniams aspektams.

 • Ryškių spalvų prieškambarių spintelės dažniausiai pasirenkamos tuomet, kai norima, kad namuose dominuotų ryškus bei išskirtinis interjeras. Jeigu galvojate apie modernų stilių - tokiu atveju tai jums labiausiai tinkantis variantas. Tuo pačiu dažniausiai ryškūs baldai komponuojami tuomet, kai patalpoje yra kuo daugiau erdvės. Įvertinkite, ar ryškūs baldai nesutelks per daug nemalonių pojūčių, nesutelks energijos.
 • Rudos spalvos prieškambario spintelės pasirenkamos tokiu atveju, jeigu žmogus nori, kad namuose labiausiai dominuotų klasikinis stilius. Tiesa, nepamirškite, kad tamsūs baldai dažniausiai labai apkrauna kambarį, gali jį padaryti labai nemaloniu, tad tokių spalvų balsu rinkitės tik tokiu atveju, jeigu namuose užtektinai patenka šviesos iš lauko.
 • Baltos ar dramblio kaulo spintelės - labai geras ir labai rekomenduotinas pasirinkimas tokiu atveju, jeigu norite, kad namuose būtų kuo jaukiau. Balta spalva visad nuteikia jaukiai, tik reikia atkreipti dėmesį į tai, kad ji gali lengvai susipurvina. Jeigu namuose turite mažų vaikų arba gyvūnų - pagalvokite apie tai, kad baldo priežiūra gali būti kiek didesnė nei jos reikalautų kitų spalvų baldai.
 • Pastelinių spalvų baldai taip pat labai gražūs, tačiau ir jų priežiūra yra kiek intensyvesnė. Pasirinkite juos tik tokiu atveju, jeigu esate tikras, kad būsite pasiruošęs reguliariai valyti.
 • šiuo metu populiarėja juodi baldai. Gali pasirodyti kiek drastiška, tačiau atrodo tikrai labai gražiai.

BaldaiTau.lt siūlo labai daug pasirinkimų, tad nuspręskite, kokios spalvos baldai jums labiausiai tinka prie bendro interjero ir pasirinkite labiausiai poreikius atitiktų galintį variantą.

BaldaiTau.lt - kokybiškus baldus siūlanti internetinė prekybos vieta, kuri yra pasiruošusi patenkinti net ir pačių išrankiausių žmonių poreikius. Svarbiausia, kad egzistuoja labai platus pasirinkimas, tad vertinkite jį ir pasinaudokite. Juk visi žmonės nusipelnė gyventi tokiuose namuose, kurie jiems būtų patys gražiausi ir mieliausi.

Sistema: Sistema: NOVAS-LAB
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 104/125/39 cmSpalva: labrador, rankenėlės ir rėmo – pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NOVAS-LAB sisteminių baldųMedžiaga: Korpusas - 16 mm LMDP, fasadas – 18 mm frezuota MDF, metalinis rėmas, rankenėlės – dažytas aliuminisTylaus uždarymo s..
228,11€
Be PVM:188,52€
Sistema: Sistema: REMO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/195/43 cmSpalva: baltas wilton ąžuolas, balta lux, antracitoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų REMO sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, kojelės – plastikinėsKomplektacija: du stalčiai ir penkios lentynosPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
134,78€
Be PVM:111,39€
Sistema: Sistema: REMO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/195/43 cmSpalva: baltas wilton ąžuolas, balta lux, antracitoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų REMO sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, kojelės - plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
140,23€
Be PVM:115,89€
Sistema: Sistema: ZENDA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/117/152,5 cmSpalva: ąžuolas Waterford, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ZENDA  sisteminių baldųMedžiaga: LMDPTylaus uždarymo SistemaSu metalinėmis kojelėmisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
307,85€
Be PVM:254,42€
Sistema: Sistema: ZENDA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/117/146,5 cmSpalva: ąžuolas Waterford, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ZENDA  sisteminių baldųMedžiaga: LMDPTylaus uždarymo SistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
275,51€
Be PVM:227,69€
Sistema: Sistema: KORA-PA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 158/59/46 cmSpalva: pušis andersenKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KORA-PA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDFKojelių aukštis – 5 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
112,03€
Be PVM:92,59€
Sistema: Sistema: JYTANA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 103,4/129,9/40,2 cmSpalva: ąžuolas mauvela, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų JYTANA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, kraštai ABS, rankenėlės – metalinėsSu stumdomomis durimisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama tvirtinti prie ..
290,36€
Be PVM:239,97€
Sistema: Sistema: SAPORI
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 70/44.1/36.3 cmSpalva: ąžuolas navaraKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SAPORI sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
76,81€
Be PVM:63,48€
Sistema: Sistema: OLIVIA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 136/40/24 cmSpalva: kreminėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OLIVIA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
72,48€
Be PVM:59,90€
Sistema: Sistema: HOLTEN-WA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/106/83,5 cmSpalva: “Waterford” ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN WA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinkto..
116,48€
Be PVM:96,26€
Sistema: Sistema: LILLE
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 200/55/40 cmSpalva: balta matinė, ažuolas lefkasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LILLE kolekcijos baldųMedžiaga: korpusas - LMDP, fasadas – frezuota MDF, metalinės rankenėlėsTylaus uždarymo SistemaUniversalus durų montavimasPrekės pristatomos pakuotėse, n..
219,06€
Be PVM:181,04€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 104/125/39 cmSpalva: pilka, rankenėlės - auksinė, metalinio rėmo: pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NOVAS J sisteminių baldųMedžiaga: Korpusas - 16 mm LMDP, fasadas – 18 mm frezuota MDF, metalinis rėmas, rankenėlės – dažytas aliuminis..
228,11€
Be PVM:188,52€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 104/125/39 cmSpalva: juoda, rankenėlės - auksinė, metalinio rėmo: pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NOVAS J sisteminių baldųMedžiaga: Korpusas - 16 mm LMDP, fasadas – 18 mm frezuota MDF, metalinis rėmas, rankenėlės – dažytas aliuminis..
228,11€
Be PVM:188,52€
Sistema: Sistema: BALDER
Matmenys (gylis/ilgis/aukštis/): 39/62/192 cm Spalva: ąžuolas riviera, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BALDER sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos  ..
121,79€
Be PVM:100,66€
Sistema: Sistema: BLANCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 96/55/42 cm Spalva: sniego pušis / MDF new grey Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BLANCO kolekcijos baldų Medžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP PFLEIDERER plokštė, aukštos kokybės, atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai, briaunos ABS, MDF..
124,20€
Be PVM:102,64€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 100/216/58 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
340,23€
Be PVM:281,18€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 50/216/35 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
156,95€
Be PVM:129,71€
Sistema: Sistema: INDIANA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 47,5/60/40 cm. Spalva: ąžuolas sutter. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų sisteminių INDIANA baldų.Spintelės viduje vienas erdvus skyrius. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), metalinia..
57,32€
Be PVM:47,38€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 50,5/70/34 cm.Spalva: pagal pasirinkimą.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NEPO PLUS baldų.Su viena lentynėlė viduje.Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė).Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje. ..
41,24€
Be PVM:34,08€
Sistema: Sistema: FEVER Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 127,5/80/38 cm.Spalva: pagal pasirinkimą.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų FEVER sisteminių baldų.Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), MDF (medienos plaušų plokštė).Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuot..
119,28€
Be PVM:98,58€
Sistema: Sistema: RUSO
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 45,5/69/204,5 cm Spalva: ąžuolas april, perlo blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų RUSO sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Dureles galima montuoti dešinėje arba kairėje pusėje Tylaus uždarymo sistema Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
181,09€
Be PVM:149,66€
Sistema: Sistema: VIGO Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys pagal spintelių išdėstymą Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 50/50/30 cm Spalva: korpusas - balta, fasadas – pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų VIGO kolekcijos baldų 4 vnt. Pakabinamos spintelės Medžiaga: LMDP, MDF Sistema Push-click Prekės pristatomos pakuo..
253,04€
Be PVM:209,12€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 110/60/35 cm Spalva: korpusas – ąžuolas velington, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
147,71€
Be PVM:122,08€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 200/50/25 cm Spalva: korpusas – ąžuolas velington, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
188,75€
Be PVM:155,99€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 200/40/35 cm Spalva: korpusas – ąžuolas velington, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP, stiklas Su LED apšvietimu Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
160,71€
Be PVM:132,82€
Rodoma nuo 1 iki 25 iš 25 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.