Biuro kėdės

Biuro kėdė CRYPTO

108.54€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 67/80/116÷124/47÷55 cm Spalva: juoda, balta..

Biuro kėdė COMET

106.30€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 65/76/114÷122/44÷52 cm Spalva: juoda, balta..

Biuro kėdė IMPERATOR

186.61€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 76/61/117÷127/46÷56 cm Spalva: juoda TILT ..

Biuro kėdė QUATTRO

151.95€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 64/74/117÷125/48÷56 cm Spalva: juoda TILT ..

Biuro kėdė LIGOL

108.54€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 62/52/105÷115/46÷56 cm Spalva: pilka, juoda..

Biuro kėdė RINGO

107.00€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 61/67/118÷128/46÷56 cm Spalva: šviesi smėli..

Biuro kėdė STRIKER bordo

117.71€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 62/65/112÷120/47÷55 cm Spalva: bordo, juoda..

Biuro kėdė STRIKER pilka

117.71€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 62/65/112÷120/47÷55 cm Spalva: pilka, juoda..

Biuro kėdė STRIKER 2

121.48€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 62/65/112÷120/47÷55 cm Spalva: juoda, balta..

Biuro Kėdė PHOTON pilka

111.19€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 63/63/116÷126/47÷57 cm Spalva: pilka TILT ..

Biuro kėdė PHOTON rožinė

111.19€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 63/63/116÷126/47÷57 cm Spalva: rožinė TILT..

Biuro kėdė ZOOM

83.36€

Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 61/64/113÷123 cm Spalva: juoda, pilka TILT mechanizmas Medžiaga:..

Biuro kėdė OLAF pilka

87.11€

Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 58/59/113÷121 cm Spalva: pilka TILT mechanizmas Medžiaga: audiny..

Biuro kėdė PHOTON mėlyna

111.19€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 63/63/116÷126/47÷57 cm Spalva: mėlyna TILT..

Biuro kėdė CAMEO

116.18€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 64/66/116÷126/47÷57 cm Spalva: juoda, balta..

Nuo 1 iki 15 iš 84 (6 puslapiai)

Biuro kėdės - kad sėdėjimas būtų sportas?!

šiais laikais nemažai žmonių dirba biuruose, tad nieko keisto, kad didžiąją dienos dalį jie praleidžia paprasčiausiai sėdėdami. Kiekviena įstaiga privalo pasirūpinti, kad žmogaus sveikatai būtų sukurtos tobulos sąlygos. šiuo atveju net ir tai, kad sėdėjimo pozicija negera - gali sukelti labai rimtas stuburo problemas. Vis jaunesni žmonės kūprinasi ir didžiausią įtaką tam daro sėdėjimas prie kompiuterio. Namuose daugelis apskritai neturi rašomųjų stalų, kadangi patogiai gulėdami lovoje naršo socialiniuose tinklalapiuose. Biuro kėdės privalo būti ne tik darbo vietoje, tačiau tuo pačiu ir namuose, kadangi tai veiksnys galintis užtikrinti, kad neturėsite jokių su sveikata susijusių problemų, kurios gali kilti iš tokios smulkmenos kaip netaisyklingas sėdėjimas.

Egzistuoja labai platus kėdžių pasirinkimas. Labai trumpai aptarsime kiekvieną iš jų.

Biuro kėdės dažniausiai pasirenkamos tuomet, kai norima dirbti prie rašomojo stalo. Labai rekomenduotinas ir tikrai būtinas veiksnys, kuris gali užtikrinti, kad jūsų laikysena bus gera. Dažniausiai biuro kėdės yra pritvirtinamos ant ratelių, taigi labai patogu judėti iš vienos vietos į kitą. Tuo pačiu sėdėjimo pozicija būna pritaikyta taip, kad asmuo būtų lengvai atsirėmęs. Aišku, viską galima koreguoti. šiuo metu biuro kėdės turi ir daugiau funkcijų, kurios pagerina sėdėjimą.

Svetainės kėdės dažniausiai kur kas paprastesnės. Gaminamos jos iš medžio ir puošiamos gobelenu, kurio tikslas sukurti kuo gražesnį įvaizdį. Akivaizdu tai, kad šios kėdės dažniausiai nebūna tokios patogios, tačiau tai ne problema, kadangi svetainės kėdės nėra tas baldas ant kurio sėdime kiekvieną dieną. Natūralu, kad jos gali kiek pompastiškos. Aišku, visada galite pasirinkti jums labiausiai tinkamą variantą, tačiau ar žinote, koks jis?

Baro kėdės dažniausiai statomos virtuvėse, kadangi šiuo metu populiaru virtuves daryti atviras ir net kartais jungti su svetainėmis. Tai labai specifinio stiliaus kėdės, kurios nėra skirtos, kad asmuo ant jos sėdėtų ilgai. Dažniausiai tai tiesiog trumpam prisėdimui skirtas baldas, kuris dažniausiai pasirenkamas dėl savo estetinės išvaizdos. Egzistuojant plačiam pasirinkimui visada galima atrasti ypatingai gražų variantą.

Įprastos kėdės, galima sakyti, paprasčiausiai stovi bet kur namuose. Tai nedidelės kėdutės su atlošu, kurios labai lengvos, todėl transformuojamos iš vienos vietos į kitą. Kadangi ant jų taip pat dažniausiai nesėdima labai ilgai - nieko blogo, kad jos ne visada patogios. Kitas klausimas - ar jums tikrai jų reikia? Baldas be vietos nėra pats geriausias baldas, kuris gebėtų išpildyti jūsų namų visumą.

Palyginus skirtingus variantus akivaizdu yra tai, kad biuro kėdės pasirenkamos turėtų būti pagal daugiausiai veiksnių, kadangi jeigu dirbate sėdimą darbą - labai svarbu, kad jūsų pasirinkta kėdė atitiktų visus jūsų poreikius. Paprasčiausiai blogas pasirinkimas gali būti priežastis, kodėl kyla įvairiausios ligos. Biuro kėdės gali apsisaugoti nuo tikrai paplitusių ir dažnų ligų.

  • Netinkama sėdėsena sukelia labai daug stuburo problemų, kurias vėliau sutvarkyti gali būti labai sunku. Vis dažniau akcentuojama, kad iškrypęs stuburas pasitaiko pas vis jaunesnio amžiaus asmenis. Tai labai didelė problema, kadangi vėliau kyla kojų skausmai, kurių praktiškai niekaip nepavyksta panaikinti. Niekas nenorime gerti vaistų visą gyvenimą. To nesunkiai galima išvengti tokiu atveju jeigu galvosite, kokioje pozicijoje sėdite. Kuomet jaučiate, kad pradedate kūprintis - kuo skubiau išsitieskite. Bet kokiame amžiuje galima pradėti rūpintis savo stuburu. Biuro kėdės jums padės tai padaryti labai nesunkiai. Paprasčiausiai sėdėdami natūraliai įprasite prie konkrečios pozicijos.
  • Tuo pačiu netinkama laikysena gali sukelti ir kvėpavimo problemas. Dažniausiai su jomis susiduria jau kiek vyresni asmenys. Visgi, dažniausiai sunkesnis kvėpavimas neleidžia užtektinam deguonies kiekiui patekti į smegenis ir trumpėja atmintis; žmogus jaučiasi ne taip gerai, kaip visada. Kur kas mažesnis fizinis aktyvumas - daugelio baimė. Atrodo smulkmena, tačiau biuro kėdės tiek darbovietėje, tiek namuose gali padėti to išvengti.
  • Galiausiai atsiranda ir labai daug estetikos problemų. Susikūprinęs žmogus nėra gražus ir dažniausiai vėl susigrąžinti gražią nugarytę yra labai sunku. Dažniausiai tenka keliauti į labai ilgus masažo seansus, kuriuos lydi papildomos treniruotės. Jums dabar gali atrodyti, kad su tokio pobūdžio problemomis niekada neteks susidurti. Tačiau tiesa tokia, kad nei vienas mūsų nėra apsaugotas nuo to. Būtent todėl rekomenduojame pasirinkti paprastą baldą, kuris sukurs taisyklingą sėdėjimą.

Pradėjus ieškoti jums labiausiai tinkamos biuro kėdės - pamatysite, kiek daug įvairiausių variantų egzistuoja. Kartais būna sunku nuspręsti, kuris labiausiai jums tinka, kai visi atrodo tokie gražūs ir tuo pačiu patogūs. Pateiksime kelis patarimus, kuriais remiantis galite ieškoti baldo, kuris labiausiai patenkins Jūsų poreikius. Svarbiausia šiuo atveju yra tai, kad BaldaiTau.lt teikia daug pasirinkimų. Tokiu atveju kiekvienam žmogui pavyks atrasti labiausiai tinkantį ir patinkantį.

  • Klasikinės biuro kėdės dažniausiai būna rudos spalvos atspalvių. Paprasčiausiai jos pačios populiariausios ir žmonės jas dažniausiai renkasi. Juk būtent medienos spalvos ir yra imponuojamos klasikinio tipo namuose. BaldaiTau.lt teikia skirtingų išvaizdų baro kėdes. Galima atrasti ir tokias, kurios labiausiai atitinka klasikinio tipo modelius.
  • Biuro kėdės gali būti ir modernios, kadangi vis daugiau žmonių nori šio pobūdžio interjerą susikurti savo namuose arba paprasčiausiai darbo kambaryje. šiuo atveju dažniausiai vyrauja minimalizmas, tad pasirinktos biuro kėdės būna labai paprastos ir vienspalvės. Dažniausiai jų apmušalas yra iš dirbtinės odos. Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori save vadinti labai rimtais tam tikros profesijos atstovais. Nepamirškite, kad biuro kėdės labai puikiai tinka ne tik darbo vietoje, tačiau ir namuose. Susikurkite rimto asmens įspūdį.
  • Galiausiai reikia įvertinti iš kokios medžiagos pagamintos biuro kėdės. šiuo metu dažniausiai pasirenkamos plastikinės, kurias dengia oda arba gobelenas. Paprasčiausiai šis variantas yra vienas iš pigiausių ir kuomet galima sutaupyti - žmonės naudojasi šia galimybe. Medinės dažniausiai perkamos tuomet, kai norima klasikinio stiliaus kambaryje. Tačiau pastarųjų kaina yra kur kas didesnė. Jeigu nusistatysite pinigų sumą, kurią galite išleisti - greičiau atrasite jums patį tinkamiausią variantą.
  • Kai kurios kėdės yra ant ratukų ir tai leidžia labai patogiai judėti tam tikroje patalpoje. Kol vieniems tai atrodo nereikalinga paslauga, kiti mano, kad tai labai geras būdas lengviau judėti. Biuro kėdės leidžia paprasčiau ir maloniau jausti tiek darbo vietoje, tiek namuose, jeigu ir juose turite šio pobūdžio kėdes.

Akivaizdu, kad biuro kėdės ir pirmo žvilgsnio toks paprastas daiktas geba suteikti labai daug papildomų funkcijų. Kadangi BaldaiTau.lt teikia tiek daug pasirinkimų - kiekvienam žmogui pavyks atrasti tai, kas konkrečiai jam labiausiai tinka ir patinka.

Biuro kėdės - geriausias pasirinkimas ieškantiems kokybės.