Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Biuro kėdės

Biuro kėdės - kad sėdėjimas būtų sportas?!

šiais laikais nemažai žmonių dirba biuruose, tad nieko keisto, kad didžiąją dienos dalį jie praleidžia paprasčiausiai sėdėdami. Kiekviena įstaiga privalo pasirūpinti, kad žmogaus sveikatai būtų sukurtos tobulos sąlygos. šiuo atveju net ir tai, kad sėdėjimo pozicija negera - gali sukelti labai rimtas stuburo problemas. Vis jaunesni žmonės kūprinasi ir didžiausią įtaką tam daro sėdėjimas prie kompiuterio. Namuose daugelis apskritai neturi rašomųjų stalų, kadangi patogiai gulėdami lovoje naršo socialiniuose tinklalapiuose. Biuro kėdės privalo būti ne tik darbo vietoje, tačiau tuo pačiu ir namuose, kadangi tai veiksnys galintis užtikrinti, kad neturėsite jokių su sveikata susijusių problemų, kurios gali kilti iš tokios smulkmenos kaip netaisyklingas sėdėjimas.

Egzistuoja labai platus kėdžių pasirinkimas. Labai trumpai aptarsime kiekvieną iš jų.

Biuro kėdės dažniausiai pasirenkamos tuomet, kai norima dirbti prie rašomojo stalo. Labai rekomenduotinas ir tikrai būtinas veiksnys, kuris gali užtikrinti, kad jūsų laikysena bus gera. Dažniausiai biuro kėdės yra pritvirtinamos ant ratelių, taigi labai patogu judėti iš vienos vietos į kitą. Tuo pačiu sėdėjimo pozicija būna pritaikyta taip, kad asmuo būtų lengvai atsirėmęs. Aišku, viską galima koreguoti. šiuo metu biuro kėdės turi ir daugiau funkcijų, kurios pagerina sėdėjimą.

Svetainės kėdės dažniausiai kur kas paprastesnės. Gaminamos jos iš medžio ir puošiamos gobelenu, kurio tikslas sukurti kuo gražesnį įvaizdį. Akivaizdu tai, kad šios kėdės dažniausiai nebūna tokios patogios, tačiau tai ne problema, kadangi svetainės kėdės nėra tas baldas ant kurio sėdime kiekvieną dieną. Natūralu, kad jos gali kiek pompastiškos. Aišku, visada galite pasirinkti jums labiausiai tinkamą variantą, tačiau ar žinote, koks jis?

Baro kėdės dažniausiai statomos virtuvėse, kadangi šiuo metu populiaru virtuves daryti atviras ir net kartais jungti su svetainėmis. Tai labai specifinio stiliaus kėdės, kurios nėra skirtos, kad asmuo ant jos sėdėtų ilgai. Dažniausiai tai tiesiog trumpam prisėdimui skirtas baldas, kuris dažniausiai pasirenkamas dėl savo estetinės išvaizdos. Egzistuojant plačiam pasirinkimui visada galima atrasti ypatingai gražų variantą.

Įprastos kėdės, galima sakyti, paprasčiausiai stovi bet kur namuose. Tai nedidelės kėdutės su atlošu, kurios labai lengvos, todėl transformuojamos iš vienos vietos į kitą. Kadangi ant jų taip pat dažniausiai nesėdima labai ilgai - nieko blogo, kad jos ne visada patogios. Kitas klausimas - ar jums tikrai jų reikia? Baldas be vietos nėra pats geriausias baldas, kuris gebėtų išpildyti jūsų namų visumą.

Palyginus skirtingus variantus akivaizdu yra tai, kad biuro kėdės pasirenkamos turėtų būti pagal daugiausiai veiksnių, kadangi jeigu dirbate sėdimą darbą - labai svarbu, kad jūsų pasirinkta kėdė atitiktų visus jūsų poreikius. Paprasčiausiai blogas pasirinkimas gali būti priežastis, kodėl kyla įvairiausios ligos. Biuro kėdės gali apsisaugoti nuo tikrai paplitusių ir dažnų ligų.

  • Netinkama sėdėsena sukelia labai daug stuburo problemų, kurias vėliau sutvarkyti gali būti labai sunku. Vis dažniau akcentuojama, kad iškrypęs stuburas pasitaiko pas vis jaunesnio amžiaus asmenis. Tai labai didelė problema, kadangi vėliau kyla kojų skausmai, kurių praktiškai niekaip nepavyksta panaikinti. Niekas nenorime gerti vaistų visą gyvenimą. To nesunkiai galima išvengti tokiu atveju jeigu galvosite, kokioje pozicijoje sėdite. Kuomet jaučiate, kad pradedate kūprintis - kuo skubiau išsitieskite. Bet kokiame amžiuje galima pradėti rūpintis savo stuburu. Biuro kėdės jums padės tai padaryti labai nesunkiai. Paprasčiausiai sėdėdami natūraliai įprasite prie konkrečios pozicijos.
  • Tuo pačiu netinkama laikysena gali sukelti ir kvėpavimo problemas. Dažniausiai su jomis susiduria jau kiek vyresni asmenys. Visgi, dažniausiai sunkesnis kvėpavimas neleidžia užtektinam deguonies kiekiui patekti į smegenis ir trumpėja atmintis; žmogus jaučiasi ne taip gerai, kaip visada. Kur kas mažesnis fizinis aktyvumas - daugelio baimė. Atrodo smulkmena, tačiau biuro kėdės tiek darbovietėje, tiek namuose gali padėti to išvengti.
  • Galiausiai atsiranda ir labai daug estetikos problemų. Susikūprinęs žmogus nėra gražus ir dažniausiai vėl susigrąžinti gražią nugarytę yra labai sunku. Dažniausiai tenka keliauti į labai ilgus masažo seansus, kuriuos lydi papildomos treniruotės. Jums dabar gali atrodyti, kad su tokio pobūdžio problemomis niekada neteks susidurti. Tačiau tiesa tokia, kad nei vienas mūsų nėra apsaugotas nuo to. Būtent todėl rekomenduojame pasirinkti paprastą baldą, kuris sukurs taisyklingą sėdėjimą.

Pradėjus ieškoti jums labiausiai tinkamos biuro kėdės - pamatysite, kiek daug įvairiausių variantų egzistuoja. Kartais būna sunku nuspręsti, kuris labiausiai jums tinka, kai visi atrodo tokie gražūs ir tuo pačiu patogūs. Pateiksime kelis patarimus, kuriais remiantis galite ieškoti baldo, kuris labiausiai patenkins Jūsų poreikius. Svarbiausia šiuo atveju yra tai, kad BaldaiTau.lt teikia daug pasirinkimų. Tokiu atveju kiekvienam žmogui pavyks atrasti labiausiai tinkantį ir patinkantį.

  • Klasikinės biuro kėdės dažniausiai būna rudos spalvos atspalvių. Paprasčiausiai jos pačios populiariausios ir žmonės jas dažniausiai renkasi. Juk būtent medienos spalvos ir yra imponuojamos klasikinio tipo namuose. BaldaiTau.lt teikia skirtingų išvaizdų baro kėdes. Galima atrasti ir tokias, kurios labiausiai atitinka klasikinio tipo modelius.
  • Biuro kėdės gali būti ir modernios, kadangi vis daugiau žmonių nori šio pobūdžio interjerą susikurti savo namuose arba paprasčiausiai darbo kambaryje. šiuo atveju dažniausiai vyrauja minimalizmas, tad pasirinktos biuro kėdės būna labai paprastos ir vienspalvės. Dažniausiai jų apmušalas yra iš dirbtinės odos. Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori save vadinti labai rimtais tam tikros profesijos atstovais. Nepamirškite, kad biuro kėdės labai puikiai tinka ne tik darbo vietoje, tačiau ir namuose. Susikurkite rimto asmens įspūdį.
  • Galiausiai reikia įvertinti iš kokios medžiagos pagamintos biuro kėdės. šiuo metu dažniausiai pasirenkamos plastikinės, kurias dengia oda arba gobelenas. Paprasčiausiai šis variantas yra vienas iš pigiausių ir kuomet galima sutaupyti - žmonės naudojasi šia galimybe. Medinės dažniausiai perkamos tuomet, kai norima klasikinio stiliaus kambaryje. Tačiau pastarųjų kaina yra kur kas didesnė. Jeigu nusistatysite pinigų sumą, kurią galite išleisti - greičiau atrasite jums patį tinkamiausią variantą.
  • Kai kurios kėdės yra ant ratukų ir tai leidžia labai patogiai judėti tam tikroje patalpoje. Kol vieniems tai atrodo nereikalinga paslauga, kiti mano, kad tai labai geras būdas lengviau judėti. Biuro kėdės leidžia paprasčiau ir maloniau jausti tiek darbo vietoje, tiek namuose, jeigu ir juose turite šio pobūdžio kėdes.

Akivaizdu, kad biuro kėdės ir pirmo žvilgsnio toks paprastas daiktas geba suteikti labai daug papildomų funkcijų. Kadangi BaldaiTau.lt teikia tiek daug pasirinkimų - kiekvienam žmogui pavyks atrasti tai, kas konkrečiai jam labiausiai tinka ir patinka.

Biuro kėdės - geriausias pasirinkimas ieškantiems kokybės.

Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 53/55/82/47 cmSpalva: rudaMedžiaga: audinys, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr-137..
35,56€
Be PVM:29,39€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 59/56/96÷108/44÷56 cmSpalva: pagal pasirinkimąPaprastas mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuP..
71,60€
Be PVM:59,17€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 66/64/109÷117/42÷50 cmSpalva: pilka, juodaTILT mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės ..
124,43€
Be PVM:102,83€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/64/104÷112/46÷54 cmSpalva: juodaTILT mechanizmasGuminiai ratukaiMedžiaga: eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefon..
102,12€
Be PVM:84,40€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 67/62/107÷117/47÷57 cmSpalva: ruda, juodaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys, eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefo..
118,56€
Be PVM:97,98€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 70/72/124÷132/37÷45 cmSpalva:  juoda, margaTILT mechanizmasReguliuojami porankiaiMedžiaga: audinys, eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirauti..
151,43€
Be PVM:125,15€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 56/63/121÷131/47÷57 cmSpalva:  balta, juoda MULTIBLOCK mechanizmasAliuminio pagrindasReguliuojama nugaros atramaReguliuojami porankiaiReguliuojama galvos atramaMedžiaga: membraninis audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesur..
188,99€
Be PVM:156,19€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/65/104÷115/38÷49cmSpalva:  šviesiai pilka, juodaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys, polipropilenasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el...
131,47€
Be PVM:108,65€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 73/73/120÷130/42÷52 cmSpalva:  tamsiai ruda, šviesiai rudaMULTIBLOCK mechanizmasMedžiaga: eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. pa..
269,99€
Be PVM:223,14€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 65/65/119÷129/44÷54 cmSpalva: pilka, tamsiai pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys,eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba tel..
125,60€
Be PVM:103,80€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 62/62/102÷110/42÷50 cmSpalva:  pilka, šviesiai pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba tel..
93,90€
Be PVM:77,61€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 56/60/79÷85/49÷55 cmSpalva:  pilkaPaprastas mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės ko..
73,95€
Be PVM:61,11€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 60/62/83÷91/41÷49 cmSpalva: pilkaPaprastas mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: h..
63,38€
Be PVM:52,38€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/60/116÷122/46÷52 cmSpalva: juoda, mėlynaTILT mechanizmasReguliuojama galvos atramaMedžiaga: membraninis audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo ..
98,60€
Be PVM:81,49€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/57/86÷194/40÷48 cmSpalva: juoda, pilkaPaprastas mechanizmasMedžiaga:  audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu ar..
65,73€
Be PVM:54,32€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/57/86÷194/40÷48 cmSpalva: juodaPaprastas mechanizmasMedžiaga:  audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba tele..
65,73€
Be PVM:54,32€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 49/53/75÷82/44÷51 cmSpalva: garstyčiųPaprastas mechanizmasKomplektacijoje ratukai ir kojelėsMedžiaga: velveto audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo lai..
83,34€
Be PVM:68,87€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 49/53/75÷82/44÷51 cmSpalva: šviesiai rožinėPaprastas mechanizmasKomplektacijoje ratukai ir kojelėsMedžiaga: velveto audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristat..
83,34€
Be PVM:68,87€
Matmenys (skersmuo) 11 cm Spalva: juoda Medžiaga: kaučiukas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu Prekės kodas: hlmr-3003..
5,86€
Be PVM:4,84€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 57/53/79/47 cm Spalva: tamsiai pilka, ruda Komplektacija: galima komplektuoti prie įvarių stalų Medžiaga: eko oda, chromuotas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kg Preliminarus pristatymo termin..
106,82€
Be PVM:88,28€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 66/62/116÷125/45÷54 cm Spalva: tamsiai pilka Medžiaga: audinys TILT mechanizmas Reguliuojami porankiai Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirau..
116,21€
Be PVM:96,04€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 66/62/116÷125/45÷54 cm Spalva: juoda Medžiaga: eko oda TILT mechanizmas Reguliuojami porankiaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. pa..
137,34€
Be PVM:113,50€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 63/70/124÷132/47÷55 cm Spalva: juodaMedžiaga: eko oda, perforuota eko odaMULTIBLOCK funkcija Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paš..
194,86€
Be PVM:161,04€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 62/60/119÷129/47÷57 cm Spalva: juodaMedžiaga: eko odaTILT mechanizmas Kaučiukiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu ar..
125,60€
Be PVM:103,80€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 68/78/110÷118/48÷56 cm Spalva: juoda, pilka Medžiaga: eko oda, tinklelisMULTIBLOCK  mechanizmas Reguliuojami porankiaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio prist..
169,04€
Be PVM:139,70€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 69/62/127÷134/49÷54 cm Spalva: juoda, pilkaMedžiaga: audinys TILT mechanizmasReguliuojami porankiai  Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirau..
180,78€
Be PVM:149,40€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/65/111÷119/50÷58 cm Spalva: rudaMedžiaga: eko odaTILT mechanizmas Kaučiukiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arb..
118,56€
Be PVM:97,98€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 61/60/116÷123/48÷55 cm Spalva: pilka ,juoda Medžiaga: membraninis audinys,tinklelis TILT mechanizmas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el..
163,17€
Be PVM:134,85€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/70/110÷118/46÷54 cm Spalva: raudona, juodaMedžiaga: eko odaTILT  mechanizmas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefo..
104,47€
Be PVM:86,34€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/63/128÷138/45÷55 cm Spalva: juoda, pilkaMedžiaga: audinys/tinklelis MULTIBLOCK PLUS mechanizmasReguliuojama galvos atrama, reguliuojama nugaros atrama, reguliuojami porankiai, aliuminis pagrindasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
237,12€
Be PVM:195,97€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 66/70/118÷128/55÷62 cm Spalva: juoda Medžiaga: eko odaTILT mechanizmasKaučiukiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba ..
164,34€
Be PVM:135,82€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 61/63/110÷120/44÷54 cmSpalva: juoda / pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys / tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPr..
90,38€
Be PVM:74,70€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 61/63/110÷120 cmSpalva: baltaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys / tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hl..
89,21€
Be PVM:73,73€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 61/63/110÷120 cmSpalva: rudaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys / tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlm..
89,21€
Be PVM:73,73€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 60/94÷104/45÷55 cmSpalva: juoda / pilkaMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr-2567..
71,60€
Be PVM:59,17€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 44/46/97÷107 cmSpalva: pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: ECO odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr-2565..
91,56€
Be PVM:75,67€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 59/57/87÷96/45÷54 cmSpalva: pilkaMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr-2564..
59,86€
Be PVM:49,47€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 58/62/116÷124/42÷50 cmSpalva: juoda / pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: membraninis audinys / tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arb..
112,69€
Be PVM:93,13€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 58/60/89÷99/42÷52 cmSpalva: juoda / pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: membraninis audinys / tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba ..
59,86€
Be PVM:49,47€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 61/63/112÷122 cmSpalva: pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr-2560..
93,90€
Be PVM:77,61€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 55/57/94÷104/49÷59 cmSpalva: juoda / balta / pilkaASCOT TILT mechanizmasMedžiaga: membraninis audinys / tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis ..
77,47€
Be PVM:64,02€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 57/56/87÷99 cmSpalva: juoda / pilkaMedžiaga: membraninis audinys / tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: ..
55,16€
Be PVM:45,59€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 64/61/115÷125 cmSpalva: mėlyna / juodaTILT mechanizmas, guma dengti ratukaiMedžiaga: membraninis audinysPrekės pristomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu a..
106,82€
Be PVM:88,28€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 64/75/11 cmSpalva: tamsiai rudaTILT mechanizmasMedžiaga: ECO odaPrekės pristomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr-2527..
119,73€
Be PVM:98,95€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 64/75/11 cmSpalva: juodaTILT mechanizmasMedžiaga: ECO odaPrekės pristomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr-2526..
119,73€
Be PVM:98,95€