Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Biuro kėdės

Biuro kėdės - kad sėdėjimas būtų sportas?!

šiais laikais nemažai žmonių dirba biuruose, tad nieko keisto, kad didžiąją dienos dalį jie praleidžia paprasčiausiai sėdėdami. Kiekviena įstaiga privalo pasirūpinti, kad žmogaus sveikatai būtų sukurtos tobulos sąlygos. šiuo atveju net ir tai, kad sėdėjimo pozicija negera - gali sukelti labai rimtas stuburo problemas. Vis jaunesni žmonės kūprinasi ir didžiausią įtaką tam daro sėdėjimas prie kompiuterio. Namuose daugelis apskritai neturi rašomųjų stalų, kadangi patogiai gulėdami lovoje naršo socialiniuose tinklalapiuose. Biuro kėdės privalo būti ne tik darbo vietoje, tačiau tuo pačiu ir namuose, kadangi tai veiksnys galintis užtikrinti, kad neturėsite jokių su sveikata susijusių problemų, kurios gali kilti iš tokios smulkmenos kaip netaisyklingas sėdėjimas.

Egzistuoja labai platus kėdžių pasirinkimas. Labai trumpai aptarsime kiekvieną iš jų.

Biuro kėdės dažniausiai pasirenkamos tuomet, kai norima dirbti prie rašomojo stalo. Labai rekomenduotinas ir tikrai būtinas veiksnys, kuris gali užtikrinti, kad jūsų laikysena bus gera. Dažniausiai biuro kėdės yra pritvirtinamos ant ratelių, taigi labai patogu judėti iš vienos vietos į kitą. Tuo pačiu sėdėjimo pozicija būna pritaikyta taip, kad asmuo būtų lengvai atsirėmęs. Aišku, viską galima koreguoti. šiuo metu biuro kėdės turi ir daugiau funkcijų, kurios pagerina sėdėjimą.

Svetainės kėdės dažniausiai kur kas paprastesnės. Gaminamos jos iš medžio ir puošiamos gobelenu, kurio tikslas sukurti kuo gražesnį įvaizdį. Akivaizdu tai, kad šios kėdės dažniausiai nebūna tokios patogios, tačiau tai ne problema, kadangi svetainės kėdės nėra tas baldas ant kurio sėdime kiekvieną dieną. Natūralu, kad jos gali kiek pompastiškos. Aišku, visada galite pasirinkti jums labiausiai tinkamą variantą, tačiau ar žinote, koks jis?

Baro kėdės dažniausiai statomos virtuvėse, kadangi šiuo metu populiaru virtuves daryti atviras ir net kartais jungti su svetainėmis. Tai labai specifinio stiliaus kėdės, kurios nėra skirtos, kad asmuo ant jos sėdėtų ilgai. Dažniausiai tai tiesiog trumpam prisėdimui skirtas baldas, kuris dažniausiai pasirenkamas dėl savo estetinės išvaizdos. Egzistuojant plačiam pasirinkimui visada galima atrasti ypatingai gražų variantą.

Įprastos kėdės, galima sakyti, paprasčiausiai stovi bet kur namuose. Tai nedidelės kėdutės su atlošu, kurios labai lengvos, todėl transformuojamos iš vienos vietos į kitą. Kadangi ant jų taip pat dažniausiai nesėdima labai ilgai - nieko blogo, kad jos ne visada patogios. Kitas klausimas - ar jums tikrai jų reikia? Baldas be vietos nėra pats geriausias baldas, kuris gebėtų išpildyti jūsų namų visumą.

Palyginus skirtingus variantus akivaizdu yra tai, kad biuro kėdės pasirenkamos turėtų būti pagal daugiausiai veiksnių, kadangi jeigu dirbate sėdimą darbą - labai svarbu, kad jūsų pasirinkta kėdė atitiktų visus jūsų poreikius. Paprasčiausiai blogas pasirinkimas gali būti priežastis, kodėl kyla įvairiausios ligos. Biuro kėdės gali apsisaugoti nuo tikrai paplitusių ir dažnų ligų.

  • Netinkama sėdėsena sukelia labai daug stuburo problemų, kurias vėliau sutvarkyti gali būti labai sunku. Vis dažniau akcentuojama, kad iškrypęs stuburas pasitaiko pas vis jaunesnio amžiaus asmenis. Tai labai didelė problema, kadangi vėliau kyla kojų skausmai, kurių praktiškai niekaip nepavyksta panaikinti. Niekas nenorime gerti vaistų visą gyvenimą. To nesunkiai galima išvengti tokiu atveju jeigu galvosite, kokioje pozicijoje sėdite. Kuomet jaučiate, kad pradedate kūprintis - kuo skubiau išsitieskite. Bet kokiame amžiuje galima pradėti rūpintis savo stuburu. Biuro kėdės jums padės tai padaryti labai nesunkiai. Paprasčiausiai sėdėdami natūraliai įprasite prie konkrečios pozicijos.
  • Tuo pačiu netinkama laikysena gali sukelti ir kvėpavimo problemas. Dažniausiai su jomis susiduria jau kiek vyresni asmenys. Visgi, dažniausiai sunkesnis kvėpavimas neleidžia užtektinam deguonies kiekiui patekti į smegenis ir trumpėja atmintis; žmogus jaučiasi ne taip gerai, kaip visada. Kur kas mažesnis fizinis aktyvumas - daugelio baimė. Atrodo smulkmena, tačiau biuro kėdės tiek darbovietėje, tiek namuose gali padėti to išvengti.
  • Galiausiai atsiranda ir labai daug estetikos problemų. Susikūprinęs žmogus nėra gražus ir dažniausiai vėl susigrąžinti gražią nugarytę yra labai sunku. Dažniausiai tenka keliauti į labai ilgus masažo seansus, kuriuos lydi papildomos treniruotės. Jums dabar gali atrodyti, kad su tokio pobūdžio problemomis niekada neteks susidurti. Tačiau tiesa tokia, kad nei vienas mūsų nėra apsaugotas nuo to. Būtent todėl rekomenduojame pasirinkti paprastą baldą, kuris sukurs taisyklingą sėdėjimą.

Pradėjus ieškoti jums labiausiai tinkamos biuro kėdės - pamatysite, kiek daug įvairiausių variantų egzistuoja. Kartais būna sunku nuspręsti, kuris labiausiai jums tinka, kai visi atrodo tokie gražūs ir tuo pačiu patogūs. Pateiksime kelis patarimus, kuriais remiantis galite ieškoti baldo, kuris labiausiai patenkins Jūsų poreikius. Svarbiausia šiuo atveju yra tai, kad BaldaiTau.lt teikia daug pasirinkimų. Tokiu atveju kiekvienam žmogui pavyks atrasti labiausiai tinkantį ir patinkantį.

  • Klasikinės biuro kėdės dažniausiai būna rudos spalvos atspalvių. Paprasčiausiai jos pačios populiariausios ir žmonės jas dažniausiai renkasi. Juk būtent medienos spalvos ir yra imponuojamos klasikinio tipo namuose. BaldaiTau.lt teikia skirtingų išvaizdų baro kėdes. Galima atrasti ir tokias, kurios labiausiai atitinka klasikinio tipo modelius.
  • Biuro kėdės gali būti ir modernios, kadangi vis daugiau žmonių nori šio pobūdžio interjerą susikurti savo namuose arba paprasčiausiai darbo kambaryje. šiuo atveju dažniausiai vyrauja minimalizmas, tad pasirinktos biuro kėdės būna labai paprastos ir vienspalvės. Dažniausiai jų apmušalas yra iš dirbtinės odos. Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori save vadinti labai rimtais tam tikros profesijos atstovais. Nepamirškite, kad biuro kėdės labai puikiai tinka ne tik darbo vietoje, tačiau ir namuose. Susikurkite rimto asmens įspūdį.
  • Galiausiai reikia įvertinti iš kokios medžiagos pagamintos biuro kėdės. šiuo metu dažniausiai pasirenkamos plastikinės, kurias dengia oda arba gobelenas. Paprasčiausiai šis variantas yra vienas iš pigiausių ir kuomet galima sutaupyti - žmonės naudojasi šia galimybe. Medinės dažniausiai perkamos tuomet, kai norima klasikinio stiliaus kambaryje. Tačiau pastarųjų kaina yra kur kas didesnė. Jeigu nusistatysite pinigų sumą, kurią galite išleisti - greičiau atrasite jums patį tinkamiausią variantą.
  • Kai kurios kėdės yra ant ratukų ir tai leidžia labai patogiai judėti tam tikroje patalpoje. Kol vieniems tai atrodo nereikalinga paslauga, kiti mano, kad tai labai geras būdas lengviau judėti. Biuro kėdės leidžia paprasčiau ir maloniau jausti tiek darbo vietoje, tiek namuose, jeigu ir juose turite šio pobūdžio kėdes.

Akivaizdu, kad biuro kėdės ir pirmo žvilgsnio toks paprastas daiktas geba suteikti labai daug papildomų funkcijų. Kadangi BaldaiTau.lt teikia tiek daug pasirinkimų - kiekvienam žmogui pavyks atrasti tai, kas konkrečiai jam labiausiai tinka ir patinka.

Biuro kėdės - geriausias pasirinkimas ieškantiems kokybės.

Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 67/65/112-120 cm.Daugiau matmenų pateikta kėdės brėžinyje.Spalva: pilka, balta.TILT aukščio reguliavimo mechanizmas.Reguliuojami porankių aukščiai.Medžiaga: perforuota eko oda, plastikas.Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje...
129,46€
Be PVM:106,99€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 44/79-88/60/44-53 cmSpalva: pilka, auksoMedžiaga: veliūro audinys, metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el...
112,63€
Be PVM:93,08€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 44/79-88/60/44-53 cmSpalva: juoda, auksoMedžiaga: veliūro audinys, metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el...
112,63€
Be PVM:93,08€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 43/79-89/64/46-56 cmSpalva: smėlioMedžiaga: veliūro audinys, metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu..
105,10€
Be PVM:86,86€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 41,5/95-111/62/48-68 cmSpalva: smėlioMedžiaga: veliūro audinys, chromuotas metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino tei..
94,09€
Be PVM:77,76€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 41,5/95-111/62/48-68 cmSpalva: pilkaMedžiaga: veliūro audinys, chromuotas metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirau..
94,09€
Be PVM:77,76€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 41,5/95-111/62/48-68 cmSpalva: juodaMedžiaga: veliūro audinys, chromuotas metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirau..
94,09€
Be PVM:77,76€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 41,5/95-111/62/48-68 cmSpalva: rožinėMedžiaga: veliūro audinys, chromuotas metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teira..
94,09€
Be PVM:77,76€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 53/120-128/77/47-55 cmSpalva: juoda, raudona, pilkaMedžiaga: audinys, plastikasMultiblock mechanizmas – suteikia galimybę reguliuoti sėdimosios dalies ir atlošo pasvirimo kampąPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekome..
138,25€
Be PVM:114,26€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 50/120/77/48-58 cmSpalva: granatoMedžiaga: veliūro audinys, chromuotas metalas, plastikiniai ratukaiMultiblock mechanizmas – suteikia galimybę reguliuoti sėdimosios dalies ir atlošo pasvirimo kampąPrekės pristatomos pakuotė..
175,93€
Be PVM:145,40€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 50/120/77/48-58 cmSpalva: smėlioMedžiaga: veliūro audinys, chromuotas metalas, plastikiniai ratukaiMultiblock mechanizmas – suteikia galimybę reguliuoti sėdimosios dalies ir atlošo pasvirimo kampąPrekės pristatomos pakuotės..
175,93€
Be PVM:145,40€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/sėdimosios dalies aukštis/plotis): 50/47-57/66,5 cmSpalva: rudaTILT mechanizmasMedžiaga: eko oda, chromuotas metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. ..
150,68€
Be PVM:124,53€
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/sėdimosios dalies aukštis/plotis): 50/47-57/66,5 cmSpalva: smėlioTILT mechanizmasMedžiaga: audinys, chromuotas metalas, plastikiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el..
150,68€
Be PVM:124,53€
Matmenys (gylis/plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/72/122/48÷58 cmSpalva: rudaTILT mechanizmasMedžiaga: eko oda, metalas, ratukai plastikiniaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 120 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
112,63€
Be PVM:93,08€
Matmenys (gylis/plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/72/122/48÷58 cmSpalva: kapučinoTILT mechanizmasMedžiaga: eko oda, metalas, ratukai plastikiniaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 120 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba tele..
112,63€
Be PVM:93,08€
Matmenys (gylis/plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/72/122/48÷58 cmSpalva: juodaTILT mechanizmasMedžiaga: eko oda, metalas, ratukai plastikiniaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 120 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefon..
112,63€
Be PVM:93,08€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/60/77-85/43-53 cmSpalva : rožinė, juodaMedžiaga: metalas, gobelenasPaprastas mechanizmasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
113,73€
Be PVM:93,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/60/77-85/43-53 cmSpalva : pilka, juodaMedžiaga: metalas, gobelenasPaprastas mechanizmasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
113,73€
Be PVM:93,99€
Biuro - darbo kėdė TIMOTEO pilka su aukso spalvos rėmuMatmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/55/77-85/40-48 cmSpalva : pilka, auksoMedžiaga: metalas, velveto audinysPaprastas mechanizmasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. pašt..
102,84€
Be PVM:84,99€
Biuro - darbo kėdė TIMOTEO žalia su aukso spalvos rėmuMatmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/55/77-85/40-48 cmSpalva : tamsi žalia, auksoMedžiaga: metalas, velveto audinysPaprastas mechanizmasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el..
102,84€
Be PVM:84,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 69/62/127÷134/49÷54 cmSpalva: juoda, raudonaMedžiaga: audinysTILT mechanizmasReguliuojami porankiai Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
174,23€
Be PVM:143,99€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 65/70/120÷128/45÷53 cmSpalva: pilka, juodaMULTIBLOCK mechanizmasMedžiaga: ECO oda, audinysReguliuojama galvos atramaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
136,72€
Be PVM:112,99€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 64/60/118-128/48-58 cmSpalva: raudona, juodaTILT mechanizmasMedžiaga: membraninis audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
164,55€
Be PVM:135,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 53/55/82/47 cmSpalva: juodaMedžiaga: audinys, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 110 kgDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
37,50€
Be PVM:30,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 62/64/118÷128/49÷59 cmSpalva: raudona, juodaTILT mechanizmasMedžiaga: eko oda, membraninis audinys, gumuoti ratukai Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
150,03€
Be PVM:123,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 57/55/79÷89/43÷53 cmSpalva: tamsi žaliaPaprastas mechanizmasMedžiaga: velveto audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
102,84€
Be PVM:84,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 57/54/102÷110/44÷52 cmSpalva: pilka, juodaTILT mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
112,52€
Be PVM:92,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/58/80÷90/45÷55 cmSpalva: riešuto, pilkaMedžiaga: fanera, velveto audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
137,93€
Be PVM:113,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/69/126÷134/46÷54 cmSpalva: juoda, raudonaTILT mechanizmasMedžiaga: eko odaReguliuojami porankiaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
156,08€
Be PVM:128,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 67/70/112÷119/48÷55 cmSpalva: pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: audinysGrindų nebraižantys dengti guma ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
136,72€
Be PVM:112,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 67/70/112÷119/48÷55 cmSpalva: pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: eko odaGrindų nebraižantys dengti guma ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
136,72€
Be PVM:112,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 54/58/101÷111/47÷57 cmSpalva: rožinėTILT mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
104,05€
Be PVM:85,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 54/58/101÷111/47÷57 cmSpalva: pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
104,05€
Be PVM:85,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 60/64/107÷117/44÷54 cmSpalva: juoda, pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: eko oda, membraninis audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
107,68€
Be PVM:88,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 62/63/108÷117/44÷53 cmSpalva: juoda, raudonaTILT mechanizmasMedžiaga: eko oda, membraninis audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
88,32€
Be PVM:72,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 62/63/108÷117/44÷53 cmSpalva: juoda, pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: eko oda, membraninis audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristaty