Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Biuro kėdės

Biuro kėdės - kad sėdėjimas būtų sportas?!

šiais laikais nemažai žmonių dirba biuruose, tad nieko keisto, kad didžiąją dienos dalį jie praleidžia paprasčiausiai sėdėdami. Kiekviena įstaiga privalo pasirūpinti, kad žmogaus sveikatai būtų sukurtos tobulos sąlygos. šiuo atveju net ir tai, kad sėdėjimo pozicija negera - gali sukelti labai rimtas stuburo problemas. Vis jaunesni žmonės kūprinasi ir didžiausią įtaką tam daro sėdėjimas prie kompiuterio. Namuose daugelis apskritai neturi rašomųjų stalų, kadangi patogiai gulėdami lovoje naršo socialiniuose tinklalapiuose. Biuro kėdės privalo būti ne tik darbo vietoje, tačiau tuo pačiu ir namuose, kadangi tai veiksnys galintis užtikrinti, kad neturėsite jokių su sveikata susijusių problemų, kurios gali kilti iš tokios smulkmenos kaip netaisyklingas sėdėjimas.

Egzistuoja labai platus kėdžių pasirinkimas. Labai trumpai aptarsime kiekvieną iš jų.

Biuro kėdės dažniausiai pasirenkamos tuomet, kai norima dirbti prie rašomojo stalo. Labai rekomenduotinas ir tikrai būtinas veiksnys, kuris gali užtikrinti, kad jūsų laikysena bus gera. Dažniausiai biuro kėdės yra pritvirtinamos ant ratelių, taigi labai patogu judėti iš vienos vietos į kitą. Tuo pačiu sėdėjimo pozicija būna pritaikyta taip, kad asmuo būtų lengvai atsirėmęs. Aišku, viską galima koreguoti. šiuo metu biuro kėdės turi ir daugiau funkcijų, kurios pagerina sėdėjimą.

Svetainės kėdės dažniausiai kur kas paprastesnės. Gaminamos jos iš medžio ir puošiamos gobelenu, kurio tikslas sukurti kuo gražesnį įvaizdį. Akivaizdu tai, kad šios kėdės dažniausiai nebūna tokios patogios, tačiau tai ne problema, kadangi svetainės kėdės nėra tas baldas ant kurio sėdime kiekvieną dieną. Natūralu, kad jos gali kiek pompastiškos. Aišku, visada galite pasirinkti jums labiausiai tinkamą variantą, tačiau ar žinote, koks jis?

Baro kėdės dažniausiai statomos virtuvėse, kadangi šiuo metu populiaru virtuves daryti atviras ir net kartais jungti su svetainėmis. Tai labai specifinio stiliaus kėdės, kurios nėra skirtos, kad asmuo ant jos sėdėtų ilgai. Dažniausiai tai tiesiog trumpam prisėdimui skirtas baldas, kuris dažniausiai pasirenkamas dėl savo estetinės išvaizdos. Egzistuojant plačiam pasirinkimui visada galima atrasti ypatingai gražų variantą.

Įprastos kėdės, galima sakyti, paprasčiausiai stovi bet kur namuose. Tai nedidelės kėdutės su atlošu, kurios labai lengvos, todėl transformuojamos iš vienos vietos į kitą. Kadangi ant jų taip pat dažniausiai nesėdima labai ilgai - nieko blogo, kad jos ne visada patogios. Kitas klausimas - ar jums tikrai jų reikia? Baldas be vietos nėra pats geriausias baldas, kuris gebėtų išpildyti jūsų namų visumą.

Palyginus skirtingus variantus akivaizdu yra tai, kad biuro kėdės pasirenkamos turėtų būti pagal daugiausiai veiksnių, kadangi jeigu dirbate sėdimą darbą - labai svarbu, kad jūsų pasirinkta kėdė atitiktų visus jūsų poreikius. Paprasčiausiai blogas pasirinkimas gali būti priežastis, kodėl kyla įvairiausios ligos. Biuro kėdės gali apsisaugoti nuo tikrai paplitusių ir dažnų ligų.

  • Netinkama sėdėsena sukelia labai daug stuburo problemų, kurias vėliau sutvarkyti gali būti labai sunku. Vis dažniau akcentuojama, kad iškrypęs stuburas pasitaiko pas vis jaunesnio amžiaus asmenis. Tai labai didelė problema, kadangi vėliau kyla kojų skausmai, kurių praktiškai niekaip nepavyksta panaikinti. Niekas nenorime gerti vaistų visą gyvenimą. To nesunkiai galima išvengti tokiu atveju jeigu galvosite, kokioje pozicijoje sėdite. Kuomet jaučiate, kad pradedate kūprintis - kuo skubiau išsitieskite. Bet kokiame amžiuje galima pradėti rūpintis savo stuburu. Biuro kėdės jums padės tai padaryti labai nesunkiai. Paprasčiausiai sėdėdami natūraliai įprasite prie konkrečios pozicijos.
  • Tuo pačiu netinkama laikysena gali sukelti ir kvėpavimo problemas. Dažniausiai su jomis susiduria jau kiek vyresni asmenys. Visgi, dažniausiai sunkesnis kvėpavimas neleidžia užtektinam deguonies kiekiui patekti į smegenis ir trumpėja atmintis; žmogus jaučiasi ne taip gerai, kaip visada. Kur kas mažesnis fizinis aktyvumas - daugelio baimė. Atrodo smulkmena, tačiau biuro kėdės tiek darbovietėje, tiek namuose gali padėti to išvengti.
  • Galiausiai atsiranda ir labai daug estetikos problemų. Susikūprinęs žmogus nėra gražus ir dažniausiai vėl susigrąžinti gražią nugarytę yra labai sunku. Dažniausiai tenka keliauti į labai ilgus masažo seansus, kuriuos lydi papildomos treniruotės. Jums dabar gali atrodyti, kad su tokio pobūdžio problemomis niekada neteks susidurti. Tačiau tiesa tokia, kad nei vienas mūsų nėra apsaugotas nuo to. Būtent todėl rekomenduojame pasirinkti paprastą baldą, kuris sukurs taisyklingą sėdėjimą.

Pradėjus ieškoti jums labiausiai tinkamos biuro kėdės - pamatysite, kiek daug įvairiausių variantų egzistuoja. Kartais būna sunku nuspręsti, kuris labiausiai jums tinka, kai visi atrodo tokie gražūs ir tuo pačiu patogūs. Pateiksime kelis patarimus, kuriais remiantis galite ieškoti baldo, kuris labiausiai patenkins Jūsų poreikius. Svarbiausia šiuo atveju yra tai, kad BaldaiTau.lt teikia daug pasirinkimų. Tokiu atveju kiekvienam žmogui pavyks atrasti labiausiai tinkantį ir patinkantį.

  • Klasikinės biuro kėdės dažniausiai būna rudos spalvos atspalvių. Paprasčiausiai jos pačios populiariausios ir žmonės jas dažniausiai renkasi. Juk būtent medienos spalvos ir yra imponuojamos klasikinio tipo namuose. BaldaiTau.lt teikia skirtingų išvaizdų baro kėdes. Galima atrasti ir tokias, kurios labiausiai atitinka klasikinio tipo modelius.
  • Biuro kėdės gali būti ir modernios, kadangi vis daugiau žmonių nori šio pobūdžio interjerą susikurti savo namuose arba paprasčiausiai darbo kambaryje. šiuo atveju dažniausiai vyrauja minimalizmas, tad pasirinktos biuro kėdės būna labai paprastos ir vienspalvės. Dažniausiai jų apmušalas yra iš dirbtinės odos. Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori save vadinti labai rimtais tam tikros profesijos atstovais. Nepamirškite, kad biuro kėdės labai puikiai tinka ne tik darbo vietoje, tačiau ir namuose. Susikurkite rimto asmens įspūdį.
  • Galiausiai reikia įvertinti iš kokios medžiagos pagamintos biuro kėdės. šiuo metu dažniausiai pasirenkamos plastikinės, kurias dengia oda arba gobelenas. Paprasčiausiai šis variantas yra vienas iš pigiausių ir kuomet galima sutaupyti - žmonės naudojasi šia galimybe. Medinės dažniausiai perkamos tuomet, kai norima klasikinio stiliaus kambaryje. Tačiau pastarųjų kaina yra kur kas didesnė. Jeigu nusistatysite pinigų sumą, kurią galite išleisti - greičiau atrasite jums patį tinkamiausią variantą.
  • Kai kurios kėdės yra ant ratukų ir tai leidžia labai patogiai judėti tam tikroje patalpoje. Kol vieniems tai atrodo nereikalinga paslauga, kiti mano, kad tai labai geras būdas lengviau judėti. Biuro kėdės leidžia paprasčiau ir maloniau jausti tiek darbo vietoje, tiek namuose, jeigu ir juose turite šio pobūdžio kėdes.

Akivaizdu, kad biuro kėdės ir pirmo žvilgsnio toks paprastas daiktas geba suteikti labai daug papildomų funkcijų. Kadangi BaldaiTau.lt teikia tiek daug pasirinkimų - kiekvienam žmogui pavyks atrasti tai, kas konkrečiai jam labiausiai tinka ir patinka.

Biuro kėdės - geriausias pasirinkimas ieškantiems kokybės.

Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/62/109÷117/42÷50 cmSpalva: raudona, juodaTILT mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekė..
103,66€
Be PVM:85,67€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 66/64/109÷117/42÷50 cmSpalva: pilka, juodaTILT mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės ..
101,19€
Be PVM:83,63€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/68/111÷121/48÷58 cmSpalva: tamsiai pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės..
122,17€
Be PVM:100,97€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/64/104÷112/46÷54 cmSpalva: juodaTILT mechanizmasGuminiai ratukaiMedžiaga: eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefon..
99,96€
Be PVM:82,61€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 67/62/107÷117/47÷57 cmSpalva: ruda, juodaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys, eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefo..
116,00€
Be PVM:95,87€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 68/69/121÷131/44÷54 cmSpalva:  spalvotaTILT mechanizmasLED apšvietimasReguliuojami porankiai„Bluetooth“ kolonėlėsMedžiaga: membraninis audinys, eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savai..
219,68€
Be PVM:181,55€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 70/72/124÷132/37÷45 cmSpalva:  juoda, margaTILT mechanizmasReguliuojami porankiaiMedžiaga: audinys, eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirauti..
153,03€
Be PVM:126,47€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 56/63/121÷131/47÷57 cmSpalva:  balta, juoda MULTIBLOCK mechanizmasAliuminio pagrindasReguliuojama nugaros atramaReguliuojami porankiaiReguliuojama galvos atramaMedžiaga: membraninis audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesur..
185,12€
Be PVM:152,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/65/104÷115/38÷49cmSpalva:  šviesiai pilka, juodaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys, polipropilenasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el...
128,34€
Be PVM:106,07€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 73/73/120÷130/42÷52 cmSpalva:  tamsiai ruda, šviesiai rudaMULTIBLOCK mechanizmasMedžiaga: eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. pa..
219,68€
Be PVM:181,55€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 65/65/119÷129/44÷54 cmSpalva: pilka, tamsiai pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys,eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba tel..
123,41€
Be PVM:101,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 57/65/99÷110/44÷55 cmSpalva: šviesiai pilka, juodaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba ..
80,21€
Be PVM:66,29€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 62/62/102÷110/42÷50 cmSpalva:  pilka, šviesiai pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba tel..
85,15€
Be PVM:70,37€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 59/62/124÷134/46÷56 cmSpalva:  pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas..
80,21€
Be PVM:66,29€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 56/60/79÷85/49÷55 cmSpalva:  pilkaPaprastas mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės ko..
71,57€
Be PVM:59,15€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 59/62/97÷104/44÷51 cmSpalva: juoda, pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuP..
77,74€
Be PVM:64,25€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 59/62/97÷104/44÷51 cmSpalva: juodaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės k..
77,74€
Be PVM:64,25€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 60/62/83÷91/41÷49 cmSpalva: pilkaPaprastas mechanizmasMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: h..
60,46€
Be PVM:49,97€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 57/56/91÷100/42÷51 cmSpalva: juoda, pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuP..
55,53€
Be PVM:45,89€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/60/116÷122/46÷52 cmSpalva: juodaTILT mechanizmasReguliuojama galvos atramaMedžiaga: membraninis audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko te..
77,74€
Be PVM:64,25€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/60/116÷122/46÷52 cmSpalva: juoda, mėlynaTILT mechanizmasReguliuojama galvos atramaMedžiaga: membraninis audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo ..
77,74€
Be PVM:64,25€
 Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/60/116÷122/46÷52 cmSpalva: juoda, pilkaTILT mechanizmasReguliuojama galvos atramaMedžiaga: membraninis audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo termi..
77,74€
Be PVM:64,25€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/60/116÷122/46÷52 cmSpalva: juoda, žaliaTILT mechanizmasReguliuojama galvos atramaMedžiaga: membraninis audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo l..
77,74€
Be PVM:64,25€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/57/86÷194/40÷48 cmSpalva: juoda, pilkaPaprastas mechanizmasMedžiaga:  audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu ar..
60,46€
Be PVM:49,97€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/57/86÷194/40÷48 cmSpalva: juodaPaprastas mechanizmasMedžiaga:  audinys, tinklelisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba tele..
60,46€
Be PVM:49,97€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 48/57/79÷88/46÷55 cmSpalva: rožinė, baltaTILT mechanizmasMedžiaga: eko oda, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefon..
59,23€
Be PVM:48,95€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 48/57/79÷88/46÷55 cmSpalva: pilka, baltaTILT mechanizmasMedžiaga: eko oda, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
59,23€
Be PVM:48,95€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 60/60/88÷98/43÷53 cmSpalva: smėlioTILT mechanizmasMedžiaga: audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: ..
66,63€
Be PVM:55,07€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 60/60/88÷98/43÷53 cmSpalva: tamsiai rožinėTILT mechanizmasMedžiaga: audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekė..
66,63€
Be PVM:55,07€
 Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 60/60/88÷98/43÷53 cmSpalva: pilkaTILT mechanizmasMedžiaga: audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės ko..
66,63€
Be PVM:55,07€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 49/53/75÷82/44÷51 cmSpalva: garstyčiųPaprastas mechanizmasKomplektacijoje ratukai ir kojelėsMedžiaga: velveto audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo lai..
82,68€
Be PVM:68,33€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 49/53/75÷82/44÷51 cmSpalva: šviesiai rožinėPaprastas mechanizmasKomplektacijoje ratukai ir kojelėsMedžiaga: velveto audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristat..
82,68€
Be PVM:68,33€
 Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 49/53/75÷82/44÷51 cmSpalva: tamsiai žaliaPaprastas mechanizmasKomplektacijoje ratukai ir kojelėsMedžiaga: velveto audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pri..
82,68€
Be PVM:68,33€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 49/53/75÷82/44÷51 cmSpalva: tamsiai pilkaPaprastas mechanizmasKomplektacijoje ratukai ir kojelėsMedžiaga: velveto audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatym..
82,68€
Be PVM:68,33€
Matmenys (skersmuo) 11 cm Spalva: juoda Medžiaga: kaučiukas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-3003..
1,42€
Be PVM:1,17€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 58/59/98÷104/45÷55 cm Spalva: pilkaTILT mechanizmas Medžiaga: audinys, polipropilenas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-2986..
75,74€
Be PVM:62,60€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 61/57/91÷98/45÷52 cm Spalva: tamsiai pilkaTILT mechanizmas Kaučiukiniai ratukaiMedžiaga: membraninis audinys, polipropilenas, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-2..
85,52€
Be PVM:70,68€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 58/67/120÷130/46÷56 cm Spalva: raudona TILT mechanizmas Reguliuojami porankiaiMedžiaga: eko odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu..
81,85€
Be PVM:67,65€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 57/53/79/47 cm Spalva: tamsiai pilka, ruda Komplektacija: galima komplektuoti prie įvarių stalų Medžiaga: eko oda, chromuotas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-279..
86,74€
Be PVM:71,69€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 65/67/112÷118/51÷57 cm Spalva: juoda Medžiaga: eko oda TILT mechanizmas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-2795..
132,03€
Be PVM:109,12€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 66/62/116÷125/45÷54 cm Spalva: tamsiai pilka Medžiaga: audinys TILT mechanizmas Reguliuojami porankiai Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-2794..
107,35€
Be PVM:88,72€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 66/62/116÷125/45÷54 cm Spalva: tamsiai ruda Medžiaga: eko oda TILT mechanizmas Reguliuojami porankiai Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-2792..
96,25€
Be PVM:79,54€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 66/62/116÷125/45÷54 cm Spalva: juoda Medžiaga: eko oda TILT mechanizmas Reguliuojami porankiaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-2791..
96,25€
Be PVM:79,54€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 62/66/111÷121/46÷56 cm Spalva: juoda, mėlynaMedžiaga: membraninis audinys, eko odaTILT mechanizmas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-2786..
91,31€
Be PVM:75,46€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 67/72/116÷125/44÷53 cm Spalva: juoda, baltaMedžiaga: eko odaTILT mechanizmas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-2784..
90,08€
Be PVM:74,44€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 60/69/107÷117/44÷54 cm Spalva: pilka, žaliaMedžiaga: eko odaTILT mechanizmas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-2783..
90,08€
Be PVM:74,44€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 63/70/124÷132/47÷55 cm Spalva: juodaMedžiaga: eko oda, perforuota eko odaMULTIBLOCK funkcija Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-2781..
187,57€
Be PVM:155,01€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 62/60/119÷129/47÷57 cm Spalva: juodaMedžiaga: eko odaTILT mechanizmas Kaučiukiniai ratukaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-2780..
117,22€
Be PVM:96,88€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 210 (viso puslapių - 5)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.