Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Pardavėjo teisės ir pareigos

1. PARDAVĖJO TEISĖS

1.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti (nutraukti) jam galimybę naudotis internetine parduotuve ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.

1.2. Pardavėjas turi teisę nustatyti minimalią pirkinių sumą, kurios nepasiekus Pirkėjo užsakymas nebus vykdomas.

1.3.  Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešdamas Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas pasirinkęs prekių pirkimo apmokėjimo būdą „banko pavedimu“ nesumoka už prekes per 24 valandas ir/arba Pardavėjas negauna tai patvirtinančių dokumentų.

1.4.  Kai Pirkėjas pasirenka prekių pirkimo apmokėjimo būdą „grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu“, Pardavėjas, atsiradus neaiškumams dėl užsakyme pateiktos informacijos, susisiekia su Pirkėju užsakyme nurodytu telefonu. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešdamas Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pardavėjui nepavyksta susisiekti su Pirkėju per 24 valandas.

1.5. Atsiradus svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės parduotuvės veiklą.

1.6. Pardavėjas dėl nenumatytų ir svarbių priežaščių neįstengdamas laiku ir tinkamai įvykdyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties, pasilieka sau teisę keisti pristatymo sąlygas ir laiką, arba nutraukti užsakymo vykdymą apie tai nedelsiant informuodamas Pirkėją ir grąžindamas visas Pirkėjo sumokėtas lėšas.

1.7. Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti Prekių pirkimo ir pardavimo taisykles, jas paskelbdamas internetinės parduotuvės tinklalapyje. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams.
 
2. PARDAVĖJO PAREIGOS

2.1. Pardavėjas įsipareigoja dėti pastangas sudarant sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis internetinės parduotuvės teikiamomis paslaugomis, bet nesuteikia jokių garantijų, kad internetinė parduotuvė veiks nenutrūkstamai.

2.2. Pardavėjas įsipareigoja tinkamai tvarkyti Pirkėjo asmens duomenis ir gerbti jo privatumą ir išskirtinę teisę į jam priklausančią asmeninę informaciją. Pirkėjo nurodytus asmens duomenis tvarkyti tik „Asmens duomenų tvarkymas“ skyriuje ir Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

2.3. Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui pristatyti užsakytas prekes jo nurodytu adresu „Prekių pristatymas“ skyriuje nurodytomis sąlygomis.

2.4. Pardavėjas įsipareigoja laikytis visų prisiimtų įsipareigojimų ir reikalavimų.

Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.