Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Stalčių konteineriai

Stalčių konteineriai - talpiausia daiktų pasidėjimo vieta

Visi puikiai žinome, ką reiškia auginti mažą asmenybę. Tai ne tik nuostabūs įspūdžiai vedini džiaugsmų, tačiau tuo pačiu ir didelė netvarka, kurią palaikyti yra labai sunku. Stalčių konteineriai, spintos ir komodos yra tie baldai, kurie gali bent minimaliai prisidėti prie esamos tvarkos namuose palaikymo. Jeigu parinksite tinkamus baldus ir paaiškinsite vaikui, kaip ir yra svarbu daryti vieną ar kitą poelgį - jis sugebės tinkamai išnaudoti tam paskirtą baldą. BaldaiTau.lt teikia labai platų pasirinkimą, kad kiekvienas žmogus sugebėtų atrasti po tokį variantą, kuris visapusiškai patenkintų poreikius siekiant, kas namuose vyrautų tvarka. Visi puikiai žinome, kad toks vaiko auklėjimas būtinas ne tik tam, kad namuose būtų smagiau gyventi, tačiau tuo pačiu mes taip mokome atsakomybės ir kitų mažyčių smulkmenų, kurios vėliau gali atnešti didelę sėkmę.

Stalčių konteineriai yra tie baldai, kurie dažniausiai pasirenkami dėl savo talpumo. Kadangi galima pasirinkti iš labai daug skirtingų baldų - svarbiausia susidėlioti pliusus ir minusus, kurie naudingi, kad būtų galima kur kas greičiau ir paprasčiau atrasti poreikius tenkinantį variantą.

 • Stalčių konteineriai yra kur kas pigesnis variantas nei kad spintos ar komodos, tad jeigu kaina jums yra aktuali - pasirinkite labiau prieinamą variantą.
 • Tuo pačiu stalčių konteineriai yra labai talpūs.
 • Talpumas - gera funkcija, tačiau tai tikrai nereiškia, kad pastarieji yra dideli. Stalčių konteineriai gana ekonomiški ne tik kainos, tačiau taip pat ir vietos atžvilgiu. Tai labai puikus baldas nedidelės kvadratūros bute.
 • Platus dizaino pasirinkimas leis kiekvienam atrasti labiausiai jam tinkantį stilistinį sprendimą.
 • Konteineris gali būti uždėtas ant specialių ratukų, kurie leidžia labai nesunkiai baldą transportuoti iš vienos vietos į kitą.
 • Stalčių konteineriai labai skiriasi lentynėlėmis ir stalčiukais. Kadangi BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų variantų - kiekvienas žmogus gali pasirinkti tokį, kuris labiausiai tiktų jam. Žinoma, viskas remiasi ir į vaiko amžių.
 • šis baldas labai geras pasirinkimas ne tik tokiu atveju, jeigu ieškote, kaip galima užpildyti vaiko kambarį. Lygiai taip pat suaugusieji labai dažnai renkasi šį baldą, kad būtų galima patogiai laikyti didelį kiekį daiktų. Pavyzdžiui - koridoriuje, kur labai dažnai mėtosi pirštinės, kepurės ir šalikai. Labai patogiai viską galima laikyti vienoje vietoje.
 • Stalčių konteineriai labai paprastai atvežami iki reikiamų namų durų. Daugiausiai prie to prisideda labai ekonomiškas ir nedidelis baldas.

Juolab, BaldaiTau.lt teikia tiek daug įvairių stilistinių ir tuo pačiu interjero modelių, kad kiekvienas žmogus sugebės atrasti tokį variantą, kuris jam labiausiai paliktų neišdildomą įspūdį. Ieškantys visada atranda tai, kas jiems labiausiai tinka ir patinka.

Stalčių konteineriai - funkcionalus daiktas. Juos labai paprasta įkomponuoti bet kuriame namų kampelyje, kadangi visur jie geba atlikti labai svarbias funkcijas. Svarbiausia įvertinti pasirinkimą ir pasirinkti tokį, kuris puikiai derėtų savo stalčių ir kitų smulkmenų pasiskirstymu.

VIRTUVĖ. Stalčių konteineriai virtuvėje labai mėgiami, kadangi šioje patalpoje dažniausiai laikome labai daug smulkmenų, kurios visur mėtydamosios kuria netvarką. Tuo pačiu renka dulkes, kurias yra labai sunku pašalinti. Stalčių konteineriai tampa labai puikiu baldu, kuriuose galima laikyti ne tik buitinę techniką, tačiau ir puodus, indus bei šaukštus, kuriems atradus tinkamiausią vietą, galima nesunkiai paimti ir vėl padėti atgal. Kadangi BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų konteinerių pasirinkimų - kiekvienam žmogui pavyks atrasti tokį variantą, kuris tikrai visapusiškai derėtų visais pasirinkimas: stiliumi, kaina ir t.t. Virtuvės stalčių konteineriai - labai geras pasirinkimas.

VAIKŲ KAMBARYS. Stalčių konteineriai vaikų kambariui yra labai dažnas variantas, kadangi dėl šio baldo talpumo ame galima laikyti labai didelį kiekį skirtingų daiktų. Patogu jame sudėti vaiko žaislus ir knygas, kurios dažniausiai visur mėtosi taip ir nesugebėdamos atrasti tinkamiausios vietos. Lentynose tokie daiktai renka dulkes, o kadangi stalčių konteineriai yra uždaromi - viskas laikoma labai saugiai ir tuo pačiu švariai.

Stalčių konteineriai - labai geras pasirinkimas tiems, kurie nori išsiauklėti savo vaikus, kad mažieji kuo tvarkingiau susidėtų savo daiktus. BaldaiTau.lt kiekvienam suras labiausiai jam reikiamo modelio.

KOLIDORIUS. Stalčių konteineriai, kaip jau minėjome anksčiau, gali būti laikomi ir koridoriuje, kadangi tai vieta, kur dažniausiai ant žemės ar kėdžių guli labai daug smulkmenėlių. Viskas kiek primena vaikų kambarį. Tokiu atveju konteineriai leidžia nesunkiai surūšiuoti kiekvieno asmens daiktus. Pavyzdžiui, kiekvienas žmogus gali turėti konkrečia jam paskirtą stalčių, kuriame laikomos jo pirštinės, kepurė bei šalikas. Labai patogu.

SUAUGUSIŲJŲ KAMBARYS. Lygiai taip pat kaip vaikai, dažniausiai ir suaugusieji ieško vietos, kurioje gebėtų laikyti visus savo daiktus. Paprasčiausiai net ir labai nuoširdžiai norint namuose sukurti sistemą, taip jau yra, kad ne viską pavyksta padaryti. Tokiu atveju labai gerai kai yra baldai, kuriuose galima laikyti labai didelius kiekius daiktų. Lygiai tokie yra ir stalčių konteineriai, kuriuos vis dažniau galima atrasti suaugusių asmenų kambariuose. Nesvarbu, ar prie lovos, ar greta kitos sienos - ką juose galima būtų laikyti visada atrandama gana nesunkiai.

Pasirinkite tai, kad tikrai patenkintų jūsų poreikius. Egzistuojant norui visada galima atrasti ir geriausias galimybes. Juolab, kai BaldaiTau.lr teikia tiek daug pasiūlymų.

VONIOS KAMBARYS. Galiausiai, vonios kambario stalčių konteineriai leidžia labai patogiai vienoje vietoje laikyti visas higienos priemones. Tuo pačiu net ir mediniai baldai yra apdengti specialiomis priemonėmis, kurios užtikrina, kad baldas bus atsparus drėgmei. Rekomenduojame įsigyti šviesių spalvų baldą, kadangi tai garantuoja, jog erdvė atrodys šiek tiek didesnė.

Akivaizdu, kad stalčių konteineris yra labai funkcionalus daiktas, kurį galima laikyti bet kuriame namų kampelyje ir tuo pačiu tikslingai išnaudoti jo teikiamas funkcijas. Svarbiausia, kad labai platus modelių pasirinkimas leidžia kiekvienam atrasti tokį variantą, kuris derėtų prie kitų namuose esančių baldų ir tuo pačiu individualių žmonių poreikių.

Stalčių konteineriai - labai geras pasirinkimas, kurį mes jums rekomenduojame. Kelios smulkmenos padės greičiau atrasti it tinkamiau išnaudoti:

 • Valykite vieną kartą per savaitę su drėgnu skudurėliu ir muilu.
 • Jei baldas medinis - įsigykite specialių baldų valymo priemonių.
 • Dekoruoti baldą galima naudojant dekupažo techniką arba akrilinius dažus.
 • Rekomenduojame labiausiai būtent mediniai stalčių konteineriai.
 • Taip pat pastarieji leidžia juose laikyti bet kokio pobūdžio daiktus.
 • Pirkti geriau internetu, kadangi ten yra pigesnis pasirinkimas.
 • Spalvinius aspektus derinkite prie kitų namuose esančių baldų.
 • Leiskite vaikui pačiam pasirinkti tokį, kokio jis nori.
Sistema: Sistema: REMO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/65/43 cmSpalva: baltas wilton ąžuolas, balta lux, antracitoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų REMO sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, kojelės – plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
86,02€
Be PVM:71,09€
Sistema: Sistema: BRASS
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 38/71.5/40.5 cmSpalva: rudas ąžuolas, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų BRASS sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės - plastikinėsSu plastikiniais ratukais Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
98,80€
Be PVM:81,65€
Sistema: Sistema: ALLMO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 40/40/53 cmSpalva: šviesus ąžuolas estana, antracitoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ALLMO sisteminių baldųMedžiaga: 16 mm LMDP, ABS kraštai, rankenėlės metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
79,24€
Be PVM:65,49€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 40/50/40 cmSpalva: pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NERO MAT sisteminių baldųMedžiaga: 16 mm LMDP, briaunos ABS 0,5 mm, rankenėlės plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
48,08€
Be PVM:39,74€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 60/46/41 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSSu užraktuRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos paku..
98,49€
Be PVM:81,40€
Sistema: Sistema: WESTON
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 40/46/50,5 cmSpalva: sendinta pušis, materaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų WESTON sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
71,03€
Be PVM:58,70€
Sistema: Sistema: DROP
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 48/40/40 cm Spalva: bukas fjord, balta, pilka Komplektacija: galima komplektuoti prie visų DROP kolekcijos baldų Medžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP PFLEIDERER plokštė, aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABS Prekės p..
76,87€
Be PVM:63,53€
Sistema: Sistema: GENT
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 60/42/38 cm Spalva: stirlingo ąžuolas Komplektacija: stalčiai su tylaus uždarymo sistema Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
111,86€
Be PVM:92,45€
Sistema: Sistema: GIT
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 66/40/40 cm. Spalva: antracitas, balta. Rankenėlių spalva: pagal pasirinkimą. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų GIT sisteminių baldų.Stalčių konteineris su trimis stalčiais ir viena atvira lentyna. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė). ..
68,54€
Be PVM:56,64€
Sistema: Sistema: BRW OFFICE
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 56/40/38,5 cm. Spalva: sonoma ąžuolas.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BRW OFFICE sisteminių baldų.Su trimis stalčiais ir plastikiniais ratukais.Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė). Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo ins..
50,47€
Be PVM:41,71€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 36/40/65 cm. Spalva: pušies.Su keturiais plastikiniais ratukais. Medžiaga: lakuotas mediena. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje. Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu.  ..
62,91€
Be PVM:51,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 37/41/63 cm. Spalva: balta.Su keturiais plastikiniais ratukais. Medžiaga: MDF (medienos plaušų plokštė), LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė). Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje. Dėl tikslesnio pristatymo termino ..
85,90€
Be PVM:70,99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.