Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Atmintinė perkant lizingu

Kaip internetinėje parduotuvėje pirksite lizingu?

1. Išsirinksite norimas prekes, suformuosite krepšelį ir vykdydami užsakymą pasirinksite mokėjimo būdą „Išsimokėtinai per MOKILIZINGĄ".

2.  Užbaigsite pirkimo procedūrą paspausdami mygtuką „Užsakyti“.

3.  Apie sutikimo pasirašymą „MOKILIZINGAS“ Jus informuos trumpąja žinute (SMS) Jūsų nurodytu telefono numeriu.

4. Bet kuriuo atveju mes susisieksime su Jumis telefonu ar elektroniniu paštu per 24 valandas nuo užsakymo ir papildomai informuosime apie reikalingus atlikti veiksmus: pranešime apie lizingo galimybes, sutarties sąlygas, aptarsite Jums priimtiniausią įmokų mokėjimo grafiką ir t.t.

5. Baldų pristatymo metu Jūs privalėsite pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, pasirašyti sutarties originalus, iš kurių vienas liks Jums, kiti du bus perduoti prekes pristačiusiam asmeniui.

6. Užsakytas prekes gali priimti tik lizingo sutartį sudaręs ir pasirašęs asmuo.

Pasinaudojus "MOKILIZINGAS" paslauga "Pirk išsimokėtinai", kai sutartį sudarote 12 mėn - palūkanos bus 0%!

Pavyzdžiui, skolinantis 289,62 Eur ( 1000 Lt), kai sutartis sudaroma 12 mėn. be pradinio įnašo, kai pirma įmoka mokama po 1 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, sutarties mokestis – 7 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) - 13,50 %. Eilinės įmokos suma – 25,82 Eur (89,16 Lt). Bendra mokama suma – 309,87 Eur ( 1069,92 Lt).

Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, atsižvelgiant į Bendrovės atliktą mokumo ir rizikos vertinimą, taip pat jei mokėsite avansą ar pasirinksite kitokį nei 12 mėn. sutarties terminą ir įmokų mokėjimo dieną.

Bendra informacija

Nemažai fizinių asmenų naudojasi galimybe įsigyti baldus lizingo (kitaip – išperkamosios nuomos) būdu.

Lizingas yra patrauklus turto įsigijimo finansavimo būdas, kadangi iš lizingo gavėjo (baldų pirkėjo) nėra reikalaujama pateikti jokio papildomo užstato – pati lizinguojama prekė atlieka užstato funkciją.

Vykdydama lizingo sutartį lizingo bendrovė iš trečiojo asmens (šiuo atveju iš internetinės baldų parduotuvės) nuosavybės teise įsigyja kliento pasirinktą prekę ir perduoda ją klientui valdyti ir naudoti su sąlyga, kad sumokėjus visą lizingo sutartyje numatytą kainą (prekės vertę bei palūkanas ir kitus mokėjimus) prekė taps kliento nuosavybe.

Prieš priimant sprendimą įsigyti prekes lizingo būdu, reikėtų atsižvelgti ir į galimas teisines pasekmes, jeigu atsitiktų taip, kad Jūs taptumėte nepajėgus mokėti einamųjų lizingo įmokų ir dėl to lizingo bendrovė sutartį nutrauktų. Lizingo bendrovės pateikiamose pasirašyti sutartyse yra numatoma, jog klientui laiku nemokant prekės vertės dengimo įmokų, palūkanų ar kitų mokėjimų, toks pažeidimas yra laikomas esminiu ir lizingo bendrovė įgyja teisę vienašališkai nutraukti sutartį.

Pagal CK 6.574 straipsnio nuostatą, lizingo bendrovei nutraukus sutartį, ji turi teisę reikalauti grąžinti lizinguojamą prekę, nes, kaip minėta, iki visiško sutarties įvykdymo prekė išlieka lizingo bendrovės nuosavybe, taip pat sumokėti pradelstas įmokas (kartu su priskaičiuotais delspinigiais) bei išieškoti iš kliento tokio dydžio nuostolius, kad jie lizingo bendrovę grąžintų į tokią padėtį, kokia būtų buvusi, jeigu klientas būtų tinkamai įvykdęs sutartį.

Taigi, prieš sudarant lizingo sutartį reikėtų gerai pasverti savo finansines galimybes ir įvertinti, ar visą lizingo sutarties laikotarpį būsite pajėgūs mokėti lizingo įmokas. Priešingu atveju, nutraukus sutartį, ne tik turėsite grąžinti lizinguojamą prekę bei prarasite visas iki tol sumokėtas įmokas, bet gali atsitikti ir taip, kad lizingo bendrovė pareikalaus iš jūsų atlyginti skirtumą tarp neišmokėtos prekės vertės bei jo pardavimo kainos trečiajam asmeniui.

Minimali finansuojama lizingo suma yra 50 Eur ir mažesnės vertės užsakymai nebus vykdomi. Perkant prekes lizingu, Jūs privalėsite turėti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: pasą arba asmens tapatybės kortelę, arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą.

Išsimokėjimo laikotarpis gali būti nuo 6 iki 36 mėnesių.

Finansuojama suma (su PVM): nuo 50 Eur iki 10 000 Eur.

„MOKILIZINGUI“ nepateikus sutikimo dėl asmens duomenų tvarkymo arba pateikus neteisingai užpildytą sutikimą visa atsakomybė tenka klientui.

Baldų draudimas

Jūsų patogumui visos prekės, kurias perkate išsimokėtinai per MOKILIZINGĄ, apdraudžiamos ir draudimas Jums visiškai nieko nekainuoja.

Draudimo sąlygas Jūs gausite kartu su pirkimo išsimokėtinai sutartimi. Draudimas galios 12 mėnesių nuo MOKILIZINGO finansavimo sutarties pasirašymo dienos.

Jūsų pirkiniai yra draudžiami nuo įvairiausių netikėtumų – vagystės, užpylimo, gaisro, netyčinio sudaužymo ir kitų netikėtumų, išskyrus tuos atvejus, kurie prekių draudimo sąlygose išvardinti kaip nedraudžiamieji:

  • kai prekė naudojama ne pagal paskirtį ar nesilaikant gamintojo instrukcijų;
  • kai prekė sugadinta ją valant, perdarant, montuojant ar kitaip modifikuojant ar taisant;
  • kai prekė dingo (pvz., pametėte ar palikote be priežiūros);
  • kai prekė buvo pavogta iš neužrakinto buto ar neužrakintų patalpų, nebaigtų statyti statinių;
  • kai nuostolis patirtas dėl natūralaus prekės nusidėvėjimo;
  • kai už prekės netinkamą veikimą atsakingas gamintojas (atvejai, kuriems galioja garantija);
  • kai prekė sugadinta dėl Jūsų ar Jūsų šeimos narių tyčinių veiksmų.
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.