Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Biuro spintelės

Biuro spintelės - mažas, tačiau talpus interjero stebuklas

BaldaiTau.lt teikia ir mielas biuro spinteles, kurias dažniausiai perka tie asmenys, kurie nori sukurti jaukią atmosferą. Mielos, nedidelės spintelės yra kur kas talpesnės nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, būtent todėl rekomenduojame praktiškai išbandyti susipažinimą su šio pobūdžio baldais.

Biuro spintelės, kaip jau minėjome, dažniausiai pasirenkamos todėl, kad žmonės nori susikurti išskirtinio tipo interjerą, kuris patrauktų aplinkinių žmonių dėmesį. Dažniausiai jas renkasi smulkmeniški ir paprastumą mėgstantys asmenys, kurie nenori pompastikos, kadangi puikiai suvokia, kad paprastumas gali slėptis genialume. Rekomenduojame pasižvalgyti po BaldaiTau.lt prekybos vietas, kur galima rasti labai daug skirtingų variantų pačiomis mažiausiomis kainomis, kurios patenkins net ir pačio išrankiausio žmogaus poreikius.

Pirmiausia Jums reikia nuspręsti, kokia biuro spintelė yra reikalinga ir tik tuomet pradėti ieškoti varianto, kuris patenkintų individualius poreikius.

 • Biuro spintelės bus atrandamos kur kas paprasčiau jeigu nusistatysite pinigų sumą, kurią galite išleisti daiktui. Paprasčiausiai tai sutrumpins paieškas. Dažniausiai labai daug laiko sugaištame vertindami kitus pasirinkimus, kurie tiesiog neatitinka mūsų galimybių. Žinoma, įdomu pasižvalgyti, jeigu jūsų biudžetas yra labai aiškus - kam gaišti laiką?
 • Pagalvokite, kokio stiliaus biuro spintelės labiausiai patenkins jūsų poreikius. Klasikinės biuro spintelės dažniausiai būna medinės ir jas pasirenka tie asmenys, kuriems patinka kiek labiau pabrėžti savo biuro individualumą. Tokiu atveju medis yra labai geras pasirinkimas. Modernios biuro spintelės - dažniausiai jaunimo pasirinktinas variantas. Jeigu norite būti šiuolaikinės visuomenės dalimi - ryškių spalvų nepriklausomai iš kokios medžiagos pagamintos spintelės yra geras pasirinkimas.
 • BaldaiTau.lt taip pat rekomenduoja įvertinti ir faktą, kad ne visos spintelės yra tokios mažos, kaip galima galvoti. Reikia pasižiūrėti, kurioje vietoje planuojate ją laikyti ir tokiu atveju įvertinti, kiek vietos baldui galima skirti.
 • Skiriasi ir pozicija. Kol vienos spintelės yra pakabinamos, tuo tarpu kitos yra pastatomos. šis pasirinkimas gali varijuoti priklausomai nuo to, kiek vietos yra kambaryje. Tuo pačiu įvertinkite ir kambario formą, kadangi kartais jis pati gali nulemti, koks variantas yra tinkamiausias.
 • Jeigu jums yra skirtumas - pasižiūrėkite iš kokios medžiagos biuro spintelės yra gaminamos. Dažniausiai žmonės renkasi medines, kadangi jos ir atrodo gražiausiai ir tuo pačiu yra bene pačios tvirčiausios. Būtent tokius pasirinkimus teikia BaldaiTau.lt. Visgi, verta pasidomėti ir kitais variantais, kad bent preliminariai galėtumėte įsivaizduoti pasirinkimo galimybes.
 • Biuro spintelės gali būti ir rakinamos, tad jeigu jums tai yra aktualu - įvertinkite šį variantą, kad džiaugtumėtės gautu rezultatu.
 • Pagal forma pasirenkamos biuro spintelės gali būti taip pat. Kol vienos labiau vertikalios, tuo tarpu kitos yra labiau horizontalios. Taigi, kiekvienas žmogus gali pasirinkti tokį variantą, ir kurio jis labiau nori, ir kuris labiau dera jo kabinete.

Kadangi internetinė baldų prekybos vieta BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų baldų pasirinkimų - įvertinkite galimybes ir pasirinkite tą, kuri jums atrodo labiausiai tinkamą. Jeigu nežinote, ko tiksliai norite, arba jums reikia patarimo - susisiekite su mūsų konsultantais, kurių darbas, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas.

Biuro spintelės nereikalauja kokios nors labai ypatingos priežiūros. Kadangi dažniausiai įsigyjamas variantas yra gaminamas iš medžio, taigi nereikia jokių specifinių valymo priemonių, kurios galėtų būti skirtos būtent spintelėms. Neveltui sakoma, kad genialumas slypi paprastume. Mes taip pat sutinkame, kad biuro spintelės gali būti prižiūrimos tokiomis pat priemonėmis, kaip ir medinis stalas. Tuomet tikrai valydama nesugadinsite paviršiaus ir būsite tikras, kad nereikės papildomai investuoti į baldą.

 • Bene pati geriausia priemonė, kuri gali užtikrinti medinių biuro spintelių valymą yra paprasčiausia skudurėlis ir vanduo. Jeigu reikia - pasiimkite dar šiek tiek muilo. Nuvalykite dulkes. Tiesa, nenaudokite labai daug vandens, kadangi jo perteklius gali sugadinti paviršių.
 • Jeigu matote labai imtas dėmes, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo labai sunkiai išvalomos - tokiu atveju labai geras variantas yra soda. Tai nuostabi priemonė, kuri padės pašalinti bet kokias dėmes.
 • Taip pat ir actas daro stebuklus. Tačiau ne per daug. Per didelis jo kiekis gali visiškai sugadinti paviršių.
 • Jeigu atsiranda įbrėžimų ir nežinote, kaip juos galima paslėpti - paprasčiausiai dekoruokite spintelę. Dekupažas ar dažai - puiki priemonė prikelti naujam gyvenimui net ir labai seną baldą.

Biuro spintelės nereikalauja labai daug specifinės priežiūros, tačiau bent jau minimaliai jos skirti reikėtų. Tokiu atveju galėsite ilgesnį laiką džiaugtis kur kas gražesniu baldu. Tuo pačiu galite užtikrinti, kad BaldaiTau.lt prekybos vieta teikia tik kokybišką produkciją, tad net ir neprižiūrint baldai jums tarnaus gana ilgai. Visgi, kelios minutės per savaitę - ne tokia ir didelė investicija.

BaldaiTau.lt biuro spintelės - baldas, kurio teikiami pliusai lemia, kad norisi pirkti būtent šioje prekybos vietoje. Kadangi egzistuoja labai daug tokio pobūdžio vietų - rekomenduojame įvertinti pasirinkimus, palyginti su kitais, kad paskui nesakytumėte, jog mūsų žodžiai neturi pagrindo. Kartą pas mus apsipirkę asmenys vėl ir vėl grįžta, kad galėtų įsigyti naujų, kokybiškų ir gana pigių baldų.

Kaina.

BaldaiTau.lt teikia baldus mažiausiomis kainomis. Tai lemia, kad išlaikyti internetinę prekybos vietą yra kiek pigiau nei realią, tad verslininkai gali pasiūlyti klientams džiaugtis pigesne produkcija. Svarbiausia, kad nedidelė kaina lemia vistiek labai kokybišką produkciją, kurią pasirenka vis daugiau tautiečių. Akcijų metu mes siūlome dar daugiau nuolaidų, kurios padės jums apsipirkti kur kas pigiau.

Kokybė.

Biuro spintelės, kurias galima atrasti BaldaiTau.lt prekybos vietoje - tik pačios aukščiausios kokybės. Jas gali patvirtinti mūsų žodžius? Paprasčiausiai pasiklauskite asmenų, kurie turi mūsų baldus ir jau ne vienerius metus jaučiasi lyg vakar įsigiję baldą. Tikrai kokybė yra labai aukšto lygmens ir tai žavi daugelį.

Patogumas.

Pirkti BaldaiTau.lt prekybos vietose yra labai paprasta. Visi baldų pasiūlymai sudėlioti patogia tvarka, kad kiekvienas žmogus patogiai atrastų jam tinkamiausią variantą. Biuro spintelės detaliau smulkinamos pagal dydį, formą ir kainą. Stengiamasi, kad kiekvienas klientas atrastų tokį variantą, kurio jus labiausiai norėjo ir kuris labiausiai tenkina jo poreikius.

Galiausiai, užsisakius baldus profesionalai užtikrina, kad jie bus pristatyti iki kliento namų durų. Taigi nereikia nuomotis sunkvežimio, kuris atvežtu didelius baldus. Žinoma, biuro spintelės mažos, tačiau lovos ar spintos vežimas jau reikalauja kur kas daugiau pastangų.

Pasiūlymai.

Platus pasirinkimas padės kiekvienam žmogui atrasti tokį variantą, kuris jam labiausiai tinka ir patinka. BaldaiTau.lt nuolatos pildo savo katalogą siekdama, kad klientas galėtų pasirinkti iš daugiau skirtingų variantų.

Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 124/79/41 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSSu užraktuRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos pak..
109,35€
Be PVM:90,37€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 124/79/41 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSSu užraktuRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos pak..
115,77€
Be PVM:95,68€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37,5/80/122 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, stiklasŠvelnaus uždarymo SistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
236,05€
Be PVM:195,08€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/80/122 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPŠvelnaus uždarymo SistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
88,23€
Be PVM:72,92€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/80/122 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPŠvelnaus uždarymo SistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
132,56€
Be PVM:109,56€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/80/122 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPŠvelnaus uždarymo SistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
93,26€
Be PVM:77,08€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/42/62,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPŠvelnaus uždarymo SistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
98,86€
Be PVM:81,70€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 50/50/75,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPŠvelnaus uždarymo SistemaSu užraktuPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
123,89€
Be PVM:102,39€
Sistema: Sistema: OFFICE-LUX
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 35/79,1/114 cm Spalva: korpusas šviesiai pilka, fasadas grafitas (stiklas) Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OFFICE LUX sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, lakuotas stiklas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
140,11€
Be PVM:115,80€
Sistema: Sistema: OFFICE-LUX
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 38,5/40,5/58,2 cm Spalva: korpusas šviesiai pilka, fasadas grafitas (stiklas) Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OFFICE LUX sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, lakuotas stiklas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
79,70€
Be PVM:65,87€
Sistema: Sistema: BRW-OFFICE
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 114/79,5/35 cm.Spalva: sonoma ąžuolas.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BRW OFFICE sisteminių baldų.Su dvejomis durelėmis ir dvejomis lentynomis viduje.Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė). Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkim..
74,52€
Be PVM:61,59€
Sistema: Sistema: BRW-OFFICE
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 56/40/38,5 cm. Spalva: sonoma ąžuolas.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BRW OFFICE sisteminių baldų.Su trimis stalčiais ir plastikiniais ratukais.Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė). Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo ins..
50,47€
Be PVM:41,71€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.