Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Prieškambario komodos

Prieškambario komodos - savitas interjeras namuose

Asmenys, kurie gyvena kiek didesniuose namuose, turi papildomos erdvės, kurią galima išnaudoti, galima palikti. šiuo metu visuomenėje labai plinta modernistinis stilius, pasak kurio turėtų dominuoti minimalizmas. Ne tik todėl kad kai kuriems asmenims tai yra kur kas gražesnis variantas, tačiau tuo pačiu ir funkcionalesnis, kadangi nereikia valyti, prižiūrėti... Prieškambario komodos yra tas baldas, kurį pasirenka tik jau gerai savo koridorių įvertinę asmenys.

Nuspręsti, ar jums yra reikalinga prieškambario komoda - rekomenduojame pagal šiuos kriterijus.

 • Pasižiūrėkite, kiek vietos yra koridoriuje. Net jeigu ir labai norite šio baldo, reikia įvertinti faktą, kad jam turi būti surandama gera vieta. Pastatytas baldas ne tik turi tilpti, tačiau tuo pačiu turėtų būti ir nesunku pro jį praeiti. Svarbiausia, kad egzistuoja labai platus skirtingų modelių komodų pasirinkimas, tad įvertinkite savo poreikius, suderinkite su galimybėmis ir pasirinkite jums labiausiai tinkamą variantą.
 • Kadangi egzistuoja tiek pastatomos, tiek pakabinamos komodos - pasirinkit tokią, kuri jums labiausiai tinka. Tai reiškia, kad visada galima pasirinkti jums geriausią modelį, tačiau taip pat reikia pasižiūrėti, ar jis koridoriaus nepadarys per daug apkrauto. Svarbiausia yra atrasti balansą, kuris jums labiausiai tiktų.
 • Aišku, pasižiūrėkit, ar turite atliekamų pinigų. Juk tai nėra toks esminis baldas, kaip kad lova arba spinta. Dažniausiai koridoriuje laikomi baldai tik tokiu atveju, kai įvertinus nemažai kriterijų nusprendžiama, kad jie jums, visgi, yra labai reikalingi.
 • Prieškambario komodos gali būti visai nereikalingos jeigu namuose gyvens labai mažai žmonių. Paprasčiausiai jose gali nebūti ką laikyti, o tuščia stovėdama ji tik paprasčiausiai užims gerą vietą. Kita vertus, jeigu namuose yra labai daug daiktų (galbūt gyvena daug žmonių) - tokiu atveju prieškambario komodos yra labai reikalingas ir geras variantas. Tai baldas, kuris leis namuose palaikyti tvarką.

Jeigu nusprendėte, kad šis baldas jums yra reikalingas - BaldaiTau.lt prekybos vietoje galite susipažinti su labai daug pasirinkimų ir nuspręsti, kuris jums atrodo pats geriausias ir labiausiai tenkina poreikius.

Kam jos reikalingos?

Prieškambario komodos - puikus baldas, kuris gali sukurti savitą interjerą namuose, ir tuo pačiu padėti sistemingai laikyti daiktus.

Estetika. Jeigu koridoriuje yra užtektinai vietos, tokiu atveju labai naudinga ją išnaudoti geriems tikslams. Kadangi BaldaiTau.lt atrasite labai daug įvairių baldų pasirinkimų - tikrai pavyks pasirinkti tokius, kurie jums puikiai patiks. Svarbiausia yra nuspręsti, ar jums reikalingos modernios prieškambario komodos, ar klasikinės prieškambario komodos, ar, galiausiai, tarpinis variantas. Jeigu nežinote, koks stilistiškai variantas galėtų būti geriausias - rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie padės apsispręsti.

Funkcionalumas - kur kas svarbesnis aspektas tokiu atveju, kai ieškote jums labiausiai tinkamo baldo. Juk visiškai natūralu, kad įvertinus labai daug kriterijų vis tiek pasirenkamas tas, kuris atrodo funkcionalesnis. šiuo atveju reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos faktorius:

 • Kiek žmonių gyvena namuose, tuo pačiu, kiek žmonių planuoja laikyti šioje spintelėje savo daiktus.
 • Kiek stalčių ir spintelių norite, kad pasirinkimas jus tenkintų.
 • Ar reikia kokių nors labai mažų spintelių, kurios būtų skirtos ypač mažiukams daiktams. Tuo pačiu, galbūt reikia, kad kuri nors spintelė būtų užrakinama?
 • Galiausiai, kokių matmenų bus komoda, kad ji funkcionaliai pasiskirstytų prieškambaryje ir neužimtų per daug vietos.

Dažniausiai prieškambario komodose yra laikomi lauko daiktai: pirštinės, kepurės ir t.t. Svarbiausia, kad egzistuoja pasirinkimas, tad kiekvienas žmogus gali pasirinkti tokį, kuria jam labiausiai tinka. Pasikonsultuokite su BaldaiTau.lt profesionalais, kurie visada Jums išties ranką.

Kaip pasirinkti?

Prieškambario komodos, kaip ir visi kiti baldai, turi labai daug pasirinkimų, tad jeigu jums reikia - labai svarbu susidėlioti kriterijus, kad būtumėte tikra dėl savo pasirinkimo. Kiekvienas žmogus žino, kas konkrečiai jam yra svarbiausia. Rekomenduojame pasigalvoti, o paskui bandyti ieškoti.

Pateikiame gaires, kuriomis remiantis žmonės dažniausiai ieško jiems pačių tinkamiausių baldų ir tuo pačiu komodų:

 • Nusistatykite pinigų sumą, kurią galite skirti komodai. Paprasčiausiai taip pavyks kur kas greičiau atrasti jums labiausiai tinkamą variantą. Pagalvokite apie tai, kad peržiūrėdama tuos baldus, kurie tikrai jums netinkami kainos aspektu - sugaišite labai daug laiko. Visgi, jeigu jums tai yra malonumas ir džiaugsmingai ieškote tinkamiausio baldo - tokiu atveju prieškambario komodos kainos aspektu gali būti ir konkrečiai nenustatomos.
 • Pagalvokite, kokio stiliaus prieškambario komodos jums tinka labiausiai. Kaip jau minėjome, gali būti modernios, klasikinės ir tokios, kurios užima tarpinį variantą. BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų komodų. Jeigu nežinote, kokia jums labiausiai tiktų prie bendro interjero - tokiu atveju rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie galės jums patarti.
 • Pasižiūrėkite, kokio dydžio komoda jums labiausiai tinka ir kokia būtų pati geriausia. Kadangi galima atrasti labai daug variantų - tikrai pavyks surasti patį geriausią. Tuo pačiu, prieškambario komodos gali būti gaminamos pagal individualius užsakymus. Žinoma, tai yra kur kas brangesnis pasirinkimas, tačiau kai kuriais atvejais vienintelis ir tuomet žmonės yra pasiruošę sumokėti tiek, kiek reikia.
 • Egzistuoja komodos, kurios pagamintos ne iš tradicinio medžios, kuris yra dažniausias pasirinkimas, tačiau iš stiklo arba plastmasės. Labai patogu, kai egzistuoja galimybės ir kiekvienas žmogus gali pasirinkti tai, kas jam labiausiai tinka.
 • Taip pat komodos gali būti tiek pastatomos ant žemės, tiek pakabinamos. šiuo atveju svarbiausias faktorius yra tai, kad pasirinkimas yra ir žmonės įvertindami savo poreikius gali pasirinkti tai, kas jiems labiausiai tinka ir patinka.
 • Prieškambario komodos gali būti labiau vertikalios arba horizontalios. Pasirinkite tokią, kuri jums labiausiai tiktų ir patiktų.

Kokios populiariausios?

Prieškambario komodos pasirenkamos pagal labai daug kriterijų, tačiau dominuojančios yra tokios:

 • Pagamintos iš LMDP.
 • Dažniausiai labiau į vertikalumą nei horizontalumą.
 • Tuo pačiu dažniausiai išlaiko natūralią medžio spalvą, tai yra šviesiai rudos spalvos.
 • Jose dažniausiai dominuoja stalčiai, kuriuose galima laikyti norimus daiktus.
 • Komodos dažniausiai būna pastatomos.

Štai šie kriterijai apibrėžia, kokios prieškambario komodos yra pačio populiariausios. Tačiau visada galima pasirinkti kitus variantus, juk jie egzistuoja.

Kodėl geriausia yra pirkti BaldaiTau.lt vietoje?

Egzistuoja daug vietų, kur galite įsigyti jums labiausiai tinkamas prieškambario komodas. Pirkti BaldaiTau.lt - puikus pasirinkimas, kadangi:

 • Prieškambario komodos parduodamos konkurencingai mažomis kainomis.
 • Kokybė - puiki ir tai gali patvirtinti asmenys, kurie jau kada nors naudojosi pirkimo galimybe.
 • Egzistuoja labai platus pasirinkimas, kuris kiekvienam padės atrasti tai, kas jam labiausiai tinka.
 • Baldas yra pristatomas iki jūsų namų durų.
 • Patogi naršymo sistema leidžia kiekvienam atrasti jam labiausiai tinkamą baldą kuo greičiau.

BaldaiTau.lt - prieškambario komodos, kurios sukurs savitą interjerą jūsų koridoriuje.

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 168/97/46 cmSpalva: pušis andersen, rankenėlės - auksoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KORA-PA sisteminių baldųGalimas KORA-PA KN5 anstato montavimasMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės – metalinėsKojelių aukštis – 5 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
203,28€ 217,40€
Be PVM:168,00€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 104/83/39 cmSpalva: juoda grafito, ąžuolas votanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SENTO sisteminių baldųSu Led apšvietimuMedžiaga: LMDP, frezuota MDFPush – open sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el...
187,55€ 197,16€
Be PVM:155,00€
Sistema: Sistema: ZENDA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/150/102,5 cmSpalva: ąžuolas Waterford, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ZENDA  sisteminių baldųMedžiaga: LMDPTylaus uždarymo SistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
222,37€
Be PVM:183,77€
Sistema: Sistema: ZENDA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/150/108,5 cmSpalva: ąžuolas Waterford, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ZENDA  sisteminių baldųMedžiaga: LMDPTylaus uždarymo SistemaSu metalinėmis kojelėmisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
260,24€
Be PVM:215,08€
Sistema: Sistema: ZENDA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/150/90,5 cmSpalva: ąžuolas Waterford, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ZENDA  sisteminių baldųMedžiaga: LMDPTylaus uždarymo SistemaSu metaliniu rėmuPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
285,90€
Be PVM:236,28€
Sistema: Sistema: ZENDA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/180/90,5 cmSpalva: ąžuolas Waterford, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ZENDA  sisteminių baldųMedžiaga: LMDPTylaus uždarymo SistemaSu metaliniu rėmuPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
294,46€
Be PVM:243,35€
Sistema: Sistema: ZENDA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/180/84,5 cmSpalva: ąžuolas Waterford, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ZENDA  sisteminių baldųMedžiaga: LMDPTylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
261,47€
Be PVM:216,09€
Sistema: Sistema: ZENDA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/150/84,5 cmSpalva: ąžuolas Waterford, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ZENDA  sisteminių baldųMedžiaga: LMDPTylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
254,13€
Be PVM:210,03€
Sistema: Sistema: RUSO-DAJ
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 45,5/104/98,5 cmSpalva: ąžuolas april, juoda matinėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų RUSO DAJ sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDFTylaus uždarymo SistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
150,88€
Be PVM:124,69€
Sistema: Sistema: RUSO-DAJ
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 45,5/149/98,5 cmSpalva: ąžuolas april, juoda matinėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų RUSO DAJ sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDFTylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
215,92€
Be PVM:178,45€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/92/44 cmSpalva: sonoma šviesiMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
202,10€
Be PVM:167,03€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/92/44 cmSpalva: alksnisMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
202,10€
Be PVM:167,03€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/92/44 cmSpalva: tamsus riešutas Medžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
202,10€
Be PVM:167,03€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/92/44 cmSpalva: baltaMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
202,10€
Be PVM:167,03€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 140/112/44 cmSpalva: sonoma šviesiMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
251,39€
Be PVM:207,76€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 140/112/44 cmSpalva: alksnisMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
251,39€
Be PVM:207,76€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 140/112/44 cmSpalva: tamsus riešutasMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
251,39€
Be PVM:207,76€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 140/112/44 cmSpalva: baltaMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
251,39€
Be PVM:207,76€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 150/112/44 cmSpalva: sonoma šviesiMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
244,28€
Be PVM:201,88€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 150/112/44 cmSpalva: alksnisMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
244,28€
Be PVM:201,88€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 150/112/44 cmSpalva: tamsus riešutasMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
244,28€
Be PVM:201,88€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 150/112/44 cmSpalva: baltaMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
244,28€
Be PVM:201,88€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 160/92/44 cmSpalva: sonoma šviesiMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
251,39€
Be PVM:207,76€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 160/92/44 cmSpalva: alksnisMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
251,39€
Be PVM:207,76€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 160/92/44 cmSpalva: tamsus riešutas Medžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
251,39€
Be PVM:207,76€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 160/92/44 cmSpalva: baltaMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
251,39€
Be PVM:207,76€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80/92/44 cmSpalva: sonoma šviesiMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
156,50€
Be PVM:129,34€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80/92/44 cmSpalva: tamsus riešutas Medžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
156,50€
Be PVM:129,34€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 100/112/44 cmSpalva: sonoma šviesiMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
190,80€
Be PVM:157,68€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 100/112/44 cmSpalva: tamsus riešutasMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
190,80€
Be PVM:157,68€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 100/112/44 cmSpalva: alksnisMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
190,80€
Be PVM:157,68€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 100/112/44 cmSpalva: baltaMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
190,80€
Be PVM:157,68€
Sistema: Sistema: HOLTEN-WA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/98,5/129,5 cmSpalva: “Waterford” ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN WA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, stalčiuose tylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinkto..
214,81€
Be PVM:177,53€
Sistema: Sistema: HOLTEN-WA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/156/83,5 cmSpalva: “Waterford” ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN WA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, stalčiuose tylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinkto..
182,43€
Be PVM:150,77€
Sistema: Sistema: NENO
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 32/60/72 cmSpalva: balta matinė Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NENO sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinkto..
47,06€
Be PVM:38,89€