Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Svetainės sekcijos

Kaip prižiūrėti sekcijas, kad jos kuo ilgiau tarnautų?

Įsigijus naujus baldus norisi, kad jų funkcionalumas atsipirktų jei ne kelis, tai bent jau vieną ilgą dešimtmetį. Natūralu, kad investuodami tikime, jog pavyks pasiekti kuo ilgesnės naudos. Juolab, baldai yra gana brangus daiktas, tad kiekvienas išleistas centas tiesiog privalo atsipirkti. Ilgiau džiaugtis turimais baldais gali padėti tinkama jų priežiūra. Pavyzdžiui, sekcijos - baldas, kurį mes matome kasdien. Tačiau ar kada teko susimąstyti, jog jis dėvisi net paprasčiausiai stovėdamas vietoje?

Baldaitau.lt kolektyvas pataria, kaip prižiūrėti sekcijas, kad jų tarnavimo laikotarpis būtų kuo ilgesnis.

Neišranki sekcija nori dėmesio!

Išties, svetainės sekcijos yra tas baldas, kuriam reikia dėmesio, kad jis tarnautų ilgai. šiuo atveju svarbi ne tik išvaizda, tačiau ir funkcionalumas. Juk dažniausiai -bdquo;sutrikus-ldquo; pirmam ir su antru iškyla papildomos problemos.

1. DULKIŲ VALYMAS yra minimaliai pastangų reikalaujantis veiksmas, kuris gali užtikrinti, kad jūsų baldas ilgiau atrodys žavingai. Rodos, tokia smulkmena, tačiau dažnai valydami sekcijas Jūs užtikrinsite pačio baldo paviršiaus lygumą. Nenaudokite jokių priemonių - sekcijos gali būti valomos su šiltu vandeniu (ir muilu, jei susikaupė nemažai riebalų). Tiesa, kadangi modernios sekcijos dažniausiai būna medinės - valykite su vos drėgnu skudurėliu, kad nesugadintumėte paviršiau.

2. ATNAUJINIMAS yra būtinas veiksmas galintis užtikrinti, kad svetainės sekcijos Jums ilgai tarnaus. Jei su jomis gyvenat jau ne vienerius metus - galbūt laikas kiek atšviežinti? Žinoma, geriausia yra kreiptis į profesionalus, kurie puikiai išmanydami restauravimo specifiką gebės prikelti baldą naujam gyvenimui. Visgi, jei finansai neleidžia - net ir paprasčiausias baldo perlakavimas geba sugrąžinti pradinį daikto žavesį.

3. DETALUMAS ir KRUOPšTUMAS labai svarbus norint, kad sekcijas kuo ilgiau būtų graži ir funkcionali. Kuomet valote - nepamirškite ir varžtelių, kurie gali rūdyti, ir stiklo, kuris gali -bdquo;apsitraukti-ldquo; sunkiai nuvalomais plėmais. šiuo atveju jau geriau valyti dažniau (kartą per mėnesį), tačiau labai kruopščiai.

4. NEPASITIKĖKITE CHEMIJA, kadangi tokį baldą kaip sekcija galima nuvalyti ir paprasčiausiu vandeniu. Nepaisant to, kad specialūs valikliai rėkte rėkia, kad jie yra pritaikyti medžio valymui, visgi, po daugkartinio naudojimo pats baldas dažniausiai pagelsta, nebeišlaiko natūralios savo spalvos, kurią susigrąžinti vėliau gali būti labai sunku. Vanduo ir muilas - geriausias valiklis. Visgi, jei atsirado sunkiai išvalomų dėmių - tokiu atveju į pagalbą pasikvieskite sodą.

Smulkmenos darančios stebuklus

Ne tik priežiūra, tačiau ir pats sekcijos laikymas reikalauja bent minimalių žinių. Tai mažutės smulkmenos, kurių laikantis galėsite ilgiau džiaugtis baldu:

  • Negalima nulakuotų medinių sekcijų laikyti ant tiesioginių saulės spindulių. Tai kenkia medžiui ir pačio baldo spalvai.
  • Jeigu reikia iš vienos vietos pergabenti baldą į kitą - nestumkite. Teks baldą pakelti ir pernešti. Jei sekcija labai sunki - padėkite ją ant lašinių ir perstumkite iš vienos vietos į kitą.
  • Tiesiogiai sklindanti šiluma skatina medį trauktis. Nerekomenduojama svetainės sekcijos statyti greta radiatorių ar kitų intensyvią šilumą skleidžiančių prietaisų.
  • Jei norite, kad sekcija nebūtų puošta įvairiausiomis dėmėmis - ant jos esančias mielas smulkmenėles nuolat stumdykite. Statiškumas dažniausiai skatina atsirasti įvairaus pobūdžio dėmes, kurias panaikinti yra labai sunku.
  • Bent kartą per metus naudinga sekciją nupoliruoti specialiomis priemonėmis, kurios gali apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
  • Jei ant sekcijos laikote tokias smulkmenas, kaip vaza - rekomenduojama po ja dėti servetėlę.

Pasiekite maksimumą

Sekcijos priežiūra kartas gali pasirodyti tikrai rimtas iššūkis. Daugelis žmonių mano, kad jei nusipirks pačias brangiausias valymo priemones, tai gebės užtikrinti, kad baldas tarnaus ilgai. Deja, dažniausiai baldui reikia ne papildomų investicijų, tačiau šiek tiek rūpesčio ir laiko. BaldaiTau.lt teikia tik kokybišką produkciją, kuri Jums tarnaus ilgai ir sėkmingai, tačiau viena savo rankos prisilietimu galite prailginti gyvenimą bent kelerius metelius.

Nesvarbu, ar Jums reikalingos modernios, ar klasikinės sekcijos - pasirinkimas egzistuoja. Bet kuriuo atveju, kuo tinkamiau jas prižiūrėsite, tuo labiau ir jus patys rezultatai džiugins. Net kodėl ne, kai viskas taip paprasta?

Stilinga sekcija Lyra, išraiškingų dviejų spalvų, ąžuolo sonoma ir juodos blizgios derinys puikiai tiks įvairiuose interjeruose. Su keturiomis pakabinamomis vitrinomis, trimis tv spintelėmis ir pakabinama panele. Gaminama iš itin patvarios plokštės atsparios įbrėžimams bei UV spinduliams Matmen..
688,48€
Be PVM:568,99€
Modernaus dizaino Sekcija MINI juodos spalvos. Su dvejomis pakabinamomis vitrinomis, lentynomis, tv spintelėmis ir antstatu televizoriui. Stilinga, pagaminta iš aukštos kokybės plokštės atsparios įbrėžimams bei UV spinduliamsMatmenys (plotis/aukštis/gylis): 200/190/45 cmSpalva: korpusas – juoda mati..
383,56€
Be PVM:316,99€
Sekcija MINI balta / juoda, puikiai tiks mažoms namų erdvėms. Su dvejomis pakabinamomis vitrinomis, lentynomis, tv spintelėmis ir antstatu televizoriui. Kompaktiška, modernaus dizaino pagaminta iš aukštos kokybės plokštės atsparios įbrėžimams bei UV spinduliamsMatmenys (plotis/aukštis/gylis): 200/19..
383,56€
Be PVM:316,99€
Elegantiška sekcija ICELAND baltos spalvos, su dvejomis pakabinamomis vitrinomis, lentynėlėmis ir trimis tv spintelėmis. Sekcija pagaminta iš itin patvarios, įbrėžimams, smūgiams, drėgmei ir UV spinduliams atsparios plokštės. Blizgi spalva ir Led apšvietimas namuose neliks nepastebėtiMatmenys (ploti..
637,66€
Be PVM:526,99€
Modernaus dizaino sekcija QUADRO balta, pagyvins šiuolaikinį interjerą. Balta blizgi spalva vizualiai padidins erdvę, Led apšvietimas suteiks jaukumo svetainės kambariuiMatmenys (plotis/aukštis/gylis): 300/190/45 cmSekcijos matmenys gali skirtis, priklausomai nuo dalių išdėstymoSpalva: korpusas – ba..
680,01€
Be PVM:561,99€
Klasikinio dizaino sekcija WITRYNA 180, ąžuolo artisan spalvos, laminuota medžio drožlių plokštė, suteiks namams jaukumo bei universalumo. Elegantiškas baldas, kuris padės stilingai eksponuoti dekoracijas. Dėl savo stilingo dizaino derės įvairiuose interjeruose.Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 180/2..
549,64€
Be PVM:454,25€
Klasikinio dizaino sekcija HADES su tv spintele , ąžuolo lefkas spalvos, laminuota medžio drožlių plokštė. Tai baldas, kuris, kuris derės įvairiuose interjeruoseMatmenys (plotis/aukštis/gylis): 360/207/44 cmSpalva: ąžuolas lefkasMedžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), MDF (medienos plau..
743,34€
Be PVM:614,33€
Sekcija HADES su tv spintele , klasikinio dizaino, vyšnia porto spalvos, laminuota medžio drožlių plokštė. Mėgaukitės nesenstančiu baldų stiliumi kiekvieną dieną.Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 360/207/44 cmSpalva: vyšnia portoMedžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), MDF (medienos plauš..
743,34€
Be PVM:614,33€
Unikalaus dizaino, klasikinio stiliaus sekcija HADES su spinta , vyšnia porto spalvos, laminuota medžio drožlių plokštė. Elegantiški vitrinos stiklai, patogiai leis eksponuoti mėgstamus daiktus.Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 360/207/44 cmSpalva: vyšnia portoMedžiaga: LMDP (laminuota medienos drožl..
802,46€
Be PVM:663,19€
Klasikinio dizaino sekcija HADES , vyšnia porto spalvos, laminuota medžio drožlių plokštėMatmenys (plotis/aukštis/gylis): 280/207/44 cmSpalva: vyšnia portoMedžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), MDF (medienos plaušų plokštė)Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
664,10€
Be PVM:548,85€
Universalus ir funkcionalus pasirinkimas sekcija HADES , ąžuolas lefkas spalvos, laminuota medžio drožlių plokštė. Mėgaukitės nesenstančia klasika.Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 280/207/44 cmSpalva: ąžuolas lefkasMedžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), MDF (medienos plaušų plokštė)Pre..
664,10€
Be PVM:548,85€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 170/200/53 cmSpalva: ąžuolas lefkasMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštė, aukso spalvos metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
600,46€
Be PVM:496,25€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 360/207/44 cmSpalva: šviesi sonomaMedžiaga: LMDPKiti pasirinkimai: su spinta arba be spintosPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
743,34€
Be PVM:614,33€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 360/207/44 cmSpalva: šviesi sonomaMedžiaga: LMDPKiti pasirinkimai: su tv spintele arba be tv spintelėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
802,46€
Be PVM:663,19€
Sistema: Sistema: MOLTO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): apie 336/195/37 cmSpalva: ąžuolas artisan, juodaKiti pasirinkimai: su komoda arba be komodosKomoda ML13 (plotis/aukštis/gylis): 180/86/37 cmKomplektacija:Vitrina ML2 (plotis/aukštis/gylis): 93/195/37 cmTv spintelė ML4 (plotis/aukštis/gylis): 150/53/37 cmLentyna ML6 (..
595,25€
Be PVM:491,94€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 320/210/44 cmSpalva: šviesi sonomaKiti pasirinkimai: be spintos arba su spinta (spintos plotis 80 cm)Medžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštėPrekės pristatomos..
809,00€
Be PVM:668,60€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 320/210/44 cmSpalva: vyšnia portoKiti pasirinkimai: be spintos arba su spinta (spintos plotis 80 cm)Medžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštėPrekės pristatomos ..
809,00€
Be PVM:668,60€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 3,60/apie 200/53 cmSpalva: ąžuolas bordeauxMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštėPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
807,11€
Be PVM:667,04€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 370/207/53 cmSpalva: alksnisMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštėPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
928,37€
Be PVM:767,24€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 370/207/53 cmSpalva: vyšnia portoMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštėPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
928,37€
Be PVM:767,24€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 200/207/44 cmSpalva: ąžuolas artisanMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštė, aukso spalvos metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
569,14€
Be PVM:470,36€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 150/200/53 cmSpalva: ąžuolas lefkasMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštė, aukso spalvos metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
429,37€
Be PVM:354,85€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 150/200/53 cmSpalva: šviesi sonomaMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštė, aukso spalvos metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
429,37€
Be PVM:354,85€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80/200/53 cmSpalva: šviesi sonomaMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštė, aukso spalvos metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
295,98€
Be PVM:244,62€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80/200/53 cmSpalva: ąžuolas lefkasMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštė, aukso spalvos metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
295,98€
Be PVM:244,62€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/200/53 cmSpalva: Sonoma šviesiMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštė, aukso spalvos metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
419,27€
Be PVM:346,50€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 170/200/53 cmSpalva: ąžuolas artisanMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštė, aukso spalvos metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
600,46€
Be PVM:496,25€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 170/203/45 cmSpalva: šviesi sonomaMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštė, aukso spalvos metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
547,52€
Be PVM:452,49€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 170/200/53 cmSpalva: Sonoma tamsi, Sonoma šviesiMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštė, aukso spalvos metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesur..
600,46€
Be PVM:496,25€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 190/180/43 cmSpalva: balta, balta blizgiKomplektacija:vitrina pakabinama (aukštis/plotis/gylis): 115,5/60/29 cm2 vnt. lentynėlės (aukštis/plotis/gylis): 20/120/20 cmTV spintelė (aukštis/plotis/gylis): 37/180/43 cmMedžiaga: LMDP 16 mm, stiklasPrekės pristatomos pakuot..
175,45€ 195,99€
Be PVM:145,00€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 145/240/40 cmSpalva: ąžuolas artisan, pilka perla, lamelės - juodaSu Led apšvietimuMedžiaga: LMDPSistema "Push click"Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
412,08€
Be PVM:340,57€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 145/240/40 cmSpalva: ąžuolas votan, antracitoSu Led apšvietimuMedžiaga: LMDPSistema "Push click"Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
364,15€
Be PVM:300,95€