Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Baldų pristatymas

Lietuvoje baldus pristatome visiškai Nemokamai iki Jūsų nurodyto adreso (išskyrus Kuršių Neriją).

Užsakymams į Visagino, Skuodo, Joniškio, Mažeikių, Akmenės, Biržų, Pasvalio, Rokiškio, Zarasų, Ignalinos, Švenčionių, Kupiškio, Šalčininkų, Pakruojo rajonus, minimalus užsakomų prekių krepšelis 450 eurų ( įskaitant PVM). Mažesniems užsakymams ( tik į šiuos rajonus ) taikomas pristatymo mokestis nuo 20 eur. iki 30 eur.

Užsakymas pristatomas iki tos vietos iki kurios gali privažiuoti mikroautobusas.

Dėl užsakytų prekių užnešimo ( visoje Lietuvos teritorijoje ) teiraukitės informacijos telefonu (+370 612) 718 50.

Visos prekės pristatomos nesurinktos, kartoninėse gamyklinėse pakuotėse. Prie visų prekių yra pridedamos surinkimo instrukcijos ir kitos prekių surinkimui reikalingos priemonės bei furnitūra.

Prieš pristatant prekes klientas telefonu informuojamas apie preliminarų prekių pristatymo laiką, kuris bus patogus klientui, bet priimtinas abiems pusėms.

Prekes stengsimės pristatyti per trumpiausią įmanomą laiką, kuris gali būti nuo 10 darbo dienų iki kelių savaičių. Palankiai susiklosčius situacijai pristatymo laikas gali būti ir trumpesnis. Tikslesnis prekės pristatymo laikas yra nurodomas prie kiekvienos prekės aprašymo ir skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo paspaudžiant mygtuką „Užsakyti“. Apie kiekvieną Jūsų užsakymo patvirtinimą informuosime elektroniniu paštu.

Pristačius prekes jums, Jūs privalėsite patikrinti pakuočių kokybę, kad nebūtų suplyšusios. Jums bus pateikti prekės perdavimo-priėmimo dokumentai, kuriuose privalėsite pasirašyti ir pateikti asmeniui pristačiusiam prekes save identifikuojantį dokumentą. Pastebėjus prekių pakuočių pažeidimų ar komplektacijos neatitikimų apie tai pažymėsite perdavimo-priėmimo dokumentuose.

Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.