Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Biuro komodos

Biuro komodos - klasikinio stiliaus interjerui

Klasikinio tipo biurus dažniausiai renkasi tie asmenys, kurie nori kuo daugiau pompastikos ir jiems skiriamo dėmesio. Galbūt skamba ir kiek juokingai, tačiau masyvaus medžio baldus biuruose renkasi būtent tokios kategorijos žmonės. Biuro komodos, biuro stalai ir kėdės - gali teikti labai daug skirtingų variantų, tad kiekvienas žmogus įvertindamas tai, ko jis nori - atras labiausiai tinkantį variantą. Greta klasikinio tipo kabineto visada galima pasirinkti ir modernų, tačiau pastarasis nėra toks dažnas. Juolab, modernaus tipo kabinetai dažniausiai būna rengiami tokiose vietose, kurios atstovauja valstybines institucijas. Kai kurie teigia, kad biuro komodos nėra labai reikalingas daiktas, kadangi būtų nesunku įsivaizduoti instituciją, kurioje nėra šio baldo. Kitiems atrodo, kad biuro komodos turi būti medinės, tiesiog privalomybė be kurios biuras taps paprasčiausia valstybine institucija. Juk kiekvienas geras verslininkas turi kaip nors išsiskirti ir parodyti, kad jis čia yra pats svarbiausias.

Komodai skirta vieta ir jos dydis

Biuro komodos gali skirtis savo dydžiu. Kiekvienas žmogus turi įvertinti kabineto matmenis, kad suvoktų, kokio tipo baldas jam tinka. Apskritai sutinkame su tuo, kad komodos nėra tas baldas, kuris tiesiog privalo būti kiekviename kabinete. Galima atrasti kur kas svarbesnių, kaip stalas arba spinta. Visgi, jeigu vietos aspektu pavyksta parinkti kampelį - tokiu atveju išnaudoti jį komodai yra geras pasirinkimas.

Kuomet parinksite vietą, kurioje biuro komoda turėtų stovėti - vėliau reikia detaliai išsimatuoti, kokio dydžio ji gali būti. Paprasčiausiai BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų komodų pasirinkimų, kad kiekvienam žmogui pavyktų atrasti jam tinkamiausią variantą. Nuo pačių didžiausių masyvių medinių komodų, kurios dažniausiai vos įėjus į kabinetą patraukia akį iki kiek paprastesniu ir mažesnių, kurios pasirenkamos dėl savo funkcionalumo. Tiesiog, tai gana talpus baldas, kuriame galima laikyti asmeninius daiktus arba po ranka reikalingus dokumentus. Būtent pagal tai, ką planuojate laikyti - reikia pasirinkti ir konkretaus modelio komodą.

Komodos stilius ir modelis

BaldaiTau.lt teikia labai platų baldų pasirinkimą, tad net ir patys išrankiausi klientai atranda tai, kas jiems labiausiai tinka ir patinka. Biuro komodos gali būti skiriamos pagal daug skirtingų aspektų, tačiau dažniausiai pirmiausia vertinamas modelis, kadangi priklausomai nuo to, ką planuojate laikyti šiame balde - ieškoma ir tinkamiausio varianto.

Biuro komodos gali būti su spintelėmis, kuriose laimi dideli daiktai. Kita vertus, jos gali būti ir su stalčiais, kuriuose dažniausiai kaupiamos mielos smulkmenos. šiuo atveju visai naudinga įvertinti ką planuojate laikyti, kad galėtumėte tiksliau pasirinkti jums tinkamiausią variantą. Pavyzdžiui, jeigu savo kabinete neturite spintos - natūralu kad nebus kur pasidėti palto bei kitų smulkmenų. Tokiu atveju kur kas geresnė yra ta komoda, kurioje telpa dideli daiktai. Visgi, jeigu lentose neplanuojate laikyti papkių ir reikia vietos, kur visos jos galėtų būti gaudžiai surūšiuotos - tuomet puiki vieta yra biuro komodos. Tiksliai žinodamos, kam jums jos yra reikalingos - paprasčiau atrasite tinkamiausią variantą.

Aišku, labai aktualūs yra ir stiliai, kadangi kiekvienas žmogus nori įsirengti konkrečiai jam labiausiai patinkančią komodą. Kadangi BaldaiTau.lt teikia ir klasikines komodas ir tradicinio stiliaus - pasižvalgykite po pasirinkimus, kurie gali nulemti, kuris variantas jums patinka labiausiai.

Nepamirškite, kad pagal stilių varijuoja ir komodos spalviniai variantai. Dažniausiai žmonės perka šviesias, kadangi šviesesnių tipų atspalviai padeda sukurti jaukesnę atmosferą. Jeigu norite sukurti modernaus tipo kabinetą - tokiu atveju labai pasitarnauja ryškių spalvų biuro komodos. Žinoma, dažniausiai kontraversiškos spalvos reikalauja, kad žmogus didelį dėmesį kreiptų į komodos derinimą su kitais baldais. Kartais tai gali būti kur kas sunkiau nei pagalvojote.

Komodos komponavimas su kitais baldais

Biuro komodos reikalauja specifinės vietos, kuri būtų skirta tik joms. Tai reiškia, kad jeigu jūsų komoda yra labai mažytė - tokiu atveju geriau visai atsisakyti komodos ir pasirinkti ne tokį inoringą baldą, kaip lentyna. Paprasčiausiai net ir pačios mažiausios komodos yra gana didelės, tad reikia, kad jos nebūtų užkrautos daiktais. Aišku, biuro komodos paviršius yra labai gera vieta ant kurios galima laikyti įvairaus pobūdžio smulkmenas.

Kai kurie žmonės mano, kad komodos yra labiau nuosavų namų baldas kuriame laikomas servizas ir panašaus tipo baldai. Visgi, viskas yra kiek kitaip, kadangi komos yra kiek universalesnės nei galima pagalvoti. Komodose laikomi daiktai tikrai bus saugūs ir netrauks aplinkinių dėmesių. Kaip tik - galima pasirinkti tokias komodas, kurios yra užrakinamos. Tokiu atveju jose galima laikyti dokumentus, kurie neturėtų būti prieinami daugeliui.

Kitos smulkmenos, kurios paskatins įsigyti biuro komodą

Galbūt biuro komodos yra nėra tas baldas, kurį privaloma turėti kiekvienoje darbo vietoje, tačiau jeigu tik leidžia galimybės - rekomenduojame save palepinti BaldaiTau.lt teikiamomis komodomis, kurios sulaukia vis didesnio daugelio žmonių dėmesio. Jeigu jums iškilo kokie nors klausimai arba nežinote, kaip būtų galima gražiausiai dekoruoti kabinetą, kad jis atrodytų prabangiai, tačiau tuo pačiu subtiliai - rekomenduojame kreiptis į BaldaiTau.lt profesionalų komandą, kuri yra suinteresuota, kad visi žmonės būtų patenkinti rezultatais.

Biuro komodos nereikalauja labai didelių investicijų, tuo pačiu jos ilgaamžės, o priežiūra yra labai paprasta. Tai bene patys pagrindiniais veiksniai, kurie lemia, kad žmonės mielai perka šiuos baldus.

  • Populiariausios biuro komodos yra medinės. Paprasčiausiai medis laikomas ilgaamžiškumo, estetikos ir net prabangos elementu. Būtent medines biuro komodas mes jums ir rekomenduojame įsigyti iš BaldaiTau.lt prekybos vietos.
  • Biuro komodos labai nesunkiai transportuojamos ir jeigu po kažkiek laiko jums pradėjo rodytis, kad kabinete tai nėra pats geriausias pasirinkimas - tokiu atveju jas galima vežti namo. Tai universalus baldas, kuris tiks bet kokio stiliaus namuose.
  • Viena komoda gali turėti ir stalčius ir lentynėles. Tokiu atveju sudėsite visus daiktus, kurie jums yra reikalingi ir pavyks išlaikyti patogią sistemą.
  • Biuro komodos nėra labai brangios. Palyginus su faktu, kad jos ilgaamžės - tai baldas, kurį įsigyti verta. Kaip jau minėjome, kuomet jis atsibos vienoje vietoje - galite transportuoti į kitą. Ilgaamžiškumas padės ta pačia komoda džiaugtis ir jums, ir jūsų vaikams.
  • Komodos nereikalauja kokios nors ypatingos priežiūros ar specialių priemonių, kurios užtikrintų, kad baldas bus labiau prižiūrėtas ir jums kur kas ilgiau tarnaus.
  • Biuro komodos gali būti dekoruojamos pačiais įvairiausiais būdais, tačiau tai padaryti rekomenduojame tik tokiu atveju, kai po labai ilgų metų jos naudojimo norite prikelti naujam gyvenimui. BaldaiTau.lt teikia tokius baldus, kurie pasižymi pačiomis geriausiomis savybėmis ir tuo pačiu ilgaamžiškumu, tad greitai jų restauruoti tikrai nereikės.
Sistema: Sistema: KLARK
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80.5/87/41.5 cmSpalva: auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KLARK sisteminių baldųMedžiaga: MDF, LMDP, kraštai – ABS, rankenėlės – metalinės Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
140,45€
Be PVM:116,07€
Sistema: Sistema: KLARK
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 183.5/87/41.5 cmSpalva: auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KLARK sisteminių baldųMedžiaga: MDF, LMDP, kraštai – ABS, rankenėlės – metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
259,28€
Be PVM:214,28€
Sistema: Sistema: KLARK
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 118.5/87/41.5 cmSpalva: auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KLARK sisteminių baldųMedžiaga: MDF, LMDP, kraštai – ABS, rankenėlės – metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
183,73€
Be PVM:151,84€
Sistema: Sistema: JASMIN
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 38/86/127 cmSpalva: grafito, ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų JASMIN sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, fasadas frezuota MDF, metalinės rankenėlėsTylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
169,34€
Be PVM:139,95€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 110/70/45 cm Spalva: stirlingo ąžuolas Komplektacija: stalčiai su tylaus uždarymo sistema Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
213,53€
Be PVM:176,47€
Sistema: Sistema: GENT
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 85/115/45 cm Spalva: stirlingo ąžuolas Komplektacija: stalčiai su tylaus uždarymo sistema Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
187,94€
Be PVM:155,32€
Sistema: Sistema: GENT
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 60/42/38 cm Spalva: stirlingo ąžuolas Komplektacija: stalčiai su tylaus uždarymo sistema Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
111,86€
Be PVM:92,45€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 70/101/40 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
119,33€
Be PVM:98,62€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 100/119/40 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
170,28€
Be PVM:140,73€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 100/80/40 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
149,42€
Be PVM:123,49€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 65/80/40 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
117,81€
Be PVM:97,36€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 65/119/40 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
149,42€
Be PVM:123,49€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 50/80/40 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
93,87€
Be PVM:77,58€
Sistema: Sistema: selene
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 165/80/40 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
207,89€
Be PVM:171,81€
Sistema: Sistema: CASTEL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 94/92/43 cm Spalva: korpusas sonoma ąžuolas/intarpas MDF sonoma triufelis Komplektacija: galima komplektuoti prie visų CASTEL sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
210,61€
Be PVM:174,06€
Sistema: Sistema: CASTEL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 94/138/43 cm Spalva: korpusas sonoma ąžuolas/intarpas MDF sonoma triufelis Komplektacija: galima komplektuoti prie visų CASTEL sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
261,24€
Be PVM:215,90€
Sistema: Sistema: CASTEL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 94/138/43 cm Spalva: korpusas sonoma ąžuolas/intarpas MDF sonoma triufelis Komplektacija: galima komplektuoti prie visų CASTEL sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
269,68€
Be PVM:222,88€
Sistema: Sistema: CASTEL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 94/165/43 cm Spalva: korpusas sonoma ąžuolas/intarpas MDF sonoma triufelis Komplektacija: galima komplektuoti prie visų CASTEL sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
288,92€
Be PVM:238,78€
Sistema: Sistema: CASTEL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 133/92/43 cm Spalva: korpusas sonoma ąžuolas/intarpas MDF sonoma triufelis Komplektacija: galima komplektuoti prie visų CASTEL sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
193,74€
Be PVM:160,11€
Sistema: Sistema: NEPO Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 84/80/34 cmSpalva: pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NEPO baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
89,63€
Be PVM:74,07€
Sistema: Sistema: NEPO Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 84/118,5/34 cmSpalva: pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NEPO baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
117,60€
Be PVM:97,19€
Sistema: Sistema: NATALIA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 108,5/58,5/44 cm Spalva: vyšnia primavera Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NATALIA sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
207,94€
Be PVM:171,85€
Rodoma nuo 1 iki 22 iš 22 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.