Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Rūbų kabyklos

Kaip įkomponuoti rūbų kabyklas prieškambaryje?

Prieškambaris yra taip pat labai svarbi namų aplinka, kurią reikia tinkamai paruošti norint, kad tiek atrodytų gražiai, tiek būtų funkcionali. Dažniausiai prieškambariai turi tuos pačius baldus, kuriuos savo namuose komponuoja visi žmonės: batų dėžės, spintos ir panašiai. Rūbų kabyklos - vienas iš pasirinkimų, kuris dažniausiai pasirenkamas tokiu atveju, jeigu spintos jums atrodo ne toks ir reikalingas variantas. Svarbiausia, kad kiekvienas žmogus gali pasirinkti, o BaldaiTau.lt teikia daug variantų tenkinančių poreikius.

BaldaiTau.lt teikia tiek spintų, tiek rūbų kabyklų pasirinkimus, tad atsižvelgdami į savo poreikius ir tuo pačiu galimybes - pasirinkite jums labiausiai tinkamą variantą. šįkart norėtume pakalbėti apie rūbų kabyklas, kadangi dažnai jos sulaukia mažai dėmesio ir žmonės paprasčiausiai neapsisprendžia, ar tai tikrai vertinga interjero detalė.

Kaip pasirinkti rūbų kabyklą?

 • Pirmiausia rekomenduojame nusistatyti pinigų sumą, kurią planuojate išleisti daiktui, kadangi tai gali kur kas labiau pagreitinti tinkamiausios kabyklos paieškas. BaldaiTau.lt siūlo daug skirtingų variantų, tad kiekvienas atras jam labiausiai tinkantį,
 • Nuspręskite, kokio stiliaus rūbų kabyklos jums tinka labiausiai. Paprasčiausiai vienos jos labiausiai dera klasikinio stiliaus namuose, kai tuo tarpu kitos - moderniuose. Kaip jau minėjome, BaldaiTau.lt siūlo labai daug įvairių pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus gali atrasti jam labiausiai tinkamą.
 • Pasižiūrėkite, kokia rūbų kabyklos egzistuoja ir pasirinkite jums labiausiai tinkančią. Kol vienos yra uždaros, tuo tarpu kitos - atviros. šiuo atveju pasirinkimas labai varijuoja priklausomai nuo to, kiek vietos prieškambaryje yra. Jeigu daugiau - tokiu atveju galima nesunkiai įkomponuoti uždarą kabyklą greta spintos.
 • Kokios medžiagos kabyklos jums reikalingos? Dažniausiai pačios rūbų kabyklos yra gaminamos iš metalo, kadangi tai pats tvirčiausias pasirinkimas. Tačiau jeigu pirksite tokias, kurios yra uždaros, tokius atveju geriausia, kai sienelės yra pagamintos iš medžio. Vėlgi, paprasčiausiai labai stiprus ir neigiamiems aplinkos veiksniams atsparus pasirinkimas.
 • Rūbų kabyklos skiriasi ir pagal tai, kiek vietos yra pakabinti drabužiams. Kuo daugiau išsišakojimų - tuo daugiau yra kur pakabinti. Visgi, jeigu jų yra kiek per daug, tokiu atveju paprasčiausiai neskoningai atrodys, o ir drabužiai lips vieni ant kitų.
 • Skiriasi ir rūbų kabyklos dydis. Vėlgi, viskas remiasi į tai, kur jas statysite, kadangi įvertinę patalpos parametrus galėsite nesunkiai pasirinkti jums labiausiai tinkamo dydžio variantą. BaldaiTau.lt siūlo labai daug variantų, kurie padės pasirinkti geriausiai.

Jeigu Jums pavyko atrasti tokią rūbų kabyklą, kuri labiausiai patenkintų poreikius - sveikiname, kadangi tai labai didelis žingsnis. Tačiau ją atradus dar ne viskas, kadangi reikia žinoti, kaip įkomponuoti namuose, kad atrodytų gražiai. Daugelis žmonių rūbų kabyklas laiko prieškambariuose, kadangi jie būna gana maži (spintos netelpa), o reikia kažkur susikabinti lauko drabužius: striukės, paltai... Tai tokiu atveju kabyklos ir tampa labai geras pasirinkimas. Tiesa, jeigu neturėsite spintos prieškambaryje, tokiu atveju prie rūbų kabyklos reikia derinti ir batų dėžę. Juk abu pastarieji stovės koridoriuje, tad norisi, kad derėtų. Klasikinės rūbų kabyklos puikiai dera prie klasikinių (dažniausiai iš medžio pagamintų, šviesiai rudos spalvos) batų dėžių. Taigi, prieš pirkdami konkretų daiktą būtinai įvertinkite, kaip jis derės su visais kitais, kurie yra greta.

Kaip derinti kabyklą koridoriuje?

Jeigu norite, kad koridorius būtų toks pat gražus ir sukomponuotas kambarys, kaip ir visi kiti, tokiu atveju rekomenduojame pirmiausia susikurti idėją, kurią ir planuosite įgyvendinti. Rūbų kabyklos, kadangi nėra didelės, įkomponuojamos labai greitai, tačiau rekomenduojame pirmiausia mintyse susidėlioti kriterijus, kad būtumėte tikras dėl savo pasirinkimo. Pateiksime kelis patarimus, kurie Jums gali būti naudingi, jeigu norite, kad klasikinės arba modernios rūbų kabyklos būtų tinkami įkomponuotos. Žinoma, visada galima pasikonsultuoti su profesionalu, kuris pateiks pačias geriausias rekomendacijas.

 • Pasižiūrėkit, kad kabyklos neužimtų per daug erdvės. Žinoma, norisi, kad erdvė būtų paskirstyta tinkamai ir visi jos kampeliai tinkamai išnaudoti. Jeigu kabyklos labai mažos - tokiu atveju ant jų ir turi saikingai kabinti drabužiai. Kitu atveju pačios kabyklos visiškai nesimatys ir bendras vaizdas bus paprasčiausiai labai neskoningas.
 • Rūbų kabyklos dažniausiai būna komponuojamos greta sienos, kadangi taip vizualiai jos atrodo geriausiai. Visgi, reikia parinkti ir labiausiai tinkantį variantą greta minėtosios sienos, kadangi jeigu koridorius ilgas - rūbų kabyklos bet kur neatrodys labai gražiai. Taigi, šiuo atveju rekomenduojame pasirinkti arčiau kampo. Taip bus geriausia ir atrodys gražiausiai.
 • Pasižiūrėkite, kad pasirinkta kabyklą derėtų prie bendro prieškambaryje esančio interjero. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kokio spalvos varijuoja. Pasirinkite jums patį geriausią variantą.

Rūbų kabyklos derinimas konkrečioje patalpoje nereikalauja labai daug specifinių žinių, tačiau jeigu nežinote, kuris variantas Jums tiktų labiausiai - tokiu atveju rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie gali patarti. BaldaiTau.lt specialistai ne tik parduoda baldus bei daiktus, tačiau tuo pačiu ir stengiasi, kad kiekvienas žmogus atrastų jam labiausiai tinkantį daiktą, kurį galėtų suderinti su visais kitais kambaryje esančiais daiktais. Pasirinkimas yra platus, tad išnaudokite jį.

Asmenys, kurie gyvena mažos kvadratūros kambariuose labai dažnai pasirenka šį variantą, kadangi didelės spintos ženkliai sumažina erdvę. Tokiu atveju plačios kabyklos yra labai geras pasirinkimas. Tiesa, tos kabyklos, kurios statomos koridoriuose, kad ant jų būtų kabinami lauko drabužiai kiek skiriasi nuo tų, kurios skirtos naminiams rūbams. Įvertinkite, kad egzistuoja tiek daug patrauklių galimybių.

Jeigu rūbų kabyklos jums yra reikalingos ne koridoriuje, o pavyzdžiui miegamajame - tokiu atveju reikėtų kur kas platesnių. Įvertinkite, kiek drabužių planuojate kabinti ir pagal tai pasirinkite jums labiausiai tinkantį daiktą. Žinoma, verta atkreipti dėmesį į tai, kad žmonės dažniausiai nori, kad tokios kabyklos būtų kur kas gražesnės. Paprasčiausiai jos laikomos miegamuosiuose ar svetainėse, tad natūralu, kad estetika yra svarbus faktorius.

Rūbų kabyklos - reikalingas daiktas, tačiau labai svarbu, kad pasirinktumėte kokybiškus.

Pirkti BaldaiTau.lt virtualioje prekybos vietoje verta, kadangi:

 • Čia egzistuoja labai plati pasiūlą ir kiekvienas žmogus sugebės atrasti jam labiausiai tinkantį variantą.
 • BaldaiTau.lt parduoda tik kokybišką produkciją, kuri gali užtikrinti, kad džiaugsitės gauta pasiūla. Geriausia įrodyti aukščiausią kokybę gali klientai, kurie yra nuoširdžiai patenkinti ir kitiems rekomenduojame pasinaudoti siūloma paslauga.
 • Taip pat čia egzistuojantys baldai yra labai patraukliomis kainomis. Jeigu norite sutaupyti - pasinaudokite egzistuojančia pasiūla. Labai dažnai siūlomos įvairios akcijos, kurių metu gauti tai, ko jums reikia - galima dar pigiau. Taupykite ten, kur tai daryti yra labai paprasta.
 • Pirkti čia verta, kadangi daiktai pristatomi iki pat namų durų, taigi nereikės galvoti kaip galima būtų juos transportuoti. Žinoma, rūbų kabyklos nėra didelės, tačiau štai spintos transportavimas jau reikalauja laiko bei pastangų.

BaldaiTau.lt siūlomos rūbų kabyklos - ir funkcionalus, ir estetiškai akiai patrauklus pasirinkimas, kurį mes jums rekomenduojame.

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 157/60/28 cm.Spalva: antracito.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų sisteminių MARCO baldų.Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė).Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje...
71,78€
Be PVM:59,32€
Sistema: Sistema: VASCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 153/60/3 cmSpalva: juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų VASCO kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
65,33€
Be PVM:53,99€
Sistema: Sistema: VASCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 153/80/3 cmSpalva: juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų VASCO kolekcijos baldųMedžiaga: 16 mm LMDP plokštė, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
79,73€
Be PVM:65,89€
Sistema: Sistema: VASCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 138/60/23,7 cmSpalva: auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų VASCO kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
49,60€
Be PVM:40,99€
Sistema: Sistema: PROWANSJA-P
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 109/40/22 cmSpalva: pilka, rankenėlės - juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-P sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
75,33€
Be PVM:62,26€
Sistema: Sistema: PROWANSJA-Z
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 109/40/22 cmSpalva: žalia, rankenėlės - nikelioKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-Z sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
75,33€
Be PVM:62,26€
Sistema: Sistema: PROWANSJA-PA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 109/40/22 cmSpalva: pušis andersen, rankenėlės - juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-PA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba t..
75,33€
Be PVM:62,26€
Sistema: Sistema: TIFFANY
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 70/150/21.5cmSpalva: woodkrem (kreminė)Komplektacija: galima komplektuoti prie visų TIFFANY sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
81,13€
Be PVM:67,05€
Sistema: Sistema: FOLLOW
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 62/199/26 cmSpalva: ąžuolas artisan, materaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų FOLLOW sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
70,32€
Be PVM:58,11€
Sistema: Sistema: VIGA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 92.6/132.2/24.5 cmSpalva: balta, balta blizgi, ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų VIGA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
65,63€
Be PVM:54,24€
Sistema: Sistema: AYSON
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80/100/23 cmSpalva: ąžuolas artisan Komplektacija: galima komplektuoti prie visų AYSON sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
54,81€
Be PVM:45,29€
Sistema: Sistema: SAPORI
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 70/150/6.6 cmSpalva: ąžuolas navaraKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SAPORI sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
107,82€
Be PVM:89,11€
Sistema: Sistema: GRACE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 79/110/27 cmSpalva: ąžuolas navara, grafitoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų GRACE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
63,46€
Be PVM:52,44€
Sistema: Sistema: LOKSA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 30/59/ 143 cmSpalva: balta anderseno pušis, ąžuolas grandsonKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LOKSA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
73,55€
Be PVM:60,78€
Sistema: Sistema: CARO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 126/80/3 cmSpalva: juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų CARO kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
70,70€
Be PVM:58,43€
Sistema: Sistema: CARO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 126/68/3 cmSpalva: juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų CARO kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
62,11€
Be PVM:51,33€
Sistema: Sistema: CARO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 126/50/3 cmSpalva: juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų CARO kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
51,13€
Be PVM:42,26€
Sistema: Sistema: CARO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 103/68/24 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų CARO kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
44,95€
Be PVM:37,15€
Sistema: Sistema: CARO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 103/50/24 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų CARO kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
38,43€
Be PVM:31,76€
Sistema: Sistema: NEVIO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 145/69/27 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NEVIO kolekcijos baldųMedžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP plokštė, aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesur..
72,76€
Be PVM:60,13€
Sistema: Sistema: ALAMEDA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 28,5/88/150 cmSpalva: balta blizgi, vestminsterio ąžuolas, balta blizgiKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ALAMEDA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
80,26€
Be PVM:66,33€
Sistema: Sistema: ROMANCE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 59/143/30 cm Spalva: šviesus sibiu maumedis, šviesus san remo ąžuolas Komplektacija: galima komplektuoti prie visų ROMANCE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos  ..
58,58€
Be PVM:48,42€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 79/119/30 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
82,76€
Be PVM:68,39€
Sistema: Sistema: PORTO
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 21,5/66/152 cm. Spalva: šviesus sibiu maumedis. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų PORTO sisteminių baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė). Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje.  ..
50,75€
Be PVM:41,94€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 25/70/1,5 cm.Spalva: pagal pasirinkimą.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NEPO baldų.Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė).Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje. ..
13,97€
Be PVM:11,55€
Sistema: Sistema: FLAMES
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 151/39/29 cm. Spalva: korpusas balta/fasadas balta blizgi. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų FLAMES sisteminių baldų. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė). Prekės pristatomos pakuotėse, ne..
68,93€
Be PVM:56,97€
Sistema: Sistema: FLAMES
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 30/92/29 cm. Spalva: korpusas balta/fasadas balta blizgi. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų FLAMES sisteminių baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė).Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje..
50,33€
Be PVM:41,60€
Sistema: Sistema: ARMARIO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 60/156/28 cm. Spalva: sonoma ąžuolas. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų ARMARIO baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė). Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje...
56,58€
Be PVM:46,76€
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 24/66/152 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų KASPIAN sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
48,51€
Be PVM:40,09€
Sistema: Sistema: LUCCA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 62/37/30 cm Spalva: balta Komplektacija: galima komplektuoti prie visų LUCCA sisteminių baldų Medžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
33,03€
Be PVM:27,30€
Sistema: Sistema: HYGA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 102/34/3 cm Spalva: sniego pušis Komplektacija: galima komplektuoti prie visų HYGA kolekcijos baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
31,91€
Be PVM:26,38€
Sistema: Sistema: HYGA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 102/34/3 cm Spalva: pilka Komplektacija: galima komplektuoti prie visų HYGA kolekcijos baldų Medžiaga: audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
44,95€
Be PVM:37,15€
Sistema: Sistema: GENT
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 24/101/168 cmSpalva: stirlingo ąžuolasMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
111,75€
Be PVM:92,36€
Sistema: Sistema: HOLTEN
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 24,5/92,5/132 cmSpalva: balta,ąžuolas wotan, balta blizgiKom