Rūbų kabyklos

Rūbų kabykla ORLANDO 06

27.00€
Galite pasirinkti spalvą

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 46/138/20 cm Spalva:pagal pasirinkimą Komplektacija: galima kompl..

Rūbų kabykla GLOSS 08

30.99€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 40/152/2 cm Spalva: ąžuolas riviera, balta blizgi Komplektacija: ..

Rūbų kabykla BOCA PAN/12/8

46.32€

Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 30/80/120 Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima kompl..

Pakaba DINARO II PAN/15/8

39.85€

Matmenys (plotis/aukštis): 80/145 cm Spalva: riviera ąžuolo Komplektacija: galima komplektuoti pri..

Rūbų kabykla LUTTICH PAN/14/9

86.93€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 140/90/29 cm Spalva: ąžuolas barique Komplektacija: galima komple..

Kabykla ROMANCE WIE/60

40.75€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 59/143/30 cm Spalva: šviesus sibiu maumedis, šviesus san remo ąžuo..

Rūbų kabykla WU12

19.72€

Matmenys: plotis/gylis/aukštis: 88÷139/44/95÷170 cm Spalva: chromuotas plienas, juoda Medžiaga: ch..

Rūbų kabykla WU8

16.61€

Matmenys: plotis/gylis/aukštis: 88/44/94÷170 cm Spalva: chromuotas plienas, juoda Medžiaga: chromu..

Rūbų kabykla SELENE 20

61.36€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 79/119/30 cm Spalva: balta/balta blizgi Komplektacija: galima kom..

Rūbų kabykla ORLANDO 03

35.86€
Galite pasirinkti spalvą

  Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 101/96/16 cm Spalva: pagal pasirinkimą Kiti pasirinkimai: su..

Rūbų kabykla KSAWERY 05

26.24€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 133/50/21 cm Spalva: sonoma šviesi/sonoma tamsi Komplektacija: ga..

Rūbų kabykla PORTO WIE/66

45.23€
Galite pasirinkti spalvą

Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 21,5/66/152 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima ko..

Rūbų kabykla W42

55.96€

Matmenys (skersmuo/aukštis): 36/180 cm Spalva: chromo Medžiaga: chromuotas plienas Prekės pristat..

Kabykla BARCELONA

26.45€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 49/121/26 cm Spalva: pagal pasirinkimą Medžiaga: LMDP Prekės pri..

Rūbų kabykla INDIANA JWIE60

71.83€
Galite pasirinkti spalvą

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 140/59/3,5 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima kom..

Nuo 1 iki 15 iš 47 (4 puslapiai)

Kaip įkomponuoti rūbų kabyklas prieškambaryje?

Prieškambaris yra taip pat labai svarbi namų aplinka, kurią reikia tinkamai paruošti norint, kad tiek atrodytų gražiai, tiek būtų funkcionali. Dažniausiai prieškambariai turi tuos pačius baldus, kuriuos savo namuose komponuoja visi žmonės: batų dėžės, spintos ir panašiai. Rūbų kabyklos - vienas iš pasirinkimų, kuris dažniausiai pasirenkamas tokiu atveju, jeigu spintos jums atrodo ne toks ir reikalingas variantas. Svarbiausia, kad kiekvienas žmogus gali pasirinkti, o BaldaiTau.lt teikia daug variantų tenkinančių poreikius.

BaldaiTau.lt teikia tiek spintų, tiek rūbų kabyklų pasirinkimus, tad atsižvelgdami į savo poreikius ir tuo pačiu galimybes - pasirinkite jums labiausiai tinkamą variantą. šįkart norėtume pakalbėti apie rūbų kabyklas, kadangi dažnai jos sulaukia mažai dėmesio ir žmonės paprasčiausiai neapsisprendžia, ar tai tikrai vertinga interjero detalė.

Kaip pasirinkti rūbų kabyklą?

 • Pirmiausia rekomenduojame nusistatyti pinigų sumą, kurią planuojate išleisti daiktui, kadangi tai gali kur kas labiau pagreitinti tinkamiausios kabyklos paieškas. BaldaiTau.lt siūlo daug skirtingų variantų, tad kiekvienas atras jam labiausiai tinkantį,
 • Nuspręskite, kokio stiliaus rūbų kabyklos jums tinka labiausiai. Paprasčiausiai vienos jos labiausiai dera klasikinio stiliaus namuose, kai tuo tarpu kitos - moderniuose. Kaip jau minėjome, BaldaiTau.lt siūlo labai daug įvairių pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus gali atrasti jam labiausiai tinkamą.
 • Pasižiūrėkite, kokia rūbų kabyklos egzistuoja ir pasirinkite jums labiausiai tinkančią. Kol vienos yra uždaros, tuo tarpu kitos - atviros. šiuo atveju pasirinkimas labai varijuoja priklausomai nuo to, kiek vietos prieškambaryje yra. Jeigu daugiau - tokiu atveju galima nesunkiai įkomponuoti uždarą kabyklą greta spintos.
 • Kokios medžiagos kabyklos jums reikalingos? Dažniausiai pačios rūbų kabyklos yra gaminamos iš metalo, kadangi tai pats tvirčiausias pasirinkimas. Tačiau jeigu pirksite tokias, kurios yra uždaros, tokius atveju geriausia, kai sienelės yra pagamintos iš medžio. Vėlgi, paprasčiausiai labai stiprus ir neigiamiems aplinkos veiksniams atsparus pasirinkimas.
 • Rūbų kabyklos skiriasi ir pagal tai, kiek vietos yra pakabinti drabužiams. Kuo daugiau -bdquo;išsišakojimų-ldquo; - tuo daugiau yra kur pakabinti. Visgi, jeigu jų yra kiek per daug, tokiu atveju paprasčiausiai neskoningai atrodys, o ir drabužiai -bdquo;lips-ldquo; vienas ant kito.
 • Skiriasi ir rūbų kabyklos dydis. Vėlgi, viskas remiasi į tai, kur jas statysite, kadangi įvertinę patalpos parametrus galėsite nesunkiai pasirinkti jums labiausiai tinkamo dydžio variantą. BaldaiTau.lt siūlo labai daug variantų, kurie padės pasirinkti geriausiai.

Jeigu Jums pavyko atrasti tokią rūbų kabyklą, kuri labiausiai patenkintų poreikius - sveikiname, kadangi tai labai didelis žingsnis. Tačiau ją atradus dar ne viskas, kadangi reikia žinoti, kaip įkomponuoti namuose, kad atrodytų gražiai. Daugelis žmonių rūbų kabyklas laiko prieškambariuose, kadangi jie būna gana maži (spintos netelpa), o reikia kažkur susikabinti lauko drabužius: striukės, paltai... Tai tokiu atveju kabyklos ir tampa labai geras pasirinkimas. Tiesa, jeigu neturėsite spintos prieškambaryje, tokiu atveju prie rūbų kabyklos reikia derinti ir batų dėžę. Juk abu pastarieji stovės koridoriuje, tad norisi, kad derėtų. Klasikinės rūbų kabyklos puikiai dera prie klasikinių (dažniausiai iš medžio pagamintų, šviesiai rudos spalvos) batų dėžių. Taigi, prieš pirkdami konkretų daiktą būtinai įvertinkite, kaip jis derės su visais kitais, kurie yra greta.

Kaip derinti kabyklą koridoriuje?

Jeigu norite, kad koridorius būtų toks pat gražus ir sukomponuotas kambarys, kaip ir visi kiti, tokiu atveju rekomenduojame pirmiausia susikurti idėją, kurią ir planuosite įgyvendinti. Rūbų kabyklos, kadangi nėra didelės, įkomponuojamos labai greitai, tačiau rekomenduojame pirmiausia mintyse susidėlioti kriterijus, kad būtumėte tikras dėl savo pasirinkimo. Pateiksime kelis patarimus, kurie Jums gali būti naudingi, jeigu norite, kad klasikinės arba modernios rūbų kabyklos būtų tinkami įkomponuotos. Žinoma, visada galima pasikonsultuoti su profesionalu, kuris pateiks pačias geriausias rekomendacijas.

 • Pasižiūrėkit, kad kabyklos neužimtų per daug erdvės. Žinoma, norisi, kad erdvė būtų paskirstyta tinkamai ir visi jos kampeliai tinkamai išnaudoti. Jeigu kabyklos labai mažos - tokiu atveju ant jų ir turi saikingai kabinti drabužiai. Kitu atveju pačios kabyklos visiškai nesimatys ir bendras vaizdas bus paprasčiausiai labai neskoningas.
 • Rūbų kabyklos dažniausiai būna komponuojamos greta sienos, kadangi taip vizualiai jos atrodo geriausiai. Visgi, reikia parinkti ir labiausiai tinkantį variantą greta minėtosios sienos, kadangi jeigu koridorius ilgas - rūbų kabyklos bet kur neatrodys labai gražiai. Taigi, šiuo atveju rekomenduojame pasirinkti arčiau kampo. Taip bus geriausia ir atrodys gražiausiai.
 • Pasižiūrėkite, kad pasirinkta kabyklą derėtų prie bendro prieškambaryje esančio interjero. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kokio spalvos varijuoja. Pasirinkite jums patį geriausią variantą.

Rūbų kabyklos derinimas konkrečioje patalpoje nereikalauja labai daug specifinių žinių, tačiau jeigu nežinote, kuris variantas Jums tiktų labiausiai - tokiu atveju rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie gali patarti. BaldaiTau.lt specialistai ne tik parduoda baldus bei daiktus, tačiau tuo pačiu ir stengiasi, kad kiekvienas žmogus atrastų jam labiausiai tinkantį daiktą, kurį galėtų suderinti su visais kitais kambaryje esančiais daiktais. Pasirinkimas yra platus, tad išnaudokite jį.

Asmenys, kurie gyvena mažos kvadratūros kambariuose labai dažnai pasirenka šį variantą, kadangi didelės spintos ženkliai sumažina erdvę. Tokiu atveju plačios kabyklos yra labai geras pasirinkimas. Tiesa, tos kabyklos, kurios statomos koridoriuose, kad ant jų būtų kabinami lauko drabužiai kiek skiriasi nuo tų, kurios skirtos naminiams rūbams. Įvertinkite, kad egzistuoja tiek daug patrauklių galimybių.

Jeigu rūbų kabyklos jums yra reikalingos ne koridoriuje, o pavyzdžiui miegamajame - tokiu atveju reikėtų kur kas platesnių. Įvertinkite, kiek drabužių planuojate kabinti ir pagal tai pasirinkite jums labiausiai tinkantį daiktą. Žinoma, verta atkreipti dėmesį į tai, kad žmonės dažniausiai nori, kad tokios kabyklos būtų kur kas gražesnės. Paprasčiausiai jos laikomos miegamuosiuose ar svetainėse, tad natūralu, kad estetika yra svarbus faktorius.

Rūbų kabyklos - reikalingas daiktas, tačiau labai svarbu, kad pasirinktumėte kokybiškus.

Pirkti BaldaiTau.lt virtualioje prekybos vietoje verta, kadangi:

 • Čia egzistuoja labai plati pasiūlą ir kiekvienas žmogus sugebės atrasti jam labiausiai tinkantį variantą.
 • BaldaiTau.lt parduoda tik kokybišką produkciją, kuri gali užtikrinti, kad džiaugsitės gauta pasiūla. Geriausia įrodyti aukščiausią kokybę gali klientai, kurie yra nuoširdžiai patenkinti ir kitiems rekomenduojame pasinaudoti siūloma paslauga.
 • Taip pat čia egzistuojantys baldai yra labai patraukliomis kainomis. Jeigu norite sutaupyti - pasinaudokite egzistuojančia pasiūla. Labai dažnai siūlomos įvairios akcijos, kurių metu gauti tai, ko jums reikia - galima dar pigiau. Taupykite ten, kur tai daryti yra labai paprasta.
 • Pirkti čia verta, kadangi daiktai pristatomi iki pat namų durų, taigi nereikės galvoti kaip galima būtų juos transportuoti. Žinoma, rūbų kabyklos nėra didelės, tačiau štai spintos transportavimas jau reikalauja laiko bei pastangų.

BaldaiTau.lt siūlomos rūbų kabyklos - ir funkcionalus, ir estetiškai akiai patrauklus pasirinkimas, kurį mes jums rekomenduojame.