Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Vaikų kambario spintelės

Vaikų kambario spintelės

Visi norime gyventi tokiuose kambariuose, kurie mums būtų patys mieliausi. Natūralu, kad ir bendro naudojimo patalpos pasirenkamos labai atidžiai, tačiau dažniausiai būtent miegamieji yra tie, kuriame skiriama daugiausiai dėmesio. Paprasčiausiai pastarieji būna sukurti ne taip, kad patiktų į svečius atvykusių asmenų akiai, o pačiam žmogui, kuris konkrečioje patalpoje leidžia laiką. Vaikų kambario spintelės yra tas baldas, kuriam dažniausiai neskiriama labai daug dėmesio, kadangi pastarosios yra ir mes net nesusimąstome, kokiais kriterijais jas pasirenkame. Rodos yra ir tai viskas. Visgi, psichologai vieningai tvirtina, kad mes niekada nieko nepasirenkame atsitiktinai. Paprasčiausiai viskas remiasi į mūsų pomėgius, spalvinių suvokimą ir kitas smulkmenas, kurios leidžia pasiekti konkretų rezultatą.

Pateiksime kelis aspektus, kurie gali būti Jums naudingi siekiant suvokti, kaip gali būti pasirenkamos vaikų kambario spintelės. Žinoma, svarbiausia yra tai, kas pats vaikas sugebėtų susipažinti su pasiūlymais ir juos apsvarsčius pasirinkti labiausiai tinkantį variantą. Kadangi BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų pasirinkimų - visada pavyks atrasti tokį, kuris nepaliktų abejingų. Egzistuojant plačiai pasiūlai svarbiausia yra skirti užtektina kiekį laiko, kad vėliau neliūdėtume dėl pasirinkimo. Ir kaip jau minėjome - svarbiausia, kad vaikai liktų patenkinti tuo, kokiame kambaryje galutinai turės gyventi.

 • Pirmiausia rekomenduojame nusistatyti pinigų sumą, kurią planuojate išleisti produktui. Žinoma, kuo įmantresnę spintelę pirksite - tuo daugiau ir teks sumokėti. Visgi, akivaizdu yra tai, kad jau geriau kiek didesnė viena investicija, tačiau paskui ilgiau tarnausianti, negu nekokybiška produkcija, kuria teks trumpai džiaugtis. BaldaiTau.lt importuoja tik geriausios kokybės baldus, kurie neabejotinai tarnaus jums ne vienerius metus.
 • Vaikų kambario spintelės gali būti pasirenkamos ir pagal stilistinį aspektą. Visi norime, kad mus supanti aplinka būtų tokia apie kokią svajojome. Visgi, kartais spalvinis pasirinkimas yra toks platus, kad sunku ir suvokti, kuris variantas yra pats geriausias. Įvertinkite kitus baldus, kurie bus vaiko kambaryje. Būtinai pasiklauskite, apie kokių atspalvių kambarį svajoja jūsų mažasis. Galiausiai, pasiskaitykite internete, kokias spalvas rekomenduojame vaikų kambariui. Paprasčiausiai tai gali prisidėti prie jo mąstymo ir brendimo.
 • Vaikų kambario spintelės smulkiau gali būti skiriamos ir pagal dydį bei formą. Kadangi egzistuoja labai daug pasirinkimų - kiekvienam žmogui pavyks atrasti labiausiai jam tinkantį variantą. Svarbiausia yra detaliai išsimatuoti tą vietą, kurioje yra spintelė. Susidėti pliusus ir minusus bei pasirinkti tinkamiausią modelį. Jeigu sunkiai įsivaizduojate matmenis - kreipkitės į profesionalus, kurie įvertindami ko jums reikia - pasiūlys tai ką gali. BaldaiTau.lt turi tikrai labai didelį kiekį produkcijos.
 • Galiausiai pasižiūrėkite, kad vaikų kambario spintelės jums būtų tikrai funkcionalios. Paprasčiausiai kai kurios gali būti keik per aukštos ir tai beabejos netinkama variantas vaikui. Kita vertus reikia ieškoti tokio modelio, kuriame būtų kuo daugiau lentynėlių. Tuomet mažasis galės susidėti visas smulkmenas ir pradės formuotis jo požiūris į tai, kas reikia būti tvarkingu.

Kiekvienas asmuo gali turėti skirtingus kriterijus, kurie reikalingi siekiant suvokti, kokios vaikų kambario spintelės jums labiausiai tinka. Vaikų kambario spintelės pasirenkamos pagal funkcionalius ir tuo pačiu estetikos poreikius. Susidėliojus prioritetus, kurie jums yra patys svarbiausia - galima pasiekti tobulumą.

Vaikų kambario spintelės gali būti dekoruojamos pačiomis įvairiausiomis priemonėmis taip siekiant sukurti ką nors išskirtinio ir individualaus. Žinoma, kuomet investuojama nemaža pinigų sumą, tikrai nesinori papildomai pirkti brangių dažų arba samdytis profesionalių dailininkų, kurie gebėtų papuošti baldą. Tuo pačiu tokiu atveju reikalingos vaikų kambario spintelės turi būti medinės ir būtinai vienspalvės. Pateiksime kelis patarimus, kurie jums kiek padės išskirti turima spinteles. Juk niekas nenori, kad turimas variantas būtų toks, kaip ir visi kiti.

 • Dekupažas. Dekupažo technika yra vienas iš populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų variantų. Paprasčiausiai, kiekvienas žmogus gali jį realizuoti ir nereikia kokių nors specifinių gebėjimų bei kitų priemonių, kurios padėtų pasiekti tikslą. šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad žmogus norėtų sukurti ką nors gražaus. Dekupažas turėtų būti atliekamas kartu su vaiku, kadangi tai labai maloni meditacijos forma, kuri padeda pasiekti malonumą. Taip galėsite rasti malonų laisvo laiko praleidimą su savo vaiku.
 • Akrilas. Akrilu piešti gali ne kiekvienas, tad juo gražinti spinteles rekomenduojame tik tokiu atveju, jeigu asmuo turi bent kokį medinį suvokimą. Visada galima pasisamdyti specialistus, kurie dirbą atliks už jus, tačiau toli gražu ne kiekvienas to nori, kadangi papildomas investicija ne visada labai patrauklus pasirinkimas. Medinės vaikų kambario spintelės yra vienintelės, kurios tinkamos, kad ant jų būtų galima piešti akrilu.
 • Lipdukai. Mes jums tikrai nesiūlome lipdukus apie kuriuos šiuo metu perskaitę pagalvojo daugelis. Prekybos vietose galima atrasti specialius lipdukus, kurie skirti bent kiek papuošti medinius baldus. Taip pat galima pasirinkti iš labai daug skirtingų variantų, tad būtinai pasiklauskite savo vaiko, ką jis apie tai galvoja ir aš pasiūlymas jį tenkina. Pasižiūrėkite, kad pasirinkti lipdukai derėtų prie likusio kambario interjero.
 • Raižiniai. šį darbą gali atlikti tik savo srities profesionalai, tačiau dažniausiai rezultatas būna toks stulbinantis, kad daugelis mielai investuoja pinigus kad galėtų namuose džiaugtis tokiu grožiu. Vėlgi, medinės vaikų kambario spintelės šiuo atveju vienintelės, kurios gali būti išraižomos. Stiklinės vaikų kambario spintelės gali būti puošiamos naudojant lazerį. Juo išraižomas stiklas. Vėlgi, labai originalu ir tikrai mėgstamas pasirinkimas, tačiau kiek brangus ir tai lemia, kad daugeliu atveju žmonės nusprendžia džiaugtis paprasčiausiai įsigytomis spintelėmis.

Vaikų kambario spintelės gali būti dekoruojamos pačiais įvairiausiais būdais. Visgi, BaldaiTau.lt teikia tiek daug pasirinkimų, kad kiekvienas žmogus atras tai, kas jam labiausiai tinka ir patinka. Svarbiausia suderinti funkcionalumo poreikį su vaiko mąstymu ir tokiu atveju pavyks gauti patį geriausią variantą.

Mes jums rekomenduojame apsipirkti BaldaiTau.lt prekybos vietoje, kur galima atrasti labai daug skirtingų variantų pačiomis mieliausiomis kainomis. Susidėliokite prioritetus, kurie lemia Jūsų pasirinkimą ir pasiimkite labiausiai Jums tinkantį variantą.

Yra kelios taisyklės, kurias žinant galėsite kur kas greičiau džiaugtis apstatytu kambariu. Žinoma, jeigu perkate tik vieną baldą, tokiu atveju visas tvarkymo procesas bus labai greitas ir nereikalaus kokių nors papildomų investicijų. Visgi, jeigu nusprendėte pakeisti visus kambaryje esančius baldus, garantuojame, kad teks apgalvoti daug smulkmenų. Viskas bus kur kas paprasčiau apsvarsčius šias smulkmenas.

 • Susiskaičiuokite, kiek pilnai pinigų galite skirti visų baldų pirkimui ir tuo pačiu spintelės.
 • Pasiklauskite, kaip savo kambarį įsivaizduoja jūsų vaikas ir pasakykite, kaip manote, kad būtų geriau ir kodėl.
 • Viską pirkite iš vienos prekybos vietos - taip gausite nuolaidą.
 • Būtinai susigalvokite, kokį stilių planuojate išpildyti namuose.
 • Nepirkite pačio pirmo pasiūlymo. Įvertinkite jų kuo daugiau prieš konkrečiai pasirinkdami,

BaldaiTau.lt - gera prekybos vieta, kuri gali pasiūlyti platų pasirinkimą. Svarbiausia yra ieškoti, o ieškantys visada atranda.

Sistema: Sistema: TORINOS
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 48/43/34 cmSpalva: balta matinė, grafito, ąžuolas kasteloKomplektacija: galima komplektuoti prie visų TORINOS kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP plokštė, frezuota MDF plokštėPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
60,49€
Be PVM:49,99€
Sistema: Sistema: STEP
Matmenys (ilgis/aukštis/gylis): 120/42/50 cmSpalva: biskvitinis ąžuolas, balta lux, betonoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų STEP sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, kojelės – plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
120,38€
Be PVM:99,49€
Sistema: Sistema: STEP
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 60/182/40 cmSpalva: biskvitinis ąžuolas, balta lux, betonoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų STEP sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, kojelės – plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
181,85€
Be PVM:150,29€
Sistema: Sistema: STEP
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 60/182/40 cmSpalva: biskvitinis ąžuolas, balta lux, betonoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų STEP sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, kojelės – plastikinėsUniversalus durelių montavimasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
154,99€
Be PVM:128,09€
Sistema: Sistema: STEP
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 60/182/40 cmSpalva: biskvitinis ąžuolas, balta lux, betonoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų STEP sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, kojelės – plastikinėsUniversalus durelių montavimasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
147,24€
Be PVM:121,69€
Sistema: Sistema: REMO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/40/53 cmSpalva: baltas wilton ąžuolas, balta lux, antracitoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų REMO sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, kojelės – plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
108,89€
Be PVM:89,99€
Sistema: Sistema: REMO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/195/43 cmSpalva: baltas wilton ąžuolas, balta lux, antracitoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų REMO sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, kojelės – plastikinėsKomplektacija: du stalčiai ir penkios lentynosPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
134,78€
Be PVM:111,39€
Sistema: Sistema: REMO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/195/43 cmSpalva: baltas wilton ąžuolas, balta lux, antracitoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų REMO sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, kojelės - plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
140,23€
Be PVM:115,89€
Sistema: Sistema: JYTANA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 103,4/129,9/40,2 cmSpalva: ąžuolas mauvela, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų JYTANA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, kraštai ABS, rankenėlės – metalinėsSu stumdomomis durimisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama tvirtinti prie ..
290,36€
Be PVM:239,97€
Sistema: Sistema: JYTANA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 149,9/129,9/40,2 cmSpalva: ąžuolas mauvela, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų JYTANA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, kraštai ABS, rankenėlės – metalinėsSu stumdomomis durimisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama tvirtinti prie s..
360,05€
Be PVM:297,56€
Sistema: Sistema: SNOW
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 60,4/41,8/41,6 cmSpalva: balta matinėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SNOW sisteminių baldųMedžiaga: korpusas - LMDP, fasadas – MDF, kraštai ABS, rankenėlės – chromuotas metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama tvirtinti prie sienosD..
104,52€
Be PVM:86,38€
Sistema: Sistema: SNOW
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 101/153,6/41,4 cmSpalva: balta matinėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SNOW sisteminių baldųMedžiaga: korpusas - LMDP, fasadas – MDF, kraštai ABS, rankenėlės – chromuotas metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama tvirtinti prie sienosD..
301,73€
Be PVM:249,37€
Sistema: Sistema: LYA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 48,4/53,5/41,5 cmSpalva: ąžuolas mauvella, ąžuolas kabezoneKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LYA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, kojelės – metalas, rankenėlės - plastikasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis e..
77,73€
Be PVM:64,24€
Sistema: Sistema: COLT
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 50/45/40 cmSpalva: auksinis kraft ąžuolas, juoda, “stal premium”Komplektacija: galima komplektuoti prie visų COLT kolekcijos baldųMedžiaga: Kronospan, Pfleiderer LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Rankenėlės – plastikinės, koje..
80,02€
Be PVM:66,13€
Sistema: Sistema: PIXEL
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/50/50 cmSpalva: “biskvitinis” ąžuolas, balta lux, pilkaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PIXEL sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, briaunos ABS, rutuliniai (guoliniai) bėgeliaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
114,21€
Be PVM:94,39€
Sistema: Sistema: PIXEL
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/190/40 cmSpalva: “biskvitinis” ąžuolas, balta lux, pilkaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PIXEL sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, briaunos ABS, rutuliniai (guoliniai) bėgeliaiUniversalus durelių montavimasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
129,94€
Be PVM:107,39€
Sistema: Sistema: PIXEL
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80/170/40 cmSpalva: “biskvitinis” ąžuolas, balta lux, pilkaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PIXEL sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, briaunos ABS, rutuliniai (guoliniai) bėgeliaiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
170,84€
Be PVM:141,19€
Sistema: Sistema: PIXEL
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/190/40 cmSpalva: “biskvitinis” ąžuolas, balta lux, pilkaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PIXEL sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, briaunos ABS, rutuliniai (guoliniai) bėgeliaiUniversalus durelių montavimasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
129,94€
Be PVM:107,39€
Sistema: Sistema: NERO-MAT
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/45/40 cmSpalva: artisan, balta matinėRankenėlių spalva pagal pasirinkimą: balta, pilka arba juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NERO MAT sisteminių baldųMedžiaga: 16 mm LMDP, briaunos ABS 0,5 mm, rankenėlės plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, n..
76,00€
Be PVM:62,81€
Sistema: Sistema: SO-SIXTY
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 55,2/40,6/54 cmSpalva: balta, rudaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SO SIXTY kolekcijos baldųMedžiaga: aukštos kokybės LMDP atspari pažeidimams ir drėgmei, lengvai valoma, pagumuoti ratukaiGamybos procese naudojami lakai yra saugūs vaikams, sertifikuoti pa..
167,54€
Be PVM:138,47€
Sistema: Sistema: NANO-AR
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/45/50 cmSpalva: grafitas, ažuolas rivieraKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NANO AR sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
118,57€
Be PVM:97,99€
Sistema: Sistema: NANO-AR
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/195/40 cmSpalva: grafitas, ažuolas rivieraKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NANO AR sisteminių baldųMedžiaga: LMDPDureles galima montuoti dešinėje arba kairėje pusėjePrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
139,50€
Be PVM:115,29€
Sistema: Sistema: PLANET-J
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/40/50 cmSpalva: juoda, ąžuolas, smėlioKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PLANET J sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
120,99€
Be PVM:99,99€
Sistema: Sistema: PLANET-J
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/190/40 cmSpalva: juoda, ąžuolas, smėlioKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PLANET J sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės plastikinėsDureles galima montuoti dešinėje arba kairėje pusėjePrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
143,25€
Be PVM:118,39€
Sistema: Sistema: PLANET-M
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/40/50 cmSpalva: balta lux, ąžuolas, melsvaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PLANET sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
120,99€
Be PVM:99,99€
Sistema: Sistema: PLANET-M
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/160/40 cmSpalva: balta lux, ąžuolas, melsvaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PLANET sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
139,14€
Be PVM:114,99€
Sistema: Sistema: PLANET-M
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/190/40 cmSpalva: balta lux, ąžuolas, melsvaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PLANET sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės plastikinėsDureles galima montuoti dešinėje arba kairėje pusėjePrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
143,25€
Be PVM:118,39€
Sistema: Sistema: DELTA
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 120/45/50 cmSpalva: ąžuolas, antracitoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų DELTA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
111,79€
Be PVM:92,39€
Sistema: Sistema: SIGMA Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/45/45 cmSpalva: pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SIGMA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
114,82€
Be PVM:94,89€
Sistema: Sistema: SIGMA Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/190/40 cmSpalva: pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SIGMA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPDureles galima montuoti dešinėje arba kairėje pusėjePrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
121,83€
Be PVM:100,69€
Sistema: Sistema: SIGMA Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 60/190/40 cmSpalva: pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SIGMA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
156,08€
Be PVM:128,99€
Sistema: Sistema: COMO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/58/50 cmSpalva: balta lux, baltas ąžuolas vilton, pilkaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų COMO sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
137,32€
Be PVM:113,49€
Sistema: Sistema: COMO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/190/40 cmSpalva: balta lux, baltas ąžuolas vilton, pilkaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų COMO sisteminių baldųMedžiaga: LMDPSpintelė dešininėPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
127,40€
Be PVM:105,29€