Baro kėdės

Baro kėdė H73A juoda

43.55€

Matmenys (plotis/aukštis): 40/70 cm Spalva: juoda Medžiaga: chromuotas plienas, PVC Prekės prista..

Baro kėdė H73A raudona

43.55€

Matmenys (plotis/aukštis): 40/70 cm Spalva: raudona Medžiaga: chromuotas plienas, PVC Prekės pris..

Baro kėdė H72A

53.45€

Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 39/56/105/74 cm Spalva: raudona, balta ..

baro kėdė H77A turkis

41.56€

Matmenys (skersmuo/aukštis): 37/75 cm Spalva: turkis Medžiaga: polipropilenas Prekės pristatomos ..

Baro kėdė H77A pilka

41.56€

Matmenys (skersmuo/aukštis): 37/75 cm Spalva: pilka Medžiaga: polipropilenas Prekės pristatomos p..

baro kėdė H78A

80.17€

Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 50/49/90/71 cm Spalva: šviesus bukas, ju..

Baro kėdė H83A

63.34€

Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 48/50/113/85 cm Spalva: balta, pilka, ju..

Baro kėdė H84A pilka

55.43€

Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 44/50/101/69 cm Spalva: pilka Medžiaga:..

Baro kėdė H84A žalia

55.43€

Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 44/50/101/69 cm Spalva: žalia Medžiaga:..

Baro kėdė H84A granato

55.43€

Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 44/50/101/69 cm Spalva: granato Medžiag..

Baro kėdė H85A

63.34€

Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 41/44/93/68 cm Spalva: šviesiai pilka M..

Baro kėdė H86A

52.45€

Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 43/42/81/76 cm Spalva: balta, pilka Med..

Baro kėdė H19A kreminė

61.11€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 52/48/61÷82/86÷108 cm Spalva: kreminė, anti..

Baro kėdė H19A juoda

61.11€

Matmenys (plotis/gylis/sėdimos dalies aukštis/aukštis): 52/48/61÷82/86÷108 cm Spalva: juoda, riešut..

Baro kėdė LOCO

71.27€

Matmenys (aukštis su atlošu/kojų aukštis/plotis/gylis): 105/76/44/43 cm Spalva: pilka Medžiaga: me..

Nuo 1 iki 15 iš 57 (4 puslapiai)

Kur namuose galima derinti baro kėdes?

Baro kėdės - vienas moderniausių pasirinkimų, kurį šiuo metu galima įsigyti rinkoje. Jos labai stilingai atrodo tiek prie baro stalų, tiek paprasčiausiai sukomponuotos pagal sieną.

Kam reikalingos baro kėdės?

Baro kėdės - labai puiki namų puošmena, kurios privalumus įvertina vis daugiau žmonių. Žinoma, jos atlieka akivaizdžiai labai naudingą sėdėjimui skirtą funkciją, be kurios namai nebūtų tokie komfortabilūs. Nepaisant to, kad baro kėdės gali būti derinamos praktiškai bet kuriame kambaryje, visgi, dažniausiai jos komponuojamos svetainėse arba valgomuosiuose. Natūralu, kad dažniausiai modernios baro kėdės dedamos greta puikiai stilistiškai derančių stalų. Tiesa, norėtume akcentuoti, kad visada kur kas geriau pirkti baro komplektą (stalas ir kėdės), kadangi:

 • Kaina. Akivaizdu, kad jeigu pirksite komplektą, tikrai pavyks kur kas pigiau gauti reikiamą modelį. Atskiras pirkimas visada yra brangesnis variantas. Dažniausiai į komplektą įeina baro stalas ir kelios kėdės. Galima pasirinkti kėdžių skaičių priklausomai nuo žmonių poreikių ir stalo dydžio.
 • Stilius. Jeigu pirksite komplektą, galėsite būti ramus, kad viskas puikiai derės. Aišku, jeigu žmogus turi gerą stiliaus pojūtį, tuomet jam neturėtų kilti problemų ieškant geriausio varianto. Visgi, bet kuriuo atveju nesuklysite tuomet, jei iškart pirksite komplektuką.
 • Patogumas. Kam vaikščioti per kelias skirtingas prekybos vietas, kai galima viską surasti labai greitai ir paprastai. Taigi, vienas pirkimas reiškia kur kas mažiau problemų, sugaišto laiko ir nervų. Kuomet galima viską padaryti kur kas paprasčiau - verta pasinaudoti galimybe.

Baro kėdės derinamos prie baro stalo. Žinoma, tai nėra taisyklė, tačiau tai labai patogus būdas susikurti savitą ir labai stilistišką interjerą.

Koks pasirinkimas egzistuoja?

BaldaiTau.lt teikia daug skirtingų baro kėdžių pasirinkimų. Tai leidžia kiekvienam žmogui atrasti tai, kas konkrečiai jam labiausiai tinka ir patinka. Kadangi modernios baro kėdės rinkoje labai populiarus pasirinkimas, natūralu, kad renkantis galite sugaišti labai daug laiko. Jei norite skubiau atrasti tinkamiausią variantą - rekomenduojame nusistatyti tam tikrus kriterijus, kurie padės greičiau atrasti tobulai jūsų dizainui tinkančias kėdes.

 • Baro kėdės dažnai pasirenkamos pagal aukštį. Žinoma, didžioji dalis gali reguliuoti aukštį, tad tokį variantą mes jums ir rekomenduotume.
 • Verta atkreipti dėmesį ir į spalvinius pasirinkimus. Baro kėdės dažniausiai derinamos prie baro stalų, o pastarieji prie bendro kambaryje vyraujančio interjero. Tiesa, jeigu pastarasis yra labai nuobodus, tokiu atveju būtent labai ryškūs baro baldai gali būti tas gyvinantis akcentas.
 • Baro kėdės gali būti parduodamos kartu su komplektu. Tokiu atveju pasinaudokite šia galimybe.
 • Vienos kėdės gaminamos iš plastmasės, kitos - medžio. Palyginus pasirinkimus akivaizdu tai, kad žmonės dažniausiai renkasi plastmasines kėdes. Visgi, medinės yra kiek patvaresnės. Plastmasė laimi, nes dažniausiai pasirenkamos modernios baro kėdės, o jos dažniausiai ir yra gaminamos iš šios medžiagos.
 • BaldaiTau.lt teikia labai įvairių stilistiškai įmantrių baro kėdžių. Vienos jų labiau tinka tradiciniame interjere, kitos - moderniame.

Sunkiai dizaine besiorientuojantys asmenys pasikonsultuoti su profesionalais, kurie gali patarti, kokios kėdės jums reikia. Paprasčiausiai atsižvelgdami į poreikius, galimybes ir namų dizainą - rekomenduojamas geriausias variantas. Nes kompanija nori, kad klientai liktų visada patenkinti.

Kaip išsirinkti?

Anksčiau aptarti pasirinkimai parodė, koks platus baro kėdžių pasirinkimas egzistuoja. Natūralu, kad ieškant galima sugaišti daug laiko. Tačiau pagalvojus apie tai, kad įsigytas daiktas jums ilgą laiką bus naudingas, tuomet siūlome neskubėti.

Pagrindinis kriterijus, pagal kurį ieškomas baldas, yra stilius. Dažniausiai žmonės daugiausia dėmesio skiria ne medžiagai ar formai, o spalvai. Natūralu, kad vienu akies mirksniu mes galime suvokti, kaip atrodys bendras namų interjeras. Žinoma, kodėl kėdės nestovi namuose, tol suderinti sunku.

 • Rekomenduojama, kad interjere dominuotų iki trijų spalvų atspalvių.
 • Baro stalas ir baro kėdės gali būti kardinaliai skirtingų spalvų akcentai, kurie puoš kambarį.
 • Baro kėdės puikiai dera ir tradiciniame, ir moderniame interjere.
 • Kuomet įsivaizduojama, koks stilistinis variantas labiausiai tiktų kambaryje, tuomet dažniausiai žiūrima į kainos aspektus. Jeigu nusistatysite pinigų sumą, kurią planuojate išleisti, tokiu atveju tiesiog greičiau pavyks atrasti tinkamiausią variantą. Visgi, kadangi baro kėdės yra ilgalaikis baldas, siūlome Jums skirti investiciją, kuri tikrai atsipirks. Puikiai visiems žinoma, kad skūpas moka du kartus. Geriau jau to venkite, nes taupydamas žmogus labai dažnai permoka.

Kiek kainuoja kokybiška baro kėdė?

Modernios baro kėdės tikrai nėra brangus pasirinkimas. BaldaiTau.lt teikia pačius kokybiškiausius pasirinkimus, kurie labai patrauklūs savo kainos pasirinkimais. Garantuojame, kad pas mus gebėsite rasti vienus iš pigiausių pasirinkimų. Svarbiausia, kad ir kokybė yra labai aukšto ir kaina prieinama. Teikiami kėdžių pasiūlymai vos nuo 30 EUR. Tiesa, kaip jau akcentavome kelis kartus - visada kur kas geriau yra pirkti komplektą kartu su stalu. Paprasčiausiai taip pavyks sumokėti kur kas mažiau, o kai egzistuoja galimybės sutaupyti - kiekvienas mūsų nori šio pasirinkimo galimybės.

Kur galima įkomponuoti šią kėdę?

Baro kėdės puikiai įkomponuojamos ne tik greta baro stalų. Tai labai geras interjero puošmenos pasirinkimas. Paprasčiausiai galima jas sustatyti greta sienos ir svečiuose apsilankę asmenys turės kur atsisėsti ar tiesiog pasidėti rankinukus.

Baro kėdės gali būti komponuojamos net ir miegamajame. Visgi, tai ne toks dažnas pasirinkimas, kadangi labiausiai jos tinka viešuosiuose kambariuose. Svetainė ar valgomasis - pats geriausias pasirinkimas, o tie kurie turi plačią fantaziją - visada sugebės atrasti tobulą variantą.

Kokie mitai sklando apie šias kėdes?

Tai, kad klasikinės baro kėdės yra labai geras būdas papuošti namus - sutinka daugelis. Tiesiog jos tikrai pigios ir tuo pačiu estetiškai akiai tikrai patrauklus pasirinkimas. Visgi, kaip ir kiekvieną gerą variantą, taip ir šias kėdes yra apipynę daug mitų, kuriuos gana sunku suvaldyti. Tiesiog viskas, kas gera, dažniausiai būna slopinama vien dėl populiarumo.

# mitas nr. 1 baro kėdės labai greitai lūžta.
Priešingai, jos padarytos iš labai kokybiškų medžiagų ir užtikrinama, kad pastarosios Jums ilgai tarnaus. Daugelis prekybos vietų suteikia ir garantiją, kad žmogus gebėtų dar labiau pasitikėti įsigyta produkcija.

# mitas nr. 2 baro kėdės labai brangios.
Vėlgi, kaip jau minėjome anksčiau, būtent šioje parduotuvėje galite rasti labai kokybiškus baldus už tikrai daugeliui prieinamą kainą.

# mitas nr. 3 baro kėdės nepatogios.
Pasirinkimų labai daug. Vienos jų patogesnės, kitos gal kiek ir mažiau. Jeigu norite ypač patogaus varianto - pasirinkite kėdes su atlošais. Bus kur kas patogiau sėdėti.

# mitas nr. 4 baro kėdės ir turi likti baruose.
Vis daugiau žmonių namuose galime rasti vadinamąsias baro kėdės. Tiesiog tai labai interjerą puošiantis pasirinkimas, kurį vertina tautiečiai.