Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Baro kėdės

Kur namuose galima derinti baro kėdes?

Baro kėdės - vienas moderniausių pasirinkimų, kurį šiuo metu galima įsigyti rinkoje. Jos labai stilingai atrodo tiek prie baro stalų, tiek paprasčiausiai sukomponuotos pagal sieną.

Kam reikalingos baro kėdės?

Baro kėdės - labai puiki namų puošmena, kurios privalumus įvertina vis daugiau žmonių. Žinoma, jos atlieka akivaizdžiai labai naudingą sėdėjimui skirtą funkciją, be kurios namai nebūtų tokie komfortabilūs. Nepaisant to, kad baro kėdės gali būti derinamos praktiškai bet kuriame kambaryje, visgi, dažniausiai jos komponuojamos svetainėse arba valgomuosiuose. Natūralu, kad dažniausiai modernios baro kėdės dedamos greta puikiai stilistiškai derančių stalų. Tiesa, norėtume akcentuoti, kad visada kur kas geriau pirkti baro komplektą (stalas ir kėdės), kadangi:

 • Kaina. Akivaizdu, kad jeigu pirksite komplektą, tikrai pavyks kur kas pigiau gauti reikiamą modelį. Atskiras pirkimas visada yra brangesnis variantas. Dažniausiai į komplektą įeina baro stalas ir kelios kėdės. Galima pasirinkti kėdžių skaičių priklausomai nuo žmonių poreikių ir stalo dydžio.
 • Stilius. Jeigu pirksite komplektą, galėsite būti ramus, kad viskas puikiai derės. Aišku, jeigu žmogus turi gerą stiliaus pojūtį, tuomet jam neturėtų kilti problemų ieškant geriausio varianto. Visgi, bet kuriuo atveju nesuklysite tuomet, jei iškart pirksite komplektuką.
 • Patogumas. Kam vaikščioti per kelias skirtingas prekybos vietas, kai galima viską surasti labai greitai ir paprastai. Taigi, vienas pirkimas reiškia kur kas mažiau problemų, sugaišto laiko ir nervų. Kuomet galima viską padaryti kur kas paprasčiau - verta pasinaudoti galimybe.

Baro kėdės derinamos prie baro stalo. Žinoma, tai nėra taisyklė, tačiau tai labai patogus būdas susikurti savitą ir labai stilistišką interjerą.

Koks pasirinkimas egzistuoja?

BaldaiTau.lt teikia daug skirtingų baro kėdžių pasirinkimų. Tai leidžia kiekvienam žmogui atrasti tai, kas konkrečiai jam labiausiai tinka ir patinka. Kadangi modernios baro kėdės rinkoje labai populiarus pasirinkimas, natūralu, kad renkantis galite sugaišti labai daug laiko. Jei norite skubiau atrasti tinkamiausią variantą - rekomenduojame nusistatyti tam tikrus kriterijus, kurie padės greičiau atrasti tobulai jūsų dizainui tinkančias kėdes.

 • Baro kėdės dažnai pasirenkamos pagal aukštį. Žinoma, didžioji dalis gali reguliuoti aukštį, tad tokį variantą mes jums ir rekomenduotume.
 • Verta atkreipti dėmesį ir į spalvinius pasirinkimus. Baro kėdės dažniausiai derinamos prie baro stalų, o pastarieji prie bendro kambaryje vyraujančio interjero. Tiesa, jeigu pastarasis yra labai nuobodus, tokiu atveju būtent labai ryškūs baro baldai gali būti tas gyvinantis akcentas.
 • Baro kėdės gali būti parduodamos kartu su komplektu. Tokiu atveju pasinaudokite šia galimybe.
 • Vienos kėdės gaminamos iš plastmasės, kitos - medžio. Palyginus pasirinkimus akivaizdu tai, kad žmonės dažniausiai renkasi plastmasines kėdes. Visgi, medinės yra kiek patvaresnės. Plastmasė laimi, nes dažniausiai pasirenkamos modernios baro kėdės, o jos dažniausiai ir yra gaminamos iš šios medžiagos.
 • BaldaiTau.lt teikia labai įvairių stilistiškai įmantrių baro kėdžių. Vienos jų labiau tinka tradiciniame interjere, kitos - moderniame.

Sunkiai dizaine besiorientuojantys asmenys pasikonsultuoti su profesionalais, kurie gali patarti, kokios kėdės jums reikia. Paprasčiausiai atsižvelgdami į poreikius, galimybes ir namų dizainą - rekomenduojamas geriausias variantas. Nes kompanija nori, kad klientai liktų visada patenkinti.

Kaip išsirinkti?

Anksčiau aptarti pasirinkimai parodė, koks platus baro kėdžių pasirinkimas egzistuoja. Natūralu, kad ieškant galima sugaišti daug laiko. Tačiau pagalvojus apie tai, kad įsigytas daiktas jums ilgą laiką bus naudingas, tuomet siūlome neskubėti.

Pagrindinis kriterijus, pagal kurį ieškomas baldas, yra stilius. Dažniausiai žmonės daugiausia dėmesio skiria ne medžiagai ar formai, o spalvai. Natūralu, kad vienu akies mirksniu mes galime suvokti, kaip atrodys bendras namų interjeras. Žinoma, kodėl kėdės nestovi namuose, tol suderinti sunku.

 • Rekomenduojama, kad interjere dominuotų iki trijų spalvų atspalvių.
 • Baro stalas ir baro kėdės gali būti kardinaliai skirtingų spalvų akcentai, kurie puoš kambarį.
 • Baro kėdės puikiai dera ir tradiciniame, ir moderniame interjere.
 • Kuomet įsivaizduojama, koks stilistinis variantas labiausiai tiktų kambaryje, tuomet dažniausiai žiūrima į kainos aspektus. Jeigu nusistatysite pinigų sumą, kurią planuojate išleisti, tokiu atveju tiesiog greičiau pavyks atrasti tinkamiausią variantą. Visgi, kadangi baro kėdės yra ilgalaikis baldas, siūlome Jums skirti investiciją, kuri tikrai atsipirks. Puikiai visiems žinoma, kad skūpas moka du kartus. Geriau jau to venkite, nes taupydamas žmogus labai dažnai permoka.

Kiek kainuoja kokybiška baro kėdė?

Modernios baro kėdės tikrai nėra brangus pasirinkimas. BaldaiTau.lt teikia pačius kokybiškiausius pasirinkimus, kurie labai patrauklūs savo kainos pasirinkimais. Garantuojame, kad pas mus gebėsite rasti vienus iš pigiausių pasirinkimų. Svarbiausia, kad ir kokybė yra labai aukšto ir kaina prieinama. Teikiami kėdžių pasiūlymai vos nuo 30 EUR. Tiesa, kaip jau akcentavome kelis kartus - visada kur kas geriau yra pirkti komplektą kartu su stalu. Paprasčiausiai taip pavyks sumokėti kur kas mažiau, o kai egzistuoja galimybės sutaupyti - kiekvienas mūsų nori šio pasirinkimo galimybės.

Kur galima įkomponuoti šią kėdę?

Baro kėdės puikiai įkomponuojamos ne tik greta baro stalų. Tai labai geras interjero puošmenos pasirinkimas. Paprasčiausiai galima jas sustatyti greta sienos ir svečiuose apsilankę asmenys turės kur atsisėsti ar tiesiog pasidėti rankinukus.

Baro kėdės gali būti komponuojamos net ir miegamajame. Visgi, tai ne toks dažnas pasirinkimas, kadangi labiausiai jos tinka viešuosiuose kambariuose. Svetainė ar valgomasis - pats geriausias pasirinkimas, o tie kurie turi plačią fantaziją - visada sugebės atrasti tobulą variantą.

Kokie mitai sklando apie šias kėdes?

Tai, kad klasikinės baro kėdės yra labai geras būdas papuošti namus - sutinka daugelis. Tiesiog jos tikrai pigios ir tuo pačiu estetiškai akiai tikrai patrauklus pasirinkimas. Visgi, kaip ir kiekvieną gerą variantą, taip ir šias kėdes yra apipynę daug mitų, kuriuos gana sunku suvaldyti. Tiesiog viskas, kas gera, dažniausiai būna slopinama vien dėl populiarumo.

# mitas nr. 1 baro kėdės labai greitai lūžta.
Priešingai, jos padarytos iš labai kokybiškų medžiagų ir užtikrinama, kad pastarosios Jums ilgai tarnaus. Daugelis prekybos vietų suteikia ir garantiją, kad žmogus gebėtų dar labiau pasitikėti įsigyta produkcija.

# mitas nr. 2 baro kėdės labai brangios.
Vėlgi, kaip jau minėjome anksčiau, būtent šioje parduotuvėje galite rasti labai kokybiškus baldus už tikrai daugeliui prieinamą kainą.

# mitas nr. 3 baro kėdės nepatogios.
Pasirinkimų labai daug. Vienos jų patogesnės, kitos gal kiek ir mažiau. Jeigu norite ypač patogaus varianto - pasirinkite kėdes su atlošais. Bus kur kas patogiau sėdėti.

# mitas nr. 4 baro kėdės ir turi likti baruose.
Vis daugiau žmonių namuose galime rasti vadinamąsias baro kėdės. Tiesiog tai labai interjerą puošiantis pasirinkimas, kurį vertina tautiečiai.

Matmenys (gylis/aukštis): 30/72 cmSpalva: baltaMedžiaga:  MDF, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr-0954..
33,64€
Be PVM:27,81€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 39/46/89÷109/66÷86 cmSpalva: juoda, rudaMedžiaga:  eko oda, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrek..
63,56€
Be PVM:52,53€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 41/48/88÷108/64÷84 cmSpalva: tamsiai pilka, juodaMedžiaga:  eko oda, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba tel..
52,34€
Be PVM:43,26€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 38/48/94/76 cmSpalva: šviesiai ruda, juodaMedžiaga: eko oda, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kod..
63,56€
Be PVM:52,53€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 38/48/94/76 cmSpalva: tamsiai ruda, juodaMedžiaga: eko oda, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės koda..
63,56€
Be PVM:52,53€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 38/48/95/74 cmSpalva: permatoma, šviesiai pilka, kojos - natūraliMedžiaga: eko oda, dažytas plienas, mediena, polikarbonatasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo l..
63,56€
Be PVM:52,53€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 38/48/95/74 cmSpalva: permatoma, balta, kojos - natūraliMedžiaga: eko oda, dažytas plienas, mediena, polikarbonatasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teir..
63,56€
Be PVM:52,53€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 48/46/94/77 cmSpalva: šviesiai ruda, juodaMedžiaga: eko oda, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kod..
63,56€
Be PVM:52,53€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 48/46/94/77 cmSpalva: tamsiai ruda, juodaMedžiaga: eko oda, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės koda..
63,56€
Be PVM:52,53€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 48/46/94/77 cmSpalva: tamsiai pilka, juodaMedžiaga: eko oda, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kod..
63,56€
Be PVM:52,53€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 53/51/94÷115/62÷83 cmSpalva: pilka, šviesus ąžuolasMedžiaga:  velveto audinys, chromuotas plienas, faneraPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirauti..
97,22€
Be PVM:80,35€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 47/49/98/75 cmSpalva: tamsiai pilkaMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlm..
68,55€
Be PVM:56,65€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 47/49/98/75 cmSpalva: tamsiai žaliaMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlm..
68,55€
Be PVM:56,65€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 47/49/98/75 cmSpalva: granatųMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr-0941..
68,55€
Be PVM:56,65€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 49/51/82/75 cmSpalva: juodaMedžiaga: polipropilenas, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr..
43,62€
Be PVM:36,05€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 43/48/96/65 cmSpalva: juodaMedžiaga: polipropilenas, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr..
56,08€
Be PVM:46,35€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 43/48/96/65 cmSpalva: baltaMedžiaga: polipropilenas, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr..
56,08€
Be PVM:46,35€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 43/46/100/70 cmSpalva: natūraliMedžiaga: sintetinis ratanas , dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPre..
54,84€
Be PVM:45,32€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 48/49/89/65 cmSpalva: pilkaMedžiaga:  velveto audinys, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kod..
63,56€
Be PVM:52,53€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 48/49/89/65 cmSpalva: tamsiai žaliaMedžiaga:  velveto audinys, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPr..
63,56€
Be PVM:52,53€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 53/50/88÷109/64÷85 cmSpalva: juoda, riešutoMedžiaga:  chromuotas plienas, eko oda, faneraPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba..
107,19€
Be PVM:88,59€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 43/44/84÷106/62÷84 cmSpalva: pilkaMedžiaga:  velveto audinys, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPre..
57,33€
Be PVM:47,38€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 43/44/84÷106/62÷84 cmSpalva: tamsiai žaliaMedžiaga:  velveto audinys, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba tel..
57,33€
Be PVM:47,38€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimosios dalies aukštis/visas aukštis): 35/35/75/75 cmSpalva: ąžuolo, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie įvairių stalųMedžiaga: natūrali medžio faneruotė, metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tiksl..
94,37€
Be PVM:77,99€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimosios dalies aukštis/visas aukštis): 35/35/75/75 cmSpalva: ąžuolo, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie įvairių stalųMedžiaga: ąžuolo mediena, metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio prist..
94,37€
Be PVM:77,99€
Matmenys (plotis/gylis/sėdimosios dalies aukštis/visas aukštis): 42/34/75/103 cmSpalva: pilka, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie įvairių stalųMedžiaga: audinys Tap 123, metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pris..
58,07€
Be PVM:47,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 45/60/91 cmSpalva: balta / pilkaMedžiaga: EKO oda / chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas: hlmr-2491..
79,21€
Be PVM:65,46€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 41/49/92÷102/64÷74 cmSpalva: tamsiai mėlynaMedžiaga: chromuotas plienas / audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas: hlmr-2490..
52,14€
Be PVM:43,09€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 54/50/86-107/63-84 cmSpalva: šviesaus buko / pilkaMedžiaga: chromuotas plienas / išlenkta fanera / audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas: hlmr-2486..
83,58€
Be PVM:69,08€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 37/37/72 cmSpalva: kreminėMedžiaga: chromuotas plienas / EKO oda / buko medisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas: hlmr-2485..
42,99€
Be PVM:35,53€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 37/37/72 cmSpalva: šviesiai pilkaMedžiaga: chromuotas plienas / audinys / buko medisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas: hlmr-2484..
42,99€
Be PVM:35,53€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 37/37/72 cmSpalva: pilkaMedžiaga: chromuotas plienas / EKO oda / buko medisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas: hlmr-2483..
42,99€
Be PVM:35,53€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 36/51/89÷80 cmSpalva: juoda / šviesiai rudaMedžiaga: chromuotas plienas / EKO odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas: hlmr-2477..
90,75€
Be PVM:75,00€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 30/72 cmSpalva: baltaMedžiaga: lakuota MDF plokštė / dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas: hlmr-2476..
33,83€
Be PVM:27,96€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 40/42/93÷115 cmSpalva: pilkaMedžiaga: chromuotas plienas / EKO odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr-2473..
56,11€
Be PVM:46,38€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 40/42/93÷115 cmSpalva: kreminėMedžiaga: chromuotas plienas / EKO odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas: hlmr-24732..
56,11€
Be PVM:46,38€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 40/42/93÷115 cmSpalva: juodaMedžiaga: chromuotas plienas / EKO odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas: hlmr-2471..
56,11€
Be PVM:46,38€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 44/51/79÷100 cmSpalva: Wenge / kavosMedžiaga: chromuotas plienas / išlenkta fanera / EKO odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas: hlmr-2470..
65,67€
Be PVM:54,28€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 40/39/63÷84 cm Spalva: juoda Komplektacija: kėdę H-1 galima komplektuoti prie įvairių baro stalų Medžiaga: chromuotas plienas, PVC Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-2469 ..
36,62€
Be PVM:30,26€
Matmenys (plotis/aukštis): 40/70 cm Spalva: juoda Medžiaga: chromuotas plienas, PVC Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-1610 ..
45,31€
Be PVM:37,44€
Matmenys (plotis/aukštis): 40/70 cm Spalva: raudona Medžiaga: chromuotas plienas, PVC Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-1609 ..
45,31€
Be PVM:37,44€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 50/49/90/71 cm Spalva: šviesus bukas, juoda Medžiaga: eko oda, chromuotas plienas, lenkta fanera Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-1601 ..
83,41€
Be PVM:68,93€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 48/50/113/85 cm Spalva: balta, pilka, juoda Medžiaga: audinys, eko oda, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-1600 ..
65,90€
Be PVM:54,46€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 43/42/81/76 cm Spalva: balta, pilka Medžiaga: audinys, polipropilenas, fanera Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: hlmr-1595 ..
54,57€
Be PVM:45,10€
Matmenys (aukštis/gylis/plotis): 82/29/50 cm Spalva: juoda Medžiaga: plastikas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu Prekės kodas: sgnl-1014..
38,71€
Be PVM:31,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 31/31/76 cm Spalva: grafitas/riešutas Komplektacija: kėdę galima komplektuoti prie įvairių baro stalų Medžiaga: dažytas metalas, medis Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teira..
61,70€
Be PVM:50,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 31/31/76 cm Spalva: juoda sendinta Komplektacija: kėdę galima komplektuoti prie įvairių baro stalų Medžiaga: metalas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arb..
45,97€
Be PVM:37,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 31/31/76 cm Spalva: juoda matinė Komplektacija: kėdę galima komplektuoti prie įvairių baro stalų Medžiaga: metalas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 4-6 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba ..
60,49€
Be PVM:49,99€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 70 (viso puslapių - 2)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.