Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Virtuvės valgomojo komplektai

Harmoningi virtuvės valgomojo komplektai

Virtuvė - ta vieta, kurioje susirinkę artimi žmonės smagiai leidžia laiką: gamina, bendrauja, atranda... Natūralu, kad norima suskurti jaukią ir malonią vietą, kuri tuo pačiu būtų ir stilinga. Jeigu asmuo tiksliai žino, ko jam reikia - jis nesugaiš daug laiko ieškodamas tobulumo. Visgi, jeigu tik suvokiame, kad reikia šiek pakoreguoti namų interjerą, tačiau nežinote, kaip viskas turėtų būti daroma, tuomet siūlome plačiai atsiverti ir priimti visus pasirinkimus, kol pavyks tarsi jums tinkamiausią.

Kadangi galima rinktis tarp modernių, klasikių ir neutralių - siūlome jums į interjero formavimą pažiūrėti kiek kitu kampu. Skubančiame pasaulyje žmonės labai mažai dėmesio skiria harmonijai, kuri turi mus sekti. Būtent todėl pasirenkami virtuvės valgomojo komplektai ir turėtų būti pagal tai, kad jie padėtų suharmonizuoti energiją namuose. Juolab, virtuvėje mes gaminame maistą, kuris padeda išgyventi. Turbūt daugeliui teko girdėti apie maisto pasirinkimą, kuris gali būti naudingas siekiant harmonizuoti kūną. Būtent todėl norėtume Jums rekomenduoti susikurti tokią virtuvę, kuri skleistų tiesiog gerą aurą. Kaip tai padaryti - skaitykite toliau.

Kuo naudingi harmoningi baldai namuose?

Daugeliui teko girdėti apie tai, kad namuose galima susikurti harmoniją, kuri reikalinga, kad gyvenimas būtų pilnavertis. Labai svarbu pirmiausia susitvarkyti savo kūną, vidų, tačiau sekantis žingsnis yra namai, kuriuose praleidžiame tikrai labai daug laiko. Virtuvės valgomojo komplektai, sofos, kėdės, ypač mažos smulkmenos ir veidrodžiai gali arba pagerinti namų aurą, arba ją sugadinti.

Nesvarbu, ar pasirenkamas modernus valgomojo komplektas, ar klasikinis - svarbiausia kad pastarasis būtų išsirenkamas pagal tam tikrus kriterijus. Labai dažnai žmogus ieškodamas tobuliausio varianto atmeta kelis pasirinkimus tiksliai nesuvokdamas, kodėl taip pasielgia. Paprasčiausiai žmogaus intuicija pasako, kuris variantas yra pats geriausias. Lygiai taip pat ir su virtuvės komplektais. Kartais daugiau dėmesio reikia skirti jų skleidžiamai energijai, o ne tai, kaip jie atrodo. Tiesiog atradus tobulą variantą - jame bus ir visi kiti veiksniai, kaip estetika ir funkcionalumas.

Pagal ką pasirenkami virtuvės komplektai?

Kampinis virtuvės komplektas vienam gali būti pats geriausias pasirinkimas. Lygiai taip pat, kaip ir kitokios išsidėstymo komplektas kitam gali būti labiausiai poreikius tenkinantis variantas. šiuo atveju kiekvienas žmogus ieško pagal tam tikrus kriterijus, kurie reikalingi siekiant atrasti stilistiškai patį geriausi modelį. Visgi, papildomai mes informuojame apie harmoningų baldų paieška, ir kokie jie turėtų būti, kad į namus pritrauktų tiktai teigiamą energiją.

Spalvos. Virtuvės valgomojo komplektai teikia labai daug pasirinkimų, o ir žmonės dažniausiai renkasi pagal tai, kaip komplektas derės prie visų kitų kambaryje esančių baldų. Visgi, jau pats žodis komplektas išduoda, kad vienu metu gebėsite įsigyti suderintus baldus, tad siūlome atkreipti dėmesį į spalvas, kurios skiriamos ir pagal tai, kokią energiją galima prikviesti į namus.

BALTŲ, PILKŲ, DRAMBLIO KAULO spalvų virtuvės komplektai yra pats geriausias pasirinkimas. Visada rekomenduojame pirkti kuo šviesesnių spalvų baldus. Tiesa, ir minima pilka turi būti kuo šviesesnė. Praktiškai nesunku suvokti, kad šviesių spalvų baldai reikalauja papildomos priežiūros, tačiau jeigu įdėsite minimalias pastangas - tikrai išlaikysite tvarką.

RYšKIŲ SPALVŲ, kaip RAUDONA, ROŽINĖ ar ŽYDRA baldai dažniausiai siurbia iš žmogaus energiją. Spalvų magiją tyrinėjantys žmonės nerekomenduoja įsigyti šių spalvų baldų, kadangi juos ne tik kad sunku suderinti su kitais kambaryje esančiais daiktais, tačiau tuo pačiu jie tarsi vampyrai ištraukia visą žmogaus energiją.

JUODOS SPALVOS virtuvės valgomojo komplektai yra labai populiarūs dėl savo praktiškumo. Tuo pačiu jie nėra skatinantys neigiamą energiją namuose. Juodi valgomojo komplektai dažniausiai simbolizuoja žmogaus neutralumą. Taigi, paprasčiausiai kuriama aura, kuri neturi jokių konkrečių energijos srautų. Ką jau kalbėti apie tai, kad juodi baldai tikrai labai gražūs ir funkcionalūs. Tik juos svarbu derinti su kitais spalvingais daiktais kambaryje, kad nebūtų per daug niūru.

Dydis. Virtuvės valgomojo komplektai skiriasi savo dydžiu, kuris dažniausiai neturi jokios labai svarbios įtakos galvojant apie harmoniją namuose. šiuo atveju didžiausią dėmesį reikia atkreipti į tai, kokio dydžio pats kambarys yra. Pagal tai galima ir spręsti - koks komplektas reikalingas. Svarbiausia taisyklė, kad patalpa nebūtų labai -bdquo;apkrauta-ldquo;. Taigi, jei virtuvės erdvė tikrai maža, tuomet nerekomenduoja įsigyti labai didelį komplektą. Tai nebūtų ypač geras pasirinkimas.

Forma. Pagal Fen šui teigiama, kad kuo mažiau aštrių kampų yra namuose, tuo vyraujanti energija yra švaresnė. šiuo atveju rekomenduojame virtuvės valgomojo komplektai taip pat turėtų būti apvalūs. Žinoma - stalai, kadangi kėdės retai būna tokių formų. Tiesa, ir ne tokios patogios. Tad užteks susikoncentruoti ties mediniu stalu.

štai net ir kampinis virtuvės komplektas dažniausiai turi pusę ovalo, taigi tai irgi geras pasirinkimas gebantis sukurti harmoniją namuose. Jeigu, visgi, jūs pasirinkite kvadratinį baldą, tokiu atveju ant jo rekomenduojame laikyti kokį nors apvalų daiktą, pavyzdžiui - vazą arba dubenį.

Medžiaga. Dažniausias pasirinkimas - medis. Sakoma, kad kuo žmogus arčiau gamtos, tuo labiau galima pajusti dvasingumą. Nenuostabu, kad pasirenkami virtuvės valgomojo komplektai dažniausiai ir būna mediniai. Aišku, negalima teigti, kad stiklas - blogas pasirinkimas, tačiau jeigu norite, kad visi namai būtų kupini teigiamos energijos - rekomenduojame medinius baldus.

Funkcionalumas. Tradiciniai virtuvės valgomojo komplektai turi puikiai atlikti savo funkciją. Pagrindinė jų - vieta, kurioje susirenka žmonės pasidalinti savo dienos įspūdžiais. Svarbiausia, kad visi norintieji visada tilptų prisėsti. Kitu atveju atstūmimas, vietos neradimas gali persiduoti ir kitiems. Būtent tokia harmoninga energija kuriama, kai visi asmenys yra patenkinti.

Detalumas. Lietuvaičiai yra link kaupti daiktus. Siekiant, kad kiekvienas namuose esantis daiktelis turėtų konkrečią smulkmeną - reikia apgalvoti, kodėl jį pasirinkote ir kuo jis jums galėtų būti naudingas. Siūlome atsiriboti nuo Lietuvoje gana paplitusių velniukų ir raganų. Jie neatneša teigiamos energijos, tad nerekomenduojame jų laikyti savo namuose.

Kokios smulkmenos padeda suformuoti teigiamą aurą?

Virtuvės valgomojo komplektai pasirenkami pagal spalvinius, dydžio bei formos pasirinkimus. Visgi, tai tik paprasčiausi patarimai, kurie gali padėti sukurti atitinkamą aurą namuose. Galiausiai, tobulumą pasiekti gali pavykti tik tokiu atveju, jeigu asmuo jausis maloniai ten, kur yra.

Mažos smulkmenos gali padėti kur kas labiau išpildyti tinkamos auros sukūrimą namuose. Rodos, tikrai nereikšmingi dalykai, tačiau dažniausiai jie teikia malonią energiją į namus.

  • Nuotraukos, kuriose turi būti vaizduojami tik mylimi žmonės.
  • Suvenyrai, kurie turi simbolinę reikšmę.
  • Gėlės. Jos geba atnešti labai naudingą energiją. Kuo jų daugiau, tuo patalpą bus malonesnė, jaukesnė.
  • Harmonija suformuoja tuo pačiu ir iš gamtos gauti daiktai: kuo daugiau medžio, akmens ar kitų iš gamtos gaunamų medžiagų, tuo namuose tvyraus malonesnė energija.

BaldaiTau.lt prekybos vietoje virtuvės valgomojo komplektai turi labai daug pasirinkimų. Kiekvienam žmogui pavyks atrasti kažką, kas labiausiai tiktų jam. Svarbiausia, kad kambaryje jūs jaustumėtės kuo maloniau.

Matmenys stalo: (ilgis/plotis/aukštis): 80/80/76 cmSpalva: ąžuolas sonomaKomplektacija: stalas ir 2 kėdėsMedžiaga: mediena, LMDP, kėdžių sėdimoji dalis gobelenas ( Inari 91 Grey )Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
268,67€
Be PVM:222,04€
Matmenys stalo: (ilgis/plotis/aukštis): 80/80/76 cmSpalva: juodaKomplektacija: stalas ir 2 kėdėsMedžiaga: mediena, LMDP, kėdžių sėdimoji dalis gobelenas ( Soro 97 Grey )Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
268,67€
Be PVM:222,04€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 120/80/75 cmSpalva: šviesus ąžuolas / mokateKomplektacija: stalas + 4 kėdėsMedžiaga: medžio masyvas / audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
257,85€
Be PVM:213,10€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 70/70/75 cmSpalva: san remo ąžuolas / juodaKomplektacija: stalas + 2 kėdėsMedžiaga: laminuota MDF plokštė / milteliniu būdu padengtas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
83,80€
Be PVM:69,26€
Matmenys stalo (ilgis/plotis/aukštis): 110/70/75 cm Matmenys kėdės (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 36/38/84/44 cm Spalva: sonoma ąžuolas Komplektacija: stalas ir 4 kėdės Medžiaga: dažytas plienas, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino..
126,79€
Be PVM:104,79€
Matmenys stalo: (ilgis/plotis/aukštis): 110/70/76 cm Spalva: riešutas Komplektacija: stalas ir 4 kėdės Medžiaga: dažytas plienas, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
188,23€
Be PVM:155,56€
Matmenys stalo: (ilgis/plotis/aukštis): 115/75/74 cm Spalva: espresso Komplektacija: stalas ir 4 kėdės Medžiaga: medis, MDF, gobelenas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
214,29€
Be PVM:177,10€
Matmenys stalo: (ilgis/plotis/aukštis): 82/50/75 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: stalas ir 2 kėdės Medžiaga: dažytas plienas, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
92,11€
Be PVM:76,12€
Matmenys stalo: (ilgis/plotis/aukštis): 110/70/75 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: stalas ir 4 kėdės Medžiaga: dažytas plienas, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
200,29€
Be PVM:165,53€
Matmenys stalo (ilgis/plis/aukštis): 140/80/75 cm Matmenys kėdės (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dallies aukštis): 39/45/86/44 cm Spalva: auksinis ąžuolas, juoda Komplektacija: stalas su šešiomis kėdėmisMedžiaga: MDF, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pri..
287,03€
Be PVM:237,22€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.