Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Supami krėslai

Supamų krėslų - gyvavimas namuose

Anksčiau supami krėslai buvo vienas iš tų baldų, kurį turėti reiškė didelę garbę. šiuo metu daugelis žmonių net nesusimąsto, kad galima pasirinkti tokį baldą. Juk pastarasis labai patogus, jame galima maloniai leisti laisvalaikį, na o daktarai teigia, kad jis padeda stuburui išlaikyti savo formą. Akivaizdu, kad pliusai lemia šio daikto įsigijimą, tačiau platus pasirinkimas ir nesuvokimas, kaip jį reikės suderinti su kitais namuose esančiais baldais, gali kiek atgrasyti nuo pirkimo. Supami krėslai - labai geras pasirinkimas ir tai mes jums atskleisime šiame straipsnyje.

Kaip pasirinkti supama krėslą?

šiuo metu galima pasirinkti iš labai daug skirtingų variantų. Nuo pačių moderniausių, kurie stilistiškai sukurti taip, kad derėtų prie minimalistinio stiliaus iki labai tradicinių, kurie primena randamus pas močiutes kaimuose. Supami krėslai - puiki interjero detalė, kuri tuo pačiu dar ir funkcionali ir tai lemia, kad vis daugiau žmonių pasirenka šį baldą. Aišku, kuo atidžiau rinksitės, tuo tobulesnį atrasti pavyks. O to mes jums visiems ir linkime.

DIZAINAS. Įvertinkite, koks jums labiausiai tiktų ir patiktų. Modernūs supami krėslai dažniausiai būna tamsių spalvų ir minimalistiniai. Įdomu tai, kad pastarųjų ir forma dažniausiai būna kiek neįprasta.

TRADICINIAI krėslai, kaip jau minėjome, dažniausiai tokie, kokius galima rasti pas močiutes. Jie mediniai, gana dideli ir labai patogūs. Kaip sakoma, į tokį įkritęs pasijauti tarsi atsigulęs ant debesies.

SUPAMI KRĖSLAI Iš DVIEJŲ DALIŲ dažniausiai pasirenkami tų asmenų, kurie nori, kad būtų galima kuo patogiau padėti kojas. Jos laikomos pakeltos kartu su visu kūnu, tačiau siekiant tokio varianto dažniausiai ir pats krėslas nebūna labai išlenktas.

Kur galima įkomponuoti supamą krėslą?

Supami krėslai namuose įkomponuojami gana nesunkiai, kadangi jie tinkami laikyti bet kuriuose kambariuose. Pradedant miegamaisiais ir baigiant svetainėmis, kur šis daiktas padeda svečiams jaustis tarsi namuose. Tiesa, verta akcentuoti, kad supami krėslai reikalauja nemažai vietos. Paprasčiausiai tai yra labai didelis baldas, tad jeigu jūsų turimi labai mažos kvadratūros, tokiu atveju krėslas ne pats geriausias pasirinkimas. Rekomenduotume sėdmaišius ar panašiai, kadangi mūsų aptariamas baldas reikalauja savos erdvės. Net ir aplink jį esantys daiktai turi derėti taigi labai svarbu pasirinkti tinkamą vietą.

  • Supami krėslai dažniausiai komponuojami patalpos kampe, kadangi būtent ten jie netrukdys laisvai vaikščioti po kambarį.
  • Taip pat šiek krėslai reikalauja nemažai vietos, tad parinkite tokį kampą, kurį galėtumėte vadinti ilsėjimosi zona.
  • Vien dėl savo dydžio jie reikalauja, kad jiems parinkta vieta būtų stabili. Tai reiškia, kad tai nėra tas baldas, kurio stovimą vietą vertėtų labai dažnai keisti. Jeigu jau pasirinkote - palikite.
  • Rekomenduojama po baldu laikyti kilimą, kadangi dėl sunkumo labai dažnai kojelės įsirėžia į grindis. Vėliau tokias problemas išvalyti ar atitaisyti į pradinę padėtį bus labai sunku.
  • Greta supamo krėslo nerekomenduojama laikyti kokių nors spintelių ar spintų. Kadangi šis baldas juda - jam paskirta turėtų būti daug vietos.
  • Kai kurie supami krėslai suteikia atsigulimo funkciją, tad tokių atveju iš galo palikite vietos. Jei dažniausiai sėdite - galite fotelį pastumti planuojant atsigulti, tačiau tai smulkmena, kuri kelia nemažai problemų. Geriau pasirinkite tokią vietą, kuri būtų tinkama išnaudoti visas daikto funkcijas.

Kaip prižiūrėti supamą krėslą?

Net ir tokiu atveju, jeigu šiam baldui neskirsite labai daug dėmesio, jis vistiek jums tarnaus labai ilgai. Paprasčiausiai pastarasis labai funkcionalus ir pagamintas tik iš labai aukštos klasės kokybiškų medžiagų. Visgi, visada norisi turėti dar aukštesnės klasės daiktą nei turima, todėl siūlome tinkamai jį prižiūrėti. Tai garantija, kad baldas jums tarnaus kur kas ilgiau. Juolab, minima priežiūra nereikalauja labai daug laiko ar investicijų. Tai smulkmenos, kurios gali daryti stebuklus.

Mediniai supami krėslai prižiūrimi reguliariai nuvalant nuo jų dulkes. Procesas labai paprastas ir greitas, o valymui nebūtina pirkti specialių priemonių, kai viską atlikti gali paprasčiausias vanduo. Jeigu jūsų turimas krėslas laikomas virtuvėje ir medinis baldas yra aplipęs riebalais - tokiu atveju siūlome pasinaudoti Fary lašeliu. Tačiau netrinkite labai stipriai, kadangi taip galite pažeisti medį. Jei riebalai nenusivalo iš pirmo karto - procedūrą kartokite. Darykite tai tol, kol galiausiai pavyks visiškai pašalinti dėmes. Tuo pačių į medžio išvalyti dėmeles galima pasidarius sodos ir acto tirpalą. šiuos du ingridientus sumaišykite su vandeniu ir paprasčiausiai išvalykite įsisenėjusias dėmes. Viskas labai paprasta, greita ir nebrangu.

Odiniai supami krėslai reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros. Apskritai rekomenduojama ant tokio palikti kokį nors užtiesalą, kadangi sugadinus odą ją nebus taip paprasta prikelti naujam gyvenimui, o jeigu reikės keisti visą apmušalą, tai jau nemažai kainuos papildomai. Ne dėl medžiagos, o todėl, kad reikės profesionalų, kurie pakeistų už jus. Išvalyti dėmes siūlome su paprasčiausiu vandeniu. Lengvai trinkite su skudurėliu. Jeigu dėme vistiek neišsivalo, tuomet siūlome įsigyti specialias priemones, kurios skirtos valyti baldams pagamintiems iš odos.

Sintetiniai supami krėslai taip pat išsivalo ne taip lengvai, tačiau kiek paprasčiau nei oda. Vėlgi, pirmiausia siūlome įsigyti specialias valymo priemones, kurios gali užtikrinti, kad neliks jokių nešvarumų dėmių. Kitas būdas - pasinaudoti karštu vandeniu ir muilu. Aišku, viskas priklauso nuo dėmės pobūdžio, tačiau dažniausiai iš sintetikos karštu vandeniu galima pašalinti įvairaus pobūdžio dėmes. Žinoma, jeigu užtiško nagų lakas - tvarkykite viską su valikliu, jeigu dažai - su vait spiritu ir panašiai. Visada žinant konkrečią problemą kur kas paprasčiau rasti patogią išeitį.

Gobelenu aptraukti supami krėslai - vienas iš lengviausiai išvalomų variantų. Paprasčiausiai dažniausiai iš šios medžiagos pagamintas baldas suteikia galimybę medžiagą paprasčiausiai nusiimti. Tokiu atveju jei išpurvinsite audinį - jį galima plauti skalbimo mašinoje. Gobelenas apskritai yra gana atsparus nešvarumams, tad ir pats plovimas bus gana retas.

Kuo tamsesnės spalvos supamas krėslas stovės jūsų namuose, tuo mažiau dėmės matysis ir jas gali tekti tvarkyti. Tuo pačiu siūlome krėsle laikyti kokį nors užtiesalą, kuris gali apsaugoti nuo kasdieninių dėmelių. Kita vertus, jei norite neišpurvinti baldo - siūlome jame nevalgyti, nelakuoti nagų ir t.t.

Palyginimui siūlome apsilankyti kitose prekybos vietose ir palyginus kainas pasirinkti jums pigesnį variantą. Mes esame tokie tikri savo kainos skirtumais, kad nebijome, kad prieš pirkdami palyginsite kainas.

Pasirinkti, kuris krėslas jums tinka labiausiai - gana sunku. Tačiau svarbiausia tai, kad egzistuoja pasirinkimai, tad kiekvienas žmogus gali ieškoti ir tikrai ras labiausiai jam tinkantį variantą. Patogu ieškoti internetu, kadangi net neišėjus iš namų galima susipažinti su rinkoje egzistuojančiais pasiūlymais, kurie padės papuošti jūsų turimą namų interjerą. Jei pavyksta rasti gero varianto - rašykite mūsų profesionaliai komandai ir ji pasistengs jums padėti.

Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 85/93/101.Daugiau matmenų pateikta krėslo brėžinyje.Spalva: juoda.Medžiaga: eko oda, metalas.Funkcija RELAX.Rekomenduojama maksimali krėslo fotelio apkrova iki 110 kg.Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje.Dėl tikslesnio prist..
267,40€
Be PVM:220,99€
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 72/100/50/94 cmSpalva: kreminė, juoda, natūralaus medžioMedžiaga: baldinis audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
174,23€
Be PVM:143,99€
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 72/106/46/100 cmSpalva: kreminė, auksoMedžiaga: audinys – “bukle”, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
220,21€
Be PVM:181,99€
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 72/106/46/100 cmSpalva: balta, juodaMedžiaga: audinys – “bukle”, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
186,33€
Be PVM:153,99€
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 72/106/46/100 cmSpalva: kreminėMedžiaga: audinys – “bukle”, dažytas plienas, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
215,37€
Be PVM:177,99€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis/sėdimosios dalies aukštis): 195/106/112/58 cmSpalva : pilka, juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
226,26€
Be PVM:186,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 52/90/95 cmSpalva: balta, pilkaMedžiaga: lenkta mediena, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
157,29€
Be PVM:129,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 52/90/95 cm Spalva: venge Medžiaga: medis, audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
157,29€
Be PVM:129,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 52/90/95 cm.Spalva: venge.Medžiaga: lenkta fanera, audinys. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje. Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu...
157,29€
Be PVM:129,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 55/97/99 cm. Spalva: ruda mix.Rekomenduojama maksimali apkrova iki 120 kg. Medžiaga: chromuotas plienas, sintetinis ratanas, plastikas. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje.Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. ..
93,16€
Be PVM:76,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 52/90/95 cm.Spalva: alksnio, ruda.Medžiaga: lenkta fanera, eko oda. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje. Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu...
157,29€
Be PVM:129,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 85/93/101 cm.Daugiau matmenų pateikta krėslo brėžinyje. Spalva: ruda. Medžiaga: eko oda, metalas.Funkcija RELAX.Rekomenduojama maksimali krėslo fotelio apkrova iki 110 kg. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje. Dėl tiksle..
267,40€
Be PVM:220,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 71/76/103 cm, atrama kojoms (pufas) 49/47/41 cm.Daugiau matmenų pateikta krėslo brėžinyje. Spalva: smėlio, šviesus medis.Krėslo komplektacija:Atrama kojoms (pufas), šildymo funkcija, masažo funkcija.Rekomenduojama maksimali krėslo apkrova iki 120 kg.Rekomenduojama m..
267,40€
Be PVM:220,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 55/97/99 cm.Spalva: juoda.Rekomenduojama maksimali apkrova iki 120 kg.Medžiaga: chromuotas plienas, membraninis audinys, plastikas. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje. Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. pašt..
90,74€
Be PVM:74,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 75/106/101/46 cmSpalva : pilka, rėmas – juoda, natūralaus medžioMedžiaga: audinys, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
197,22€
Be PVM:162,99€
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 72/100/42/110 cmSpalva: tamsi pilka, juodaMedžiaga: audinys, edo oda, dažytas plienas, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
225,05€
Be PVM:185,99€
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 80/70/55/115 cmSpalva: pilka, juodaMedžiaga: metalas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Rodoma nuo 1 iki 17 iš 17 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.