Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Pufai, Foteliai

Foteliai, supami krėslai ir sėdmaišiai namų interjere

Susikurti jaukius namus nebus sunku tiksliai žinant, kaip pasiekti norimą rezultatą. Kiekvienas mūsų suvokia, kas jam yra jaukūs namai. Kuomet planuojate kiek pagyvinti turimą namų interjerą pasirinkite smulkmenas, kurios moka kurti stebuklus. Kaip kas knygos, nuotraukos arba paveikslai, kurie dažniausiai ir simbolizuoja namų jaukumą. Tuo pačiu ir foteliai bei sėdmaišiai yra vieni iš tų daiktų, kurie dažniausiai pasirenkami tuomet, kai norime sukurti kuo jaukesnius namus. Juolab, pastarieji yra labai funkcionalūs ir lengvai prižiūrimi. Jei neturite didelių investicijų galinčių jums leisti iš naujo prikelti turimą kambarį, tokiu atveju paprasčiausiai užtenka pakeisti porą baldų, kad viskas kardinaliai pasikeistų.

Foteliai ir sėdmaišiai - nuostabi interjero detalė

Tinkamai sukomponuoti sėdmaišiai ir miegmaišiai gali būti labai graži interjero detalė. Žinoma, labai svarbu tinkamai parinkti kompoziciją, kuri gali užtikrinti, kad kambarys bus gražus. Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio tipo kambarį planuojate įsirengti: klasikinio ar modernaus stiliaus?

Klasikinis stilius reikalauja kitų detalių, kurios gali padėti tinkamiau atskleisti interjerą. Tokiu atveju dažniausiai pasirenkami tamsių spalvų arba labai raštuoti foteliai, dažniausiai jų rėmai pagaminti iš natūralaus medžio (tai garantuoja ir tvirtumą). Tuo pačiu klasikinio tipo foteliai dažniausiai būna simetriškų formų - stačiakampiai, kvadratai ir t.t. Taip pat svarbu, kad jie derėtų prie kitų kambaryje esančių daiktų. Tokie foteliai dažnai derinami prie sofų užtiesalų ir net ant stalo stovinčių aksesuarų. Mažiausios smulkmenos gali padėti sukurti jaukų namų interjerą.

Modernus stilius dažniausiai orientuojasi į sėdmaišius, kurie mūsų šalyje paplito ne taip ir seniai. Gerą dešimtmetį jie perkami ir vis labiau užkariauja daugelio žmonių kambarius. Modernaus stiliaus sėdmaišiai dažniausiai būna vienspalviai, tačiau minimos spalvos yra labai ryškios: raudonos, geltonos, žalios ir panašiai. štai iš minimų spalvų galima sukurti originalią Lietuvos vėliavos spalvų kompoziciją. Jei pasirenkami modernūs foteliai, tuomet jie dažniausiai kiek įmantresnių formų: apvalūs, penkiakampiai ir t.t. Modernus pasirinkimas dažniausiai asocijuojasi su minimalizmu ir šiuo atveju nesistengiama prie šių baldų derinti kitus kambaryje esančius baldus arba interjero detales.

Kaip pasirinkti sėdmaišį arba fotelį?

Tiek klasikinio, tiek modernaus sėdmaišio pasirinkimas reikalauja šiek tiek dėmesio ir laiko. Aišku, visada norisi surasti tobuliausią variantą, tad nenuostabu, kad rinka ir siūlo labai daug pasirinkimų. Pasirinkti jums labiausiai tinkantį sėdmaišį siūlome pagal šiuos kriterijus. Net jei ir pats tiksliai nežinote, ko norite ir ko jums reikia - tokiu atveju įvertinus žemiau aptartus kriterijus pavyks apsispręsti.

  • Medžiaga. Žinoma, visada norisi tokios, kuri būtų kuo malonesnė odai. Tokiu atveju dažniausiai vertinami dirbtinio kailio arba sintetiniai sėdmaišiai. Variantas - odiniai, tačiau vasaros metu, kuomet labai stipriai kaitina saulė - ant tokių sėdėti paprasčiausiai būna per daug sunku. Oda limpa ir galiausiai tenka apskritai ant jų nesėsti. Foteliai dažniausiai gaminami iš gobeleno, kuris taip pat labai patogus odai. Bet kuriuo atveju - kartais žmonės perka atskirus audeklus, kuriuos deda ant fotelių. Taip pavyksta ilgiau išlaikyti dangalą. Juolab, kartais valgome sėdėdami sėdmaišyje arba fotelyje ir tai gali sukelti papildomų problemų, jeigu maistas netyčia iškris ir išpurvins. Tačiau apie valymą kiek vėliau.
  • Verta pagalvoti ir apie tai, kuo kimštą sėdmaišį planuojate pasirinkti. Foteliai gaminami iš tų pačių medžiagų nors ir taip pasitaiko, kad vieni jų yra kiek kietesni, o kiti minkštesni. štai sėdmaišiui labai svarbus pasirinkimas. Kai kurios medžiagos netgi leidžia suformuoti sėdmaišį taip, kaip jūs norite. Kitos kiek stacionaresnės, tad forma išsilaiko. Dažniausiai pasirenkami tie, kurie gaminami iš paralono, kadangi pastarieji būna labai minkšti ir juose malonu sėdėti. Tiesa, dažniausiai į tokius labai lengvai įkrentama, tad pasirinkite kiek didesnius, kad būtų patogu paskui atsistoti.
  • štai priėjome ir prie dydžio pasirinkimo. Tiek foteliai, tiek sėdmaišiai dydžio prasme pasirenkami pagal tai, kiek vietos turite. Jei kambarys labai erdvus - tokiu atveju rekomenduojame pasirinkti didelį baldą, kadangi pastarieji labai patogūs ir paskyrus jiems konkrečią vietą bus galima sukurti labai išskirtinį interjerą. Tuo pačiu siūlome pasirinkti ne vieną fotelį, o kelis. Taip dizainas atrodys labiau išbaigtas.

Aptarti kriterijai padės atidžiau vertinti pasirinkimą. Daugelis mūsų žiūri tik į dizainą ir nesusimąsto, kaip svarbu atkreipti dėmesį į kitus aspektus, kaip medžiaga arba dydis. Visgi, tiksliai įvertinus daugelį faktorių busite labiau garantuotas, kad pasirinkimas jus tenkins.

Kaip prižiūrėti sėdmaišį?

Tinkamai pasirinktas tiek modernus, tiek tradicinis sėdmaišis gali užtikrinti, kad ilgą laiką džiaugsitės rezultatais. Lygiai taip pat ir foteliai, kurie tikrai nėra reiklūs. Visgi, jei suteiksite jiems bent minimaliai priežiūros būsite tikras, kad pastarieji ilgiau tarnaus ir svarbiausia, kad išliks estetiškai patrauklūs akiai.

Dažniausiai sėdmaišių paviršius nesunkiai nusiima nuo pačio pagrindo, taigi jeigu išpurvinsite - galite įdėti į skalbyklę ir visos dėmės bus nesunkiai pašalinamos. Rekomenduojama skalbti su tais milteliais, kuriais ir plaunate konkrečius drabužius. Jei turimas sėdmaišis šviesus - skalbkite aukštoje temperatūroje, jei tamsus - mažoje ir tuo pačiu įpilkite tirpalo, kuris yra skirtas tamsiems daiktams.

Kaip prižiūrėti fotelį?

Fotelio priežiūra kiek kitokia. Dažniausiai medžiaga taip paprastai nenusiima, tad dėmes tenka valyti su paprasčiausiai kempinėle. šiuo atveju valymas priklauso nuo to, kokio pobūdžio medžiagos sėdmaišis yra ir kokia dėmė atsirado. Jei tai paprasčiausia maisto dėmė - tuomet ją išvalyti nebus labai sunku. Rekomenduojama su tomis pačiomis priemonėmis, kuriomis valomos ir įprastos rūbų dėmės: actas, soda, muilas ir t.t.

Kaip stilistiškai įkomponuoti šiuos baldus?

Foteliai ir sėdmaišiai - puiki interjero detalė kuri tuo pačiu metu yra ir labai praktiška. Rekomenduojame pirkti internetu, kadangi būtent ten egzistuoja plačiausi pasiūlymai už pačią patraukliausią kainą. BaldaiTau.lt - plačią pasiūlą siūlanti prekybos vieta, kuri užtikrina, kad jų teikiami pasiūlymai bus patys geriausi.

  • Greta fotelių rekomenduojama laikyti gėles, kadangi tai labai gražus būdas papuošti namų interjerą.
  • Derinkite fotelio uždangalą prie nuotraukų rėmelių.
  • Prie sėdmaišių labai tinka mini staliukas (toks, kokie būna komponuojami Japonijoje).
  • šiuo metu labai populiarūs yra pakabinamo foteliai, kurie dažnai pasirenkami dėl savo funkcionalumo ir patogumo. Žinoma, jie dažniausiai kabinami terasose, nes kambaryje nėra tam dažniausiai reikalingos vietos.

Egzistuoja galimybė sėdmaišiai pagal individualius užsakymus, tačiau dažniausiai pastarųjų kaina būna kur kas didesnė. Kuomet galima kur kas pigiau įsigyti internete - rekomenduojame būtent ten ir ieškoti. Jei nerandate poreikius tenkinančio varianto - siūlome kreiptis į BaldaiTau.lt kolektyvą, kuris patars ir rekomenduos. Tuo pačiu suteiks nemokamų stilistinių patarimų, kurie padės apsispręsti. Rodos, tik vienas baldukas, tačiau gali kardinaliai pakeisti iki šiol turimą kambarį. Tegul jūsų svetainė atgyja visiškai kitaip.

Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 141/161/89 cmSpalva: grafito (DENVER 19)Kairinis kampinis suoliukasKomplektacija: galima komplektuoti prie įvairių stalųMedžiaga: rėmas – LMDP, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
309,77€
Be PVM:256,01€
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 141/161/89 cmSpalva: grafito (DENVER 19)Dešininis kampinis suoliukasKomplektacija: galima komplektuoti prie įvairių stalųMedžiaga: rėmas – LMDP, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
309,77€
Be PVM:256,01€
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 141/161/89 cmSpalva: pilka (CASTEL 93)Dešininis kampinis suoliukasKomplektacija: galima komplektuoti prie įvairių stalųMedžiaga: rėmas – LMDP, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
309,77€
Be PVM:256,01€
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 141/161/89 cmSpalva: pilka (CASTEL 93)Kairinis kampinis suoliukasKomplektacija: galima komplektuoti prie įvairių stalųMedžiaga: rėmas – LMDP, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
309,77€
Be PVM:256,01€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 141/43/42 cmSpalva: pilka (audinys Fancy 90 grey)Medžiaga: baldinis audunys, kojelės metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
208,66€
Be PVM:172,45€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 85/93/101.Daugiau matmenų pateikta krėslo brėžinyje.Spalva: juoda.Medžiaga: eko oda, metalas.Funkcija RELAX.Rekomenduojama maksimali krėslo fotelio apkrova iki 110 kg.Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje.Dėl tikslesnio prist..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 81/77/77/45 cmSpalva: audinys – šviesi rožinė , kojos – auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 81/77/77/45 cmSpalva: audinys –granato, kojos – auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 131/77/77/45 cmSpalva: audinys – granato, kojos – auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (skersmuo/aukštis): 40/44 cmMatmenys (skersmuo/aukštis): 33/38 cmKomplekte du pufai su daiktadėžėmisSpalva: pilka, auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis):73/70/87/45 cmSpalva : garstyčių, juodaMedžiaga: velveto audinys, medisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 75/86/91/48 cmSpalva: audinys – juoda, kojos - juodaMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 75/86/91/48 cmSpalva: audinys – cinamono, kojos - juodaMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 55/91/75/45 cmSpalva: juodaMedžiaga: veliūro audinys, medisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 55/91/75/45 cmSpalva: pilka, juodaMedžiaga: veliūro audinys, medisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 55/91/75/45 cmSpalva: rožinė, juodaMedžiaga: veliūro audinys, medisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis/gylis/išskleisto fotelio ilgis): 100/66/43,6/78/160 cmSpalva: smėlio, juodaMedžiaga: veliūrasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis/gylis/išskleisto fotelio ilgis): 100/66/43,6/78/160 cmSpalva: smėlio, juodaMedžiaga: audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 125 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 47/97/68/47 cmSpalva: juodaMedžiaga: veliūras, metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 120 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (sėdimosios dalies gylis/aukštis/plotis/sėdimosios dalies aukštis): 47/97/68/47 cmSpalva: pilka, juodaMedžiaga: veliūras, metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosRekomenduojama maksimali apkrova 120 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 81/90/90/45 cmSpalva: natūralaus medžio, juoda (audinys-monolith 85)Komplektacija: galima komplektuoti prie įvarių stalųMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas, audinysMaksimali apkrova iki 120 kgPrekės pristatomos pakuotėse, nes..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 90/87/44/90 cmSpalva: rožinė, auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 72/100/50/94 cmSpalva: kreminė, juoda, natūralaus medžioMedžiaga: baldinis audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 71/76/103 cm, kėdė kojoms 49/47/41 cmSpalva: smėlioMedžiaga: medžio fanera, eco odaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 75/83/103/50 cmSpalva: audinys – žalia, kojos - juodaMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu   ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 72/106/46/100 cmSpalva: kreminė, auksoMedžiaga: audinys – “bukle”, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 72/106/46/100 cmSpalva: balta, juodaMedžiaga: audinys – “bukle”, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 72/106/46/100 cmSpalva: kreminėMedžiaga: audinys – “bukle”, dažytas plienas, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 75/61/35/74 cmPufo matmenys (skersmuo/aukštis): 50/34 cmSpalva: pilka, natūraus medžioMedžiaga: audinys, medisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 120 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba tel..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 77/78/45/67 cmSpalva: kreminė, auksoMedžiaga: audinys – “bukle”, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 75/70/100/42 cmSpalva : granato (mėlyna), juodaMedžiaga: velveto audinys, medisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 120 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 73/75/45/73 cmSpalva: rožinė, juodaMedžiaga: velveto audinys, metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 73/75/45/73 cmSpalva: pilka, juodaMedžiaga: velveto audinys, metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 75/85/52/88 cmSpalva: pilka, juodaMedžiaga: audinys, dažytas metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 75/86/91/48 cmSpalva: audinys – granato (mėlyna), kojos - juodaMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 120 kgDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 74/73/37/77 cmPufo matmenys (skersmuo/aukštis): 68/37 cmSpalva: pilka, balta, juodaMedžiaga: audinys, polipropilenas, medisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. p..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 74/88/45/74 cmSpalva: pilka, auksoMedžiaga: velveto audinys, metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 74/88/45/74 cmSpalva: žalia, auksoMedžiaga: velveto audinys, metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 74/96/46/70 cmSpalva: pilka, kojelės - auksoMedžiaga: audinys - bukle, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 120 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 67/95/43/82 cmSpalva: granato (mėlyna), marga, kojelės - juodaMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 100 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 67/95/43/82 cmSpalva: juoda, margaMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 67/95/43/82 cmSpalva: tamsi žalia, margaMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 120 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 70/78/100/48 cmSpalva: audinys – bordo, kojos - juodaMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 67 /103/42/75 cmSpalva: šviesiai pilka, tamsiai pilkaMedžiaga: baldinys audinys, kaučiuko medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 120 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 67 /103/42/75 cmSpalva: smėlio, rudaMedžiaga: baldinys audinys, kaučiuko medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali apkrova iki 120 kgDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 80/95/43/90 cmSpalva: juoda, pilkaMedžiaga: audinys, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 80/95/43/90 cmSpalva: juoda, kreminėMedžiaga: audinys, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis/sėdimosios dalies aukštis): 96/120/70/45 cmSpalva : rusva, juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 162 (viso puslapių - 4)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.