Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Pufai, Foteliai ir Sėdmaišiai

FOTELIAI IR SĖDMAIŠIAI NAMŲ INTERJERE

Susikurti jaukius namus nebus sunku tiksliai žinant, kaip pasiekti norimą rezultatą. Kiekvienas mūsų suvokia, kas jam yra jaukūs namai. Kuomet planuojate kiek pagyvinti turimą namų interjerą pasirinkite smulkmenas, kurios moka kurti stebuklus. Kaip kas knygos, nuotraukos arba paveikslai, kurie dažniausiai ir simbolizuoja namų jaukumą. Tuo pačiu ir foteliai bei sėdmaišiai yra vieni iš tų daiktų, kurie dažniausiai pasirenkami tuomet, kai norime sukurti kuo jaukesnius namus. Juolab, pastarieji yra labai funkcionalūs ir lengvai prižiūrimi. Jei neturite didelių investicijų galinčių jums leisti iš naujo prikelti turimą kambarį, tokiu atveju paprasčiausiai užtenka pakeisti porą baldų, kad viskas kardinaliai pasikeistų.

Foteliai ir sėdmaišiai - nuostabi interjero detalė

Tinkamai sukomponuoti sėdmaišiai ir miegmaišiai gali būti labai graži interjero detalė. Žinoma, labai svarbu tinkamai parinkti kompoziciją, kuri gali užtikrinti, kad kambarys bus gražus. Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio tipo kambarį planuojate įsirengti: klasikinio ar modernaus stiliaus?

Klasikinis stilius reikalauja kitų detalių, kurios gali padėti tinkamiau atskleisti interjerą. Tokiu atveju dažniausiai pasirenkami tamsių spalvų arba labai raštuoti foteliai, dažniausiai jų rėmai pagaminti iš natūralaus medžio (tai garantuoja ir tvirtumą). Tuo pačiu klasikinio tipo foteliai dažniausiai būna simetriškų formų - stačiakampiai, kvadratai ir t.t. Taip pat svarbu, kad jie derėtų prie kitų kambaryje esančių daiktų. Tokie foteliai dažnai derinami prie sofų užtiesalų ir net ant stalo stovinčių aksesuarų. Mažiausios smulkmenos gali padėti sukurti jaukų namų interjerą.

Modernus stilius dažniausiai orientuojasi į sėdmaišius, kurie mūsų šalyje paplito ne taip ir seniai. Gerą dešimtmetį jie perkami ir vis labiau užkariauja daugelio žmonių kambarius. Modernaus stiliaus sėdmaišiai dažniausiai būna vienspalviai, tačiau minimos spalvos yra labai ryškios: raudonos, geltonos, žalios ir panašiai. štai iš minimų spalvų galima sukurti originalią Lietuvos vėliavos spalvų kompoziciją. Jei pasirenkami modernūs foteliai, tuomet jie dažniausiai kiek įmantresnių formų: apvalūs, penkiakampiai ir t.t. Modernus pasirinkimas dažniausiai asocijuojasi su minimalizmu ir šiuo atveju nesistengiama prie šių baldų derinti kitus kambaryje esančius baldus arba interjero detales.

Kaip pasirinkti sėdmaišį arba fotelį?

Tiek klasikinio, tiek modernaus sėdmaišio pasirinkimas reikalauja šiek tiek dėmesio ir laiko. Aišku, visada norisi surasti tobuliausią variantą, tad nenuostabu, kad rinka ir siūlo labai daug pasirinkimų. Pasirinkti jums labiausiai tinkantį sėdmaišį siūlome pagal šiuos kriterijus. Net jei ir pats tiksliai nežinote, ko norite ir ko jums reikia - tokiu atveju įvertinus žemiau aptartus kriterijus pavyks apsispręsti.

  • Medžiaga. Žinoma, visada norisi tokios, kuri būtų kuo malonesnė odai. Tokiu atveju dažniausiai vertinami dirbtinio kailio arba sintetiniai sėdmaišiai. Variantas - odiniai, tačiau vasaros metu, kuomet labai stipriai kaitina saulė - ant tokių sėdėti paprasčiausiai būna per daug sunku. Oda limpa ir galiausiai tenka apskritai ant jų nesėsti. Foteliai dažniausiai gaminami iš gobeleno, kuris taip pat labai patogus odai. Bet kuriuo atveju - kartais žmonės perka atskirus audeklus, kuriuos deda ant fotelių. Taip pavyksta ilgiau išlaikyti dangalą. Juolab, kartais valgome sėdėdami sėdmaišyje arba fotelyje ir tai gali sukelti papildomų problemų, jeigu maistas netyčia iškris ir išpurvins. Tačiau apie valymą kiek vėliau.
  • Verta pagalvoti ir apie tai, kuo kimštą sėdmaišį planuojate pasirinkti. Foteliai gaminami iš tų pačių medžiagų nors ir taip pasitaiko, kad vieni jų yra kiek kietesni, o kiti minkštesni. štai sėdmaišiui labai svarbus pasirinkimas. Kai kurios medžiagos netgi leidžia suformuoti sėdmaišį taip, kaip jūs norite. Kitos kiek stacionaresnės, tad forma išsilaiko. Dažniausiai pasirenkami tie, kurie gaminami iš paralono, kadangi pastarieji būna labai minkšti ir juose malonu sėdėti. Tiesa, dažniausiai į tokius labai lengvai įkrentama, tad pasirinkite kiek didesnius, kad būtų patogu paskui atsistoti.
  • štai priėjome ir prie dydžio pasirinkimo. Tiek foteliai, tiek sėdmaišiai dydžio prasme pasirenkami pagal tai, kiek vietos turite. Jei kambarys labai erdvus - tokiu atveju rekomenduojame pasirinkti didelį baldą, kadangi pastarieji labai patogūs ir paskyrus jiems konkrečią vietą bus galima sukurti labai išskirtinį interjerą. Tuo pačiu siūlome pasirinkti ne vieną fotelį, o kelis. Taip dizainas atrodys labiau išbaigtas.

Aptarti kriterijai padės atidžiau vertinti pasirinkimą. Daugelis mūsų žiūri tik į dizainą ir nesusimąsto, kaip svarbu atkreipti dėmesį į kitus aspektus, kaip medžiaga arba dydis. Visgi, tiksliai įvertinus daugelį faktorių busite labiau garantuotas, kad pasirinkimas jus tenkins.

Kaip prižiūrėti sėdmaišį?

Tinkamai pasirinktas tiek modernus, tiek tradicinis sėdmaišis gali užtikrinti, kad ilgą laiką džiaugsitės rezultatais. Lygiai taip pat ir foteliai, kurie tikrai nėra reiklūs. Visgi, jei suteiksite jiems bent minimaliai priežiūros būsite tikras, kad pastarieji ilgiau tarnaus ir svarbiausia, kad išliks estetiškai patrauklūs akiai.

Dažniausiai sėdmaišių paviršius nesunkiai nusiima nuo pačio pagrindo, taigi jeigu išpurvinsite - galite įdėti į skalbyklę ir visos dėmės bus nesunkiai pašalinamos. Rekomenduojama skalbti su tais milteliais, kuriais ir plaunate konkrečius drabužius. Jei turimas sėdmaišis šviesus - skalbkite aukštoje temperatūroje, jei tamsus - mažoje ir tuo pačiu įpilkite tirpalo, kuris yra skirtas tamsiems daiktams.

Kaip prižiūrėti fotelį?

Fotelio priežiūra kiek kitokia. Dažniausiai medžiaga taip paprastai nenusiima, tad dėmes tenka valyti su paprasčiausiai kempinėle. šiuo atveju valymas priklauso nuo to, kokio pobūdžio medžiagos sėdmaišis yra ir kokia dėmė atsirado. Jei tai paprasčiausia maisto dėmė - tuomet ją išvalyti nebus labai sunku. Rekomenduojama su tomis pačiomis priemonėmis, kuriomis valomos ir įprastos rūbų dėmės: actas, soda, muilas ir t.t.

Kaip stilistiškai įkomponuoti šiuos baldus?

Foteliai ir sėdmaišiai - puiki interjero detalė kuri tuo pačiu metu yra ir labai praktiška. Rekomenduojame pirkti internetu, kadangi būtent ten egzistuoja plačiausi pasiūlymai už pačią patraukliausią kainą. BaldaiTau.lt - plačią pasiūlą siūlanti prekybos vieta, kuri užtikrina, kad jų teikiami pasiūlymai bus patys geriausi.

  • Greta fotelių rekomenduojama laikyti gėles, kadangi tai labai gražus būdas papuošti namų interjerą.
  • Derinkite fotelio uždangalą prie nuotraukų rėmelių.
  • Prie sėdmaišių labai tinka mini staliukas (toks, kokie būna komponuojami Japonijoje).
  • šiuo metu labai populiarūs yra pakabinamo foteliai, kurie dažnai pasirenkami dėl savo funkcionalumo ir patogumo. Žinoma, jie dažniausiai kabinami terasose, nes kambaryje nėra tam dažniausiai reikalingos vietos.

Egzistuoja galimybė sėdmaišiai pagal individualius užsakymus, tačiau dažniausiai pastarųjų kaina būna kur kas didesnė. Kuomet galima kur kas pigiau įsigyti internete - rekomenduojame būtent ten ir ieškoti. Jei nerandate poreikius tenkinančio varianto - siūlome kreiptis į BaldaiTau.lt kolektyvą, kuris patars ir rekomenduos. Tuo pačiu suteiks nemokamų stilistinių patarimų, kurie padės apsispręsti. Rodos, tik vienas baldukas, tačiau gali kardinaliai pakeisti iki šiol turimą kambarį. Tegul jūsų svetainė atgyja visiškai kitaip.

Matmenys (skersmuo/aukštis): 80/35 cmSpalva: pilkaMedžiaga: audinysLikutis sandėlyje: 1 vntPristatymo terminas: 1-2 savaitės (Kaune ir Kauno raj. pristatymas per 72h.)Prekės kodas: sand-0010..
67,76€ 72,29€
Be PVM:56,00€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 75/86/91/48 cmSpalva: audinys – pilka, kojos - juodaMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba tel..
157,36€
Be PVM:130,05€
 Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 42/42/42 cmSpalva: granatų, aukso Medžiaga:  audinys, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr-1111..
53,59€
Be PVM:44,29€
 Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 42/42/42 cmSpalva: tamsiai žalia, aukso Medžiaga:  audinys, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr-11..
53,59€
Be PVM:44,29€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 42/42/42 cmSpalva: tamsiai pilka, auksoMedžiaga:  audinys, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas: hlmr-1109..
53,59€
Be PVM:44,29€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 80/40/44 cmSpalva: audinys –smėlio, kojos - natūraliMedžiaga:  audinys, kaučiuko medienaSu daiktadėže Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuP..
72,29€
Be PVM:59,74€
 Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 80/40/44 cmSpalva: audinys – tamsiai žalia, kojos - juodaMedžiaga:  audinys, kaučiuko medienaSu daiktadėže Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo la..
72,29€
Be PVM:59,74€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 80/40/44 cmSpalva: audinys – pilka, kojos - natūraliMedžiaga:  audinys, kaučiuko medienaSu daiktadėže Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuP..
72,29€
Be PVM:59,74€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 71/85÷155/106÷79/49 cmSpalva: tamsiai pilkaMedžiaga: audinysFotelis išsiskleidžia Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefon..
193,87€
Be PVM:160,23€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 71/85÷155/106÷79/49 cmSpalva: smėlioMedžiaga: audinysFotelis išsiskleidžia Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės ..
193,87€
Be PVM:160,23€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/84÷135/103÷76/48 cmSpalva: tamsiai pilkaMedžiaga: audinysFotelis išsiskleidžia Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefon..
156,10€
Be PVM:129,01€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 64/84÷135/103÷76/48 cmSpalva: smėlioMedžiaga: audinysFotelis išsiskleidžia Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės ..
156,10€
Be PVM:129,01€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 172/75/83/50 cmSpalva: audinys –tamsiai pilka, kojos - juodaMedžiaga: eko oda, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu ..
309,13€
Be PVM:255,48€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 59/64/91/52 cmSpalva: audinys –tamsiai pilka, kojos - juodaMedžiaga: eko oda, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu a..
114,56€
Be PVM:94,68€
 Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 73/76/99/43 cmSpalva: audinys – smėlio, kojos - natūraliMedžiaga: audinys, kaučiuko mediena Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. pa..
135,96€
Be PVM:112,36€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 73/76/99/43 cmSpalva: audinys – tamsiai pilka, kojos - natūraliMedžiaga: audinys, kaučiuko mediena Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. p..
135,96€
Be PVM:112,36€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 73/76/99/43 cmSpalva: audinys – šviesiai pilka, kojos - natūraliMedžiaga: audinys, kaučiuko mediena Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. ..
135,96€
Be PVM:112,36€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 73/76/99/43 cmSpalva: audinys – garstyčių, kojos - natūraliMedžiaga: audinys, kaučiuko mediena Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu..
135,96€
Be PVM:112,36€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 73/76/99/43 cmSpalva: audinys – mėlyna, kojos - natūraliMedžiaga: audinys, kaučiuko mediena Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu ar..
135,96€
Be PVM:112,36€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 52/65/75/45 cmSpalva: audinys – granatųMedžiaga: audinys, kaučiuko mediena Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės..
69,23€
Be PVM:57,22€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 52/65/75/45 cmSpalva: audinys – smėlioMedžiaga: audinys, kaučiuko mediena Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės ..
69,23€
Be PVM:57,22€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 52/65/75/45 cmSpalva: audinys – tamsiai pilkaMedžiaga: audinys, kaučiuko medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPr..
69,23€
Be PVM:57,22€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 52/65/75/45 cmSpalva: audinys – šviesiai pilkaMedžiaga: audinys, kaučiuko medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
69,23€
Be PVM:57,22€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 52/65/75/45 cmSpalva: audinys - spalvotaMedžiaga: audinys, kaučiuko medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės..
69,23€
Be PVM:57,22€
 Matmenys (skersmuo/aukštis): 30/38 cmSpalva: pilkaMedžiaga: audinys, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimalus rekomenduojamas svoris iki 100 kilogramųPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefon..
31,15€
Be PVM:25,74€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 30/38 cmSpalva: granatųMedžiaga: audinys, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimalus rekomenduojamas svoris iki 100 kilogramųPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPre..
31,15€
Be PVM:25,74€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 30/38 cmSpalva: smėlioMedžiaga: audinys, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimalus rekomenduojamas svoris iki 100 kilogramųPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrek..
31,15€
Be PVM:25,74€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 30/38 cmSpalva: bordoMedžiaga: audinys, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimalus rekomenduojamas svoris iki 100 kilogramųPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekė..
31,15€
Be PVM:25,74€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 128/75/75/47 cmSpalva: audinys – pilka, kojos - natūraliMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba..
201,43€
Be PVM:166,47€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 83/75/75/47 cmSpalva: audinys – pilka, kojos - natūraliMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba ..
134,70€
Be PVM:111,32€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 70/78/100/48 cmSpalva: audinys – pilka, kojos - natūraliMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telef..
178,77€
Be PVM:147,74€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 70/78/100/48 cmSpalva: audinys – pilka, kojos - natūraliMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba..
178,77€
Be PVM:147,74€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 70/78/100/48 cmSpalva: audinys – tamsiai žalia, kojos - natūraliMedžiaga: velveto audinys, medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. pa..
178,77€
Be PVM:147,74€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/84/78/46 cmSpalva: audinys – tamsiai žalia, kojos - auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis ..
134,70€
Be PVM:111,32€
 Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/84/78/46 cmSpalva: audinys – bordo, kojos - auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis e..
134,70€
Be PVM:111,32€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 40/44 cmMatmenys (skersmuo/aukštis): 33/38 cmKomplekte du pufai su daiktadėžėmis Spalva: pilka, auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo..
83,51€
Be PVM:69,01€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 40/44 cmMatmenys (skersmuo/aukštis): 33/38 cmKomplekte du pufai su daiktadėžėmis Spalva: tamsiai žalia, auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio prist..
83,51€
Be PVM:69,01€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 40/44 cmMatmenys (skersmuo/aukštis): 33/38 cmKomplekte du pufai su daiktadėžėmis Spalva: bordo, auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo la..
83,51€
Be PVM:69,01€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 97/44/46 cmSpalva: audinys – tamsiai žalia, kojos - auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekė..
124,64€
Be PVM:103,01€
 Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 97/44/46 cmSpalva: audinys – granatų, kojos - sidabroMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPre..
110,93€
Be PVM:91,68€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 97/44/46 cmSpalva: audinys – pilka, kojos - auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas:..
124,64€
Be PVM:103,01€
 Matmenys (skersmuo/aukštis): 37/41 cmPufas su daiktadėžeSpalva: pilka, auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės kodas..
44,86€
Be PVM:37,08€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 37/41 cmPufas su daiktadėžeSpalva: tamsiai žalia, auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės ko..
44,86€
Be PVM:37,08€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 44/36 cmMatmenys (skersmuo/aukštis): 38/31 cmKomplekte du pufai su daiktadėžėmisSpalva: pilka, auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo lai..
67,30€
Be PVM:55,62€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 44/36 cmMatmenys (skersmuo/aukštis): 38/31 cmKomplekte du pufai su daiktadėžėmisSpalva: granatų, auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo la..
67,30€
Be PVM:55,62€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 44/36 cmMatmenys (skersmuo/aukštis): 38/31 cmKomplekte du pufai su daiktadėžėmisSpalva: tamsiai žalia, auksoMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio prista..
67,30€
Be PVM:55,62€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 98/44/47 cmSpalva: audinys – pilka, kojos - sidabroMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės koda..
137,11€
Be PVM:113,31€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 98/44/47 cmSpalva: audinys – granatų, kojos - sidabroMedžiaga: velveto audinys, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonuPrekės ko..
137,11€
Be PVM:113,31€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 140 (viso puslapių - 3)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.