Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Biuro lentynos

Biuro lentynos - ne tik interjero puošmena

BaldaiTau.lt greta visų kitų nuostabių baldų, kurie gali pagyvinti bet kokio pobūdžio patalpą, tuo pačiu siūlo ir biuro lentynas, kurios tik gali būti stovimos, tiek taisomos ant sienos. Džiugu, kad egzistuoja platus pasirinkimas, kadangi tai leidžia kiekvienam žmogui atrasti jam labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą. BaldaiTau.lt teikiamos biuro lentynos gali būti skiriamos pagal daugelį kriterijų, tad jeigu asmuo nori susikurti išskirtinio tipo biurą - rekomenduojame pasižvalgyti po mūsų galeriją. Tikrai pavyks atrasti jums labiausiai tinkantį variantą, kai egzistuoja tiek daug įvairiausių pasiūlymų.

Skandinaviško tipo biuro lentynos

Daugelis lietuvių sutinka, kad lietuviškos ir tuo pačiu skandinaviško tipo biuro lentynos yra išties labai panašaus dizaino. Paprasčiausiai tiek mums, tiek šiaurinėms šalims labai patinka medis iš kurio pagaminti baldai atrodo tiesiog nuostabiai. Pateiksime kelias gaires, kurios labiausiai apibūdina būtent skandinavišku stiliumi įrengta kabinetą. Paprasčiausi patarimai ir jums padės susikurti būtent tokį, tad rekomenduojame galimybę tokiu atveju, jeigu ieškote jums pačio tinkamiausio ir labiausiai norimo interjero. Skandinaviško stiliaus biuro lentynos - labai gražus ir estetiškai akiai patrauklus variantas.

 • Biuro lentynos būna gaminamos tik iš medžio. Tiek lietuvaičiai, tiek Skandinavijos šalių gyventojai tikrai mėgsta baldus, tad nieko keisto, kad pasirenkamos lentynos taip pat yra būtent iš šios medžiagos. Tuo pačiu verta pabrėžti, kad labiausiai dominuojančių spalvų medis yra tamsiai rudos spalvos su tinkamiausiais atspalviais.
 • Dažniausiai pasirenkami būtent klasikinio tipo baldai, kadangi jie sugeba sukurti išskirtinio tipo interjerą. Kaip jau minėjau - atsiribojama nuo labai ryškių spalvų. Paprasčiausiai pastarosios gražiausiai atrodo kuriant modernų interjerą, o pastarasis tikrai nedera su skandinavišku stiliumi.
 • Dažniausiai lentynos būna sukurtos remiantis įvairiausiais tautiniai raštais. Tai padeda sukuti tikrai labai gražų vaizdą.
 • Biuro lentynos dažniausiai skirtos pasidėti dokumentams ir kitokio pobūdžio daiktams, tačiau jeigu norite iki galo išpildyti skandinaviško tipo interjerą - reikia pasidėti bent kelias smulkmenas, kurios papuoš net ir patį tamsiausią bei pačio rimčiausio žmogaus kabinetą.

Itališko tipo biuro lentynos

Itališko tipo biuro lentynos kiek skiriasi nuo tų, kurias dažniausiai renkasi šiurėje gyvenantys asmenys. Galima būtų išskirti tam tikrus kriterijus, kurie esmingiausiai atskiri pietiečių ir tuo pačiu šiauriečių požiūrį į interjero kūrimą.

 • Itališko tipo biuro lentynos kaip tik yra kuo šviesesnių spalvų. Taigi, jeigu norite sukurti tokio tipo interjerą - reikėtų nebijoti kuo labiau varijuoti spalvomis. Tiesa, pastarosios dažniausiai nebūna labai ryškios. Geriausia pasirinkti pastelines spalvas.
 • Tuo pačiu lentynos dažniausiai būna pakabinamos, o ne pastatomos. šiuo atveju viskas remiasi į tai, kad italai gyvena gana mažuose kambariuose. Taupant erdvę ir patys kabinetai nebūna labai dideli. Aišku, galima pasirinkti ir nedideles pastatomas spintas, tačiau pastarosios dažniausiai būna ne tokios funkcionalios. Jau geriau pakabinama, tačiau bent jau kiek didesnė.
 • Italai labai mėgsta lengvumą, tad reikia pasirinkti iš labai plono medžio pagamintas lentynas. Paprasčiausiai medžiaga turi būti labai gerai apšlifuojama.

Itališko tipo biuro lentynos - geras ir labai naudingas pasirinkimas tokiu atveju, jei kabinete planuoja dirbti labai optimistiškai nusiteikęs asmuo, kuris per daug nesusikoncentruoja ties pompastika. šiuo atveju labiausiai mėgstamas aspektas turi būti paprastumas ir būtent taip reikia įsirengti kambariuką.

Tradicinės lietuviškos biuro lentynos

Jeigu palygintume lietuvių stilių su itališku ir skandinaviškų vienareikšmiškai galėtume sakyti, kad musiškis labiau primena šiaurietišką. Visgi, kaip pagrindinė skirtumą galia būti pažymėti tai kad lietuvaičiai iš tiesų mėgsta šviesių spalvų baldus, tad dažniausiai viskas interjeras būna pastelinių atspalvių. Aišku, išlaikomas geras skonis ir tuo pačiu neperraunama per dideliu kiekiu pačių įvairiausių spalvelių. Tokiu atveju dažniausiai pasirenkamos medinės biuro lentynos, kurios yra natūraliai šviesaus medžio. Paprasčiausiai užlakuojama kartą bespalviu laku ir gautas rezultatas atrodo tikrai labai nuostabiai.

Tradicinės lietuviškos biuro lentynos dažniausiai nebūna labai didelės, tačiau pastarosios yra talpios. Rodos, mistika tikrai egzistuoja. Paprasčiausiai mūsų tauta yra praktikai ir jie retai perka daiktą tam, vien kad jis stovėtų be jokio funkcijos. šiuo atveju tai jau būtų italų pirkimo požymis. Aišku, svarbiausia, kad asmuo pats susikurtų tokį kabinetą, kuris jam patiktų ir paliktų tik pačius maloniausius įspūdžius.

Kaip pasirinkti biuro lentyną?

Kadangi jau įvertinome visus stilius, kurie šiuo metu patys populiariausi - reikia pagalvoti, kokiais kriterijais galima būtų atrasti labiausiai tinkančias ir patinkančias biuro lentynas. Žinoma, kiekvienas asmuo turi tam tikrus kriterijus, kurie jam atrodo patys svarbiausi, kad būtų galima atrasti labiausiai poreikius tenkinantį variantą. Visgi, tam tikri universalūs patarimai padės kur kas greičiau judėti link norimo rezultato. Visada geras variantas yra pasikonsultuoti su profesionalais, kurie gali patarti. Paprasčiausiai ilgametė patirtis padėjo sukaupti labai didelį žinių bagažą.

 • Pirmiausia reikia įvertinti, ar jums reikalinga yra stovima, ar pakabinama. šuo atveju geriausia pasirinkti pasižiūrėjus, kiek jūsų kabinete yra vietos. Natūralu, kad kai kvadratūra labai maža - pakabinamos yra kur kas geresnis variantas, kadangi jos vizualiai neapkrauna kambario.
 • Tuo pačiu galite nusistatyti pinigų sumą, kurią planuojate išleisti lentynai. BaldaiTau.lt teikia labai daug pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus galės atrasti tokį kainos aspektą, kuris jam neatrodo per didelis. Svarbiausia, kad kokybės atžvilgiu visi pasiūlymai yra puikūs.
 • Pagalvokite ir kokio stiliaus lentyna jums reikalinga. Trumpai aptarėme tris stilius, kurie yra dažniausiai pasirenkami ir kurie yra patys populiariausi. Žinoma, visada galima eksperimentuoti ir nesilankyti stiliaus nustatytų taisyklių. Kai kuriais atvejais net pavyksta gauti stulbinamai geresnį variantą.
 • Pagalvokite, kokio spalvos lentyna jums tinka labiausiai. Kadangi ją reikia derinti su visas kitais kambaryje esančiais baldai - kai kuriais atvejais kur kas geriau yra vienu metu pirkti kuo daugiau baldų. Jeigu įsigysite komplektą tokiu atveju galėsite būti tikras, kad rezultatas bus pats geriausia ir jau iš savęs visas komplektas puikiai derės jūsų kabinete.
 • Galiausiai reikia pasidomėti, ar perkant internetu baldas jums bus pristatytas iki pat namų durų. Tai labai patraukli paslauga, kuri pasirenkama tų žmonių, kurie nenori savo galvos apkrauti nereikalingais papildomais rūpesčiais.

Akivaizdu, kad biuro lentynos gali būti pasirenkamos pagal labai daug skirtingų aspektų ir kiekvienas žmogus gali pasirinkti tokius, kurie jam atrodo patys svarbiausi. Kadangi BaldaiTau.lt siūlo neriboti savo fantazijos ir teikia labai plačią pasiūlą - visada galima įvertinti skirtingus veiksnius ir susidėliojus pliusus pirkti tai, kas labiausiai patinka. Rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kol jums pavyks atrasti labiausiai poreikius tenkinantį variantą. Kadangi jų tiek daug - net ir pats išrankiausias asmuo suras tai, kas jam tinka ir patinka.

Sistema: Sistema: SAPORI
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 60/217.1/36.3 cmSpalva: ąžuolas navaraKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SAPORI sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės – metalinės.Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
142,59€
Be PVM:117,84€
Sistema: Sistema: BRASS
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 64.5/210/40 cmSpalva: rudas ąžuolas, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų BRASS sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės - plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
201,11€
Be PVM:166,20€
Sistema: Sistema: BRASS
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 64.5/210/40 cmSpalva: rudas ąžuolas, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų BRASS sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės - plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
194,37€
Be PVM:160,63€
Sistema: Sistema: HOLTEN-WA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/98,2/156,5 cmSpalva: “Waterford” ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN WA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinkto..
165,01€
Be PVM:136,37€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 36/79/34 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
42,62€
Be PVM:35,22€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 204/43/41 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos pakuotėse, ne..
91,98€
Be PVM:76,01€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 204/79/41 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos pakuotėse, ne..
113,74€
Be PVM:94,00€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 204/79/41 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSSu užraktuRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos pak..
145,47€
Be PVM:120,22€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 204/79/41 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSSu užraktuRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos pak..
191,71€
Be PVM:158,44€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 204/79/41 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSSu užraktuRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos pak..
162,34€
Be PVM:134,17€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37,5/80/202,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, stiklasŠvelnaus uždarymo SistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
248,64€
Be PVM:205,48€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37,5/80/202,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, stiklasŠvelnaus uždarymo SistemaUniversalus durelių montavimasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
292,27€
Be PVM:241,54€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/80/122 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
60,40€
Be PVM:49,92€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/80/202,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPŠvelnaus uždarymo SistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
142,91€
Be PVM:118,11€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/80/202,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPŠvelnaus uždarymo SistemaSu užraktuPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
145,43€
Be PVM:120,19€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/80/202,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPŠvelnaus uždarymo SistemaUniversalus durelių montavimasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
118,44€
Be PVM:97,88€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/80/202,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPŠvelnaus uždarymo SistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
186,54€
Be PVM:154,17€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/80/202,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPŠvelnaus uždarymo SistemaUniversalus durelių montavimasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
200,25€
Be PVM:165,49€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/80/202,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
89,77€
Be PVM:74,19€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/120/122 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPŠvelnaus uždarymo SistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
107,11€
Be PVM:88,52€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/42/122 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
46,28€
Be PVM:38,24€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/42/202,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
67,81€
Be PVM:56,04€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/120/202,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPŠvelnaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
161,37€
Be PVM:133,36€
Sistema: Sistema: OFFICE-LUX
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 35/79/221,2 cm Spalva: korpusas šviesiai pilka, fasadas grafitas (stiklas) Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OFFICE LUX sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, lakuotas stiklas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
162,91€
Be PVM:134,64€
Sistema: Sistema: OFFICE-LUX
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 35/79,1/221,2 cm Spalva: korpusas šviesiai pilka, fasadas grafitas (stiklas) Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OFFICE LUX sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, lakuotas stiklas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos  ..
71,59€
Be PVM:59,16€
Sistema: Sistema: OFFICE-LUX
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 35/52,5/221,2 cm Spalva: korpusas šviesiai pilka, fasadas grafitas (stiklas) Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OFFICE LUX sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, lakuotas stiklas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos  ..
78,30€
Be PVM:64,71€
Sistema: Sistema: OFFICE-LUX
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 35/52,5/114 cm Spalva: korpusas šviesiai pilka, fasadas grafitas (stiklas) Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OFFICE LUX sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, lakuotas stiklas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
47,81€
Be PVM:39,52€
Sistema: Sistema: KENT
Matmenys: (gylis/plotis/aukštis) 43/110/204,5 cm Spalva: kaštonas Komplektacija: galima komplektuoti prie visų KENTkolekcijos baldų Medžiaga: MDF, LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos  ..
128,23€
Be PVM:105,97€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 165/21/22 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
36,85€
Be PVM:30,46€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 100/21/22 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
25,38€
Be PVM:20,98€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 50/216/35 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
156,95€
Be PVM:129,71€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 50/216/35 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
110,10€
Be PVM:90,99€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 50/145/35 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
129,25€
Be PVM:106,82€