Prieškambario veidrodžiai

Veidrodis ORLANDO 07

27.00€
Galite pasirinkti spalvą

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 46/92/2 cm Spalva:pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplek..

Veidrodis GLOSS 10

45.99€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 92/55/2 cm Komplektacija: galima komplektuoti prie visų GLOSS sist..

Veidrodis GLOSS 09

55.99€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 40/152/17 cm Spalva: ąžuolas riviera, balta blizgi Komplektacija:..

Veidrodis PIRMONT T-70

42.13€

Matmenys (plotis/aukštis /gylis): 120/66/2 cm Spalva: ąžuolas san remo Komplektacija: galima kompl..

-34%

Veidrodis BOCA LUS/9/8

27.18€ 41.16€

Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2/80/90 Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplek..

Veidrodis BOCA LUS/9/8

41.16€

Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2/80/90 Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplek..

Veidrodis KENT ELUS102

83.56€

  Matmenys: (gylis/plotis/aukštis) 11/102/106,5 cm Spalva: kaštonas Komplektacija: galima kompl..

Veidrodis KENT ELUS155

104.97€

Matmenys: (gylis/plotis/aukštis) 11/154,5/88 cm Spalva: kaštonas Komplektacija: galima komplektuot..

Veidrodis VELVET 81

99.97€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 70/105/4 cm Spalva: ąžuolas rustikal Komplektacija: galima komple..

Veidrodis DINARO II LUS/8/10

44.23€

Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2/100/80 cm Spalva: riviera ąžuolo Komplektacija: galima komplekt..

Veidrodis LUTTICH LUS/8/6

28.73€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 60/84/2 cm Spalva: ąžuolas barique Komplektacija: galima komplekt..

Veidrodis ICEA 30

51.87€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 70/119/3 cm Spalva: balta matinė, balta blizgi, ąžuolo sonoma Med..

Veidrodis COUNTRY 80

84.89€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 80/144/5 cm Spalva: ąžuolo stirling, Anderseno pušis Medžiaga: LM..

Veidrodis ROMANCE LUS/96

44.23€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 96/91,5/3,8 cm Spalva: šviesus sibiu maumedis, šviesus san remo ąž..

Veidrodis PARYS PS19

81.99€
Galite pasirinkti spalvą

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 137/75/5 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima kompl..

Nuo 1 iki 15 iš 40 (3 puslapiai)

Prieškambario veidrodžiai interjere

Prieškambaris yra ta patalpa, kurios dizaino kūrimas reikalauja labai daug apmąstymų. Rodos, visiškai aišku, kaip turėtų būti kuriamas miegamasis arba kitas kambarys, tačiau kur kas daugiau klausymų kyla, kuomet svarstoma apie prieškambarius. Žinoma, internete galima atrasti labai daug įvairių pasirinkimų, kurie kaip pavyzdžiai padės jums susikurti išskirtinį interjerą. Jeigu peržiūrėtumėte egzistuojančius pasiūlymus - pamatytumėte, jog visus juos vienija faktas, kad prieškambariuose komponuojami veidrodžiai. Žinoma, jie atlieka labai suprantamą funkciją, kadangi daugelis žmonių prieš eidamas iš namų mėgsta pasižiūrėti, kaip atrodo. Visgi, tuo pačiu jie padeda suformuoti išskirtinį interjerą, kurio ir nori daugelis žmonių.

Kokių formų veidrodžiai dažniausiai pasirenkami?

Renkantis prieškambario veidrodžius - žmonės dažniausiai atsižvelgia į jų dizainą. Norisi, kad jis kuo labiau atspindėtų koridoriuje kuriamą interjerą. šiuo atveju BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus sugebės atrasti labiausiai jam tinkantį ir jo stilistinius norus išpildyti gebantį interjerą. Prieškambario veidrodžiai gali būti pats įvairiausi. Jeigu jums netinka tokie variantai, kokie egzistuoja - visada galima gaminti veidrodį pagal individualų užsakymą. Aišku, tai yra kur kas brangiau, tad įvertinkite galimybes ir apsidairę BaldaiTau.lt prekybos vietoje pasirinkite labiausiai dizaine derantį variantą.

 • Ovalūs prieškambario veidrodžiai. Kiaušinio formos veidrodžiai yra vienas dažniausių pasirinkimų, kuris kabinamas bet kuriame kambaryje įskaitant ir prieškambarius. Jeigu norite, kad patalpa vizualiai atrodytų aukštesnė - tokiu atveju ovalūs veidrodžiai yra labai rekomenduotinas pasirinkimas.
 • Stačiakampio formos veidrodžiai smulkiau skiriami pagal tai, kaip jie statomi arba kabinami. Horizontalūs prieškambario veidrodžiai pasirenkami gana retai. Labiausiai perkami yra būtent vertikalūs, kadangi prieškambariai dažniausiai nebūna labai erdvūs ir vertikalus stačiakampio formos veidrodis padeda patalpą padidinti tiek ploto prasme, tiek ilgio. Jeigu prieškambaris yra didelis - tokiu atveju pasirinkus didelį veidrodį - patalpa atrodys dar didesnė. Svarbiausia, kad ypač mažuose koridoriuose būna kabinami dideli veidrodžiai.
 • Kiek neįprastesnių formų veidrodžiai, kaip trikampiai - pasirenkami tikrai labai retai ir dažniausiai nekabinami vieni ant sienos. Stengiamasi, kad jie derėtų su kitomis smulkmenomis. Dažniausiai tokie prieškambario veidrodžiai susideda iš kelių skirtingų dalių.

Kad ir kokis formos veidrodį pasirinktumėte - svarbiausia, kad jis išpildytų konkrečius Jūsų poreikius. BaldaiTau.lt siūlo labai daug variantų, tad rekomenduojame susidėlioti kriterijus, pasikonsultuoti su profesionalu ir pasirinkti jums labiausiai tinkantį variantą.

Ar verta pirkti veidrodį su rėmu?

BaldaiTau.lt siūlo labai daug įvairių pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus nesunkiai atras tokį, kuris labiausiai jam derėtų interjere. Būtent veidrodžio rėmai yra tas aspektas, kuris padeda veidrodžiai derintis susikurtame prieškambario interjere. Svarbiausia, kad rėmas nebūtų per sunkus ir puikiai derėtų prie kuriamo interjero.

Pateikiame kelias gaires, kuriomis remiantis rekomenduojame ieškoti konkretaus veidrodžio rėmo.

Visada galima pirkti atskirai pastaruosius, tačiau kur kas greičiau ir patogiu, kai viską pirksite kartu.

 • Mediniai prieškambario veidrodžio rėmai dažniausiai pasirenkami tuomet, kai norisi, kad koridoriuje domintų klasikinio tipo interjeras. Tokiu atveju dažniausiai mediniai rėmai išlaiko natūraliai medinės spalvos rėmus: ruda, pastelinė gelsva ir taip toliau. Tokiu atveju ypač vertinami raštuoti ar net drožinėti rėmai.
 • Jeigu norite sukurti modernų interjerą, tokiu atveju reikia atsižvelgti ne į tai, kokios medžiagos veidrodžio rėmai yra pasirenkami, tačiau į faktą, kad jie turėtų būti kuo ryškesnių spalvų. Raudona, geltona, ryškiai žalia - geri pasirinkimai, kurie gali užtikrinti, kad pavyks išpildyti modernaus tipo interjerą prieškambaryje. Modernūs prieškambario veidrodžiai labai dažnai būna net ir keistų formų bei formuojami iš skirtingų veidrodėlių.
 • Skoningi veidrodžių rėmai yra tie, kuriuose dominuoja minimalizmas. Jeigu jie bus perkrauti ar net pasirenkamos neskoningos spalvos - tokiu atveju nepavyks džiaugtis tikri gražiu interjeru namuose.
 • Jeigu pasirinksi labai didelius rėmus, tokiu atveju pats kambarys pasunkės. Dideli rėmai nerekomenduotini tokiu atveju, jeigu pasirenkamas nedidelis veidrodis. Pastarasis paprasčiausiai pranyks. Jeigu pats veidrodis nėra didelis, tokiu atveju rekomenduojame ne tik kuo mažesnius rėmus, tačiau tuo pačiu ir kuo šviesesnių spalvų.
 • Konkretūs veidrodžių rėmai gali sukurti optinę iliuziją, kad pats veidrodis yra pasuktas ar panašiai. Žinoma, tokios formuoti nerekomenduojama tokiu atveju, jeigu nesate tikras, kad viskas bus taip skoningai kaip galite įsivaizduoti.

BaldaiTau.lt teikia labai platų pasirinkimą, tad kiekvienas žmogus gana nesunkiai atras tai, kas konkrečiai jam labiausiai tinka.

Pagal kokius kriterijus prieškambario veidrodžiai turėtų būti pasirenkami?

Jeigu norite, kad Jūsų pasirinktas veidrodis puikiai derėtų interjere ir tuo pačiu rodytų tik tai, ką jūs norite matyti - reikia įvertinti daug kriterijų, kurie galėtų padėti pasirinkti teisingai. Žinoma, prieškambario veidrodžiai nėra tas baldas apie kurį labai daug svarstoma, kai planuojama pasirinkti labiausiai tinkantį variantą. Visgi, kuo daugiau laiko paieškoms skirsite, tikėtina, kad tuo labiau poreikius patekinantį variantą atrasti pavyks.

 • Jeigu jums reikia ilgaamžio daikto, kuris tikrai tarnaus tiek, kiek pageidaujate - tokiu atveju rekomenduojame pirkti tik puikiai žinomose prekybos vietose, kurios gali garantuoti kokybę. BaldaiTau.lt yra ta vieta, kuria pasitiki labai didelė dalis žmonių. Rekomenduojame pasiskaityti atsiliepimus ir komentarus, kurie dažniausiai lemia, kad žmonės mielai pasinaudoja pirkimo galimybe.
 • Pasižiūrėkite iš ko yra pagaminti veidrodžio rėmai ir tuo pačiu pats veidrodis. Internete galima atrasti konkrečios informacijos, kaip atpažinti tokį, kuris nerodo kokybiško vaizdo ir tuo pačiu pats stiklas greitai genda. Pasiklausite, kokia sudėtis ir jums pavyks atrasti tinkamiausią variantą.
 • Dažniausiai prieškambario veidrodžiai nėra parduodami su garantija. Tačiau jeigu gavote prekę iš internetinės parduotuvės ir dėl kokių nors priežasčių ji jums nepatiko - visada galima grąžinti. Svarbiausia yra kuo skubiau kreiptis į parduotuvės savininką, kad jis suvoktų jūsų poreikius ir padėtų juos patenkinti.
 • Nusistačius konkrečią pinigų sumą, kur kas greičiau pavyks atrasti jums patį tinkamiausią variantą.-nbsp; Akivaizdu, kad pirkti virtualiose prekybos vietose yra kur kas pigiau, tad išnaudokite suteikiamas galimybes.
 • Galiausiai, kaip jau minėjome, visada laba aktualūs yra stiliaus pasirinkimai. Svarbiausia, kad egzistuojant tokiai didelei pasiūlai visada galima pasirinkti labiausiai tinkantį modelį.

BaldaiTau.lt prekybos vieta suinteresuota, kad kiekvienas žmogus liktų patenkintas tuo, kokį produktą jis gauna. Svarbiausia, kad kai egzistuoja toks platus pasirinkimas - visada galima susidėlioti kriterijus ir pasirinkti teisingai.

Prieškambario veidrodžiai gali padėti susikurti išskirtinį interjerą, kuris užtikrina, kad žmonės galės net ir iš paprasčiausio koridoriaus sukurti stilistiškai patrauklų kampelį. Svarbiausia, kad profesionalai yra suinteresuoti, kad kiekvienas žmogus atrastų tai, ko jam labiausiai reikia. Kai egzistuoja tokia plati pasiūla - visada labai patogu susidėlioti kriterijus ir pasirinkti labiausiai tinkamą variantą.