Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Prieškambario veidrodžiai

Prieškambario veidrodžiai interjere

Prieškambaris yra ta patalpa, kurios dizaino kūrimas reikalauja labai daug apmąstymų. Rodos, visiškai aišku, kaip turėtų būti kuriamas miegamasis arba kitas kambarys, tačiau kur kas daugiau klausymų kyla, kuomet svarstoma apie prieškambarius. Žinoma, internete galima atrasti labai daug įvairių pasirinkimų, kurie kaip pavyzdžiai padės jums susikurti išskirtinį interjerą. Jeigu peržiūrėtumėte egzistuojančius pasiūlymus - pamatytumėte, jog visus juos vienija faktas, kad prieškambariuose komponuojami veidrodžiai. Žinoma, jie atlieka labai suprantamą funkciją, kadangi daugelis žmonių prieš eidamas iš namų mėgsta pasižiūrėti, kaip atrodo. Visgi, tuo pačiu jie padeda suformuoti išskirtinį interjerą, kurio ir nori daugelis žmonių.

Kokių formų veidrodžiai dažniausiai pasirenkami?

Renkantis prieškambario veidrodžius - žmonės dažniausiai atsižvelgia į jų dizainą. Norisi, kad jis kuo labiau atspindėtų koridoriuje kuriamą interjerą. šiuo atveju BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus sugebės atrasti labiausiai jam tinkantį ir jo stilistinius norus išpildyti gebantį interjerą. Prieškambario veidrodžiai gali būti pats įvairiausi. Jeigu jums netinka tokie variantai, kokie egzistuoja - visada galima gaminti veidrodį pagal individualų užsakymą. Aišku, tai yra kur kas brangiau, tad įvertinkite galimybes ir apsidairę BaldaiTau.lt prekybos vietoje pasirinkite labiausiai dizaine derantį variantą.

 • Ovalūs prieškambario veidrodžiai. Kiaušinio formos veidrodžiai yra vienas dažniausių pasirinkimų, kuris kabinamas bet kuriame kambaryje įskaitant ir prieškambarius. Jeigu norite, kad patalpa vizualiai atrodytų aukštesnė - tokiu atveju ovalūs veidrodžiai yra labai rekomenduotinas pasirinkimas.
 • Stačiakampio formos veidrodžiai smulkiau skiriami pagal tai, kaip jie statomi arba kabinami. Horizontalūs prieškambario veidrodžiai pasirenkami gana retai. Labiausiai perkami yra būtent vertikalūs, kadangi prieškambariai dažniausiai nebūna labai erdvūs ir vertikalus stačiakampio formos veidrodis padeda patalpą padidinti tiek ploto prasme, tiek ilgio. Jeigu prieškambaris yra didelis - tokiu atveju pasirinkus didelį veidrodį - patalpa atrodys dar didesnė. Svarbiausia, kad ypač mažuose koridoriuose būna kabinami dideli veidrodžiai.
 • Kiek neįprastesnių formų veidrodžiai, kaip trikampiai - pasirenkami tikrai labai retai ir dažniausiai nekabinami vieni ant sienos. Stengiamasi, kad jie derėtų su kitomis smulkmenomis. Dažniausiai tokie prieškambario veidrodžiai susideda iš kelių skirtingų dalių.

Kad ir kokis formos veidrodį pasirinktumėte - svarbiausia, kad jis išpildytų konkrečius Jūsų poreikius. BaldaiTau.lt siūlo labai daug variantų, tad rekomenduojame susidėlioti kriterijus, pasikonsultuoti su profesionalu ir pasirinkti jums labiausiai tinkantį variantą.

Ar verta pirkti veidrodį su rėmu?

BaldaiTau.lt siūlo labai daug įvairių pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus nesunkiai atras tokį, kuris labiausiai jam derėtų interjere. Būtent veidrodžio rėmai yra tas aspektas, kuris padeda veidrodžiai derintis susikurtame prieškambario interjere. Svarbiausia, kad rėmas nebūtų per sunkus ir puikiai derėtų prie kuriamo interjero.

Pateikiame kelias gaires, kuriomis remiantis rekomenduojame ieškoti konkretaus veidrodžio rėmo.

Visada galima pirkti atskirai pastaruosius, tačiau kur kas greičiau ir patogiu, kai viską pirksite kartu.

 • Mediniai prieškambario veidrodžio rėmai dažniausiai pasirenkami tuomet, kai norisi, kad koridoriuje domintų klasikinio tipo interjeras. Tokiu atveju dažniausiai mediniai rėmai išlaiko natūraliai medinės spalvos rėmus: ruda, pastelinė gelsva ir taip toliau. Tokiu atveju ypač vertinami raštuoti ar net drožinėti rėmai.
 • Jeigu norite sukurti modernų interjerą, tokiu atveju reikia atsižvelgti ne į tai, kokios medžiagos veidrodžio rėmai yra pasirenkami, tačiau į faktą, kad jie turėtų būti kuo ryškesnių spalvų. Raudona, geltona, ryškiai žalia - geri pasirinkimai, kurie gali užtikrinti, kad pavyks išpildyti modernaus tipo interjerą prieškambaryje. Modernūs prieškambario veidrodžiai labai dažnai būna net ir keistų formų bei formuojami iš skirtingų veidrodėlių.
 • Skoningi veidrodžių rėmai yra tie, kuriuose dominuoja minimalizmas. Jeigu jie bus perkrauti ar net pasirenkamos neskoningos spalvos - tokiu atveju nepavyks džiaugtis tikri gražiu interjeru namuose.
 • Jeigu pasirinksi labai didelius rėmus, tokiu atveju pats kambarys pasunkės. Dideli rėmai nerekomenduotini tokiu atveju, jeigu pasirenkamas nedidelis veidrodis. Pastarasis paprasčiausiai pranyks. Jeigu pats veidrodis nėra didelis, tokiu atveju rekomenduojame ne tik kuo mažesnius rėmus, tačiau tuo pačiu ir kuo šviesesnių spalvų.
 • Konkretūs veidrodžių rėmai gali sukurti optinę iliuziją, kad pats veidrodis yra pasuktas ar panašiai. Žinoma, tokios formuoti nerekomenduojama tokiu atveju, jeigu nesate tikras, kad viskas bus taip skoningai kaip galite įsivaizduoti.

BaldaiTau.lt teikia labai platų pasirinkimą, tad kiekvienas žmogus gana nesunkiai atras tai, kas konkrečiai jam labiausiai tinka.

Pagal kokius kriterijus prieškambario veidrodžiai turėtų būti pasirenkami?

Jeigu norite, kad Jūsų pasirinktas veidrodis puikiai derėtų interjere ir tuo pačiu rodytų tik tai, ką jūs norite matyti - reikia įvertinti daug kriterijų, kurie galėtų padėti pasirinkti teisingai. Žinoma, prieškambario veidrodžiai nėra tas baldas apie kurį labai daug svarstoma, kai planuojama pasirinkti labiausiai tinkantį variantą. Visgi, kuo daugiau laiko paieškoms skirsite, tikėtina, kad tuo labiau poreikius patekinantį variantą atrasti pavyks.

 • Jeigu jums reikia ilgaamžio daikto, kuris tikrai tarnaus tiek, kiek pageidaujate - tokiu atveju rekomenduojame pirkti tik puikiai žinomose prekybos vietose, kurios gali garantuoti kokybę. BaldaiTau.lt yra ta vieta, kuria pasitiki labai didelė dalis žmonių. Rekomenduojame pasiskaityti atsiliepimus ir komentarus, kurie dažniausiai lemia, kad žmonės mielai pasinaudoja pirkimo galimybe.
 • Pasižiūrėkite iš ko yra pagaminti veidrodžio rėmai ir tuo pačiu pats veidrodis. Internete galima atrasti konkrečios informacijos, kaip atpažinti tokį, kuris nerodo kokybiško vaizdo ir tuo pačiu pats stiklas greitai genda. Pasiklausite, kokia sudėtis ir jums pavyks atrasti tinkamiausią variantą.
 • Dažniausiai prieškambario veidrodžiai nėra parduodami su garantija. Tačiau jeigu gavote prekę iš internetinės parduotuvės ir dėl kokių nors priežasčių ji jums nepatiko - visada galima grąžinti. Svarbiausia yra kuo skubiau kreiptis į parduotuvės savininką, kad jis suvoktų jūsų poreikius ir padėtų juos patenkinti.
 • Nusistačius konkrečią pinigų sumą, kur kas greičiau pavyks atrasti jums patį tinkamiausią variantą.-nbsp; Akivaizdu, kad pirkti virtualiose prekybos vietose yra kur kas pigiau, tad išnaudokite suteikiamas galimybes.
 • Galiausiai, kaip jau minėjome, visada laba aktualūs yra stiliaus pasirinkimai. Svarbiausia, kad egzistuojant tokiai didelei pasiūlai visada galima pasirinkti labiausiai tinkantį modelį.

BaldaiTau.lt prekybos vieta suinteresuota, kad kiekvienas žmogus liktų patenkintas tuo, kokį produktą jis gauna. Svarbiausia, kad kai egzistuoja toks platus pasirinkimas - visada galima susidėlioti kriterijus ir pasirinkti teisingai.

Prieškambario veidrodžiai gali padėti susikurti išskirtinį interjerą, kuris užtikrina, kad žmonės galės net ir iš paprasčiausio koridoriaus sukurti stilistiškai patrauklų kampelį. Svarbiausia, kad profesionalai yra suinteresuoti, kad kiekvienas žmogus atrastų tai, ko jam labiausiai reikia. Kai egzistuoja tokia plati pasiūla - visada labai patogu susidėlioti kriterijus ir pasirinkti labiausiai tinkamą variantą.

Sistema: Sistema: HOLTEN-WA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2,2/92,5/70 cmSpalva: “Waterford” ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN WA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinkto..
49,06€
Be PVM:40,54€
Sistema: Sistema: KENT
Matmenys: (gylis/plotis/aukštis) 11/154,5/88 cm Spalva: kaštonas Komplektacija: galima komplektuoti prie visų KENTkolekcijos baldų Medžiaga: MDF, LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos  ..
89,99€
Be PVM:74,38€
Sistema: Sistema: ROMANCE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 96/91,5/3,8 cm Spalva: šviesus sibiu maumedis, šviesus san remo ąžuolas Komplektacija: galima komplektuoti prie visų ROMANCE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos  ..
58,47€
Be PVM:48,32€
Sistema: Sistema: PARYS Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 137/75/5 cm. Spalva: pagal pasirinkimą. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų PARYS sisteminių baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė). Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje...
123,10€
Be PVM:101,73€
Sistema: Sistema: IDENTO
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 6,5/99/76 cm. Spalva: balta. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų IDENTO sisteminių baldų. Medžiaga: MDF (medienos plaušų plokštė), LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė). Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje...
81,15€
Be PVM:67,07€
Sistema: Sistema: PORTO
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2/51/116 cm. Spalva: šviesus sibiu maumedis. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų PORTO sisteminių baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė). Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje...
40,78€
Be PVM:33,70€
Sistema: Sistema: MARS Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 131/71/5 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų MARS sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
115,96€
Be PVM:95,83€
Sistema: Sistema: OSKAR
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 100/65 cm Spalva: alksnis Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OSKAR sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
79,76€
Be PVM:65,92€
Sistema: Sistema: FLAMES
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 66/92/2 cm. Spalva: balta. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų FLAMES sisteminių baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), veidrodis. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje...
46,92€
Be PVM:38,77€
Sistema: Sistema: ARMARIO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 60/107/28 cm. Spalva: sonoma ąžuolas. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų ARMARIO baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), veidrodis. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje...
52,85€
Be PVM:43,68€
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2/49/116 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų KASPIAN sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
39,93€
Be PVM:33,00€
Sistema: Sistema: SONIA Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 125/63/4 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SONIA sisteminių baldų Medžiaga: MDF, LMDP, medis, rankenėlės – metalinės, grūdintas stiklas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
112,77€
Be PVM:93,20€
Sistema: Sistema: LOKSA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 4/96/ 90,5 cmSpalva: balta anderseno pušis, ąžuolas grandsonKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LOKSA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
56,33€
Be PVM:46,55€
Sistema: Sistema: GENT
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2/101/66 cmSpalva: stirlingo ąžuolasMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
73,37€
Be PVM:60,63€
Sistema: Sistema: HOLTEN
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2,2/92,5/70 cmSpalva: balta, ąžuolas wotanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
51,20€
Be PVM:42,31€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 90/60/25 cm Spalva: ąžuolas velington Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
54,59€
Be PVM:45,12€
Sistema: Sistema: GRESS
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 93/70/2 cmSpalva: Sonoma ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų GRESS sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 4-8 savaitėsPrekės kodas: boss-0173..
37,18€
Be PVM:30,73€
Sistema: Sistema: BALDER
Matmenys (gylis/plotis/aukštis/): 21,5/45/148 cmSpalva: ąžuolas rivieraKomplektacija: galima komplektuoti prie visų BALDER sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, veidrodisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
38,93€
Be PVM:32,17€
Sistema: Sistema: GO
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 3,8/74/88,1 cmSpalva: ąžuolas sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų GO sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
49,91€
Be PVM:41,25€
Sistema: Sistema: BLANCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 136/40/2 cm.Spalva: sniego pušis.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BLANCO kolekcijos baldų.Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), veidrodis.Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje...
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: VASCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 66/50/2 cmSpalva: auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų VASCO kolekcijos baldųMedžiaga: 16 mm LMDP plokštė, veidrodis plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: KORA-SK
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 131/84/6 cmSpalva: samoa king, rankenėlės - auksoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KORA-SK sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDFKojelių aukštis – 5 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: KORA-PA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 112/79/18 cmSpalva: pušis andersenKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KORA-PA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: PROWANSJA-P
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 82/82/2 cmSpalva: pilkaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-P sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: PROWANSJA-Z
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 82/82/2 cmSpalva: žaliaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-Z sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: PROWANSJA-PA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 82/82/2 cmSpalva: pušis andersenKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-PA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: PROWANSJA-PA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/80/2 cmSpalva: pušis andersenKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-PA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: MONTANA-AL
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 123/84.5/4 cmSpalva: ąžuolas lefkasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MONTANA-AL sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: MONTANA-AL
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 123/84.5/4 cmSpalva: ąžuolas lefkasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MONTANA-AL sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: MONTANA-TA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 123/84.5/4 cmSpalva: ąžuolas truflaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MONTANA-TA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: ROYALA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/80/5 cmSpalva: Ąžuolas dzikiKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ROYALA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: FOLLOW
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 116/76/3 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų FOLLOW sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: AYSON
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 47/100/2 cmSpalva: ąžuolas artisan Komplektacija: galima komplektuoti prie visų AYSON sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, stiklasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: CARO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 65/50/2 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų CARO kolekcijos baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: NEVIO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 69/103/3 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NEVIO kolekcijos baldųGalima kabinti vertikaliai arba horizontaliaiMedžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP plokštė, aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Bri..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: LAHTI
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 64/117/3 cmSpalva: balta matinėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LAHTI kolekcijos baldųMedžiaga: MDF, LMDP - aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: LILLE
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 67/69/12 cmSpalva: balta matinėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LILLE kolekcijos baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 70/89/2 cm. Spalva: balta, balta blizgi. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), MDF (medienos plaušų plokštė). Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija paku..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: DESJO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 119/70/3 cm. Spalva: sanremo ąžuolas, ruda. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų DESJO sisteminių baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), MDF (medienos plaušų plokštė). Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pa..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: HYGA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 65/50/2 cm Spalva: sniego pušis Komplektacija: galima komplektuoti prie visų HYGA kolekcijos baldų Medžiaga: LMDP, veidrodis Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: NEVIO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 65/50/2 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NEVIO kolekcijos baldųMedžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP plokštė, aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesur..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: JAGGER
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 63,5/61,5/3 cmSpalva: ąžuolas monastery, juoda.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų JAGGER sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Rodoma nuo 1 iki 42 iš 42 (viso puslapių - 1)