Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Miegamojo lovos

Miegamojo lovos: nuo pasirinkimo iki mažiausių smulkmenų

Žmogus vidutiniškai per parą miega apie 8 valandas. Dar apie valandą laiko vartosi lovoje prieš užmigdamas ir ką tik atsikėlęs. Tai rodo, jog mes daugiau nei pusę gyvenimo praleidžiame lovoje. Natūralu, kad kuomet kalbame apie miegamojo baldus vertiname labai daug įvairių smulkmenų. O štai lova - didelis ir svarbus sprendimas. Jos pasirinkimas gali reikalauti nemažai laiko. Svarbiausia yra tai, kad galutinis rezultatai tikrai nenuvils ir padės kokybiškai praleisti naktį, nesvarbu ar miegate su kuo nors, ar vienas.

Miegamojo lovos - atsakingas pasirinkimas. Juk pastarosios dažniausiai tarnauja iki pat gyvenimo galo. Tik reguliariai pakeičiamas čiužinys išduoda, kad lova sena, o ant jos dedamas miegojimui skirtas čiužinys reguliariai atnaujinamas. Tiesa, kadangi daiktas perkamas visam gyvenimui - siūlome netaupyti, nes dažniausiai tai atsisuka atgal ratu.

Pateiksime gaires, kurios jums gali būti reikalingos siekiant atrasti kokybiškiausią lovą. Juk geras miegas gali -bdquo;atnešti-ldquo; ir malonią kitą dieną.

Pagal ką pasirinkti miegamojo lovą?

RĖMAS. Pirmiausia įvertinkite, kokios medžiagos miegamojo lovos jums yra reikalingos. Jau ilgus metus pačios populiariausios yra medinės, tačiau rinka siūlo ir daugiau pasirinkimų, tad rekomenduojame su jais susipažinti dar prieš pasirenkant konkretų variantą. Ką jau kalbėti apie tai, kad vaikiškos miegamojo lovos apskritai turi labai daug įvairiausių ir labai žavingų pasirinkimų, kurie gali padėti pagyvinti net ir patį nuobodžiausią interjerą.

Jeigu miegamojo lovoje miegos du asmenys, natūralu, kad siekiant išlaikyti daugiau svorio - reikės pasirinkti tvirtesnius rėmus turinčia lovą. Lygiai tas pats galioje ir tokiu atveju, jeigu planuojama, jog lovoje miegos labai stambus žmogus. Reikia pagalvoti ir apie jo poreikius bei galimybes.

DIZAINAS. Baldaitau.lt teikia labai platų miegamojo lovų pasirinkimą kiekvienam pagal poreikius. Tiesa, dizainas remiasi ne tik į tai, kokios spalvos lova jums yra reikalinga. Tuo pačiu labai svarbu įvertinti ir faktą, kad kartais dizainas iškart imponuoja suvokti ir funkcionalumą. Pavyzdžiui, senam žmogui bus sunku išlipti iš lovos, jeigu pastaroji yra labai aukšta. Lygiai taip pat prastas pasirinkimas būtų ir tokia, kuri turi vadinamuosius -bdquo;rėmelius-ldquo;. Tačiau šis variantas puikiai tinka vaikų lovai.

ČIUŽINYS. Miegamojo lovos dažniausiai parduodamos kartu su čiužiniais. Labai svarbu suvokti, koks jums reikalingas ir tiktų labiausiai. Kaip pasirinkti tinkamiausią čiužinį mes rašėme Baldaitau.lt čiužinių skiltyje, tad rekomenduojame ten pasiskaityti, jeigu iškart pirksite viską vienoje vietoje.

PAGRINDAS. Vienos miegamojo lovos yra su metalinėmis grotelėmis, kitos su medinėmis, galiausiai, paprasčiausiomis medinėmis lentelėmis. šis pasirinkimas irgi yra gana svarbus. Labiausiai rekomenduotume pasirinkti su medinėmis lentutėmis, kadangi jos leidžia žmogaus kūnui kvėpuoti, yra labai patvarios ir ilgaamžės. Būtent tokias lovas Baldaitau.lt ir siūlo. Garantuojama kokybė pagaminta iš aukščiausios klasės medžiagų.

KOJUGALIS. šiuo atveju irgi gana daug dėmesio skiriama dizainui, tačiau galima pagalvoti ir apie tai, kad jeigu iš lovos šonų nėra daug vietos, tokiu atveju žmonės būtent per galą planuoja kasryt išlipti iš miegamojo vietos. Jeigu gale bus koks nors papuošimas - tokiu atveju trukdys pasišalinti iš vietos. Taigi, siūlome lovą be jokių sienelių. Tai bus geriausias ir paprasčiausias pasirinkimas.

PAPILDOMOS FUNKCIJOS. šiuo atveju kalbame apie tai, kad kai kurios lovos turi patalynės dėžes, kuriose galima laikyti dienos metu patalus. Gal ir smulkmena, tačiau labai patogi ir jei egzistuoja - siūlome pasinaudoti.

MATMENYS. Priklausomai nuo jų pasirinkite tinkamos lovos dydį. Žinoma, svarbiausia pirmiausia išmatuoti kambarį ir pagal tai bus galima ieškoti tinkamiausios miegamojo lovos.

Visgi, jei aptarti kriterijai jums nepadeda pasirinkti tinkamiausios lovos, tokiu atveju rekomenduojame pasikonsultuoti su Baldaitau.lt profesionalais, kurie suteiks visą informaciją. Atsižvelgdami į jūsų galimybes ir poreikius - pasiūlys tinkamiausią variantą.

Kur statyti miegamojo lovą?

Miegamojo lovos pasirinkimas tikrai gana sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis darbas. Visgi, kuomet ją pasirinksite, tuomet reikės pradėti galvoti ir apie tai, kur geriausia vieta namuose jai stovėti. Natūralu, kad klasikinės miegamojo lovos stovi miegamajame, tačiau jeigu pastarasis nemažas - tokiu atveju verta apgalvoti, kaip kambaryje jei galima būtų rasti tinkamiausią vietą.

Modernios miegamojo lovos dažniausiai statomos prie lango, kadangi daugelis žmonių labai mėgsta, kai rytais juos pažadina natūrali saulutė. Tiesa, bendras sutapimas yra tai, kad lovos dažniausiai būna viduryje kambario. Ypač tokiu atveju, jeigu jose miega du asmenys. Vienas žmogus dažniausiai įvertina kambario padėti ir pastato prie sienos, kuri tiktų labiausiai. To pasakyti apie lovą, kurioje miega ne vienas asmuo - pasakyti negalima. Natūralu, kad žmonės ieško pačio praktiškiausio pasirinkimo.

Kaip derinti prie kitų patalpoje esančių baldų?

Miegamojo lovos dažniausiai būna medinės, tad jau pats pirmas veiksnys, kurie derinasi prie visų kitų kambaryje esančių baldų. Apskritai pati lova dažniausiai būna natūralių spalvų, tad jeigu galvojate apie derinimą, šiuo atveju reikia suvokti, kad būtent užtiesalas sudaro esminį pasirinkimą. Rekomenduojame tuos užtiesalus, kurie bus ant jūsų miegamojo lovos dažniausiai - derinti su visomis kitomis smulkmenomis, kurios yra kambaryje. Žinoma, nesiūlome pasirinkti identiškai atitinkančių spalvinių variantų. Visgi, bent jau minimaliai išlaikyti vieną spalvinį toną rekomenduojame. Taip kambarys paprasčiausiai atrodys kur kas gražiau.

Kuo miegamojo lovos skiriasi nuo kituose kambariuose esančių gulėjimui skirtų baldų?

Jeigu ieškote lovos, kurioje planuojate praleisti naktį, tokiu atveju rekomenduojame naudotis būtent miegamojo kambariui skirtų lovų paslaugomis. Tiesiog visos kitos, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo skirtos miegojimui, tiesiog nebus tokio patogios. Galutinis rezultatas - skaudanti nugara ir piktumas. Daugeliui mūsų teko bent kartą gyvenime permiegoti ant sofos. Taigi, įsivaizduokite, jeigu tektų tai daryti kiekvieną dieną. Tikrai nemalonu, tad būtent todėl miegamojo lovos ir yra taip vadinamos. Tos kušetės arba sofos, kurios tinka svetainėms - nėra geriausias pasirinkimas miegamajam.

Pirkite miegamo lovas internetu

Miegamojo lovos - daug laiko paieškoms reikalaujantis pasirinkimas. Būtent todėl rekomenduojame po pasirinkimu naršyti internetu, kadangi tai kur kas patogesnis būdas gauti visą reikiamą informacijos kiekį. Pavyzdžiui Baldaitau.lt suteikia labai patogią galimybę susipažinti su egzistuojančiais pasiūlymais ir iš jų pasirinkti jums labiausiai tinkantį. Taigi, niekur nereikia eiti iš namų norint susirasti pačią griausią lovą. Užtenka paprasčiausiai patogiai sėdint ant sofos nueiti į internetinį puslapį ir ten ramiai peržvelgti visus egzistuojančius pasirinkus. Galiausiai - susidėjus pliusus ir minusus pasirinkti tą, kuris jums tinka labiausiai. Kadangi miegamojo lovos teikia plačią pasiūlą - kiekvienam pavyks atrasti jam tinkantį variantą.

Matmenys (galvūgalio aukštis/plotis/ilgis): 96/163/216 cm.Spalva: balta.Pritaikyta čiužiniui: 160x200 cm.Lovos komplektacija:Su grotelėmis, be čiužinio, be patalynės dėžės.Medžiaga: eko oda, medis.Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje.Dėl tikslesnio pristaty..
294,02€
Be PVM:242,99€
Sistema: Sistema: KORA-SK
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 212/68/191 cmSpalva: samoa kingKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KORA-SK sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 180x200 cmMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
266,22€
Be PVM:220,02€
Sistema: Sistema: KORA-SK
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 212/68/172.5 cmSpalva: samoa king Komplektacija: galima komplektuoti prie visų KORA-SK sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
245,14€
Be PVM:202,60€
Sistema: Sistema: RUSO-DAJ
Matmenys (plotis/ilgis/aukštis): 169,5/205,5/41-96,5 cmSpalva: ąžuolas april, juoda matinėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų RUSO DAJ sisteminių baldųBe čiužinioSu patalynės dėžeSu pakeliamomis grotelėmisPritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesuri..
391,56€
Be PVM:323,60€
Sistema: Sistema: RUSO-DAJ
Matmenys (plotis/ilgis/aukštis): 149,5/205,5/41-96,5 cmSpalva: ąžuolas april, juoda matinėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų RUSO DAJ sisteminių baldųBe čiužinioSu patalynės dėžeSu pakeliamomis grotelėmisPritaikyta čiužiniui 140x200 cmMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesuri..
371,28€
Be PVM:306,85€
Sistema: Sistema: KORA-PA
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 212/68/191 cmSpalva: pušis andersen Komplektacija: galima komplektuoti prie visų KORA-PA sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 180x200 cmMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
266,22€
Be PVM:220,02€
Sistema: Sistema: KORA-PA
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 212/68/172.5 cmSpalva: pušis andersen Komplektacija: galima komplektuoti prie visų KORA-PA sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
245,14€
Be PVM:202,60€
Sistema: Sistema: PROWANSJA-PA
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 205/100/165 cmSpalva: pušis andersen Komplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-PA sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
229,34€
Be PVM:189,54€
Sistema: Sistema: MONTANA-AL
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 207/100/190.5 cmSpalva: ąžuolas lefkasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MONTANA-AL sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 180x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
222,20€
Be PVM:183,64€
Sistema: Sistema: MONTANA-AL
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 207/100/170.5 cmSpalva: ąžuolas lefkasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MONTANA-AL sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
189,75€
Be PVM:156,82€
Sistema: Sistema: MONTANA-TA
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 207/100/190.5 cmSpalva: ąžuolas trufla Komplektacija: galima komplektuoti prie visų MONTANA-TA sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 180x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
222,20€
Be PVM:183,64€
Sistema: Sistema: MONTANA-TA
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 207/100/170.5 cmSpalva: ąžuolas trufla Komplektacija: galima komplektuoti prie visų MONTANA-TA sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
189,75€
Be PVM:156,82€
Sistema: Sistema: ROYALA
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 212/74/171 cmSpalva: Šiaurinė pušis, ąžuolas dzikiKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ROYALA sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio prista..
214,09€
Be PVM:176,94€
Sistema: Sistema: MALTA-AAP
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 208/100/171 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MALTA-AAP sisteminių baldųBe čiužinioBe groteliųDaiktadėžė užsakoma atskirai Pritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pr..
181,28€
Be PVM:149,82€
Sistema: Sistema: MALTA-AA
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 208/100/171 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MALTA-AA sisteminių baldųBe čiužinioBe groteliųDaiktadėžė užsakoma atskirai Pritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pri..
181,28€
Be PVM:149,82€
Sistema: Sistema: FRIDA-RIV
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 208/100/170.5 cmSpalva: ąžuolas rivieraKomplektacija: galima komplektuoti prie visų FRIDA sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko t..
207,39€
Be PVM:171,39€
Sistema: Sistema: FRIDA-W
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 208/100/170.5 cmSpalva: širino riešutasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų FRIDA sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko t..
207,39€
Be PVM:171,39€
Sistema: Sistema: TIFFANY
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 209.5/93.5/171 cmSpalva: woodkrem (kreminė)Komplektacija: galima komplektuoti prie visų TIFFANY sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisSu patalynės dėžePritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
341,57€
Be PVM:282,29€
Sistema: Sistema: TIFFANY
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 209.5/93.5/171 cmSpalva: woodkrem (kreminė)Komplektacija: galima komplektuoti prie visų TIFFANY sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
207,50€
Be PVM:171,49€
Sistema: Sistema: HOLTEN
Matmenys (plotis/ilgis/aukštis): 149/204,5/40,5-100,5 cmSpalva: balta, ąžuolas votanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN sisteminių baldųBe čiužinioBe patalynės dėžėsPatalynės stalčius užsakomas atskiraiBe groteliųPritaikyta čiužiniui 140x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotė..
147,25€
Be PVM:121,69€
Sistema: Sistema: HOLTEN
Matmenys (aukštis/plotis/ilgis): 40,5-100,5/189/204,5 cmSpalva: balta, ąžuolas wotanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN sisteminių baldųBe daiktadėžių (užsakoma atskirai)Be groteliųBe patalynės dėžėsBe čiužinioPritaikyta čiužiniui: 180x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse..
159,55€
Be PVM:131,86€
Sistema: Sistema: SAPORI
Matmenys (plotis/aukštis/ilgis): 165.1/81/206.2 cmSpalva: ąžuolas navaraKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SAPORI sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDFSu grotelėmisSu patalynės dėžePrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
345,27€
Be PVM:285,35€
Sistema: Sistema: SAPORI
Matmenys (plotis/aukštis/ilgis): 145.1/81/206.2 cmSpalva: ąžuolas navaraKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SAPORI sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDFSu grotelėmisSu patalynės dėžePrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos  ..
317,80€
Be PVM:262,64€
Sistema: Sistema: OLIVIA
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 205/81/145.1 cmSpalva: ąžuolas ancona, kreminėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OLIVIA sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisSu patalynės dėžePritaikyta čiužiniui 140x200 cmMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
281,27€
Be PVM:232,46€
Sistema: Sistema: OLIVIA
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 205/81/145.1 cmSpalva: ąžuolas ancona, kreminėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OLIVIA sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 140x200 cmMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
192,24€
Be PVM:158,88€
Sistema: Sistema: OLIVIA
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 205/81/167 cmSpalva: ąžuolas ancona, kreminėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OLIVIA sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisSu patalynės dėžePritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
311,42€
Be PVM:257,37€
Sistema: Sistema: OLIVIA
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 205/81/167 cmSpalva: ąžuolas ancona, kreminėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OLIVIA sisteminių baldųBe čiužinioSu grotelėmisBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
218,49€
Be PVM:180,57€
Sistema: Sistema: HOLTEN-WA
Matmenys (aukštis/plotis/ilgis): 40,5-100,6/169/204,5 cmSpalva: “Waterford” ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN WA sisteminių baldųBe daiktadėžių (užsakoma atskirai)Be groteliųBe patalynės dėžėsBe čiužinioPritaikyta čiužiniui: 160x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotė..
153,68€
Be PVM:127,01€
Sistema: Sistema: HOLTEN-WA
Matmenys (aukštis/plotis/ilgis): 40,5-100,6/189/204,5 cmSpalva: “Waterford” ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN WA sisteminių baldųBe daiktadėžių (užsakoma atskirai)Be groteliųBe patalynės dėžėsBe čiužinioPritaikyta čiužiniui: 180x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotė..
162,07€
Be PVM:133,94€
Matmenys (aukštis/ilgis): 31-118/160/216 cmSpalva: pilkaPritaikyta čiužiniui: 160x200 cmSu grotelėmisBe čiužinioMedžiaga: velveto audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
359,36€
Be PVM:296,99€
Sistema: Sistema: KASPIAN
Matmenys (plotis/ilgis/aukštis): 128/208/50-100 cmSpalva: vengeKiti pasirinkimai: su daiktadėžėmis arba be daiktadėžių (120/T)Daiktadėžės matmenys (plotis/ilgis/aukštis): 58/156/29 cmKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KASPIAN sisteminių baldųBe grotelių, be čiužinio, be patalynės dėžėsPapi..
145,43€
Be PVM:120,19€
Sistema: Sistema: KASPIAN
Matmenys (plotis/ilgis/aukštis): 128/208/50-100 cmSpalva: ąžuolas sonomaKiti pasirinkimai: su daiktadėžėmis arba be daiktadėžių (120/T)Daiktadėžės matmenys (plotis/ilgis/aukštis): 58/156/29 cmKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KASPIAN sisteminių baldųBe grotelių, be čiužinio, be patalynės ..
145,43€
Be PVM:120,19€
Sistema: Sistema: KASPIAN
Matmenys (plotis/ilgis/aukštis): 128/208/50-100 cmSpalva: baltaKiti pasirinkimai: su daiktadėžėmis arba be daiktadėžių (120/T)Daiktadėžės matmenys (plotis/ilgis/aukštis): 58/156/29 cmKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KASPIAN sisteminių baldųBe grotelių, be čiužinio, be patalynės dėžėsPapi..
145,43€
Be PVM:120,19€
Matmenys (aukštis/plotis/ilgis): 33-120/169/221 cmSpalva: pilkaPritaikyta čiužiniui: 160x200 cmSu grotelėmisSu daiktadėžėmisBe čiužinioMedžiaga: velveto audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktostikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
452,53€
Be PVM:373,99€
Matmenys (aukštis/plotis/ilgis): 93/98/221 cmSpalva: žaliaPritaikyta čiužiniui: 90x200Su grotelėmisSu daiktadėžėmisBe čiužinioMedžiaga: velveto audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktostikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
389,61€
Be PVM:321,99€
Matmenys (aukštis/plotis/ilgis): 93/98/221 cmSpalva: pilkaPritaikyta čiužiniui: 90x200Su grotelėmis Su daiktadėžėmisBe čiužinioMedžiaga: velveto audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktostikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
389,61€
Be PVM:321,99€
Sistema: Sistema: RAMLA
Matmenys (plotis/ilgis/aukštis): 171/205,5/42-100 cmSpalva: kalnų uosisKomplektacija: galima komplektuoti prie visų RAMLA sisteminių baldųBe čiužinioSu patalynės dėžeSu pakeliamomis grotelėmisPritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDP, metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
461,07€
Be PVM:381,05€
Sistema: Sistema: FORN Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/ilgis/aukštis): 169,5/206/98,5-43 cmSpalva: pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų FORN sisteminių baldųBe čiužinioSu patalynės dėžePritaikyta čiužiniui 160x200 cmMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
446,10€
Be PVM:368,68€
Lovos matmenys (aukštis/plotis/ilgis): 46-97/185/215 cmNaktinių spintelių matmenys (aukštis/plotis/gylis): 56/46/41 cmSpalva: balta, ąžuolas sonomaSu Led apšvietimu Komplektacija: miegamojo lova su naktinėmis spintelėmisSu daiktadėžėmis (2 vnt.)Be groteliųBe patalynės dėžėsBe čiužinioPritaikyta..
404,44€
Be PVM:334,25€
Lovos matmenys (aukštis/plotis/ilgis): 46-97/185/215 cmNaktinių spintelių matmenys (aukštis/plotis/gylis): 56/46/41 cmSpalva: ąžuolas artisan, baltaSu Led apšvietimu Komplektacija: miegamojo lova su naktinėmis spintelėmisSu daiktadėžėmis (2 vnt.)Be groteliųBe patalynės dėžėsBe čiužinioPritaikyta či..
404,44€
Be PVM:334,25€
Sistema: Sistema: LOCARNO
Matmenys (aukštis/plotis/ilgis): 58,5-90,5/186/205,5 cmSpalva: grafitas, ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LOCARNO sisteminių baldųSu daiktadėžėmis (2 vnt.)Be groteliųBe patalynės dėžėsBe čiužinioPritaikyta čiužiniui: 180x200 cmMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, ne..
236,47€
Be PVM:195,43€
Matmenys (galvūgalio aukštis/aukštis/plotis/ilgis): 85/30/193,5/209 cmSpalva: pagal pasirinkimąPritaikyta čiužiniui: 180x200 cmSu pakeliamomis grotelėmis, Su daline patalynės dėže iki pertvarosBe čiužinioMedžiaga: LMDP, grotelės - beržo mediena, baldinis audinys atsparus trinčiaiPrekės pristato..
469,42€
Be PVM:387,95€
Matmenys (galvūgalio aukštis/aukštis/plotis/ilgis): 85/30/173,5/209 cmSpalva: pagal pasirinkimąPritaikyta čiužiniui: 160x200 cmSu pakeliamomis grotelėmis, Su daline patalynės dėže iki pertvarosBe čiužinioMedžiaga: LMDP, grotelės - beržo mediena, baldinis audinys atsparus trinčiaiPrekės pristato..
453,69€
Be PVM:374,95€
Matmenys (galvūgalio aukštis/aukštis/plotis/ilgis): 85/30/153,5/209 cmSpalva: pagal pasirinkimąPritaikyta čiužiniui: 140x200 cmSu pakeliamomis grotelėmisSu daline patalynės dėže iki pertvarosBe čiužinioMedžiaga: LMDP, grotelės - beržo mediena, baldinis audinys atsparus trinčiaiPrekės pristatomos pak..
416,19€
Be PVM:343,96€
Sistema: Sistema: BELLE
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 213,3/90,9/130,4 cmSpalva: balta matinė, natūralaus medžioKomplektacija: galima komplektuoti prie visų BELLE sisteminių baldųBe čiužinioBe groteliųBe patalynės dėžėsPritaikyta čiužiniui 120x200 cmMedžiaga: LMDP, medisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
193,10€
Be PVM:159,58€
Sistema: Sistema: LAHTI
Matmenys (aukštis/ilgis/plotis): 100/267/127 cmSpalva: balta matinėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LAHTI kolekcijos baldųBe čiužinioPritaikyta čiužiniui 160x200 cmSu patalynės dėžeSu pakeliamomis grotelėmisMedžiaga: LMDP - aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperat..
514,39€
Be PVM:425,11€
Sistema: Sistema: LAHTI
Matmenys (aukštis/ilgis/plotis): 100/207/127 cmSpalva: balta matinėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LAHTI kolekcijos baldųBe čiužinioPritaikyta čiužiniui 120x200 cmSu patalynės dėžeSu pakeliamomis grotelėmisMedžiaga: LMDP - aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperat..
470,17€
Be PVM:388,57€
Sistema: Sistema: LAHTI
Matmenys (aukštis/ilgis/plotis): 100/207/127 cmSpalva: balta matinėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LAHTI kolekcijos baldųGrotelės: pagal pasirinkimąBe čiužinioPritaikyta čiužiniui 120x200 cmBe patalynės dėžėsMedžiaga: LMDP - aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temper..
263,61€
Be PVM:217,86€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 168 (viso puslapių - 4)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.