Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektai - Kaip sukurti prieškambario interjerą?

Asmenys, kurie gyvena didesniuose namuose dažniausiai turi ir daugiau laiko skirti kokybiško interjero kūrimui. Natūralu, kad norisi, jog visi pasirinkti baldai turėtų jiems skirta vietą ir tuo pačiu funkciją. šiuo metu namų interjere vis dažniau aptinkamas modernizmas, kuris labai intensyviai plečiasi. Pirmiausia jis buvo pritaikomas ypač mažų daugiabučių namuose, kadangi modernizmas yra neatsiejamas nuo minimalizmo, kuris padeda net ir labai mažoje erdvėje išlaikyti kuo daugiau erdvės.

Įvertinkite savo aplinką

Pirmiausia ką jums reikia padaryti, tai įvertinti aplinką, kurioje gyvenate. Paprasčiausiai, pats koridorius jums pasakys, kokio tipo baldų reikia, kad tikrai visas interjeras būtų kuo gražesnis. Žinoma, jeigu jūsų prieškambaris yra labai mažas, tokiu atveju apstatyti jį baldais visai nereikėtų, kadangi erdvė dažniausiai dar labiau sumažėja. Įvertinkite tą galimybę, kad BaldaiTau.lt siūlo labai daug įvairių variantų, tad pasidairykite ir pasirinkite tuos, kurie jums atrodo patys geriausi.

 • Kiek vietos gali skirti baldams ir konkrečiai kokiems? Vienu atveju gali tilpti tikrai labai didelės komodos, kai tuo tarpu paprasčiausia batų dėžė yra užtektinas pasirinkimas.
 • Pasižiūrėkite, kokio stiliaus baldai jums yra reikalingi. Natūralu, kad norisi, jog net ir vienas prieškambario baldas puikiai derėtų prie visų kitų egzistuojančių variantų. Svarbiausia, kad viskas puikiai tiktų.
 • Nuspręskite, kokią pinigų sumą galite skirti konkretiems baldams. Pavyzdžiui žinote, kad jūsų kišenėje yra 500 EUR ir galite tiek išleisti. Tokiu atveju rekomenduojame pasidairyti BaldaiTau.lt prekybos vietoje ir pasirinkti jums labiausiai tinkantį variantą.
 • Pagalvokite, ką dar planuojate laikyti prieškambaryje išskyrus baldus. Jeigu manot, kad dar reikės kelių daiktų - įvertinkite pirkimo galimybes ir pasirinkite tokius, kurie egzistuoja. Juk plati pasiūla visada leidžia apspręsti galimybes ir pirkti tai, ko jums reikia.

BaldaiTau.lt rekomenduoja pirmiausia susidėlioti kriterijus galvoje ir tik paskui pradėti bandyti realizuoti savo norus. Paprasčiausiai, kai tiksliai žinosite, ko norite, kur kas paprasčiau pavyks atrasti tai, ko jums reikia.

Klasikinis ar modernus interjeras?

Prieškambario komplektai dažniausiai iškart formuojami taip, kad atitiktų konkretų stilių. šiuo metu dažniausiai žmonės dvejoja tarp dviejų kontraversiškų interjerų: klasikinis ir modernus. Anksčiau ypač populiarus buvęs klasikinis interjeras šiuo metu dažniausiai įvardijamas kaip ne toks mėgstamas, kadangi jis yra gana sunkus ir tuo pačiu reikalauja daugiau erdvės. Taigi, jeigu norite koridoriuje susikurti savitą interjerą - klasikiniai prieškambario komplektai turėtų būti pasirenkami tik tokiu atveju jeigu vietos ir erdvės yra užtektinai. Kitu atveju paprasčiausiai koridorius atrodys labai apkrautas, o tai tikrai bus gana neskoninga.

Kitas variantas yra modernūs prieškambario komplektai, kurie pasirenkami tuomet, kai norima susikurti tokio tipo interjerą namuose. Modernus interjeras dažniausiai yra neatsiejamas nuo minimalizmo, kuris labai geras variantas tokiu atveju, jeigu bandoma suformuoti stilių labai mažoje erdvėje. Minimalizmas prieškambariuose dažniausiai apipina vos poros baldų pasirinkimą, kurie pastatomi taip, kad geriausiai gebėtų atspindėti stilingumą.

Jeigu nežinote, koks stilius jums tinka labiausiai atsižvelgiant į tokius faktorius, kaip koridoriaus erdvė ir panašiai - pasikonsultuokite su BaldaiTau.lt profesionalais. Jie dirba šioje srityje jau ilgus metus, tad puikiai suvokia, kokie patarimai jums gali būti naudingi siekiant apsispręsti.

Kokie baldai labiausiai tinka prieškambaryje?

Prieškambario komplektai apima gana daug baldų. Žinoma, tai nereiškia, kad visus juos reikia susistatyti savo koridoriuje. Juk ir netilps, ir paprasčiausiai atrodys labai neskoningai. Svarbu įvertinti savo galimybes ir tuo pačiu pagalvoti, kaip galima sukurti įmantrų interjerą. Galiausiai, pasikonsultuoti su profesionalu, kurio darbas yra jums patarti, kad pavyktų atrasti patį griausią variantą.

 • Batų spintelės dažniausiai pasirenkamos net apie jas nepagalvojus. Daugeliui žmonių yra taip įprasta, kad jos yra prieškambaryje, kad kuomet senosios nebėra tokios gražios, tarsi refleksiškai yra nusiperkamos naujos. BaldaiTau.lt teikia gana daug skirtingų batų spintelių pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus įvertindamas savo poreikius gali pasirinkti jiems labiausiai tinkamą variantą. Svarbiausia, kad egzistuoja pasirinkimo galimybes, tad nesunkiai rasite geriausią iš geriausių.
 • Prieškambario spintos yra beveik visuose namuose. Paprasčiausiai be jų nebūtų galima atrasti labiausiai tinkančios vietos, kurioje galima laikyti striukes ir kitus daiktus. Jeigu norite tvarkos namuose - prieškambario spintos yra būtinos. Lygiai taip pat, kaip ir batų spintelės. Ne tik dėl estetikos, tačiau ir dėl galimybės susikurti kur kas funkcionalesnę erdvę. Tai labai aktualu tokiu atveju jeigu turite vaikų. Jiems reikia tokių baldų, kad išmoktų, kaip svarbu palaikyti tvarką namuose.
 • Prieškambario komodos dažniausiai skirtos sudėti kiek mažesniems daiktams. šiuo atveju paltai į jas netilps, tačiau puikiai galima sudėti pirktines, kepures ir panašaus tipo daiktus. Kurie žmonės mano, kad tokiose komodose yra labai patogu laikyti batus, tad vertėtų atsiriboti nuo papildomų spintelių batams. šiuo atveju vertėtų atsižvelgti į tai, kiek vietos yra koridoriuje.
 • Rūbų kabyklos irgi yra vienas iš tų daiktų, kuris dažniausiai ne visada pasirenkamas, kadangi toli gražu ne visi žmonės turi tokius erdvius koridorius, kaip buvo galima norėti. Tuo atveju geriau yra spintos nei pavienės kabyklos, kadangi spintos yra kur kas estetiškesnės ir kur kas funkcionalesnės.
 • Prieškambario veidrodžiai yra būtini. Juk nėra tokios merginos, kuri išeidama iš namų nepažiūrėtų į veidrodį. Kadangi veidrodžiai skiriasi savo rėmais ir dažniausiai žmonės nori pasirinkti jiems tinkamiausią variantą - rekomenduojame pasirinkimui skirti kuo daugiau dėmesio. Juolab, kai kurie veidrodžiai rodo visiškai kitaip nei kad tradiciniai, tad reikėtų detaliau pasiskaityti iš ko pagamintas jis yra ir kaip rodo. Vien išgaubimas gali visiškai pakeisti vaizdą.

BaldaiTau.lt padės kiekvienam žmogui atrasi tai, kas jam labiausiai tinka. Kadangi prieškambario baldai dažniausiai pasirenkami ne taip atidžiai, kaip kad virtuvės arba miegamojo, labai svarbu, kad susidėliotumėte prioritetus ir kad pasirinkimas jums tiktų. Juk svarbiausia yra tai, egzistuoja labai platus tiek stilių, tiek kainos pasirinkimas. BaldaiTau.lt - teikia puikius baldus, kuriais džiaugiasi lietuviai.

Kodėl geriausia yra pirkti BaldaiTau.lt vietoje?

Egzistuoja daug vietų, kur galite įsigyti jums labiausiai tinkamus prieškambario komplektus. Pirkti BaldaiTau.lt - puikus pasirinkimas, kadangi:

 • Prieškambario komplektai parduodamos konkurencingai mažomis kainomis.
 • Kokybė - puiki ir tai gali patvirtinti asmenys, kurie jau kada nors naudojosi pirkimo galimybe.
 • Egzistuoja labai platus pasirinkimas, kuris kiekvienam padės atrasti tai, kas jam labiausiai tinka.
 • Baldai yra pristatomas iki jūsų namų durų.
 • Patogi naršymo sistema leidžia kiekvienam atrasti jam labiausiai tinkamą baldą kuo greičiau.

BaldaiTau.lt - patenkins net ir pačių išrankiausių žmonių poreikius. Prieškambaris visada gali tapti labai stilinga ir tuo pačiu funkcionalia erdve.

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 140/225/52 cmSpalva: ąžuolas lefkasKiti pasirinkimai: su veidrodžiu arba be veidrodžioMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštėPrekės pristatomos pakuotėse, nes..
369,79€
Be PVM:305,61€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 140/225/52 cmSpalva: ąžuolas bordeauxKiti pasirinkimai: su veidrodžiu arba be veidrodžioMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštėPrekės pristatomos pakuotėse, n..
369,79€
Be PVM:305,61€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/200/40 cmSpalva: vyšnia portoKiti pasirinkimai: su veidrodžiu arba be veidrodžioMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštėPrekės pristatomos pakuotėse, nesur..
308,69€
Be PVM:255,11€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 130/200/40 cmSpalva: vyšnia portoKiti pasirinkimai: su veidrodžiu arba be veidrodžioMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštėPrekės pristatomos pakuotėse, nesur..
327,87€
Be PVM:270,97€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 210/203/32 cmSpalva: ąžuolas artisan, antracitoKiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimoSpinta (aukštis/plotis/gylis): 203/60/32 cmAukšta spintelė TYPB+C (aukštis/plotis/gylis):203/30/32 cmRūbų kabykla TYPD (aukštis/plotis/gylis): 157/60/28 cmBatų spi..
661,07€
Be PVM:546,34€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 180/203/32 cmSpalva: ąžuolas artisan, antracitoKiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimoSpinta (aukštis/plotis/gylis): 203/60/32 cmRūbų kabykla TYPD (aukštis/plotis/gylis): 157/60/28 cmBatų spintelė TYPF (aukštis/plotis/gylis): 46/60/32 cmVeidrodis TY..
549,27€
Be PVM:453,94€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/203/32 cmSpalva: ąžuolas artisan, antracitoKiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimoRūbų kabykla TYPD (aukštis/plotis/gylis): 157/60/28 cmBatų spintelė TYPF (aukštis/plotis/gylis): 46/60/32 cmVeidrodis TYPE (aukštis/plotis/gylis): 104/60/25 cmSpin..
317,25€
Be PVM:262,19€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 90/203/32 cmSpalva: ąžuolas artisan, antracitoKiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimoAukšta spintelė TYPB+C (aukštis/plotis/gylis): 203/30/32 cmRūbų kabykla TYPD (aukštis/plotis/gylis): 157/60/28 cmBatų spintelė TYPF (aukštis/plotis/gylis): 46/60/3..
247,93€
Be PVM:204,90€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 130/200/40 cmSpalva: ąžuolas votanKiti pasirinkimai: su veidrodžiu arba be veidrodžioMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštėPrekės pristatomos pakuotėse, nesu..
327,87€
Be PVM:270,97€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 130/200/40 cmSpalva: anderseno pušisKiti pasirinkimai: su veidrodžiu arba be veidrodžioMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštėPrekės pristatomos pakuotėse, ne..
327,87€
Be PVM:270,97€
Sistema: Sistema: ROMANCE
Matmenys: pagal baldų išdėstymą Spalva: šviesus siubiu maumedis, šviesus san remo ąžuolas Komplektacija: galima komplektuoti prie visų ROMANCE sisteminių baldų Spinta ROMANCE SZF2D (aukštis/plotis /gylis): 201/76/36,5 cm Batų spintelė ROMANCE SFK1D (aukštis/plotis/gylis): 49/76/38 cm Kabykla rū..
469,43€
Be PVM:387,96€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 185,5/90/30,5 cm Spalva: korpusas sonoma ąžuolas, fasado spalva: pagal pasirinkimą. Komplektacija: Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NEPO PLUS baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), veidrodis. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurink..
108,40€
Be PVM:89,58€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 185,5/90/30,5 cm. Spalva: korpusas sonoma ąžuolas, fasado spalva: pagal pasirinkimą.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NEPO PLUS baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), veidrodis. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo in..
108,40€
Be PVM:89,58€
Sistema: Sistema: PORTO
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 39,5/95,5/189 cm. Spalva: šviesus sibiu maumedis, pušis lariko. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų PORTO sisteminių baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), veidrodis. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pa..
164,74€
Be PVM:136,15€
Sistema: Sistema: ARMARIO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo. Spalva: sonoma ąžuolas. Komplektacija: Komoda TYP G (plotis/aukštis/gylis): 60//97/32 cm. Rūbų kabykla TYP D (plotis/aukštis/gylis): 60/157/28 cm. Komoda TYP F (plotis/aukštis/gylis): 60/46/32 cm. Veidrodis TYP E (plotis/aukštis/g..
490,00€
Be PVM:404,96€
Sistema: Sistema: ARMARIO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo. Spalva: sonoma ąžuolas. Komplektacija: Komoda TYP G (plotis/aukštis/gylis): 60//97/32 cm. Rūbų kabykla TYP D (plotis/aukštis/gylis): 60/157/28 cm. Komoda TYP F (plotis/aukštis/gylis): 60/46/32 cm. Veidrodis TYP E (plotis/aukštis/g..
406,57€
Be PVM:336,01€
Sistema: Sistema: ARMARIO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo. Spalva: sonoma ąžuolas. Komplektacija: Komoda TYP G (plotis/aukštis/gylis): 60//97/32 cm. Rūbų kabykla TYP D (plotis/aukštis/gylis): 60/157/28 cm. Komoda TYP F (plotis/aukštis/gylis): 60/46/32 cm. Veidrodis TYP E (plotis/aukštis/g..
240,04€
Be PVM:198,38€
Sistema: Sistema: ARMARIO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo. Spalva: sonoma ąžuolas. Komplektacija: Komoda TYP B (plotis/aukštis/gylis): 30/203/32 cm. Rūbų kabykla TYP D (plotis/aukštis/gylis): 60/157/28 cm. Komoda TYP F (plotis/aukštis/gylis): 60/46/32 cm.Batų spintelės paminkštinimas: paga..
187,54€
Be PVM:154,99€
Spalva: korpusas balta, fasadas balta blizgi. Prieškambario komplektacija: Kabykla rūbams PAN 3/9 (aukštis/plotis/gylis): 30/92/29 cm. Batų spintelė REG1D/5/9 (aukštis/plotis/gylis): 50/92/37 cm. Spinta REG1L1D/20/7 (aukštis/plotis/gylis): 201/72/37 cm. Spintelė REG2D/11/5 (aukštis/plotis/gyli..
459,30€
Be PVM:379,59€
Spalva: korpusas balta matinė, fasadas balta blizgi. Prieškambario komplektacija: Kabykla rūbams PAN 15/5 (aukštis/plotis/gylis): 151/39/29 cm. Batų spintelė REG1D/5/9 (aukštis/plotis/gylis): 50/92/37 cm. Spinta REG1L1D/20/7 (aukštis/plotis/gylis): 201/72/37 cm. Komoda REG2D/11/9 (aukštis/plot..
585,40€
Be PVM:483,80€
Sistema: Sistema: GO
Spalva: sonoma ąžuolas.Prieškambario komplektacija:Kabykla rūbams PAN 20/9 (aukštis/plotis/gylis): 195,5/90/24,6 cm.Batų spintelė REG1D/4/9 (aukštis/plotis/gylis): 40/90/36 cm.Spinta REG1L1D (aukštis/plotis/gylis): 200/74/40 cm .Komoda KOM2D1S/10/7 (aukštis/plotis/gylis): 100/74/40 cm.Veidrodis LUS/..
558,16€
Be PVM:461,29€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 130/200/40 cm Spalva: šviesi sonomaKiti pasirinkimai: su veidrodžiu arba be veidrodžio Medžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštė Prekės pristatomos pakuotėse..
327,87€
Be PVM:270,97€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/200/40 cm Spalva: sonoma šviesiKiti pasirinkimai: be veidrodžio arba su veidrodžiuMedžiaga: baldų gamybai naudojama 18 mm LMDP PFLEIDERER plokštė, LMDP, PVC kraštai atsparūs pažeidimams, MDF, galinė sienelė 3 mm storio HDF plokštė Prekės pristatomos pakuotėse, ..
308,69€
Be PVM:255,11€
Matmenys: pagal baldų išdėstymąSpalva: stirlingo ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų GENT sisteminių baldųKomoda GENT KOM1D1S/10/7 (gylis/plotis/aukštis): 40/66/100,5 cmVeidrodis GENT LUS/7/10 (gylis/plotis/aukštis): 2/101/66 cmRūbų kabykla GENT PAN/16/10 (gylis/plotis/aukštis): 2..
583,97€
Be PVM:482,62€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~180/~100/~30 cmSpalva: ąžuolas votan, balta matinėMedžiaga: LMDPPakabinamos lentynos su veidrodžiais TYP07 (aukštis/plotis/gylis): 100/100/20 cmPakabinamas batų spintelė su stalčium TYP09 (aukštis/plotis/gylis): 80/100/30 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesuri..
279,36€
Be PVM:230,88€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~180/~100/~30 cmSpalva: ąžuolas votan, balta matinėMedžiaga: LMDPPakabinamos lentynos su veidrodžiais TYP07 (aukštis/plotis/gylis): 100/100/20 cmPakabinamas stalčius su lentyna TYP08 (aukštis/plotis/gylis): 80/100/30 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
232,18€
Be PVM:191,88€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~145/~100/~30 cmSpalva: ąžuolas votan, balta matinėMedžiaga: LMDPPakabinamos lentynos TYP04 (aukštis/plotis/gylis): 90/60/22 cmPakabinamas stalčius TYP05 (aukštis/plotis/gylis): 15/100/30 cmPakabinama spintelė TYP06 (aukštis/plotis/gylis): 40/40/30 cmPrekės pr..
216,45€
Be PVM:178,88€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~140/~100/~30 cmSpalva: ąžuolas votan, balta matinėMedžiaga: LMDPVeidrodis TYP01 (aukštis/plotis/gylis): 100/60/4 cmStalčius su lentyna TYP03 (aukštis/plotis/gylis): 40/100/30 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
156,27€
Be PVM:129,15€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~160/~100/~30 cmSpalva: ąžuolas votan, balta matinėMedžiaga: LMDPVeidrodis TYP01 (aukštis/plotis/gylis): 100/60/4 cmStalčius su lentyna TYP02 (aukštis/plotis/gylis): 60/100/30 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
159,34€
Be PVM:131,69€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 200/110/35 cm Spalva: korpusas – ąžuolas velington, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Kiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimo Spinta TYPA (aukštis/plotis/gylis): 200/50/25 cm Kabykla TYPD (aukštis/plotis/gylis): 160/60/25 cm Spintelė bata..
309,72€
Be PVM:255,96€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 200/210/35 cm Spalva: korpusas – ąžuolas velington, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Kiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimo Spinta TYPA (aukštis/plotis/gylis): 200/50/25 cm Kabykla TYPD (aukštis/plotis/gylis): 160/60/25 cm Spintelė bata..
668,49€
Be PVM:552,47€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 200/170/35 cm Spalva: korpusas – ąžuolas velington, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Kiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimo Spinta TYPA (aukštis/plotis/gylis): 200/50/25 cm Kabykla TYPD (aukštis/plotis/gylis): 160/60/25 cm Spintelė bata..
507,79€
Be PVM:419,66€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 200/120/35 cm Spalva: korpusas – ąžuolas velington, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Kiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimo Kabykla TYPD (aukštis/plotis/gylis): 160/60/25 cm Spintelė batams TYPF (aukštis/plotis/gylis): 40/60/35 cm Veidr..
319,37€
Be PVM:263,94€