Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Prieškambario komplektai

Kaip sukurti prieškambario interjerą?

Asmenys, kurie gyvena didesniuose namuose dažniausiai turi ir daugiau laiko skirti kokybiško interjero kūrimui. Natūralu, kad norisi, jog visi pasirinkti baldai turėtų jiems skirta vietą ir tuo pačiu funkciją. šiuo metu namų interjere vis dažniau aptinkamas modernizmas, kuris labai intensyviai plečiasi. Pirmiausia jis buvo pritaikomas ypač mažų daugiabučių namuose, kadangi modernizmas yra neatsiejamas nuo minimalizmo, kuris padeda net ir labai mažoje erdvėje išlaikyti kuo daugiau erdvės.

Įvertinkite savo aplinką

Pirmiausia ką jums reikia padaryti, tai įvertinti aplinką, kurioje gyvenate. Paprasčiausiai, pats koridorius jums pasakys, kokio tipo baldų reikia, kad tikrai visas interjeras būtų kuo gražesnis. Žinoma, jeigu jūsų prieškambaris yra labai mažas, tokiu atveju apstatyti jį baldais visai nereikėtų, kadangi erdvė dažniausiai dar labiau sumažėja. Įvertinkite tą galimybę, kad BaldaiTau.lt siūlo labai daug įvairių variantų, tad pasidairykite ir pasirinkite tuos, kurie jums atrodo patys geriausi.

 • Kiek vietos gali skirti baldams ir konkrečiai kokiems? Vienu atveju gali tilpti tikrai labai didelės komodos, kai tuo tarpu paprasčiausia batų dėžė yra užtektinas pasirinkimas.
 • Pasižiūrėkite, kokio stiliaus baldai jums yra reikalingi. Natūralu, kad norisi, jog net ir vienas prieškambario baldas puikiai derėtų prie visų kitų egzistuojančių variantų. Svarbiausia, kad viskas puikiai tiktų.
 • Nuspręskite, kokią pinigų sumą galite skirti konkretiems baldams. Pavyzdžiui žinote, kad jūsų kišenėje yra 500 EUR ir galite tiek išleisti. Tokiu atveju rekomenduojame pasidairyti BaldaiTau.lt prekybos vietoje ir pasirinkti jums labiausiai tinkantį variantą.
 • Pagalvokite, ką dar planuojate laikyti prieškambaryje išskyrus baldus. Jeigu manot, kad dar reikės kelių daiktų - įvertinkite pirkimo galimybes ir pasirinkite tokius, kurie egzistuoja. Juk plati pasiūla visada leidžia apspręsti galimybes ir pirkti tai, ko jums reikia.

BaldaiTau.lt rekomenduoja pirmiausia susidėlioti kriterijus galvoje ir tik paskui pradėti bandyti realizuoti savo norus. Paprasčiausiai, kai tiksliai žinosite, ko norite, kur kas paprasčiau pavyks atrasti tai, ko jums reikia.

Klasikinis ar modernus interjeras?

Prieškambario komplektai dažniausiai iškart formuojami taip, kad atitiktų konkretų stilių. šiuo metu dažniausiai žmonės dvejoja tarp dviejų kontraversiškų interjerų: klasikinis ir modernus.-nbsp; Anksčiau ypač populiarus buvęs klasikinis internetas šiuo metu dažniausiai įvardijamas kaip ne toks mėgstamas, kadangi jis yra gana -bdquo;sunkus-ldquo; ir tuo pačiu reikalauja daugiau erdvės. Taigi, jeigu norite koridoriuje susikurti savitą interjerą - klasikiniai prieškambario komplektai turėtų būti pasirenkami tik tokiu atveju jeigu vietos ir erdvės yra užtektinai. Kitu atveju paprasčiausiai koridorius atrodys labai apkrautas, o tai tikrai bus gana neskoninga.

Kitas variantas yra modernūs prieškambario komplektai, kurie pasirenkami tuomet, kai norima susikurti tokio tipo interjerą namuose. Modernus interjeras dažniausiai yra neatsiejamas nuo minimalizmo, kuris labai geras variantas tokiu atveju, jeigu bandoma suformuoti stilių labai mažoje erdvėje. Minimalizmas prieškambariuose dažniausiai apipina vos poros baldų pasirinkimą, kurie pastatomi taip, kad geriausiai gebėtų atspindėti stilingumą.

Jeigu nežinote, koks stilius jums tinka labiausiai atsižvelgiant į tokius faktorius, kaip koridoriaus erdvė ir panašiai - pasikonsultuokite su BaldaiTau.lt profesionalais. Jie dirba šioje srityje jau ilgus metus, tad puikiai suvokia, kokie patarimai jums gali būti naudingi siekiant apsispręsti.

Kokie baldai labiausiai tinka prieškambaryje?

Prieškambario komplektai apima gana daug baldų. Žinoma, tai nereiškia, kad visus juos reikia susistatyti savo koridoriuje. Juk ir netilps, ir paprasčiausiai atrodys labai neskoningai. Svarbu įvertinti savo galimybes ir tuo pačiu pagalvoti, kaip galima sukurti įmantrų interjerą. Galiausiai, pasikonsultuoti su profesionalu, kurio darbas yra jums patarti, kad pavyktų atrasti patį griausią variantą.

 • Batų spintelės dažniausiai pasirenkamos net apie jas nepagalvojus. Daugeliui žmonių yra taip įprasta, kad jos yra prieškambaryje, kad kuomet senosios nebėra tokios gražios, tarsi refleksiškai yra nusiperkamos naujos. BaldaiTau.lt teikia gana daug skirtingų batų spintelių pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus įvertindamas savo poreikius gali pasirinkti jiems labiausiai tinkamą variantą. Svarbiausia, kad egzistuoja pasirinkimo galimybes, tad nesunkiai rasite geriausią iš geriausių.
 • Prieškambario spintos yra beveik visuose namuose. Paprasčiausiai be jų nebūtų galima atrasti labiausiai tinkančios vietos, kurioje galima laikyti striukes ir kitus daiktus. Jeigu norite tvarkos namuose - prieškambario spintos yra būtinos. Lygiai taip pat, kaip ir batų spintelės. Ne tik dėl estetikos, tačiau ir dėl galimybės susikurti kur kas funkcionalesnę erdvę. Tai labai aktualu tokiu atveju jeigu turite vaikų. Jiems reikia tokių baldų, kad išmoktų, kaip svarbu palaikyti tvarką namuose.
 • Prieškambario komodos dažniausiai skirtos sudėti kiek mažesniems daiktams. šiuo atveju paltai į jas netilps, tačiau puikiai galima sudėti pirktines, kepures ir panašaus tipo daiktus. Kurie žmonės mano, kad tokiose komodose yra labai patogu laikyti batus, tad vertėtų atsiriboti nuo papildomų spintelių batams. šiuo atveju vertėtų atsižvelgti į tai, kiek vietos yra koridoriuje.
 • Rūbų kabyklos irgi yra vienas iš tų daiktų, kuris dažniausiai ne visada pasirenkamas, kadangi toli gražu ne visi žmonės turi tokius erdvius koridorius, kaip buvo galima norėti. Tuo atveju geriau yra spintos nei pavienės kabyklos, kadangi spintos yra kur kas estetiškesnės ir kur kas funkcionalesnės.
 • Prieškambario veidrodžiai yra būtini. Juk nėra tokios merginos, kuri išeidama iš namų nepažiūrėtų į veidrodį. Kadangi veidrodžiai skiriasi savo rėmais ir dažniausiai žmonės nori pasirinkti jiems tinkamiausią variantą - rekomenduojame pasirinkimui skirti kuo daugiau dėmesio. Juolab, kai kurie veidrodžiai rodo visiškai kitaip nei kad tradiciniai, tad reikėtų detaliau pasiskaityti iš ko pagamintas jis yra ir kaip rodo. Vien išgaubimas gali visiškai pakeisti vaizdą.

BaldaiTau.lt padės kiekvienam žmogui atrasi tai, kas jam labiausiai tinka. Kadangi prieškambario baldai dažniausiai pasirenkami ne taip atidžiai, kaip kad virtuvės arba miegamojo, labai svarbu, kad susidėliotumėte prioritetus ir kad pasirinkimas jums tiktų. Juk svarbiausia yra tai, egzistuoja labai platus tiek stilių, tiek kainos pasirinkimas. BaldaiTau.lt - teikia puikius baldus, kuriais džiaugiasi lietuviai.

Kodėl geriausia yra pirkti BaldaiTau.lt vietoje?

Egzistuoja daug vietų, kur galite įsigyti jums labiausiai tinkamus prieškambario komplektus. Pirkti BaldaiTau.lt - puikus pasirinkimas, kadangi:

 • Prieškambario komplektai parduodamos konkurencingai mažomis kainomis.
 • Kokybė - puiki ir tai gali patvirtinti asmenys, kurie jau kada nors naudojosi pirkimo galimybe.
 • Egzistuoja labai platus pasirinkimas, kuris kiekvienam padės atrasti tai, kas jam labiausiai tinka.
 • Baldai yra pristatomas iki jūsų namų durų.
 • Patogi naršymo sistema leidžia kiekvienam atrasti jam labiausiai tinkamą baldą kuo greičiau.

BaldaiTau.lt - patenkins net ir pačių išrankiausių žmonių poreikius. Prieškambaris visada gali tapti labai stilinga ir tuo pačiu funkcionalia erdve.

Sistema: Sistema: HUD
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 114,1/199,9/41,5 cmSpalva: tamsus betonas, ąžuolas, rėmas ir rankenėlės – juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HUD sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rėmas ir rankenėlės – metalasRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
244,24€
Be PVM:201,85€
Matmenys: pagal baldų išdėstymąSpalva: šviesus siubiu maumedis, pušis laricoSpintelė KOM1D1S/10/7 (aukštis/plotis /gylis): 165/66/40 cmVeidrodis LUS/9/7  (aukštis/plotis/gylis): 65/100/2 cmSpintelė KOM1S/5/10 (aukštis/plotis/gylis): 48/101/40 cmRūbų kabykla PAN/16/10 (aukštis/plotis/gylis): 158..
661,35€
Be PVM:546,57€
Matmenys: pagal baldų išdėstymąSpalva: šviesus siubiu maumedis, pušis laricoSpintelė KOM1D1S/10/7 (aukštis/plotis /gylis): 101/66/40 cmVeidrodis LUS/9/7  (aukštis/plotis/gylis): 90/65/2 cmSpintelė KOM1S/5/10 (aukštis/plotis/gylis): 48/101/40 cmRūbų kabykla PAN/16/10 (aukštis/plotis/gylis): 158/..
494,71€
Be PVM:408,85€
Matmenys: pagal baldų išdėstymąSpalva: baltaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OLE sisteminių baldųPastatoma lentyna OLE 1D (plotis/aukštis/gylis): 50/201/37 cmRūbų kabykla OLE 80 (plotis/aukštis/gylis): 81/122/26 cmBatų spintelė OLE 1K (plotis/aukštis/gylis): 91/45/35 cmKomoda OLE 3S (pl..
396,78€
Be PVM:327,92€
Matmenys: pagal baldų išdėstymąSpalva: stirlingo ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų GENT sisteminių baldųKomoda GENT KOM1D1S/10/7 (gylis/plotis/aukštis): 40/66/100,5 cmVeidrodis GENT LUS/7/10 (gylis/plotis/aukštis): 2/101/66 cmRūbų kabykla GENT PAN/16/10 (gylis/plotis/aukštis): 2..
517,58€
Be PVM:427,75€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~180/~100/~30 cmSpalva: ąžuolas votan, balta matinėMedžiaga: LMDPPakabinamos lentynos su veidrodžiais TYP07 (aukštis/plotis/gylis): 100/100/20 cmPakabinamas batų spintelė su stalčium TYP09 (aukštis/plotis/gylis): 80/100/30 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesuri..
256,26€
Be PVM:211,79€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~180/~100/~30 cmSpalva: ąžuolas votan, balta matinėMedžiaga: LMDPPakabinamos lentynos su veidrodžiais TYP07 (aukštis/plotis/gylis): 100/100/20 cmPakabinamas stalčius su lentyna TYP08 (aukštis/plotis/gylis): 80/100/30 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosP..
211,86€
Be PVM:175,09€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~145/~100/~30 cmSpalva: ąžuolas votan, balta matinėMedžiaga: LMDPPakabinamos lentynos TYP04 (aukštis/plotis/gylis): 90/60/22 cmPakabinamas stalčius TYP05 (aukštis/plotis/gylis): 15/100/30 cmPakabinama spintelė TYP06 (aukštis/plotis/gylis): 40/40/30 cmPrekės pr..
195,36€
Be PVM:161,46€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~140/~100/~30 cmSpalva: ąžuolas votan, balta matinėMedžiaga: LMDPVeidrodis TYP01 (aukštis/plotis/gylis): 100/60/4 cmStalčius su lentyna TYP03 (aukštis/plotis/gylis): 40/100/30 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 4-7 savaitėsPrekės ..
142,08€
Be PVM:117,42€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~160/~100/~30 cmSpalva: ąžuolas votan, balta matinėMedžiaga: LMDPVeidrodis TYP01 (aukštis/plotis/gylis): 100/60/4 cmStalčius su lentyna TYP02 (aukštis/plotis/gylis): 60/100/30 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 4-7 savaitėsPrekės kodas: a..
144,62€
Be PVM:119,52€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 197/116/34 cm Spalva: balta, ąžuolas votan, pilka Medžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai.Briaunos ABS, audinys Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: ml-0661..
173,10€
Be PVM:143,06€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 200/110/35 cm Spalva: korpusas – ąžuolas velington, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Kiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimo Spinta TYPA (aukštis/plotis/gylis): 200/50/25 cm Kabykla TYPD (aukštis/plotis/gylis): 160/60/25 cm Spintelė bata..
279,10€
Be PVM:230,66€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 200/210/35 cm Spalva: korpusas – ąžuolas velington, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Kiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimo Spinta TYPA (aukštis/plotis/gylis): 200/50/25 cm Kabykla TYPD (aukštis/plotis/gylis): 160/60/25 cm Spintelė bata..
601,34€
Be PVM:496,98€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 200/170/35 cm Spalva: korpusas – ąžuolas velington, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Kiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimo Spinta TYPA (aukštis/plotis/gylis): 200/50/25 cm Kabykla TYPD (aukštis/plotis/gylis): 160/60/25 cm Spintelė bata..
456,71€
Be PVM:377,45€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 200/120/35 cm Spalva: korpusas – ąžuolas velington, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Kiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimo Kabykla TYPD (aukštis/plotis/gylis): 160/60/25 cm Spintelė batams TYPF (aukštis/plotis/gylis): 40/60/35 cm Veidr..
287,98€
Be PVM:238,00€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 200/100/35 cm Spalva: korpusas – ąžuolas velington, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Kiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimo Spintelė su stiklinėmis lentynomis TYPB+C (aukštis/plotis/gylis): 200/40/35 cm Kabykla TYPD (aukštis/plotis/gylis..
254,99€
Be PVM:210,74€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~155/110/32 cm Spalva: korpusas – šviesi atelier, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Atvira lentyna TYP01 (aukštis/plotis/gylis): 35/35/20 cm Spintelė TYP02 (aukštis/plotis/gylis): 35/35/20 cm Veidrodis TYP08 Kabykla (aukštis/plotis/gylis): 80/35/2 cm Kabyk..
290,51€
Be PVM:240,09€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~155/110/32 cm Spalva: korpusas – šviesi atelier, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Kabykla raktams TYP12 (aukštis/plotis/gylis): 80/20/2 cm Veidrodis TYP08 Kabykla TYP10 (aukštis/plotis/gylis): 80/35/2 cm Stalčius TYP03 (aukštis/plotis/gylis): 20/80/32 cm ..
213,13€
Be PVM:176,14€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~170/80/32 cm Spalva: korpusas – šviesi atelier, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Rūbų kabykla su lentyna TYP14 (aukštis/plotis/gylis): 35/35/29 cm Kabykla raktams TYP11 (aukštis/plotis/gylis): 80/35/2 cm Veidrodis TYP08 Kabykla TYP10 (aukštis/plotis/gylis..
215,66€
Be PVM:178,23€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~155/80/32 cm Spalva: korpusas – šviesi atelier, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Viršutinė atvira lentyna TYP01 (aukštis/plotis/gylis): 35/35/20 cm Uždara spintelė TYP02 (aukštis/plotis/gylis): 35/35/20 cm Kabykla TYP10 (aukštis/plotis/gylis): 35/35/2 cm ..
168,72€
Be PVM:139,44€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~110/80/32 cm Spalva: korpusas – šviesi atelier, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Kabykla TYP10 (aukštis/plotis/gylis): 35/35/2 cm 2 vnt. veidrodis TYP07 (aukštis/plotis/gylis): 35/35/2 cm Stalčius TYP03 (aukštis/plotis/gylis): 20/80/32 cm Prekės pristato..
137,00€
Be PVM:113,23€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): ~155/80/32 cm Spalva: korpusas – šviesi atelier, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Viršutinė spintelė TYP02 (aukštis/plotis/gylis): 35/35/20 cm Veidrodis TYP07 (aukštis/plotis/gylis): 35/35/2 cm Stalčius TYP03 (aukštis/plotis/gylis): 20/80/32 cm Apatinė sp..
190,29€
Be PVM:157,26€
Sistema: Sistema: lucca
Matmenys: pagal baldų išdėstymą Spalva: balta Spinta 08 (plotis/aukštis/gylis): 60/199/38 cm Pufas 10 (plotis/aukštis/gylis):52/40/32 cm Komoda 02 (plotis/aukštis/gylis): 150/183/38 cm Kabykla rūbams 09 (plotis/aukštis/gylis): 62/37/30 cm Medžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesur..
541,18€
Be PVM:447,25€
Sistema: Sistema: lucca
Matmenys: pagal baldų išdėstymą Spalva: balta Spinta 08 (plotis/aukštis/gylis): 60/199/38 cm Pufas 10 (plotis/aukštis/gylis):52/40/32 cm Komoda 07 (plotis/aukštis/gylis): 62/102/38 cm Kabykla rūbams 09 (plotis/aukštis/gylis): 62/37/30 cm Medžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesuri..
440,22€
Be PVM:363,82€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80/180/26 Spalva: pagal pasirinkimą Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: psk-0088..
87,73€
Be PVM:72,50€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80/180/34 Spalva: pagal pasirinkimą Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: psk-0086..
84,17€
Be PVM:69,56€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 110/200/34 Spalva: ąžuolas riviera, balta Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: psk-0085..
157,68€
Be PVM:130,32€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 135/197/34 Spalva: ąžuolas riviera, balta Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: psk-0084..
171,91€
Be PVM:142,08€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 90/195/34 Spalva: pagal pasirinkimąMedžiaga: LMDP, veidrodisAtidarymo sistema: "Push to open"Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: psk-0083..
139,90€
Be PVM:115,62€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 130/200/40 cm Spalva: pagal pasirinkimą Kiti pasirinkimai: su veidrodžiu arba be veidrodžio Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-6 savaitės Prekės kodas: ig-mbst-0092..
233,60€
Be PVM:193,06€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/200/40 cm Spalva: alksnis Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-6 savaitės Prekės kodas: ig-mbst-0091..
220,69€
Be PVM:182,39€
Sistema: Sistema: ROMANCE
Matmenys: pagal baldų išdėstymą Spalva: šviesus siubiu maumedis, šviesus san remo ąžuolas Komplektacija: galima komplektuoti prie visų ROMANCE sisteminių baldų Spinta ROMANCE SZF2D (aukštis/plotis /gylis): 201/76/36,5 cm Batų spintelė ROMANCE SFK1D (aukštis/plotis/gylis): 49/76/38 cm Kabykla rū..
411,39€
Be PVM:339,99€
Sistema: Sistema: NEPO Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 185,5/90/30,5 cm Spalva: venge Komplektacija: nekeičiama Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Medžiaga: LMDP, veidrodis Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: ig-brw-1124..
68,18€
Be PVM:56,35€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 185,5/90/30,5 cm Spalva: korpusas baltas/fasado spalva pagal pasirinkimą Komplektacija: nekeičiama Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Medžiaga: LMDP, veidrodis Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: ig-brw-1123..
68,18€
Be PVM:56,35€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 185,5/90/30,5 cm Spalva: korpusas sonoma/fasado spalva pagal pasirinkimą Komplektacija: nekeičiama Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Medžiaga: LMDP, veidrodis Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: ig-brw-1122..
68,18€
Be PVM:56,35€
Sistema: Sistema: PORTO
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 39,5/95,5/189 cm Spalva: šviesus sibiu maumedis, pušis lariko Komplektacija: galima komplektuoti prie visų PORTO sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: brw-1124  ..
155,32€
Be PVM:128,36€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 181/90/30,5 cm Spalva: ąžuolas sonoma Komplektacija: nekeičiama Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Medžiaga: LMDP Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: ig-brw-1086..
68,18€
Be PVM:56,35€
Sistema: Sistema: ARMARIO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: sonoma ąžuolas Komplektacija: komoda TYP G (plotis/aukštis/gylis): 60//97/32 cm rūbų kabykla TYP D (plotis/aukštis/gylis): 60/157/28 cm komoda TYP F (plotis/aukštis/gylis): 60/46/32 cm veidrodis TYP E (plotis/aukštis/gylis)..
400,75€
Be PVM:331,20€
Sistema: Sistema: ARMARIO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: sonoma ąžuolas Komplektacija: komoda TYP G (plotis/aukštis/gylis): 60//97/32 cm rūbų kabykla TYP D (plotis/aukštis/gylis): 60/157/28 cm komoda TYP F (plotis/aukštis/gylis): 60/46/32 cm veidrodis TYP E (plotis/aukštis/gylis)..
330,79€
Be PVM:273,38€
Sistema: Sistema: ARMARIO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: sonoma ąžuolas Komplektacija: komoda TYP G (plotis/aukštis/gylis): 60//97/32 cm rūbų kabykla TYP D (plotis/aukštis/gylis): 60/157/28 cm komoda TYP F (plotis/aukštis/gylis): 60/46/32 cm veidrodis TYP E (plotis/aukštis/gylis)..
199,18€
Be PVM:164,61€
Sistema: Sistema: ARMARIO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: sonoma ąžuolas Komplektacija: komoda TYP B (plotis/aukštis/gylis): 30/203/32 cm rūbų kabykla TYP D (plotis/aukštis/gylis): 60/157/28 cm komoda TYP F (plotis/aukštis/gylis): 60/46/32 cmBatų spintelės paminkštinimas: pagal pas..
154,13€
Be PVM:127,38€
Matmenys pagal baldų išdėstymą Spalva: korpusas balta/fasadas balta blizgi Komplektacija: kabykla rūbams PAN 3/9 (aukštis/plotis/gylis) 30/92/29 cm batų spintelė REG1D/5/9 (aukštis/plotis/gylis) 50/92/37 cm spinta REG1L1D/20/7 (aukštis/plotis/gylis) 201/72/37 cm spintelė REG2D/11/5 (aukštis/p..
459,66€
Be PVM:379,89€