Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Lauko baldai

Lauko kėdės

Lauko kėdės - būtinas akcentas. Jas perka ir montuoja net ir tie asmenys, kurie neturi didelių erdvių stalui statyti. Paprasčiausiai nieko nėra maloniau, kaip gerti rytinę kavą lauke. Daugelis žmonių tai suvokia, todėl mielai vasaromis atsikelia bent jau valandą anksčiau, kad galėtų pasitikti saulę su puodeliu rankoje.

Egzistuoja labai platus lauko kėdžių pasirinkimas. Atsakyti kurios geriausios - neįmanoma. Kiekviena jų turi tam tikras savybes, kurios ir skatina pasirinkti vieną, o ne kitą variantą.

Medinės lauko kėdės yra padengtos specialiu laku, kuris padeda apsaugoti baldą nuo drėgmės. Taigi, pirkdami galite būti tikri, kad pastarosios tarnaus ilgai. Medinės lauko kėdės dažniausiai pasirenkamos tuomet, kai namų savininkai nori suprojektuoti klasikinį interjerą kieme. Būtent todėl dažniausiai stengiamasi išlaikyti natūralią medžio spalvą: ruda, gelsva, oranžinė ir panašiai. Medinės kėdės labai puikiai dera ir prie pavasarį bei vasarą žydinčių augalų, kurie sukuria jaukumo bei gyvybės atmosferą.

Plastikinės lauko kėdės yra antras pagal populiarumą variantas. Dažniausiai pastarąsias perka todėl, kadangi jos atsparios neigiamiems aplinkos veiksniams, tad tai ilgalaikė investicija. Tvirtumą lietuviai tikrai labai mėgsta, tad nieko keisto, kad renkasi tai, kas yra patvirtinta.

Polipropilenas - viena medžiagų iš kurios taip pat yra gaminamos lauko kėdės. Tokio tipo kėdės atrodo tarsi išpintos, tas tuo pačiu puikiai tinka prie lauko interjero. Palyginimui, būtent šios kėdės yra brangiausios ir tuo pačiu atrodo prabangiausiai. Jeigu jums gaila skirti didelę investiciją, tokiu atveju siūlome pagalvoti apie tai, kad lauko kėdės sėkmingai jums tarnaus ne vieną dešimtį metų. Apskritai visi lauko baldai sukurti taip, kad vėjas, lietus ir kiti veiksniai jiems nebūtų baisūs.

Lauko kėdės pasirinkimas dažniausiai bus paprastesnis tuomet, jeigu išsikelsite kelis kriterijus, kurie gali padėti įvertinti pliusus ir pasirinkti teisingai. Pateikiame gaires, kurios bent jau minimaliai paspartins Jūsų paieškas.

 • Medžiaga. Jau aptarėme pačias pagrindines medžiagas ir pagal tai, kokia jums atrodo geriausia - pasirinkite konkretų variantą.
 • Skirtingos kėdės kainuoja skirtingas sumas. Jeigu galvojate, kad pigesnė kėdė būtinai bus blogesnė, tuomet siūlome atsižvelgti į tai, kad BaldaiTau.lt parduoda tik aukštos kokybės baldus, tad net ir maža kaina jokiu būdu nereiškia prastesnės kokybės.
 • Spalva ir dizainas. Atrodo keista kurti interjerą lauke, tačiau žmonės išties taip daro. Lauko baldai yra derinami prie augalų bei kitų matomų daiktų. Tikrai nebūtina pasisamdyti profesionalų, kurie jums padėtų. Tiesiog internete pasižiūrėkite esamus pavyzdžius ir iš jų pasirinkite labiausiai tinkamą variantą.
 • Funkcionalumas. Kol vienos kėdės yra labai paprastos ir minimalios, tuo tarpu kitos kiek įmantresnės. Turi atlošus rankoms bei gali atsiversti taip, kad maloniai būtų galima padėti kojas. šiuo atveju jau viskas remiasi į jūsų pasirinkimą bei galimybes.

BaldaiTau.lt siūlo plačią lauko kėdžių pasiūlą, kad kiekvienas žmogus atrastų tai, kas jam labiausiai tinka. Jeigu sunku pasirinkti - konsultuokitės su specialistais.

Lauko stalai

Jeigu kiemas yra didelis, tokiu atveju greta nuostabių kėdžių naudinga pasirinkti ir stalus, kurie suteikia galimybę valgyti lauke, leisti laisvalaikį lauke, net dirbti su kompiuteriu lauke. Jeigu kėdės yra pats svarbiausias baldas formuojant lauko interjerą, tuo tarpu stalas - antras pagal svarbumą. BaldaiTau.lt orientuodamasi į klientų poreikius šiuo metu gali pasiūlyti gana platų ir lauko stalų pasiūlą. Vėlgi, skirtingi stalai mėgstami dėl skirtingų aspektų.

Kol vieni stalai labiau pritaikyti visą laiką būti lauke, tuo tarpu kiti dažniausiai atsinešami tik tuomet, kai norima su draugais ar šeimos nariais pavakarieniauti. šiuo atveju, koks stalas jums labiausiai tinka - tokį ir pasirinkite. Jeigu turite pasistatę pavėsinę, tuomet rekomenduojame pasirinkti stacionarų baldą, kuris gali lauke praleisti ištisus metus (arba bent jau tol, kol prasidės drėgnasis sezonas). Jeigu planuojate baldus laikyti paprasčiausiai lauke, tokiu atveju visai naudinga pasirinkti tokius baldus, kurie išnešami į lauką iškilus poreikiui. Pavyzdžiui, šiuo atveju puikiai tinka išskleidžiamas lauko stalas. Jis nedidelis, tad namuose nesunkiai atrasite vietą, kur jį galima laikyti. Esant poreikiui iš labai mažo staliuko galima išskleisti itin didelį stalą prie kurio tilps visą draugų kompanija.

Lauko stalai labai panašiai pasirenkami kaip ir kėdės. Įvertinama, kokią pinigų sumą galima skirti, kokio dydžio stalas reikalingas, kokios spalvos baldas labiausiai tinka. Svarbiausia, kad pasirinkimas yra platus, o jeigu skirsite laiko paieškoms, tokiu atveju tikrai atrasite tą variantą, kuris puikiai tinka.

Tiesa, stalai, kaip ir kiti lauko baldai reikalauja priežiūros. Nereikia jos labai daug, tačiau bent jau minimalus rūpestis padės baldas ilgiau būti reikalingiems ir naudojamiems.

 • Kuomet lauke lyja arba sninga - naudinga stalą apgaubti plėve, kuri yra neperšlampama.
 • Kuomet ant stalo krenta medžio labai - nuvalykite juos. Ant lapų visada yra purvo, kuris kelia papildomas problemas. Vėliau išvalyti žemes iš tarpelių gali būti labai sunku.
 • Jeigu Jūsų pasirinktas stalas yra medinis, tuomet visai naudinga jį reguliariai kas kelerius metus paprasčiausiai perdažyti arba perlakuoti. Ne iš visų medžiagų pagaminti stalai reikalauja daugiau priežiūros, tačiau kai kuriems ji tikrai reikalinga (plastikiniai sėkmingai funkcionuoja be papildomo perdažymo).
 • Kuo dažniau stalus valysite, tuo tikresni galėsite būti, kad jie gražūs. Nors galima atrasti labai daug specialių plovimo priemonių, tačiau paprasčiausias vanduo ir muilas gali padaryti stebuklus, kuriais pasidžiaugti mes jums ir siūlome.

Lauko stalas padės jums komfortabiliai praleisti laiką lauke. Svarbiausia, kad pasirinkimas yra toks platus, jog kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka.

Lauko gultai

Jeigu norite pasimėgauti pačiais pirmasis saulės spinduliukais, tokiu atveju jums reikalingi ir lauko gultai, kurie reikalingi ne tik deginimuisi, tačiau ir saulės įsisavinimui. Turbūt žinote, kad vitaminą D mes galime gauti tik iš saulės. Žiemos metu dažniausiai labai daug jo prarandame, kad kuomet ateina pavasaris reikia kuo daugiau laiko praleisi saulėje. Gulėjimas gultuose bus labai patogus ir naudingas. BaldaiTau.lt siūlo pasižvalgyti po gultų pasiūlą, kurią labai vertina žmonės. Jie nebrangūs, tvirti ir stilingi. Rodos - viskas, ko tik gali norėti žmogus.

Lauko gultai taip pat skiriasi savo spalvomis, tad kiekvienas žmogus gali pasirinkti tokį, kuris jam labiausiai patinka ir koks labiausiai tinka prie visų kitų lauke esančių baldų. Žinoma, jeigu pirksite ir gultą, ir kėdes, ir stalą, tuomet rekomenduojame visus juos suderinti bent jau medžiagos ir spalviniu aspektu.

Egzistuoja labai platus gultų pasirinkimas. Dažniausiai jie skiriasi savo dydžiais bei patogumu. Žinoma, kuo gultas daugiau funkcijų atlieka, tuo jis brangesnis, tačiau dar kartą pakartosime, kad investicija yra ilgalaikė, tad tikrai verta ir naudinga.

Lauko baldai

BaldaiTau.lt prekiauja lauko baldais, kurie padeda įgyvendinti net ir įmantriausio kiemo sukūrimo idėją. Svarbiausia, kad lauko baldų pasiūla tikrai labai plati. Tai reiškia, kad visų poreikiai bus patenkinami. O kol jūs žvalgotės kataloge - pateikiame argumentus, kodėl reikia pasikliauti BaldaiTau.lt prekybos vieta.

 • Prekės parduodamos konkurencingomis kainomis. Jeigu netikite, tokiu atveju rekomenduojame palyginti kelių skirtingų prekybos vietų pasiūlą ir pasirinkti teisingai.
 • Visa parduodama produkcija yra tikrai labai kokybiška. Žmonės džiaugiasi, kad įsigyti baldai tarnauja ne vieną dešimtį metų.
 • Aktualu ir tai, kad BaldaiTau.lt prekybos vieta suteikia galimybę grąžinti baldus tokiu atveju, jeigu jie jums netiko. Rekomenduojame detaliai perskaityti sąlygas.
 • Platus pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka.
 • Konsultacijos padės atrasti reikalingus baldus. Svarbiausia yra nebijoti klausti, o sužinojus priimti tinkamiausią sprendimą.

Susikurkite savo svajonių oazę kartu su BaldaiTau.lt. Viskas Jūsų rankose. Imkite ir laikykite stipriai.

Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 150/90/74 cm.Spalva: tamsiai ruda - juoda.Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos).Medžiaga: sintetinis ratanas, stiklas (tamsintas plėvele).Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės vi..
131,89€ 141,56€
Be PVM:109,00€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 74/69/76/42 cmSpalva : šviesi pilka, smėlioMedžiaga: milteliniu būdų dažytas plienas, sintetinis ratanas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
179,07€
Be PVM:147,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 74/69/76/42 cmSpalva : šviesi pilka, tamsi pilkaMedžiaga: milteliniu būdų dažytas plienas, sintetinis ratanas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
110,10€
Be PVM:90,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimos dalies aukštis): 47/45/85/43 cmSpalva: juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie įvarių stalųMedžiaga: dažytas plienas, sintetinis ratanasRekomenduojamas maksimalus svoris iki 100 kgPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino t..
59,28€
Be PVM:48,99€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis/sėdimosios dalies aukštis): 90/63/63/45 cmSpalva : juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
95,58€
Be PVM:78,99€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis/sėdimosios dalies aukštis): 96/120/70/45 cmSpalva : rusva, juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
202,06€
Be PVM:166,99€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 79/76 cmSpalva: rusva, juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas, stiklasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
151,24€
Be PVM:124,99€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis/sėdimosios dalies aukštis): 195/106/112/58 cmSpalva : pilka, juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
226,26€
Be PVM:186,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimos dalies aukštis): 55/47/74/43 cm Spalva: juoda, natūrali ruda, pilka Komplektacija: galima komplektuoti prie įvarių stalų Medžiaga: dažytas plienas, sintetinis ratanas, audinys Rekomenduojamas maksimalus svoris iki 100 kg Prekės pristatomos pakuotėse, nesur..
90,74€
Be PVM:74,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 150/90/74 cm Spalva: tamsiai ruda - juoda Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: sintetinis ratanas, stiklas ( tamsintas plėvele ) Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio prista..
141,56€
Be PVM:116,99€
 Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 70/58/71/38 cmSpalva: natūrali, spalvotaMedžiaga: sintetinis ratanas, audinys, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu        ..
136,72€
Be PVM:112,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis):64/64/89/48 cm Spalva: natūrali, tamsiai ruda Komplektacija: galima komplektuoti prie įvarių stalų Medžiaga: natūralus ratanas, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. ..
113,73€
Be PVM:93,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 69/60/74/44 cmSpalva: ruda, juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu              &n..
59,28€
Be PVM:48,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis): 74/71/80 cm Spalva: ruda Medžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
102,84€
Be PVM:84,99€
Matmenys (skersmuo/aukštis): ø74/74 cm Spalva: tamsiai ruda Medžiaga: sintetinis ratanas, stiklas Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba tele..
83,48€
Be PVM:68,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 70/70/74 cm Spalva: tamsiai ruda - juoda Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: sintetinis ratanas, stiklas ( tamsintas plėvele ) Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pr..
71,38€
Be PVM:58,99€
 Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 140/58/71/38 cmSpalva: natūrali, spalvotaMedžiaga: sintetinis ratanas, audinys, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu       ..
226,26€
Be PVM:186,99€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 150/90/72 cmSpalva: tamsiai pilkaMedžiaga: stiklas, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
99,21€
Be PVM:81,99€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 65/193/95 cmSpalva: pilka, tamsiai pilkaMedžiaga: sietelis, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
77,43€
Be PVM:63,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 55/72/95/40 cmSpalva: pilka, tamsiai pilkaMedžiaga: sietelis, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu              &n..
27,82€
Be PVM:22,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 69/58/93/42 cmSpalva: natūrali, pilkaMedžiaga: audinys, dažytas plienas, sintetinis ratanas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu          &n..
104,05€
Be PVM:85,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimos dalies aukštis): 47/45/85/43 cm Spalva: juoda, natūrali ruda Komplektacija: galima komplektuoti prie įvarių stalų Medžiaga: dažytas plienas, sintetinis ratanas Rekomenduojamas maksimalus svoris iki 100 kg Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tiks..
59,28€
Be PVM:48,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 43/46/100/70 cmSpalva: natūraliMedžiaga: sintetinis ratanas , dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
62,91€
Be PVM:51,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis): 57/57/78/45 cm Spalva: tamsiai ruda Medžiaga: sintetinis ratanas, plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
37,50€
Be PVM:30,99€
Matmenys (plotis/gylis/aukštis/sėdimos dalies aukštis): 41/52/86/45 cmSpalva: juoda, rudaKomplektacija: galima komplektuoti prie įvarių stalųMedžiaga: polipropilenasRekomenduojamas maksimalus svoris iki 100 kgPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. pa..
42,34€
Be PVM:34,99€
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 60/84/45/56 cmSpalva: juodaMedžiaga: polipropilenasDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 60/84/45/56 cmSpalva: pilkaMedžiaga: polipropilenasDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (plotis/aukštis/sėdimosios dalies aukštis/gylis): 60/84/45/56 cmSpalva: baltaMedžiaga: polipropilenasDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis/sėdimosios dalies aukštis): 90/44/55/46 cmSpalva : juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas, audinysPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Rodoma nuo 1 iki 29 iš 29 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.