Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Biuro stalai

Biuro stalai: gera kaina, kokybė ir estetika

Dažniausiai daugelis mano, kad biuro stalai įgalina, jog šie baldai būtų tik darbo vietoje. Nepaisant to, kad šiuo metu nemažai žmonių dirba namuose, jie vis dar vengia pirkti rašomuosius stalus, kurie kur kas labiau palengvina mūsų gyvenimą. Biuro stalai - geras pasirinkimas, kurį mes jums rekomenduojame. šiame tekste pabandysime atskleisti pliusus, kurie gali Jus paskatinti pasinaudoti sukuriamomis galimybėmis. BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų pasirinkimų. Kiekvienas jų žavi savotiški. Svarbiausia, kad kai egzistuoja plati pasiūla - visada galima pasirinkti tai, kas konkrečiai jums atrodo geriausia.

Biuro stalai - Jūsų sveikatai

Atrodo biuro stalai namuose jau nebėra toks populiarus pasirinkimas, kadangi daugelis jaunimo net ir mokosi lovoje. Didžiausią neigiamą įtaką tam padarė kompiuteriai, kurių valdymas yra susijęs su patogumu. Akivaizdu, kad jeigu asmuo sėdėtų prie rašomojo stalo - kur kas efektyviau pasiekti jam labiausiai tinkamą variantą. Žinoma, biuro stalai dažniausiai perkami tuomet, kai reikia užpildyti darbo vietą, tačiau kartais tai ir namuose mėgstamas pasirinkimas, kadangi vis daugiau žmonių įvertina teikiamą galimybę dirbti namuose. Tiesa, apie tai šiek tiek vėliau.

Biuro stalai gali prisidėti prie jūsų sveikatos, kad ir kaip tai atrodo neįtikima. Paprasčiausiai jeigu dirbame netinkamoje pozicijoje mūsų stuburas labai klypsta, o vėliau dėlto labai daug turime problemų. Žinoma, tuo pačiu svarbu ir tai, kad pasirenkant stalą labai svarbu pasirinkti ir prie jo aukščio derančią kėdę. Paprasčiausiai taip galite būti tikras, kad apsirūpinote viskuo, kas yra reikalinga siekiant, kad jūsų darbas būtų produktyvus. Biuro stalai teikiami prekybos vietoje BaldaiTau.lt yra labai įvairūs. Būtent todėl susidėliojus savo norus ir įvertinus pasirinkimus galima pirkti tai, kas jums atrodo labiausiai tinkamą.

Biuro stalai: kokį pasirinkti?

BaldaiTau.lt teikia labai daug įvairių pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus gali pasirinkti tą, kuris jam atrodo pats tinkamiausias ir labiausiai tenkinantis poreikius. Biuro stalai dažniausiai neklasifikuojami, kadangi daugiau mažiau jų padėtis yra labai panaši ir pastaruosius galima skirstyti tik pagal fizinius duomenis. Pateiksime kelias gaires, kuriomis remiantis paprasčiau atrasite Jums patį tinkamiausią stalą.

 • Pirmiausia Jums reikia pasižiūrėti, kiek vietos jam gebėsite skirti. Priklausomai nuo to, kokio dydžiu patalpa yra, kurioje planuojame laikyti stalą, galima pasirinkti atitinkamą variantą. Būtinai kruopščiai išsimatuokite tiek ilgį, tiek plotį bei aukštį. Tokiu atveju pavyks atrasti geriausią variantą. Nepamirškite, kad reikia palikti vietos stalui iš visų pusių. Jis negali būti stabiliai įstatytas tarp kitų baldų. Apskritai biuro stalai reikalauja, kad jiems būtų palikta bent kiek vietos.
 • Tuo pačiu pasižiūrėkite, kokius pasirinkimus teikia BaldaiTau.lt ir įvertinkite, ar matote tą, kuris stilistiniu aspektu Jums atrodo tinkamas. Galima pasirinkti ir klasikinius biuro stalus, nors šiuo metu patys populiariausi yra modernūs. Modernūs biuro stalai geba sukurti išskirtinio kambario dizainą, kuris patraukia akį savo estetika.
 • Biuro stalai dažniausiai gaminami iš medžio, kadangi tai labai patvari, ilgaamžė bei estetiški akiai patraukli medžiaga. Akivaizdu, kad tai vienas iš gražiausių variantų, kurį mes jums rekomenduojame. Visgi, jeigu pradėtumėte ieškoti - pamatytumėte, kad galima pasirinkti ir iš daugiau variantų. Egzistuoja net plastikiniai biuro stalai, kurie dažniausiai ne tokie populiarūs, kadangi estetine prasme tai nėra labai gražus variantas. Metaliniai biuro stalai pasirenkami tuomet, kai asmuo nori parodyti savo galimybę.

Bet kuriuo atveju galima rinktis iš labai daug skirtingų dydžių, spalvų bei modelių, tad tie kurie ieško - atras tai, ko labiausiai nori. Juk BaldaiTau.lt teikia tikrai labai daug skirtingų variantų. Tikslas, kad visi sugebėtų atrasti tai, kas jiems atrodo geriausia.

Kaip įkomponuoti stalą kambaryje?

Svetainės ar rašomieji stalai paprastai įkomponuojami kur kas paprasčiau nei kad biuro stalai. Jie yra išskirtiniai ir dažniausiai savo dydžiu kiek išsiskiria, tad kuomet reikia juos įkomponuoti - reikia apgalvoti gana daug mažų aspektų. Biuro stalai, tiesa, laikomi ne tik biuruose, tačiau ir namuose. šiuo metu nemažai žmonių dirba namuose, tad natūralu, kad jie nori susikurti tokią erdvę, kuri visiškai primintų darbo vietą.

Stalo įkomponavimas bus paprastesnis jei iš pirmo karto pasirinksite tokį, kuris visapusiškai atitiktų jūsų kambario poreikius. Juk jeigu patalpa maža - tuomet didelis stalas užims beveik visą vietą. Tuo pačiu mažas stalas labai didelėje patalpoje gali tiesiog paskęsti. Jeigu nežinote, koks jums turėtų tikti labiausiai - rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais.

 • Iškart nuspręskite ar stalas bus prie sienos, ar viduryje kambario. Tai lemia, kokio dydžio patalpa ir kokį stalą pasirinkote.
 • Pasižiūrėkite, kad greta esantys baldai tiktų prie stalo. Geriausia, kad daug jų greta nebūtų. Pats biuro stalas reikalauja nemažai erdvės.
 • Pasižiūrėkite, kad stalas savo spalviniais pasirinkimas tiktų prie kitų patalpoje esančių daiktų.
 • Stalas kambaryje gali būti komponuojamas ir pagal įvairias dvasines padėtis. Pavyzdžiui, vieniems labai svarbu, kad faktų išsidėstymas atneštų teigiamą energiją. šiuo atveju feng šui yra vienas iš tokio tipo variantų.

Biuro stalai gali būti pasirenkami pagal daug skirtingų kriterijų. Svarbiausia yra tai, kad egzistuojant plačiam pasirinkimui visada galima atrasti tai, kas jums labiausiai tinka.

Jeigu nežinote, kaip sukomponuoti kambarį - tokiu atveju rekomenduojame pasitarti su dizaineriais, kurie pasistengs jums pasiūlyti geriausius variantus. Na, o BaldaiTau.lt teikia plačius biuro stalų pasirinkimus.

Kaip sukurti darbo erdvę kambaryje?

šiuo metu nemažai žmonių pasirenka galimybę dirbti namuose. Paprasčiausiai internetas suteikė galimybę dirbti bet kuriame pasaulio kampelyje, tad nenuostabu, kad žmonės tai vertina ir išnaudoja variantą. Visgi, norisi, kad kambaryje būtų suskirstytos erdvės į tas, kurios skirtos pramogoms, ir tas, kurios skirtos darbui.

Paprasčiausiai kuomet erdvės susijungia mums daro sunku ilsėtis. Jeigu gyvenate dideliuose namuose - tokiu atveju jokių problemų. Galima visą atskirą kambarį paskirti darbui. Tačiau jeigu jūsų erdvė - tik vienas kambarys, tuomet viskas gali būti kiek sunkiau. Svarbiausia apgalvoti, kokios smulkmenos gali padėti suskirstyti patalpas.

 • Biuro stalas - pagrindinis baldas, kuris žymi, kad šioje vietoje jūs dirbate. Labai svarbu pasirinkti ir tinkamas kėdes, kurios reikalingos, kad jūsų sėdėjimo pozicija būtų tinkamiausia.
 • Rekomenduojame įsigyti užuolaidas arba tokią nors uždangą, kurios dėka kambarys galėtų būti padalintas į dvi skirtingas dalis. Kitas variantas pasinaudoti kokiu nors baldu. Pavyzdžiui spintelės gali sukruti tą skiriamą juostą tarp dviejų erdvių.
 • Stenkitės kambaryje palaikyti tvarką. Tokiu atveju bus pačiam kur kas paprasčiau susigaudyti, kur dirbate, kur ilsitės.
 • Jeigu jūsų darbas su kompiuteriu - baigus atlikti visas pareigas jį išjunkite. Tegul jis būna ant stalo ir skirta tik darbui. Nusistatykite valandas, kuriomis planuojate atiduoti savo darbeliams.
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 150/80/72,7-120,2 cmSpalva: rėmas juoda, stalo viršus san sebastianMedžiaga: LMDP 22 mm, metalasElektra reguliuojamas rėmasStalo kraštai užapvalintiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosTrijų aukščių nustatymo atmintis..
220,76€
Be PVM:182,45€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 121/67/72,7-120,2 cmSpalva: rėmas juoda, stalo viršus san sebastianMedžiaga: LMDP 22 mm, metalasElektra reguliuojamas rėmasStalo kraštai užapvalintiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosTrijų aukščių nustatymo atmintis..
213,34€
Be PVM:176,31€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 121/67/72,7-120,2 cmSpalva: rėmas juoda, stalo viršus ąžuolas wotanMedžiaga: LMDP 22 mm, metalasElektra reguliuojamas rėmasStalo kraštai užapvalintiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosTrijų aukščių nustatymo atmintis..
213,33€
Be PVM:176,31€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 121/67/72,7-120,2 cmSpalva: rėmas juoda, stalo viršus antracitoMedžiaga: LMDP 22 mm, metalasElektra reguliuojamas rėmasStalo kraštai užapvalintiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosTrijų aukščių nustatymo atmintis..
213,33€
Be PVM:176,31€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 121/67/72,7-120,2 cmSpalva: rėmas juoda, stalo viršus baltaMedžiaga: LMDP 22 mm, metalasElektra reguliuojamas rėmasStalo kraštai užapvalintiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosTrijų aukščių nustatymo atmintis..
213,33€
Be PVM:176,31€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 121/67/72,7-120,2 cmSpalva: rėmas juoda, stalo viršus juodaMedžiaga: LMDP 22 mm, metalasElektra reguliuojamas rėmasStalo kraštai užapvalintiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosTrijų aukščių nustatymo atmintis..
213,33€
Be PVM:176,31€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 150/80/72,7-120,2 cmSpalva: rėmas juoda, stalo viršus juodaMedžiaga: LMDP 22 mm, metalasElektra reguliuojamas rėmasStalo kraštai užapvalintiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosTrijų aukščių nustatymo atmintis..
220,76€
Be PVM:182,45€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 150/80/72,7-120,2 cmSpalva: rėmas juoda, stalo viršus ąžuolas wotanMedžiaga: LMDP 22 mm, metalasElektra reguliuojamas rėmasStalo kraštai užapvalintiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosTrijų aukščių nustatymo atmintis..
220,76€
Be PVM:182,45€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 150/80/72,7-120,2 cmSpalva: rėmas juoda, stalo viršus baltaMedžiaga: LMDP 22 mm, metalasElektra reguliuojamas rėmasStalo kraštai užapvalintiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosTrijų aukščių nustatymo atmintis..
220,76€
Be PVM:182,45€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 150/80/72,7-120,2 cmSpalva: rėmas juoda, stalo viršus antracitoMedžiaga: LMDP 22 mm, metalasElektra reguliuojamas rėmasStalo kraštai užapvalintiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosTrijų aukščių nustatymo atmintis..
220,76€
Be PVM:182,45€
Sistema: Sistema: SPACE OFFICE
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 160/70/72-120 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalasSu elektriniu aukščio reguliavimo mechanizmuPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
409,36€
Be PVM:338,32€
Sistema: Sistema: SPACE OFFICE
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 140/70/72-120 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalasSu elektriniu aukščio reguliavimo mechanizmuPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
405,98€
Be PVM:335,52€
Sistema: Sistema: KORA-SK
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 148/75/60 cmSpalva: samoa king, rankenėlės - auksoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KORA-SK sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės – metalinėsKojelių aukštis – 5 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis ..
217,05€
Be PVM:179,38€
Sistema: Sistema: KORA-PA
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 148/75/60 cmSpalva: pušis andersen, rankenėlės - auksoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KORA-PA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės – metalinėsKojelių aukštis – 5 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teira..
217,05€
Be PVM:179,38€
Sistema: Sistema: KLARK
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 120/77/60 cmSpalva: auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KLARK sisteminių baldųMedžiaga: MDF, LMDP, kraštai – ABS, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
151,10€
Be PVM:124,88€
Sistema: Sistema: BRASS
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 140/76.8/60 cmSpalva: rudas ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų BRASS sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
87,62€
Be PVM:72,41€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/ilgis/plotis): 76/92/68 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
134,67€
Be PVM:111,30€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/ilgis/plotis): 76/138/68 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
151,54€
Be PVM:125,24€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/ilgis/plotis): 76/138/100 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
168,42€
Be PVM:139,19€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/ilgis/plotis): 76/138/100 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
168,42€
Be PVM:139,19€
Sistema: Sistema: OPTIMAL
Matmenys (aukštis/ilgis/plotis): 76/135/100 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OPTIMAL kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
100,92€
Be PVM:83,40€
Sistema: Sistema: JASMIN
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 120/53/85 cmSpalva: grafito, ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų JASMIN sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, fasadas frezuota MDF, metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
189,06€
Be PVM:156,25€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 140/90/75,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalasBiuro stalas kairinisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos ..
155,92€
Be PVM:128,86€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 160/90/75,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalasBiuro stalas kairinisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
163,19€
Be PVM:134,87€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 140/90/75,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalasBiuro stalas dešininisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
155,92€
Be PVM:128,86€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 160/90/75,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalasBiuro stalas dešininisPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
163,19€
Be PVM:134,87€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 140/70/75,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
148,64€
Be PVM:122,85€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 160/70/75,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
154,66€
Be PVM:127,82€
Sistema: Sistema: SPACE-OFFICE
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 120/70/75,5 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SPACE OFFICE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
64,74€
Be PVM:53,50€
Sistema: Sistema: OFFICE-LUX
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 170/223/77 cm Spalva: korpusas šviesiai pilka Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OFFICE LUX sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos  ..
219,97€
Be PVM:181,79€
Sistema: Sistema: GENT
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 76/160/70 cm Spalva: stirlingo ąžuolas Komplektacija:  stalčių konteineris į kainą neįskaičiuotas Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
126,41€
Be PVM:104,47€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 158/76/76 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
193,19€
Be PVM:159,66€
Sistema: Sistema: SELENE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/76/76 cm Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SELENE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
134,38€
Be PVM:111,06€
Sistema: Sistema: INDIANA
Matmenys (aukštis/plotis/ilgis): 78/65/140 cm. Spalva: ąžuolas sutter. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų sisteminių INDIANA baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), MDF (medienos plaušų plokštė), metaliniai fasado apdailos elementai. Prekės pristatomos pakuotėse, ne..
214,16€
Be PVM:176,99€
Sistema: Sistema: BRW OFFICE
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 72/70/100 cm. Spalva: sonoma ąžuolas.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BRW OFFICE sisteminių baldų.Su galine plokšte po stalviršiu tvirtesnei atramai.Stalviršyje skylė laidams.Milteliniu būdu dažytas stalo rėmas.Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių ..
111,17€
Be PVM:91,87€
Sistema: Sistema: BRW OFFICE
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 72/70/150 cm. Spalva: sonoma ąžuolas. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BRW OFFICE sisteminių baldų.Su galine plokšte po stalviršiu tvirtesnei atramai.Stalviršyje skylė laidams.Milteliniu būdu dažytas stalo rėmas. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drož..
121,65€
Be PVM:100,54€
Sistema: Sistema: OFFICE-LUX
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 120/73/77 cm Spalva: šviesiai pilka Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OFFICE LUX sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
113,82€
Be PVM:94,07€
Sistema: Sistema: OFFICE-LUX
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 160/73/77 cm Spalva: šviesiai pilka Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OFFICE LUX sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
172,65€
Be PVM:142,68€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 73/40/63÷93 cmSpalva: juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
67,75€
Be PVM:55,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 80/50/76 cm. Spalva: alksnis.Komplektacija: ištraukiama lentynėlė klaviatūrai, keturi plastikiniai ratukai. Medžiaga: laminuota MDF (medienos plaušų plokštė), dažytas plienas. Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje. Dėl ti..
76,22€
Be PVM:62,99€
Rodoma nuo 1 iki 40 iš 40 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.