Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Batų spintelės

Ar reikalingos batų spintelės?

Kiekvienas asmuo, kuris savo namuose gyvena tarsi pilyje, ieško būdų bei baldų, kurie gali užtikrinti, kad kiekvienas kampas gyvename plote bus funkcionalus ir tikslingai panaudotas. BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų baldų pasirinkimų įskaitant batų spinteles. Kiekvienas žmogus gali pasirinkti tai, kas jam labiausiai tinka. Svarbiausia, kad plati pasiūla išties labai naudinga. Pirkti BaldaiTau.lt prekybos vietoje verta, kadangi:

 • Suteikiama produkcija ne tokiomis ir didelėmis kainomis palyginus su kitomis prekybos vietomis. Susidėliokite kriterijus ir jums pavyks atrasti labiausiai tinkantį variantą kainos atžvilgiu. Jeigu palauksite akcijos - gausite dar pigiau kokybiškos produkcijos.
 • Taip pat šioje prekybos vietoje egzistuoja labai plati pasiūla tad kiekvienas žmogus gali pasirinkti jam labiausiai tinkamą variantą stilistiniu aspektu. Juk visi mes stengiamės susikurti individualius namus ir tai pavyks padaryti pasinaudojus galimybe pirkti ten, kur egzistuoja plati pasiūla.
 • ši prekybos vieta produktą jums pristato iki pat namų durų, tai nereikia papildomai vargti ir ieškoti būdų, kaip atsivežti daiktą iki vietos. Žinoma, batų spintelės nėra sunkios, tačiau jeigu planuojate pirkti lovą - atvežimo paslauga yra labai tinkam ir rekomenduotina.
 • BaldaiTau.lt prekybos vietoje egzistuoja filtrai, kurių pagalba galima greičiau surasti tai, kas jus domina. Tokiu atveju pavyks sutaupyti labai daug laiko, kuris šiuolaikiniam žmogui yra toks svarbus.

BaldaiTau.tl - puiki prekybos vieta. Batų spintelės turėtų būti perkamo būtent čia, kadangi pateikiamos galimybės yra labai patrauklaus kainos pasiūlymo, aukštos kokybės ir plačiausios pasiūlos. Tegul jūsų prieškambaris būna paruoštas ką tik iš lauko atėjusių žmonių poreikiams.

Batų spintelių dėžių istorija

Batų spintelės Lietuvoje yra jau gana seniai funkcionuojantis baldas, tik šiuo metu egzistuojantys pasirinkimai yra kiek kitokie nei kad buvo anksčiau. Paprasčiausiai - šiuo metu kuriami daiktai yra kur kas gražesni ir jų funkcionalumas yra kur kas aukštesnio lygio. Natūralu, kad modernėjant visuomenei modernėja ir patys baldai. BaldaiTau.lt prekybos vieta teikia labai daug pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus sugebės atrasti tokį, kuris jam labiausiai tinka.

Batų spintelės puikiai buvo žinomos jau viduramžiais, tačiau tais laikais jos būdavo statomos miegamuosiuose, kadangi žmonės po visus namus nuolatos vaikščiodavo su lauko batais. šiuo metu tai nepopuliarus pasirinkimas, kadangi tautiečiai yra kur kas higieniškesni. Daugiau realių duomenų neturima. Tai vienas iš tų baldų apie kurie dažniausiai labai daug nekalbama, tačiau žinoma, kad jis yra ir kad tai puikus prieškambario daiktas, kuriam parinktus gerą vietą - funkcionalumas pasiekia aukštą lygį.

Rekomenduojame pirkti būtent internetu, kadangi čia egzistuoja daugiausiai pasiūlymų už mažiausią kainą.

Kokią jų tiksli paskirtis?

Batų spintelės yra beveik visuose namuose, tačiau labai retas žmogus susimąsto, kad pastarosios apskritai egzistuoja. Rodos, kiekvieną dieną grįžtame namo ir būtent į ten padedame savo batus, tačiau neatkreipiame į tai dėmesio. Batų spintelių pagrindinė paskirtis yra tai, kad jose laikoma avalynė. Taip ne tik palaikoma kur kas didesnė švara koridoriuje, tačiau tuo pačiu ir įvedama konkreti sistema. Tai labai aktualu tokiu atveju jeigu namuose gyvena daugiau nei keli žmonės. Vaikai labai dažnai savo batus numeta koridoriuje ir sukuria netvarką. To išvengti galima labai paprastai. Tiesiog įsigykite batų spintelę ir išmokykite vaikus, kaip reikia laikyti sistemingai avalynę. Toks paprastas daiktas, tačiau jis turi tiek daug pliusų. Pasinaudokite galimybe.

Batų spintelės gali kur kas labiau palengvinti gyvenimą. Išnaudokite patrauklią galimybę.

Kas lemia batų spintelių populiarumą?

Kaip jau minėjome, batų spintelės yra tas baldas, kuriam nesant gali iškilti daug nesklandumų, tačiau dažniausiai mes visai nekreipiame į jį dėmesio. Visgi, daugelio žmonių namuose batų spintelės yra ir tai lemia keli labai elementarūs ir paprasti veiksniai.

 • Jų kaina nėra labai didelė, tad tai yra veiksnys, kurie lemia, kad žmonės perka jas. Paprasčiausiai daug neinvestuodami gali gauti aukščiausios kokybės produktą.
 • Daiktas nėra didelis, tad jį įsigyti yra labai paprasta. Geriausia yra pirkti internetu, kadangi egzistuoja labai plati pasiūla.
 • Taip pat batų spintelės yra labai puiki interjero puošmena, kuri padeda susikurti išskirtinio tipo dizainą. Juk prieškambaris turi taip pat atrodyti gražiai, kaip ir visi kiti kambariai.
 • Batų spintelės suteikia galimybę laikyti ne tik batus, tačiau ir bet kokio pobūdžio kitus daiktus, kurie jums maišosi po ranką ir kuriems reikėtų konkrečios vietos.

Kaip pasirinkti ir kokios geriausios?

BaldaiTau.lt teikia gana daug skirtingų spintelių pasirinkimų, tad rekomenduojame susidėlioti kriterijus, kad pavyktų atrasti tą, kuri jums atrodo pati tinkamiausia. Pateiksime kelias gaires, kurios gali lemti pasirinkimą.

 • Nusistatykite pinigų sumą, kuri jums atrodo pati geriausia ieškant pasirinkimo.
 • Nuspręskite, kokio dizaino batų spintelės jums reikia, kad jie puikiai derėtų prie visų kito koridoriuje ir kituose kambariuose esančių baldų.
 • Tuo pačiu pagalvokite, kokio dydžio spintelės jums reikia. Tik pasimatavus rekomenduojame ieškoti, kad neįsigytumėte tokios, kuris jums nėra pati geriausia.
 • Visada galima pasirinkti tokį variantą, kuris gaunamas pagal individualius užsakymus.

Batų spintelės - funkcionalus daiktas. Įvertinkite galimybes ir pasirinkite tokią, kuri jums atrodo pati geriausia ir labiausiai tinkamą.

Batų spintelės - interjero puošmena?

Papuošti koridorių galima pačiais įvairiausiais būdais ir vienas jų yra batų spintelės. Jos ne tik labai funkcionalios, kadangi pastarosiose galima laikyti batus, tačiau tuo pačiu ir gražios. Pastatomos kampe jos pagyvina internetą, tad jeigu jūsų koridorius yra tamsus - labai padeda šviesių spalvų daiktas. BaldaiTau.lt teikia labai daug pasirinkimų, kurie skiriasi savo kainos aspektu.

Juolab, daugelis, kuris galvoja apie spinteles mano, kad tai griozdiškas metalinis įrenginys, kurie neturi jokios konkrečios funkcijos ir atrodo labai negražiai. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi batų spintelės gali būti pagaminamos iš labai skirtingos medžiagos ir būtent tai gali lemti, kuris variantas jums bus pats gražiausias. Spintelės gali būti pagaminamos net iš stiklo. Tai labai rekomenduotinas pasirinkimas tiems, kurie nori susikurti modernų interjerą savo namuose. Tuo pačiu plastmasinės dažniausiai gaminamos labai skirtingų spalvų, tad jeigu jums šis faktorius yra aktualus - rekomenduojame įvertini pasirinkimo galimybę. Egzistuoja ir medinės, kurios dažniausiai perkamos, kai asmuo nori, kad jo namuose būtų tradicinio tipo interjeras. Juk klasika - vienas dažniausiai pasirenkamų ir visą laiką aktualus bei dažnas pasirinkimas.

Batų spintelės gali būti pasirenkamos pagal daugelį kriterijų. Juolab, jog gali būti perkamos daugelyje skirtingų vietų. Labai gerai, kai egzistuoja plačios galimybės, tad kiekvienas žmogus gali pasirinkti tai, kas jam labiausiai tinka ir ko jis labiausiai nori.

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 46/60/32 cm.Spalva: ąžuolas artisan, antracito.Kiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimo.Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė).Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje...
67,54€
Be PVM:55,82€
Sistema: Sistema: HOLTEN-WA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/92,5/53 cmSpalva: “Waterford” ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN WA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinkto..
69,17€
Be PVM:57,16€
Sistema: Sistema: HOLTEN-WA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/92,5/115 cmSpalva: “Waterford” ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN WA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, stalčiuje tylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinkto..
152,33€
Be PVM:125,89€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 91/45/35 cmSpalva: baltaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų OLE sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosMaksimali rekomenduojama apkrova iki 80 kgLikutis sandėlyje: 1 vnt.Preliminarus pristatymo ..
52,03€ 68,98€
Be PVM:43,00€
Sistema: Sistema: ALAMEDA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/100/50,5 cmSpalva: balta blizgi, vestminsterio ąžuolas, balta blizgiKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ALAMEDA sisteminių baldųLED apšvietimasMedžiaga: LMDPTylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
109,25€
Be PVM:90,29€
Sistema: Sistema: ROMANCE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 76/49/38 cm Spalva: šviesus sibiu maumedis, šviesus san remo ąžuolas Komplektacija: galima komplektuoti prie visų ROMANCE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos  ..
65,60€
Be PVM:54,22€
Sistema: Sistema: PORTO
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 18,5/75/126 cm. Spalva: šviesus sibiu maumedis, pušis lariko. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų PORTO sisteminių baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė).Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje...
92,28€
Be PVM:76,26€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 120,5/70/17,5 cm.Spalva: pagal pasirinkimą.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NEPO PLUS baldų.Už durelių vieta avalynei.Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė).Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje. ..
67,03€
Be PVM:55,40€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 84/70/17,5 cm.Spalva: pagal pasirinkimą.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NEPO PLUS baldų.Už durelių vieta avalynei.Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė).Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės viduje. ..
63,61€
Be PVM:52,57€
Sistema: Sistema: FLAMES
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 50/92/37 cm. Spalva: korpusas balta/fasadas balta blizgi. Komplektacija: galima komplektuoti prie visų FLAMES sisteminių baldų. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), MDF (medienos plaušų plokštė), rankenėlės metalinės.Prekės pristatomos pakuotė..
100,98€
Be PVM:83,45€
Sistema: Sistema: FLAMES
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 110/92/37 cm. Spalva: korpusas balta, fasadas balta blizgi. Komplektacija: galima komplektuoti su prieškambario baldais FLAMES.Spintelės viduje trys lentynėlės. Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), MDF (medienos plaušų plokštė), rankenėlės met..
164,03€
Be PVM:135,56€
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 40,5/66/44,5 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų KASPIAN sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
54,62€
Be PVM:45,14€
Sistema: Sistema: LOKSA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 36,5/84,5/ 48,5 cmSpalva: balta anderseno pušis, ąžuolas grandsonKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LOKSA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPTylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
70,74€
Be PVM:58,46€
Sistema: Sistema: GENT
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 40/101/50 cmSpalva: stirlingo ąžuolasKomplektacija: stalčiai su tylaus uždarymo sistemaMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
119,95€
Be PVM:99,13€
Sistema: Sistema: HOLTEN
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/92,5/115 cmSpalva: balta,ąžuolas wotan, balta blizgiKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN sisteminių baldųMedžiaga: LMDPTylaus uzdarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
154,18€
Be PVM:127,43€
Sistema: Sistema: HOLTEN
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/92,5/53 cmSpalva: balta, ąžuolas wotan, balta blizgiKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN sisteminių baldųMedžiaga: LMDPTylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
65,03€
Be PVM:53,75€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 40/60/35 cm Spalva: korpusas – ąžuolas velington, fasadas – balta blizgi Medžiaga: LMDP Kiti pasirinkimai: su paminkštinimu arba be paminkštinimo Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
51,12€
Be PVM:42,25€
Sistema: Sistema: BALDER
Matmenys (gylis/plotis/aukštis/): 36,5/90/44 cmSpalva: ąžuolas riviera, balta blizgiKomplektacija: galima komplektuoti prie visų BALDER sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės plastikinėsDureles galima montuoti dešinėje arba kairėje pusėjePrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
56,76€
Be PVM:46,91€
Sistema: Sistema: FEVER Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (gylis/plotis/aukštis/): 37/80/45 cmSpalva: pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų FEVER sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, paminkštinimas tamsiai pilkos spalvosPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
110,68€
Be PVM:91,47€
Sistema: Sistema: GO
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 36/90/40 cmSpalva: ąžuolas sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų GO sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
89,42€
Be PVM:73,90€
Sistema: Sistema: BLANCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 50/80/42 cm.Spalva: sniego pušis, new grey.Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BLANCO kolekcijos baldų.Paminkštinimas užsakomas atskirai BLANCO 02N01Batų dėžė spintelė su vienomis durelėmis.Universalus rankenėlės montavimas.Medžiaga: baldų gamybai naudojama ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: BLANCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 50/80/42 cm.Spalva: sniego pušis, new greyKomplektacija: galima komplektuoti prie visų BLANCO kolekcijos baldų.Batų spintelės paminkštinimas užsakomas atskirai.Medžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), aukštos kokybės, atspari įbrėž..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: VASCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 90,9/70/33,7 cmSpalva: auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų VASCO kolekcijos baldųMedžiaga: 16 mm LMDP plokštė, briaunos ABS, frezuota MDF, rankenėlės plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: VASCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 90,9/60/33,4 cmSpalva: auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų VASCO kolekcijos baldųMedžiaga: 16 mm LMDP plokštė, briaunos ABS, frezuota MDF, rankenėlės plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: VASCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 49/80/33,4 cmSpalva: auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų VASCO kolekcijos baldųMedžiaga: 16 mm LMDP plokštė, briaunos ABS, frezuota MDF, rankenėlės plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: VASCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 49/60/33,4 cmSpalva: auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų VASCO kolekcijos baldųMedžiaga: 16 mm LMDP plokštė, briaunos ABS, frezuota MDF, rankenėlės plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: PROWANSJA-P
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80/113/36 cmSpalva: pilka, rankenėlės - juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-P sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: PROWANSJA-P
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 110/48.5/43 cmSpalva: pilka, rankenėlės - juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-P sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: PROWANSJA-Z
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80/113/36 cmSpalva: žalia, rankenėlės - nikelioKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-Z sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: PROWANSJA-Z
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 110/48.5/43 cmSpalva: žalia, rankenėlės - nikelioKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-Z sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: PROWANSJA-PA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 110/48.5/43 cmSpalva: pušis andersen, ąžuolas lefkas, rankenėlės - juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-PA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: PROWANSJA-PA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80/113/36 cmSpalva: pušis andersen, ąžuolas lefkas, rankenėlės - juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-PA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis e..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: TIFFANY
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 70/42/37 cmSpalva: woodkrem (kreminė)Komplektacija: galima komplektuoti prie visų TIFFANY sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: TIFFANY
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 84/120/18 cmSpalva: woodkrem (kreminė)Komplektacija: galima komplektuoti prie visų TIFFANY sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: VIGA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 92.6/56.5/37.3 cmSpalva: balta, balta blizgi, ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų VIGA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: AYSON
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80/86.5/36.5 cmSpalva: ąžuolas artisan Komplektacija: galima komplektuoti prie visų AYSON sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: SAPORI
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 92.6/111.8/28.8 cm.Spalva: ąžuolas navaraKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SAPORI sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės – metalinės, stiklas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: SAPORI
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 70/44.1/36.3 cmSpalva: ąžuolas navaraKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SAPORI sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: GRACE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 79/51/42 cmSpalva: ąžuolas navara, grafitoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų GRACE sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės, kojelės – metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: CARO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 126/80/34 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų CARO kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: CARO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 125/60/34 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų CARO kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Sistema: Sistema: CARO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 126/90/34 cmSpalva: šviesi sonomaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų CARO kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai.Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
PREKĖ IŠPARDUOTA