Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Lauko stalai

Lauko stalų pasirinkimas: kokie stilingiausi ir funkcionaliausi?

Jeigu gyvenate nuosavuose namuose, jeigu turite pavėsine, terasą arba paprasčiausiai kiemelį, kuriame norite leisti laiką - tokiu atveju Jums būtini lauko baldai. BaldauTau.lt siūlo lauko baldus kiekvienam, kuris nori nori namuose turėti asmeninį rojaus kampelį. Lauko baldai apima labai daug skirtingų daiktų. šįkart norėtume pakalbėti apie stalus, kurie privalo būti kiekvienoje sodyboje. Juk nieko nėra nuostabiau, kaip gerti rytinę kavą lauke. Sutikti saulę dar niekada nebus taip malonu. Lauko stalai BaldaiTau.lt prekybos vietoje skiriasi daugeliu veiksnių. Kadangi pasiūla plati - kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka.

Tiek modernūs, tiek klasikiniai lauko stalai padės Jums susikurti svajonių namus. Išnaudokite galimybes.

Lauko stalai pagaminti iš medienos

Lietuvoje mediniai baldai yra labai populiarūs. Nieko keisto, kad daugelis žmonių renkasi būtent medinius. Žinoma, verta atsižvelgti į šį faktą, kad mūsų šalyje yra daug žaliavos, tačiau ir patys tautiečiai labai linksta link medinių gaminių. Žinoma, turi galimybę įsigyti ir kitus, tačiau lieka prie šios pasirinkimo galimybės.

Mediniai lauko stalai dažniausiai perkami dėl šių akivaizdžių pliusų:

 • Mediniai baldai yra ekologiškas pasirinkimas, kadangi kuomet pastarieji jau nebebus funkcionalūs - greitai ir pigiai juos galima bus perdirbti visai kitais baldais.
 • Mediniai stalai puikiai perneša ir įvairius temperatūrų svyravimus, taigi galite būti tikras, kad pavyks sėkmingai išlaikyti baldus labai ilgą laiko tarpą. Net ir nuolatinė drėgmė baldams nėra labai kenksminga, kadangi jie yra padengti specialiomis medžiagomis, kurios apsaugo nuo panašaus tipo pokyčių.
 • Mediniai stalai labai puikiai išlaiko dideles apkrovas, taigi ant jų galima laikyti ypač didelių sunkių daiktų kiekį ir pastarieji sėkmingai tarnaus jums. Jeigu lauke planuojate dideles iškylas - tokiu atveju mediniai stalai Jums labai pasitarnaus. Ypač todėl, kad jie tvirti ir tuo pačiu egzistuoja plati pasiūla, tad galima pasirinkti ir labai didelius stalus.
 • Mediniai stalai nereikalauja kokios nors priežiūros. Žinoma, siūlome juos valyti, kas kelerius metus perdažyti, tačiau palyginus tai smulkmenos.

BaldauTau.lt siūlo plačią medinių stalų pasirinkimą. Kiekvienas pirkėjas atras tokius, kokie jam labiausiai tinka. Naudinga pasikonsultuoti su asmenimis, kurie gali rekomenduoti bei patarti.

Stalai su rotango rėmais

Dažniausiai meninės sielos žmonės pasirenka iš rotango pagamintus baldus. Tiesa, dažniausiai gaminamos kėdės. Pagaminta iš šios medžiagos sukurtą stalo paviršių atrasti galima kur kas rečiau. Visgi, kartais iš rotango gaminami stalo stovai. Tiesa, jie nėra ypač tvirti, tad šiuo atveju jau reikia pasiskaičiuoti, kokią apkrovą dėsite.

 • Rotangas, karklas - natūralios medžiagos, tad jas pasirinkdami prisidėsite prie ekologijos. šiais laikais žmonėms tai yra labai svarbu. Juolab, pastebėta, kad ekologiški produktai vis labiau pinga.
 • šios medžiagos yra gana tvirtos. Taip, mediniai stalo kotai būtų kur kas tvirtesni, tačiau ir rotangai supinti taip, kad gebėtų išlaikyti didelį svorį. Juk iš jų gaminamos kėdės ant kurių gali sėdėti net 100 km sveriantys asmenys. Taigi, stalas išlaikys tai, ką planuojate ant jo padėti. Net ir tokiu atveju, jeigu bus rengiama ypač didelė puota.
 • Puiku tai, kad dažniausiai iš šios medžiagos gaminami baldai dažniausiai būna labai pigūs. Jeigu norite sutaupyti - turėtumėte pasirinkti iš šio tipo medžiagų sukurtus stalus arba kitus lauko baldus.
 • šio tipo baldams gaminti naudojamos ir specialios medžiagos, kurios užtikrina, kad daiktas Jums kur kas ilgiau tarnaus. Tuo pačiu nereikia pirkti specialių priemonių garantuosiančių, kad baldams Jums ilgiau tarnaus. plauti baldą galima su paprasčiausiu vandeniu.

Metaliniai lauko stalai

Metaliniai lauko stalai dažniausiai pralenkia medinius savo tvirtumu, kadangi šiuo metu sunku būtų surasti medžiagą, kuri tvirtesnė nei pramonėje pagamintas metalas. Išties, metaliniai stalai labai tvirti, tačiau žmonių nėra labai mėgstami dėl ypač didelio kietumo, kartais ir ne tokios patrauklios estetikos, kokios tikimasi.

Galima akcentuoti tai, kad metaliniai stalai lauke galės stovėti ištisus metus. Nors mediniai taip pat labai tvirti ir kokybiški, tačiau pastaruosius ypač lietingais rudenimis siūloma įnešti į namų vidų arba paprasčiausiai uždengti kokia nors plėvele. štai jeigu norite stacionaraus ištisus metus stovinčio stalo - metaliniai yra geriausias pasirinkimas.

Metaliniai lauko stalai gali būti kelių rūšių:

 • Kaldinti baldai šiuo metu labai populiarūs, kadangi daugelis žmonių pasirenka tokius, kurie primena senovinius Lietuvių baldus. Jeigu irgi apie tokius galvojate - tokiu atveju siūlome kreiptis į asmenis, kurie teikia baldų gaminimą pagal individualius užsakymus.
 • Iš aliuminio lakštų presuojami lauko stalai. Dažniausiai naudojami viešose vietose, kadangi pastarieji nėra brangūs, tad jeigu kas sugadintų - nebūtų gaila išmesti. šio tipo stalai labai funkcionalūs ir tikrai ilgai Jums tarnaus.
 • Vamzdinių konstrukcijų lauko stalai yra patys pigiausi ir n tokie gražūs, kaip daugelis norėtų. Visgi, jeigu negalite skirti didelės investicijos - tai neblogas pasirinkimas.

Plastikiniai lauko stalai

Plastikiniai lauko stalai - taip pat gana populiarus pasirinkimas, kadangi jie kainuoja gana mažai, o tuo pačiu atrodo patraukliai. Tiesa, didžiausias minusas yra tas, kad tokio baldai ilgai Jums netarnaus. Deja, dažniausiai dėl prastų oro sąlygų jie ne tik greitai lūžta, tuo pačiu purvinasi, o valymas yra gana komplikuotas ir sudėtingas. Žinoma, šiuo metu prekybos vietose galima pasirinkti ir įsigyti labai daug įvairių valymo priemonių, tačiau tai papildoma investicija, kurios daugelis vengia.

Plastikiniai stalai, kaip ir kėdės, lauke turėtų būti tik sezono metu. Kuomet tik pradeda šalti - rekomenduojame įnešti į namus. Tokiu atveju pastarieji sėkmingai tarnaus ne vienerius metus.

Kaip pasirinkti lauko stalą?

Lauko stalų pasirinkimas turėtų būti malonumas, o ne darbas. Juk siekiant susikurti gražią aplinką reikia tam skirti laiko. Kadangi BaldaiTau.lt siūlo tiek atskirtų stalų, tiek visų baldų komplektų pasirinkimą - kiekvienas ieškantis atras tai, kas jam labiausiai tinka. Kad paieškos būtų kur kas paprastesnės - pateikiame gaires, kurios Jums galėtų padėti pasirinkti.

 • Žinoma, pirmiausia naudinga nusistatyti pinigų sumą, kurią planuojate investuoti į baldą. Tiksliai žinodami savo galimybes kur kas greičiau surasite stalą. Kai kurios prekybos vietos suteikia derėjimosi galimybę. Mes taip pat norime, kad mūsų klientai džiaugtųsi baldais už jiems priimtiną kainą, tad siūlome parašyti ir susižinoti, kokios mūsų galimybės konkrečiam baldui suteikti nuolaidą.
 • Skiriasi ir stalų stilius. Nors retas lauko erdvėje nusprendžia ar labiau nori klasikinio, ar modernaus stiliaus, visgi, tai gali būti vienas iš kriterijų, kuris Jums padės atrasti labiausiai tinkamus baldus.
 • Žinoma, siūlome atsižvelgti ir į medžiagą iš kurios baldas yra pagamintas. šį kriterijų jau aptarėme prieš tai.
 • Taip pat reikia įvertinti ir tai, kad lauko stalai skiriasi savo ilgaamžiškumu. Kartais užtenka paprasčiausiai pažiūrėti į baldą ir iš to galima nuspręsti, ar baldas Jums ilgai tarnaus ar deja, negalės pasigirti šio tipo galimybėmis.
 • Būtinai pasidomėkite, kokia yra stalo garantija.
 • Tuo pačiu įvertinkite ir funkcionalumo kriterijų. Jeigu norite, kad baldu būtų patogu naudotis - rekomenduojame įvertinti, kokio jis dydžio, ar išsilanksto ir esant poreikiui bus galima nesunkiai pernešti iš vienos vietos į kitą.

BaldaiTau.lt padės surasti tokį lauko stalą, kuris labiausiai patenkintų Jūsų poreikius bei galimybes. Teikdami ypač plačią pasiūla tikime, kad kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka. Galiausiai, rašykite mums individualiai ir pasiūlysime labiausiai Jūsų poreikius tenkinantį variantą.

Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 150/90/74 cm.Spalva: tamsiai ruda - juoda.Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos).Medžiaga: sintetinis ratanas, stiklas (tamsintas plėvele).Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.Surinkimo instrukcija pakuotės vi..
131,89€ 141,56€
Be PVM:109,00€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 79/76 cmSpalva: rusva, juodaMedžiaga: sintetinis ratanas, dažytas plienas, stiklasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
151,24€
Be PVM:124,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 150/90/74 cm Spalva: tamsiai ruda - juoda Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: sintetinis ratanas, stiklas ( tamsintas plėvele ) Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio prista..
141,56€
Be PVM:116,99€
Matmenys (skersmuo/aukštis): ø74/74 cm Spalva: tamsiai ruda Medžiaga: sintetinis ratanas, stiklas Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba tele..
83,48€
Be PVM:68,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 70/70/74 cm Spalva: tamsiai ruda - juoda Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: sintetinis ratanas, stiklas ( tamsintas plėvele ) Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pr..
71,38€
Be PVM:58,99€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 150/90/72 cmSpalva: tamsiai pilkaMedžiaga: stiklas, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
99,21€
Be PVM:81,99€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.