Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Miegamojo veidrodžiai

Miegamojo veidrodžiai namuose

Turbūt apie veidrodžio teikiamas stebuklingas galias yra girdėjęs daugelis. Kol vieni teigia, kad tai daiktas, kuris pritraukia tik teigiamą energiją, kiti yra įsitikinę, jog pastarasis yra ne toks ir geras, tad reikia atrasti jam labai tinkamą vietą namuose norint, kad sukurta harmonija būtų tinkama. Miegamojo veidrodžiai kiek kitokie nei tie, kuriuos pasirenkame laikyti vonioje ar svetainėje. Atrodo, koks skirtumas, juk didžiausias skirtumas yra jų rėmas, pati forma ir dydis, tačiau jeigu pastarieji nebūtų pritaikyti konkrečiam kambariui - negalėtume rasti tokio plataus pasirinkimo. Miegamojo veidrodžiai turi stebuklingą energiją, kurios darbas namuose yra sukurti tam tikrą stebuklingą aurą, kad žmogus jaustųsi maloniai ir jaukiai.

Kaip pasirinkti veidrodį?

Tiek miegamojo veidrodžiai, tiek tie, kurie yra skirti kitiems kambariams - pasirenkami pagal tam tikrus kriterijus. šįkart norėtum pakalbėti apie tuos, kurie yra skirti miegamojo kambariui. Daugelis mūsų turi tam tikrus kriterijus, kuriais remiantis ieško tinkamiausio varianto. Tai labai patogu, kadangi tuomet paieškos kur kas labiau pagreitėja. Pateiksime jums kelias gaires, kurios padės kur kas efektyviau judėti link savo paieškų rezultato.

 • Pirmiausia reikia atkreipti į tai, kokio dydžio veidrodis jums yra reikalingas. Miegamajame dažniausiai statomi tokie veidrodžiai, kuriuose nesunkiai tilptų visas žmogaus siluetas. Geriausias pasirinkimas - pakabinamas daiktas. Tiesa, moterys mėgsta statytis veidrodžius ant tualetinio staliuko. Tokiu atveju reikalingas klasikinis veidrodis neturi būti labai didelis.
 • Kitas dalykas, kurį jums reikia apgalvoti yra tai, kad veidrodžiai skiriasi savo stiliumi. Nuspręskite, ar jums reikalingi klasikiniai, ar modernūs veidrodžiai. Pagal tai galite pasirinkti jums tinkamiausią variantą, kuris privalo derėti prie visų kitų kambaryje esančių daiktų.
 • Kai kurie miegamojo veidrodžiai vaizdą perteikia kiek kitaip nei kiti. Žinoma, tai pastebėti bus labai sunku, jeigu perkate internetu. Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, iš kokios medžiagos daiktas yra. Tuomet pavyks pasirinkti teisingai. Labai svarbu, kad miegamojo veidrodis realistiškai perteiktų tikrąjį vaizdą, o ne jį iškraipytų.
 • Kai kurie žmonės susikoncentruoja ties kaina manydami, kad veidrodžiai yra brangus pasirinkimas. šiuo atveju norėtume pabrėžti, kad tikrai nėra, ypač tokiu atveju, jeigu pirksite internetu. Tuomet jums pavyks nemažai sutaupyti, o tuo pačiu išsirinkti kokybišką veidrodį.
 • Galiausiai miegamojo veidrodžiai yra pasirenkami pagal formą. Galima rinktis iš horizontalių, vertikalių ir galiausiai - apvalių. Viskas priklauso nuo to, kur veidrodis bus laikomas ir kokios formos pasirinkimas geriausiai derėtų ir gebėtų -bdquo;išpildyti-ldquo; kambario interjerą.

Akivaizdu, kad veidrodžiai pasirenkami pagal nemažai kriterijų. Tačiau svarbiausia yra tai, kad galutinis rezultatas bus pats geriausias. Investuokite laiką ir džiaukitės tuo, ką jums pavyks gauti.

Kaip įkomponuoti veidrodį?

Miegamojo veidrodžiai ne tik gana sunkiai pasirenkami atsižvelgdami į platų pasirinkimą ir siekiamybę, kad pastarasis būtų patogiai įkomponuotas į interjerą, tačiau tuo pačiu ir vietos pasirinkimą. Pastarosios yra tiek daug, tad reikia atidžiai apgalvoti siekiant atrasti patį geriausią variantą. Miegamojo veidrodžiai komponuojami taip pat pagal tam tikras taisykles, kurios reikalingos, kad būtų galima kur kas greičiau atrasti patį tinkamiausią pasirinkimą.

 • Labai svarbu įvertinti kaip išdėstytas jūsų kambarys, tiksliau, kokios jis yra formos. Miegamojo veidrodžiai dažniausiai pirmiausia ir yra komponuojami pagal tai. Jei kambarys labai mažas, tokiu atveju reikalingas veidrodis turėtų būti kvadrato formos.
 • Taip pat veidrodis turi derėti toje vietoje, kuri jis bus. Rekomenduojame jam palikti atskirą erdvę. Tai yra, nepadėkite jo kokiame nors kampe, kur jis pasimes tarp visų daiktų.
 • Greta veidrodžio rekomenduojame nekabinti kokių nors paveikslų, kadangi tokiu atveju viskas bus kur kas labiau apkrauta.
 • Veidrodžių vieta turi būti neutrali. Sakoma, kad negalima jų dėti prieš lovą. Mes sutinkame su šiuo aspektu ir siūlome parinkti neutralią vietą, kuri skirta vien žiūrėjimui kaip atrodo tik tuomet, kai to norite, o ne visada, kadangi veidrodis bus prieš lovą, stalą ar panašiai.
 • Modernus sprendimas veidrodį komponuoti ant lubų prieš lovą. Tačiau tikrai nerekomenduotinas, kadangi nebus jauku kiekvieną rytą vos atsibudus pirmiausia pamatyti save.

Tinkamai pasirinkta vieta gali garantuoti, kad jūsų sprendimas bus geras. Veidrodis gali labai papuošti namų interjerą. Tačiau lygiai taip pat jį gali sugadinti, jei pasirinkta vieta bus prasta.

Mažos gudrybės, kurių jūs nežinojote

Veidrodžiai ne tik atspindi mūsų atvaizdą, tačiau tuo pačiu ir formuoja kambarį, padeda sukurti jaukią atmosferą. Sakoma, kad jie turi galių, kurios persiduoda mums. Būtent todėl reikia pasirinkti labiausiai jums tinkantį veidrodį.

 • Greta veidrodžio ant sienos daugiau nieko negalima kabinti.
 • Įrėminti veidrodžiai labai apsunkina kambarį.
 • Veidrodis vizualiai gali padidinti erdvę.
 • Jeigu norite, kad kambarys atrodytų didesnis - komponuokite du veidrodžius ant skirtingų sienų priešais vienas kitą.
 • Nesirinkite labai senovinių veidrodžių su ilga istorija.

Valymo stebuklai

Miegamojo veidrodžiai, kaip ir visi kiti, kurie yra namuose, nereikalauja kokios nors ypatingos priežiūros, kuri gali užtikrinti, kad daiktas jums labai ilgai tarnaus. Visgi, rekomenduojama jį reguliariai valyti, kadangi tai garantas, kad gebėsite džiaugtis rezultatu. Padėkime nuo to, kad veidrodis turėtų būti valomas bent kartą per dvi savaites. Vos tik ant jo atsirado dėmė - skubiai išvalykite. Ne tik todėl, kad kitaip pastarasis neatrodys toks gražus, tačiau paprasčiausiai tik taip jis sugebės pritraukti į namus gerą energiją. Geras būdas nuvalyti veidrodį, jeigu nenorite naudoti cheminių valikių - actas. Juo valykite naudodamiesi laikraščių. Tuomet tikrai neliks jokių nešvarumų. Jeigu dėmės dar intensyvesnės, tokiu atveju siūlome išbandyti acto mišinį su soda. Toks tirpalas labai nesunkiai išvalys ir riebalų dėmes.

Tiesa, veidrodžio rėmas turi būti valomas atskirai. Jį valykite su paprasčiausiai šlapiu skudurėliu. Tos priemonės, kurios yra skirtos pačiam stiklui - nėra tinkamos. Taip galite sugadinti rėmus. Ypač tokius, kurie yra pagaminti iš medžių. Rekomenduojame jų visiškai nevalyti su kokiais nors valikliais.

Mitai apie veidrodžius

Miegamojo veidrodžiai, kaip ir daugelis kitų baldų yra apipinti tam tikrais mitais, kurie dažnai nulemia, kad žmonės bijo juos įsigyti. šiuo atveju viskas remiasi į pačio veidrodžio energetines galias, kurias pripažįsta daugelis.

Jeigu atidžiai pasirinksite veidrodį, jis jums gebės sukelti tik teigiamas emocijas. Svarbiausia, kad pasirinkimas net ir praėjus tikram laiko tarpui vis dar patiktų.

Jeigu veidrodis įskils - tai nereiškia, kad jūsų laukia kokios nors nelaimės. Tai tik paprasčiausi prietarai. Lygiai taip pat, kad sudužęs veidrodis taip pat neatneš nelaimių.

Nereikia veidrodžių šventinti, jeigu pasirenkamas senas modelis turintis istorija. Apskritai, tokie veidrodžiai nelabai rekomenduotini.

Sistema: Sistema: VASCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 66/50/2 cmSpalva: auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų VASCO kolekcijos baldųMedžiaga: 16 mm LMDP plokštė, veidrodis plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
38,71€
Be PVM:31,99€
Sistema: Sistema: KORA-SK
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 131/84/6 cmSpalva: samoa king, rankenėlės - auksoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KORA-SK sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDFKojelių aukštis – 5 cmPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
74,63€
Be PVM:61,67€
Sistema: Sistema: KORA-PA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 112/79/18 cmSpalva: pušis andersenKomplektacija: galima komplektuoti prie visų KORA-PA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
74,63€
Be PVM:61,67€
Sistema: Sistema: PROWANSJA-P
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 82/82/2 cmSpalva: pilkaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-P sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
49,62€
Be PVM:41,01€
Sistema: Sistema: PROWANSJA-Z
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 82/82/2 cmSpalva: žaliaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-Z sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
49,62€
Be PVM:41,01€
Sistema: Sistema: PROWANSJA-PA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 82/82/2 cmSpalva: pušis andersenKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-PA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
49,62€
Be PVM:41,01€
Sistema: Sistema: PROWANSJA-PA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/80/2 cmSpalva: pušis andersenKomplektacija: galima komplektuoti prie visų PROWANSJA-PA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
73,55€
Be PVM:60,79€
Sistema: Sistema: MONTANA-AL
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 123/84.5/4 cmSpalva: ąžuolas lefkasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MONTANA-AL sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
74,25€
Be PVM:61,36€
Sistema: Sistema: MONTANA-AL
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 123/84.5/4 cmSpalva: ąžuolas lefkasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MONTANA-AL sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
74,25€
Be PVM:61,36€
Sistema: Sistema: MONTANA-TA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 123/84.5/4 cmSpalva: ąžuolas truflaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MONTANA-TA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
74,25€
Be PVM:61,36€
Sistema: Sistema: ROYALA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/80/5 cmSpalva: Ąžuolas dzikiKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ROYALA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo laiko teirautis el. paštu arba telefonu..
76,41€
Be PVM:63,15€
Sistema: Sistema: FOLLOW
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 116/76/3 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų FOLLOW sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
63,46€
Be PVM:52,44€
Sistema: Sistema: AYSON
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 47/100/2 cmSpalva: ąžuolas artisan Komplektacija: galima komplektuoti prie visų AYSON sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, stiklasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
43,62€
Be PVM:36,05€
Sistema: Sistema: HOLTEN-WA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2,2/92,5/70 cmSpalva: “Waterford” ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN WA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinkto..
48,09€
Be PVM:39,75€
Sistema: Sistema: NEVIO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 69/103/3 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NEVIO kolekcijos baldųGalima kabinti vertikaliai arba horizontaliaiMedžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP plokštė, aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Bri..
66,23€
Be PVM:54,74€
Sistema: Sistema: LILLE
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 67/69/12 cmSpalva: balta matinėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LILLE kolekcijos baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
85,45€
Be PVM:70,62€
Sistema: Sistema: SECCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 59/68/12 cmSpalva: balta, balta blizgiSu apšvietimuKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SECCO kolekcijos baldųMedžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP plokštė, aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos ..
115,77€
Be PVM:95,68€
Sistema: Sistema: KENT
Matmenys: (gylis/plotis/aukštis) 11/154,5/88 cm Spalva: kaštonas Komplektacija: galima komplektuoti prie visų KENTkolekcijos baldų Medžiaga: MDF, LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos  ..
88,23€
Be PVM:72,92€
Sistema: Sistema: PARYS Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 137/75/5 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų PARYS sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
121,88€
Be PVM:100,73€
Sistema: Sistema: IDENTO
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 6,5/99/76 cm Spalva: balta Komplektacija: galima komplektuoti prie visų IDENTO sisteminių baldų Medžiaga: MDF, LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
79,56€
Be PVM:65,75€
Sistema: Sistema: PORTO
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2/51/116 cm Spalva: šviesus sibiu maumedis Komplektacija: galima komplektuoti prie visų PORTO sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
39,98€
Be PVM:33,04€
Sistema: Sistema: OSKAR
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 100/65 cm Spalva: alksnis Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OSKAR sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
78,97€
Be PVM:65,27€
Sistema: Sistema: OSKAR
Matmenys (plotis/aukštis): 140/80 cm Spalva: alksnis Komplektacija: galima komplektuoti prie visų OSKAR sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse savaitės..
101,52€
Be PVM:83,90€
Sistema: Sistema: FLAMES
Matmenys: (aukštis/plotis/gylis) 66/92/2 cm Spalva: balta Komplektacija: galima komplektuoti prie visų FLAMES sisteminių baldų Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
46,00€
Be PVM:38,01€
Sistema: Sistema: NATALIA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 82,5/127,5/7,5 cm Spalva: vyšnia primavera Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NATALIA sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
186,12€
Be PVM:153,82€
Sistema: Sistema: DESJO
Stilingas, pakabinamas veidrodis DESJO 30, pakabintas virš komodos optiškai padidins erdvę. Kontrastingų spalvų pasirinkimas, stilingiems namams. Plati DESJO baldų kolekcija, lengvai leis įrengti svetainės arba miegamojo erdvesMatmenys (plotis/aukštis/gylis): 119/70/3  cm Spalva: sanremo ..
52,16€
Be PVM:43,11€
Sistema: Sistema: SONIA Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 125/63/4 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų SONIA sisteminių baldų Medžiaga: MDF, LMDP, medis, rankenėlės – metalinės, grūdintas stiklas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
111,65€
Be PVM:92,28€
Sistema: Sistema: LOKSA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 4/96/ 90,5 cmSpalva: balta anderseno pušis, ąžuolas grandsonKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LOKSA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
55,23€
Be PVM:45,64€
Sistema: Sistema: GENT
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2/101/66 cmSpalva: stirlingo ąžuolasMedžiaga: LMDP, MDF, rankenėlės metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
71,93€
Be PVM:59,44€
Sistema: Sistema: HOLTEN
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2,2/92,5/70 cmSpalva: balta, ąžuolas wotanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
50,19€
Be PVM:41,48€
Sistema: Sistema: NEVIO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 65/50/2 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NEVIO kolekcijos baldųMedžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP plokštė, aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABSPrekės pristatomos pakuotėse, nesur..
38,43€
Be PVM:31,76€