Svetainės veidrodžiai

Veidrodis ORLANDO 07

27.00€
Galite pasirinkti spalvą

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 46/92/2 cm Spalva:pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplek..

Veidrodis GLOSS 10

45.99€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 92/55/2 cm Komplektacija: galima komplektuoti prie visų GLOSS sist..

Veidrodis PIRMONT T-70

42.13€

Matmenys (plotis/aukštis /gylis): 120/66/2 cm Spalva: ąžuolas san remo Komplektacija: galima kompl..

-34%

Veidrodis BOCA LUS/9/8

27.18€ 41.16€

Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2/80/90 Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplek..

Veidrodis BOCA LUS/9/8

41.16€

Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2/80/90 Spalva: balta, balta blizgi Komplektacija: galima komplek..

Veidrodis KENT ELUS102

83.56€

  Matmenys: (gylis/plotis/aukštis) 11/102/106,5 cm Spalva: kaštonas Komplektacija: galima kompl..

Veidrodis KENT ELUS155

104.97€

Matmenys: (gylis/plotis/aukštis) 11/154,5/88 cm Spalva: kaštonas Komplektacija: galima komplektuot..

Veidrodis VELVET 81

99.97€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 70/105/4 cm Spalva: ąžuolas rustikal Komplektacija: galima komple..

Veidrodis DINARO II LUS/8/10

44.23€

Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 2/100/80 cm Spalva: riviera ąžuolo Komplektacija: galima komplekt..

Veidrodis LUTTICH LUS/8/6

28.73€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 60/84/2 cm Spalva: ąžuolas barique Komplektacija: galima komplekt..

Veidrodis ICEA 30

51.87€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 70/119/3 cm Spalva: balta matinė, balta blizgi, ąžuolo sonoma Med..

Veidrodis COUNTRY 80

84.89€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 80/144/5 cm Spalva: ąžuolo stirling, Anderseno pušis Medžiaga: LM..

Veidrodis ROMANCE LUS/96

44.23€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 96/91,5/3,8 cm Spalva: šviesus sibiu maumedis, šviesus san remo ąž..

Veidrodis PARYS PS19

81.99€
Galite pasirinkti spalvą

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 137/75/5 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima kompl..

Veidrodis LIMA 28

95.19€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis) : 160/88/4 cm Spalva: balta pušis andersen, pušis taupe Komplektac..

Nuo 1 iki 15 iš 39 (3 puslapiai)

Kaip komponuoti ir dekoruoti veidrodžius

Veidrodis - labai reikšmingas namų interjero akcentas, tad svarbu suvokti, kaip tiksliai įkomponuotas jis geba teikti gerą funkciją. Daugelis žmonių nesusimąsto, kiek daug šis daiktas atlieka funkcijų. Svetainės veidrodžiai labai geras ir tikrai bet kuriame kambaryje reikalingas daiktas, kadangi:

 • Jis suteikia galimybę nuolatos pasižiūrėti, kaip mes atrodome.
 • Vizualiai jis didina kambario erdvę.
 • Vizualiai jis net ir šviesina kambario erdvę.
 • Tai labai graži interjero detalė.
 • Tinkamai įkomponuotas veidrodis gali visiškai pakeisti atsibodusį namų dizainą.
 • Veidrodžiai geba -bdquo;išlyginti-ldquo; nelygias sienas, suteikti joms simetrijos.

Klaidos, kurias daro žmonės komponuodami veidrodžius

Tik tinkamai įkomponuotas veidrodis gali būti funkcionalus. šiuo metu internetinėse parduotuvėse galima rasti labai daug pasirinkimų, tad verta tiksliai žinoti, koks jums tinka labiausiai. Juk tai vienintelė galimybė užsitikrinti, kad su šiuo daiktų pagerinsite interjerą, o ne jį pabloginsite, kas deja, irgi kartais nutinka.

Ant vienos sienos negali kabėti keli veidrodžiai. Žinoma, nebent tik tokiu atveju, jei perkate specialų komplektą (jį dažniausiai sudaro vienas didelis ir porą mažų veidrodukų iš šonų). Kitu atveju rekomenduojame pasirinkti tiktai vieną. Paprasčiausiai per didelis jų skaičius gali visiškai sugadinti išsidėstymą, kurį vėliau sutvarkyti bus tiesiog per daug sunku.

Svetainės veidrodžiai reikalauja tik jiems paskirtos erdvės, tad nederėtų šalia kabinti paveikslų. Vėlgi, įmanoma surasti tokį variantą, kuris tikrai atrodytų patraukliai, tačiau retam žmogui pavyksta viską taip suderinti. Geriausia, kad ant vienos sienos kabėtų tik veidrodis ir greta nebūtų daugiau jokių papuošimų.
Kiekvienas šio tipo daiktas skiriamas kabinti tam tikroje erdvėje. Svetainės veidrodžiai tikrai skiriasi nuo tų, kurie yra pritaikyti kabinti voniose. šiuo atveju labai svarbu surasti variantą, kuris konkrečiai būtų pritaikytas tam tikrai patalpai.

Reikia įvertinti ir dydžio aspektus. Jeigu siena labai didelė - ant jos mažas veidrodis nebus geras pasirinkimas. Paprasčiausiai neatrodys gražiai, o to rezultatas - nesėkmingas dizainas. Bandykite viską derinti pagal dydį. Tiesa, ant mažos sienos galima kabinti tiek mažus, tiek didelius veidrodžius, tačiau štai ant didelės - tik didelius. Maži tiesiog paskęs pačioje sienoje.

Labai svarbus surasti tinkamą vietą. Svetainės veidrodžiai neturėtų būti kabinami labai tamsioje vietoje, nes tokiu atveju dalis jų funkcijų, kaip kad erdvės didinimas - paprasčiausiai išnyksta. Lygiai taip pat verta įvertinti ir faktą, kad prastas apšvietimas trukdys pasidažyti ar vertinti savo drabužių koloritą.

Kalbant apie vietą - veidrodinės lubas estetiškai tikrai patrauklus pasirinkimas, tačiau gali kelti nejaukumo įspūdį. Būtent todėl labai svarbu pasirinkti tokią vietą, kuri nebūtų jums nepatraukli. Kartais žmonės išsigąsta, kai nakties metu išeina į koridorių ir ten staiga susidūrę su savo atvaizdu - aikteli. Pasirinkite tokią vietą, kuri nesukeltų tokių neigiamų asociacijų. Veidrodinės lubos dažnai irgi ne pats geriausias pasirinkimas. Jis paprasčiausiai skirtas ne visiems.

Veidrodžių rėmai - gražus variantas, tačiau jų pasirinkimas reikalauja stilisto patarimų. Kartais žmonės įrėmina veidrodžius labai nederinančiais rėmais ir galiausiai sugadina bendrą vaizdą. Juolab, įrėminti veidrodžiai dažniausiai geriausiai atrodo vonioje. štai svetainės veidrodžiai gali būti nebent su labai minimaliai rėmukais. Nepamirškite, kad pastarieji apsunkina veidrodį, tad jei pastarasis mažas - geriau visai jų atsisakykite.

Veidrodis, kuris bus statomas ant žemės, gali atrodyti gražiai tik tokiu atveju, jeigu jis didelis. Mažų nestatykite, nes jie atrodys neskoningai. Juolab, tada iškreips kambario vaizdą, sienos gali atrodyti labai neproporcingos ir nelygios.

Kaip stilistiškai įkomponuoti veidrodį?

VEIDRODŽIŲ FORMOS. Nuo to priklauso, kaip ir kur bus dedamas veidrodis.

VEIDRODŽIŲ ATSPINDYS. Turbūt teko pastebėti, kad vieni veidrodžiai rodo gražiau, o kiti kaip tik iškreipia vaizdą. Ieškodami sau tinkančio daikto įvertinkite, iš ko jie yra pagaminti. Būtent sudėtis ir lemia, kokį vaizdą matysite.

VIETA turi būti pasirenkama pagal tai, kiek saulės šviesos jam tenka ir kaip gerai pavyksta pamatyti save. Lempos šviesa - nenatūrali. Ji negeba atkurti vaizdo.

DYDIS lemia, ar pavyks tinkamai įkomponuoti veidrodį. Kaip jau minėjome, pasirinkimas remiasi į galimybes. Pasirinkite tinkamą dydį.

BŪVIMO VIETÄ„ nuspręskite dar prieš pirkdami veidrodį, kadangi tai jums padės nuspręsto, ar reikia stovimo, ar kabančio.

Feng šui arba ką namuose simbolizuoja veidrodis?

Daugelis mūsų pagalvojami apie veidrodžius apsiriboja paprasčiausia funkcija - matyti save. Tačiau svetainės veidrodžiai atlieka kur kas daugiau darbų. Žinoma, jais tiki ne visi, tačiau tie kurie tiki, tai žino, kaip svarbu, kad veidrodis būtų pasirinktas teisingai. Juk jis gali reguliuoti mūsų mąstymą, savivertę ir net pritraukti neigiamą energiją namuose.

Svetainės veidrodžiai turi šias papildomas funkcijas, kurios paskatina kiek atidžiau vertinti pasirinkimus:

 • Svetainės veidrodžiai geba koreguoti energijos srautą, kuris ateina ir išeina iš namų.
 • Jie geba pritraukti teigiamą energiją į namus ir ją tikslingai paskirstyti po visą patalpą.
 • Jie padeda suvokti, koks žmogus esate. Neveltui sakoma, kad veidrodis geba parodyti asmens sielos atspindį.
 • Pasirinktos konkrečios formos veidrodžiai geba sureguliuoti namuose tvyrančią energetiką.

Sakoma, kad jeigu pastatysite gėlę prieš veidrodį - ji pradės intensyviau žydėti. Tai puikus įrodymas, kai svetainės veidrodžiai skleidžia tam tikrą energiją, kuri daro mums labai didelę įtaką gyvenime.

Mažyčiai patarimai darantys stebuklus

Jei žinote, kad jums niekaip nepavyks įkomponuoti veidrodžio taip, kad tikrai pavyktų džiaugtis gautais rezultatais, tokiu atveju siūlome jums pasiklausti specialistų paslaugomis. Jeigu dizaineriai jums per daug brangi paslauga - tokiu atveju paprasčiausiai kreipkitės į mūsų profesionalią komandą, kuri gali padėti sukurti šedevrą ir paprasčiausiai daikto.

Pateikiame kelias labai paprastas idėjas, kurias pritaikius galima atgaivinti atsibodusį namų interjerą. Tuo pačiu suteikti jam daugiau spalvų ir magijos.

 • Prikabinėkite mažų veidrodukų ant baldų. Žinoma, ne bet kur ir ne bet kaip, tačiau stilingai suvokus, kaip būtų geriausia. Geriausia pasirinkti konkretų baldą ar komplektą ir jį puošti veidrodukais.
 • Vietoje mažų paveikslų - rėminkite veidrodžius. Tačiau mažiukus ir kelis, kurie turi atlikti ne atvaizdo rodymo funkciją, tačiau atrodyti tarsi paveikslas.
 • Skirtingose sienų pusėse pakabinkite priešais vieną kitą po veidrodį. Jie vizualiai sukurs kito kambario vaizdą. Kambarys atrodys dvigubai didesnis, šviesesnis ir erdvesnis.
 • Pastatykite veidrodį taip, kad jo atvaizdo pusė būtų į langą. Kuomet švies saulė - spinduliai atsispindės ir šviesa pasklis po visą kambarį. Tai nuostabus pasirinkimas, kuomet leidžiasi saulutė. Kambarys prisipildo gelsvai raudonos spalvos.
 • Įsigykite vaizdą iškreipiantį veidrodį ir pakabinkite vietoje į kur dažnai žmonės nesilanko. Tai bus labai maloni staigmena jūsų svečiams.
 • Pakabinkite veidrodžių kolekciją lipant laiptais į kitą aukštą. Atrodys labai žaismingai. Pasirinkti veidrodžiai gali būti tokio paties stiliaus, tačiau skirtingų formų.