Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND

Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND
Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND
Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND
Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND
Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND
Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND
Nauja -9 %
Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND
Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND
Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND
Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND
Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND
Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND
 • Matmenys (aukštis/ilgis/plotis): 57/65/65 cm.
 • Spalva: Sonoma šviesi.
 • Komplektacija: galima komplektuoti prie visų CASTEL sisteminių baldų.
 • Medžiaga: LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė), MDF (medienos plaušų plokštė), ABS kraštai kurie suteikia atsparumą drėgmei, ilgaamžiškumą ir estetinę apdailą.
 • Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos.
 • Likutis sandėlyje: 1 vnt.
 • Preliminarus pristatymo terminas: 1 - 2 savaitės (Kaune ir Kauno raj. pristatymas per 72 h.).

* Dėl Jūsų kompiuterio, telefono ar planšetės raiškos nustatymų, ekrane matomose nuotraukose, baldų plokščių ar audinių spalvos gali šiek tiek skirtis.
Staliukas CASTEL ST6501-001 SAND
 • Turime sandėlyje
 • Prekės kodas: sand-0094
 • Kilmės šalis: Europa

Kavos žurnalinis staliukas CASTEL ST6501-001 sonoma šviesi - kompaktiškas su papildoma lentyna. CASTEL modulinių baldų kolekcija madingų ir itin populiarių spalvų, pritaikysite bet kokiame interjere. Šviesi sonoma derinama su triufelio sonoma sukurs jaukų, šiltą namų interjerą. Suapvalinti baldų kraštai suteikia subtilumo komodoms, spintoms ir kitiems sisteminiams CASTEL baldams. Baldaitau.lt. Pristatymas visoje Lietuvoje.

Kategorijos: Kavos, žurnaliniai staliukai | Mediniai staliukai | Baldai sandėlyje

99,22€
109,35€
Be PVM: 82,00€

Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti šiais būdais:

 • Apmokėdamas už prekes banko pavedimu - kai Pirkėjas po užsakymo patvirtinimo, gavęs iš Pardavėjo nurodymą apie apmokėjimą, perveda pinigus į UAB „Baldė“ banko sąskaitą nurodytą skyrelyje „Kontaktai“.
 • Apmokėdamas už prekes grynaisiais pinigais prekių pristatymo ar atsiėmimo metu – kai Pirkėjas už prekes sumoka jų pristatymo ar atsiėmimo metu.
 • Apmokėdamas už prekes naudojantis lizingo bendrovių teikiama vartojimo kredito sutarčių sudarymo paslauga – tai atsiskaitymo būdas, kai tarp Pirkėjo (fizinis asmuo) ir lizingo bendrovės sudaroma sutartis dėl prekių pirkimo Pardavėjo internetinėje parduotuvėje finansavimo.

Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir Pirkėjo suformuotame užsakyme nurodomos Eurais su PVM.

Pardavėjas vienašališkai pasilieka sau teisę pareikalauti iš Pirkėjo dalinio arba pilno avansinio apmokėjimo, o šiam nesutikus, prekių neparduoti.

Lietuvoje baldus pristatome visiškai Nemokamai iki Jūsų nurodyto adreso (išskyrus Kuršių Neriją).

Užsakymams į Visagino, Skuodo, Joniškio, Mažeikių, Akmenės, Biržų, Pasvalio, Rokiškio, Zarasų, Ignalinos, Švenčionių, Kupiškio, Šalčininkų, Pakruojo rajonus, minimalus užsakomų prekių krepšelis 450 eurų ( įskaitant PVM). Mažesniems užsakymams ( tik į šiuos rajonus ) taikomas pristatymo mokestis nuo 20 eur. iki 30 eur.

Užsakymas pristatomas iki tos vietos iki kurios gali privažiuoti mikroautobusas.

Dėl užsakytų prekių užnešimo ( visoje Lietuvos teritorijoje ) teiraukitės informacijos telefonu (+370 612) 718 50.

Visos prekės pristatomos nesurinktos, kartoninėse gamyklinėse pakuotėse. Prie visų prekių yra pridedamos surinkimo instrukcijos ir kitos prekių surinkimui reikalingos priemonės bei furnitūra.

Prieš pristatant prekes klientas telefonu informuojamas apie preliminarų prekių pristatymo laiką, kuris bus patogus klientui, bet priimtinas abiems pusėms.

Prekes stengsimės pristatyti per trumpiausią įmanomą laiką, kuris gali būti nuo 10 darbo dienų iki kelių savaičių. Palankiai susiklosčius situacijai pristatymo laikas gali būti ir trumpesnis. Tikslesnis prekės pristatymo laikas yra nurodomas prie kiekvienos prekės aprašymo ir skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo paspaudžiant mygtuką „Užsakyti“. Apie kiekvieną Jūsų užsakymo patvirtinimą informuosime elektroniniu paštu.

Pristačius prekes jums, Jūs privalėsite patikrinti pakuočių kokybę, kad nebūtų suplyšusios. Jums bus pateikti prekės perdavimo-priėmimo dokumentai, kuriuose privalėsite pasirašyti ir pateikti asmeniui pristačiusiam prekes save identifikuojantį dokumentą. Pastebėjus prekių pakuočių pažeidimų ar komplektacijos neatitikimų apie tai pažymėsite perdavimo-priėmimo dokumentuose.

Mūsų parduodami baldai yra tvarkingai supakuoti į kartonines pakuotes (nesurinkti). Ant visų pakuočių yra nurodytas baldo pavadinimas ir kt., viduje pakuotės rasite surinkimo instrukciją ir visus reikalingus surinkimui elementus, todėl baldą surinksite greitai ir kokybiškai.

Visiems baldams suteikiama 24 mėnesių gamintojo garantija.

Pagrindinės sąlygos norint grąžinti kokybiškas prekes:

 • grąžinama prekė turi būti tvarkingoje originalioje pakuotėje;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ant pakuotės);
 • prekė turi būti tos pačios komplektacijos kaip ir įsigijimo metu (visos detalės pakuotės viduje, surinkimo instrukcija ir surinkimo elementai);
 • kokybiškų, tačiau surinktų ar bandytų rinkti baldų grąžinti negalima;
 • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • negalima grąžinti prekės pirktos lizingo būdu.

Gamintojo garantija negalioja natūraliai susidėvinčioms prekių dalims ir baldiniam audinui.

Už grąžinamas prekes pinigai pervedami į Pirkėjo nurodytą sąskaitą pavedimu.

Už apmokėtas paslaugas pinigai negrąžinami.

Po baldo pristatymo, surinkimo eigoje pastebėjus nekokybišką, pažeistą baldo elementą ar detalę, prašome ją nufotografuoti ir atsiūsti mums elektroniniu paštu infobaldaitau@gmail.com su trumpu broko aprašymu, užsakymo numeriu ir Jūsų kontaktais. Susisiekę su gamintojais įvertinsime broko kilmę ir apie priimtą sprendimą Jus informuosime nedelsiant.

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis LR vyriausybės nutarimu Nr. 738 ,,Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ . Prekės, kurios vartotojui parduotos pagal vartojimo pirkimo–pardavimo nuotolines ar ne prekybos patalpose sudarytas sutartis, grąžinamos Civilinio kodekso 6.228-10 ir 6.228-11 straipsniuose nustatyta tvarka.

Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.