Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Vaikų kambario spintelės

Vaikų kambario spintelės

Visi norime gyventi tokiuose kambariuose, kurie mums būtų patys mieliausi. Natūralu, kad ir bendro naudojimo patalpos pasirenkamos labai atidžiai, tačiau dažniausiai būtent miegamieji yra tie, kuriame skiriama daugiausiai dėmesio. Paprasčiausiai pastarieji būna sukurti ne taip, kad patiktų į svečius atvykusių asmenų akiai, o pačiam žmogui, kuris konkrečioje patalpoje leidžia laiką. Vaikų kambario spintelės yra tas baldas, kuriam dažniausiai neskiriama labai daug dėmesio, kadangi pastarosios yra ir mes net nesusimąstome, kokiais kriterijais jas pasirenkame. Rodos yra ir tai viskas. Visgi, psichologai vieningai tvirtina, kad mes niekada nieko nepasirenkame atsitiktinai. Paprasčiausiai viskas remiasi į mūsų pomėgius, spalvinių suvokimą ir kitas smulkmenas, kurios leidžia pasiekti konkretų rezultatą.

Pateiksime kelis aspektus, kurie gali būti Jums naudingi siekiant suvokti, kaip gali būti pasirenkamos vaikų kambario spintelės. Žinoma, svarbiausia yra tai, kas pats vaikas sugebėtų susipažinti su pasiūlymais ir juos apsvarsčius pasirinkti labiausiai tinkantį variantą. Kadangi BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų pasirinkimų - visada pavyks atrasti tokį, kuris nepaliktų abejingų. Egzistuojant plačiai pasiūlai svarbiausia yra skirti užtektina kiekį laiko, kad vėliau neliūdėtume dėl pasirinkimo. Ir kaip jau minėjome - svarbiausia, kad vaikai liktų patenkinti tuo, kokiame kambaryje galutinai turės gyventi.

 • Pirmiausia rekomenduojame nusistatyti pinigų sumą, kurią planuojate išleisti produktui. Žinoma, kuo įmantresnę spintelę pirksite - tuo daugiau ir teks sumokėti. Visgi, akivaizdu yra tai, kad jau geriau kiek didesnė viena investicija, tačiau paskui ilgiau tarnausianti, negu nekokybiška produkcija, kuria teks trumpai džiaugtis. BaldaiTau.lt importuoja tik geriausios kokybės baldus, kurie neabejotinai tarnaus jums ne vienerius metus.
 • Vaikų kambario spintelės gali būti pasirenkamos ir pagal stilistinį aspektą. Visi norime, kad mus supanti aplinka būtų tokia apie kokią svajojome. Visgi, kartais spalvinis pasirinkimas yra toks platus, kad sunku ir suvokti, kuris variantas yra pats geriausias. Įvertinkite kitus baldus, kurie bus vaiko kambaryje. Būtinai pasiklauskite, apie kokių atspalvių kambarį svajoja jūsų mažasis. Galiausiai, pasiskaitykite internete, kokias spalvas rekomenduojame vaikų kambariui. Paprasčiausiai tai gali prisidėti prie jo mąstymo ir brendimo.
 • Vaikų kambario spintelės smulkiau gali būti skiriamos ir pagal dydį bei formą. Kadangi egzistuoja labai daug pasirinkimų - kiekvienam žmogui pavyks atrasti labiausiai jam tinkantį variantą. Svarbiausia yra detaliai išsimatuoti tą vietą, kurioje yra spintelė. Susidėti pliusus ir minusus bei pasirinkti tinkamiausią modelį. Jeigu sunkiai įsivaizduojate matmenis - kreipkitės į profesionalus, kurie įvertindami ko jums reikia - pasiūlys tai ką gali. BaldaiTau.lt turi tikrai labai didelį kiekį produkcijos.
 • Galiausiai pasižiūrėkite, kad vaikų kambario spintelės jums būtų tikrai funkcionalios. Paprasčiausiai kai kurios gali būti keik per aukštos ir tai beabejos netinkama variantas vaikui. Kita vertus reikia ieškoti tokio modelio, kuriame būtų kuo daugiau lentynėlių. Tuomet mažasis galės susidėti visas smulkmenas ir pradės formuotis jo požiūris į tai, kas reikia būti tvarkingu.

Kiekvienas asmuo gali turėti skirtingus kriterijus, kurie reikalingi siekiant suvokti, kokios vaikų kambario spintelės jums labiausiai tinka. Vaikų kambario spintelės pasirenkamos pagal funkcionalius ir tuo pačiu estetikos poreikius. Susidėliojus prioritetus, kurie jums yra patys svarbiausia - galima pasiekti tobulumą.

Vaikų kambario spintelės gali būti dekoruojamos pačiomis įvairiausiomis priemonėmis taip siekiant sukurti ką nors išskirtinio ir individualaus. Žinoma, kuomet investuojama nemaža pinigų sumą, tikrai nesinori papildomai pirkti brangių dažų arba samdytis profesionalių dailininkų, kurie gebėtų papuošti baldą. Tuo pačiu tokiu atveju reikalingos vaikų kambario spintelės turi būti medinės ir būtinai vienspalvės. Pateiksime kelis patarimus, kurie jums kiek padės išskirti turima spinteles. Juk niekas nenori, kad turimas variantas būtų toks, kaip ir visi kiti.

 • Dekupažas. Dekupažo technika yra vienas iš populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų variantų. Paprasčiausiai, kiekvienas žmogus gali jį realizuoti ir nereikia kokių nors specifinių gebėjimų bei kitų priemonių, kurios padėtų pasiekti tikslą. šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad žmogus norėtų sukurti ką nors gražaus. Dekupažas turėtų būti atliekamas kartu su vaiku, kadangi tai labai maloni meditacijos forma, kuri padeda pasiekti malonumą. Taip galėsite rasti malonų laisvo laiko praleidimą su savo vaiku.
 • Akrilas. Akrilu piešti gali ne kiekvienas, tad juo gražinti spinteles rekomenduojame tik tokiu atveju, jeigu asmuo turi bent kokį medinį suvokimą. Visada galima pasisamdyti specialistus, kurie dirbą atliks už jus, tačiau toli gražu ne kiekvienas to nori, kadangi papildomas investicija ne visada labai patrauklus pasirinkimas. Medinės vaikų kambario spintelės yra vienintelės, kurios tinkamos, kad ant jų būtų galima piešti akrilu.
 • Lipdukai. Mes jums tikrai nesiūlome lipdukus apie kuriuos šiuo metu perskaitę pagalvojo daugelis. Prekybos vietose galima atrasti specialius lipdukus, kurie skirti bent kiek papuošti medinius baldus. Taip pat galima pasirinkti iš labai daug skirtingų variantų, tad būtinai pasiklauskite savo vaiko, ką jis apie tai galvoja ir aš pasiūlymas jį tenkina. Pasižiūrėkite, kad pasirinkti lipdukai derėtų prie likusio kambario interjero.
 • Raižiniai. šį darbą gali atlikti tik savo srities profesionalai, tačiau dažniausiai rezultatas būna toks stulbinantis, kad daugelis mielai investuoja pinigus kad galėtų namuose džiaugtis tokiu grožiu. Vėlgi, medinės vaikų kambario spintelės šiuo atveju vienintelės, kurios gali būti išraižomos. Stiklinės vaikų kambario spintelės gali būti puošiamos naudojant lazerį. Juo išraižomas stiklas. Vėlgi, labai originalu ir tikrai mėgstamas pasirinkimas, tačiau kiek brangus ir tai lemia, kad daugeliu atveju žmonės nusprendžia džiaugtis paprasčiausiai įsigytomis spintutėmis.

Vaikų kambario spintelės gali būti dekoruojamos pačiais įvairiausiais būdais. Visgi, BaldaiTau.lt teikia tiek daug pasirinkimų, kad kiekvienas žmogus atras tai, kas jam labiausiai tinka ir patinka. Svarbiausia suderinti funkcionalumo poreikį su vaiko mąstymu ir tokiu atveju pavyks gauti patį geriausią variantą.

Mes jums rekomenduojame apsipirkti BaldaiTau.lt prekybos vietoje, kur galima atrasti labai daug skirtingų variantų pačiomis mieliausiomis kainomis. Susidėliokite prioritetus, kurie lemia Jūsų pasirinkimą ir pasiimkite labiausiai Jums tinkantį variantą.

Yra kelios taisyklės, kurias žinant galėsite kur kas greičiau džiaugtis apstatytu kambariu. Žinoma, jeigu perkate tik vieną baldą, tokiu atveju visas tvarkymo procesas bus labai greitas ir nereikalaus kokių nors papildomų investicijų. Visgi, jeigu nusprendėte pakeisti visus kambaryje esančius baldus, garantuojame, kad teks apgalvoti daug smulkmenų. Viskas bus kur kas paprasčiau apsvarsčius šias smulkmenas.

 • Susiskaičiuokite, kiek pilnai pinigų galite skirti visų baldų pirkimui ir tuo pačiu spintelės.
 • Pasiklauskite, kaip savo kambarį įsivaizduoja jūsų vaikas ir pasakykite, kaip manote, kad būtų geriau ir kodėl.
 • Viską pirkite iš vienos prekybos vietos - taip gausite nuolaidą.
 • Būtinai susigalvokite, kokį stilių planuojate išpildyti namuose.
 • Nepirkite pačio pirmo pasiūlymo. Įvertinkite jų kuo daugiau prieš konkrečiai pasirinkdami,

BaldaiTau.lt - gera prekybos vieta, kuri gali pasiūlyti plačiausią pasirinkimą. Svarbiausia yra ieškoti, o ieškantys visada atranda.

Sistema: Sistema: LIBELE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 50/37/41 cmSpalva: pilka, balta, violetinėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LIBELE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas nuo 20 iki 49 darbo dienų. Dėl tikslesnio pristatymo termino teir..
58,65€
Be PVM:48,47€
Sistema: Sistema: CHICORY
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 54,8/44,7/34,3 cmSpalva: balta matinė, ąžuolas Riviera, balta blizgiKomplektacija: galima komplektuoti prie visų CHICORY sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas nuo 20 iki 49 darbo dienų. Dėl tiksle..
58,65€
Be PVM:48,47€
Sistema: Sistema: ARKINA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 135/120,2/41,3 cmSpalva: ąžuolas artisan, baltaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ARKINA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas nuo 20 iki 49 darbo dienų. D..
183,30€
Be PVM:151,49€
Sistema: Sistema: ARKINA
 Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 90,1/120,2/41,3 cmSpalva: ąžuolas artisan, baltaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ARKINA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas nuo 20 iki 49 darbo d..
140,53€
Be PVM:116,14€
Sistema: Sistema: ARKINA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 50.5/37,3/41,3 cmSpalva: ąžuolas artisan, baltaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ARKINA sisteminių baldųMedžiaga: LMDPRekomenduojama tvirtinti prie sienosPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas nuo 20 iki 49 darbo dienų. D..
61,09€
Be PVM:50,49€
Sistema: Sistema: CANMORE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 44,8/41,5/41,5 cmSpalva: šviesus betonas, balta blizgiKomplektacija: galima komplektuoti prie visų CANMORE sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas nuo 20 iki 49 darbo dienų. Dėl tikslesnio pristatymo ter..
53,76€
Be PVM:44,43€
Sistema: Sistema: VIVERO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 49/198/35 cmSpalva: pilka perla, ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų VIVERO sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 4-7 savaitėsPrekės kodas: asm-0458..
137,29€
Be PVM:113,46€
Sistema: Sistema: ELMO Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 193/43/40 cm Spalva: bukas fjord, balta, stalčiaus fasado spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų ELMO kolekcijos baldų Medžiaga: LMDP - aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABS Prekės prist..
109,98€
Be PVM:90,89€
Sistema: Sistema: LUMENS
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 201/60/40 cm Spalva: balta blizgi, pilka betono Komplektacija: galima komplektuoti prie visų LUMENS kolekcijos baldų Su standartiniu LED apšvietimu Medžiaga: LMDP, MDF, aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABS Prekės pri..
201,63€
Be PVM:166,64€
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 30,5/143,5/40 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų KASPIAN sisteminių baldų Medžiaga: MDF, LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: brw-2489..
50,24€
Be PVM:41,52€
Sistema: Sistema: NAMEK
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 29,5/60/45,5 cm Spalva: bukas ikonik, balta blizgi, pilka Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NAMEK sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: brw-2382..
34,78€
Be PVM:28,74€
Sistema: Sistema: NAMEK
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 38,5/95/112 cm Spalva: bukas ikonik, balta blizgi, pilka Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NAMEK sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: brw-2380..
94,06€
Be PVM:77,73€
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/56/181,5 cm Spalva: balta blizgi, lenkiškas ąžuolas Rankenėlių spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų PRINCETON sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Dureles galima montuoti dešinėje arba kairėje pusėje Prekės pristatomos pakuotėse,..
81,17€
Be PVM:67,08€
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 37/36/181,5 cm Spalva: balta blizgi, lenkiškas ąžuolas Rankenėlių spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų PRINCETON sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Dureles galima montuoti dešinėje arba keirėje pusėjePrekės pristatomos pakuotėse, n..
69,57€
Be PVM:57,50€
Sistema: Sistema: HOLTEN
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/106/83,5 cm Spalva: balta, ąžuolas votan, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF Tylaus uždarymo sistema Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas:..
121,12€
Be PVM:100,10€
Sistema: Sistema: BALTICA LEFKAS
Matmenys (plotis/aukštis /gylis): 55/200/43 cm Spalva: ąžuolas lefkas  juoda Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BALTICA kolekcijos baldų Medžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP PFLEIDERER plokštė, aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai.Briaunos ABS Pre..
140,53€
Be PVM:116,14€
Sistema: Sistema: DALLAS Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 60/203/41 cm Spalva: korpusas – natūralus riešutas, fasadas – balta blizgi, intarpo spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų DALLAS kolekcijos baldų Medžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP PFLEIDERER plokštė, aukštos kokybės atspari įb..
217,52€
Be PVM:179,77€
Sistema: Sistema: LUCA JUZI
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 43/148/45,5 cm Spalva:šviesus sibiu maumedis, tamsus ąžuolas sonoma Komplektacija: galima komplektuoti prie visų LUCA JUZI sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: brw-2211..
95,34€
Be PVM:78,80€
Sistema: Sistema: LUCA JUZI
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 43/60/200,5 cm Spalva:šviesus sibiu maumedis, tamsus ąžuolas sonoma Komplektacija: galima komplektuoti prie visų LUCA JUZI sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: brw-2209..
101,79€
Be PVM:84,12€
Sistema: Sistema: LUCA JUZI
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 43/51/45,5 cm Spalva:šviesus sibiu maumedis, tamsus ąžuolas sonoma Komplektacija: galima komplektuoti prie visų LUCA JUZI sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: brw-2208..
37,36€
Be PVM:30,87€
Sistema: Sistema: BALDER
Matmenys (gylis/ilgis/aukštis/): 39/62/192 cm Spalva: ąžuolas riviera, balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BALDER sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: brw-2166 ..
106,72€
Be PVM:88,20€
Sistema: Sistema: NICO Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 190/40/40 cm Spalva: korpusas – šviesus ąžuolas, fasadas – balta, šviesus ąžuolas, rankenėlių spalva: pagal pasirinkimą: balta – rožinė, balta – turkio, balta – pilka, balta – šviesus ąžuolas Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NICO sisteminių baldų Medži..
97,76€
Be PVM:80,79€
Sistema: Sistema: ELIS Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 191/40/40 cm Spalva: korpusas  balta, fasadas pagal pasirinkimą: žalia blizgi, rožinė blizgi, turkio blizgi, pilka blizgi, balta blizgi Rankenėlių spalvą įrašyti komentaruose: žalia, raudona, mėlyna, violetinė, pilka, balta Komplektacija: galima komplektuoti ..
128,31€
Be PVM:106,04€
Sistema: Sistema: DROP Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 199/55/40 cm Spalva: bukas fjord, balta – intarpo spalva pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų DROP kolekcijos baldų Medžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP PFLEIDERER plokštė, aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai tempera..
142,97€
Be PVM:118,16€
Sistema: Sistema: NANO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/45/50 cm Spalva: korpusas grafitas/enigma Komplektacija: nekeičiama galima komplektuoti prie visų NANO sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: mblr-0327..
114,13€
Be PVM:94,32€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 43/120/43 cm Spalva: korpusas balta, fasadas balta, intarpai ir rankenėlės: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų TRAFIKO sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės..
86,76€
Be PVM:71,70€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 189/45/40 cm Spalva: korpusas balta, fasadas balta, intarpai ir rankenėlės: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų TRAFIKO sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės..
98,98€
Be PVM:81,80€
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 189/45/40 cm Spalva: korpusas balta, fasadas balta, intarpai ir rankenėlės: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų TRAFIKO sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės..
119,75€
Be PVM:98,97€
Sistema: Sistema: BLANCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 202/55/42 cm Spalva: sniego pušis / MDF new grey Galimybė montuoti dureles iš kairės ir dešinės pusės Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BLANCO kolekcijos baldų Medžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP PFLEIDERER plokštė, aukštos kokybės, atspari įbrėžima..
112,42€
Be PVM:92,91€
Sistema: Sistema: BLANCO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 202/55/42 cm Spalva: sniego pušis / MDF new grey Galimybė montuoti dureles iš kairės ir dešinės pusės Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BLANCO kolekcijos baldų Medžiaga: baldų gamybai naudojama LMDP PFLEIDERER plokštė, aukštos kokybės atspari įbrėžimam..
120,98€
Be PVM:99,98€
Sistema: Sistema: MALCOLM
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/42,5/45,5 cm Spalva: kanjono ąžuolas – pilka volframo – kanjono ąžuolas monument Komplektacija: galima komplektuoti prie visų MALCOLM sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas:&n..
76,78€
Be PVM:63,46€
Sistema: Sistema: MALCOLM
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 50/41,5/40 cm Spalva: kanjono ąžuolas – pilka volframo – kanjono ąžuolas monument Komplektacija: galima komplektuoti prie visų MALCOLM sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: ..
33,83€
Be PVM:27,96€
Sistema: Sistema: EXECUTIVE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 80/218,5/37,5 cm Spalva: šviesus ąžuolas san remo  Komplektacija: galima komplektuoti prie visų EXECUTIVE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF, metalinės rankenėlės Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas:&n..
160,09€
Be PVM:132,30€
Sistema: Sistema: EXECUTIVE
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 60/118,5/40,5 cm Spalva: šviesus san remo ąžuolas, pilka Komplektacija: galima komplektuoti prie visų EXECUTIVE sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, MDF, metalinės rankenėlės Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas:&..
160,09€
Be PVM:132,30€
Sistema: Sistema: BYRON
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 27/120/40 cm Spalva: šviesus san remo ąžuolas - balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie visų BYRON sisteminių baldų Tylaus uždarymo sistema Medžiaga: LMDP, MDF, stiklas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Pr..
95,01€
Be PVM:78,52€
Sistema: Sistema: TABLO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 45/120/50 cm Spalva: grafito-balta lux-atlantik Komplektacija: galima komplektuoti prie visų TABLO sisteminių baldų Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Medžiaga: LMDP Pristatymo terminas 4-8 savaitės Prekės kodas: mblr-0280..
121,43€
Be PVM:100,36€
Sistema: Sistema: NEXT Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 35/39/37,5 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NEXT sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: mblr-0211..
52,84€
Be PVM:43,67€
Sistema: Sistema: NEXT Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/50/50 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų NEXT sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: mblr-0206 ..
117,58€
Be PVM:97,17€
Sistema: Sistema: MOBI Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 40/40/35 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų MOBI sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: mblr-0193..
50,78€
Be PVM:41,97€
Sistema: Sistema: MOBI Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/55/50 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų MOBI sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: mblr-0187..
135,40€
Be PVM:111,90€
Sistema: Sistema: MOBI Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/135/40 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų MOBI sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: mblr-0183 ..
103,59€
Be PVM:85,61€
Sistema: Sistema: MOBI Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/135/40 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: galima komplektuoti prie visų MOBI sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: mblr-0182 ..
115,64€
Be PVM:95,57€
Sistema: Sistema: MOBI Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/195/40 cm Spalva: pagal pasirinkimą Kiti pasirinkimai: L – kairinė arba P - dešininė Komplektacija: galima komplektuoti prie visų MOBI sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: ..
134,64€
Be PVM:111,27€
Sistema: Sistema: MOBI Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 45/195/40 cm Spalva: pagal pasirinkimą Kiti pasirinkimai: L – kairinė arba P - dešininė Komplektacija: galima komplektuoti prie visų MOBI sisteminių baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: ..
130,01€
Be PVM:107,44€
Sistema: Sistema: INDIANA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 47,5/60/40 cm Spalva: ąžuolo Komplektacija: galima komplektuoti prie visų sisteminių INDIANA baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas 4-6 savaitės Prekės kodas: ig-brw-0957..
79,39€
Be PVM:65,61€
Sistema: Sistema: INDIANA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 87/80/40 cm Spalva: ąžuolo Komplektacija: galima komplektuoti prie visų sisteminių INDIANA baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas 4-6 savaitės Prekės kodas: ig-brw-0951..
117,13€
Be PVM:96,81€
Rodoma nuo 1 iki 46 iš 46 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.