Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Dažniausiai užduodami klausimai

Nusprendę įsigyti baldų iš internetinės parduotuvės su pristatymu į namus tai padarysite lengvai ir patogiai. Viskas, ko Jums reikia, – tai kompiuteris ir internetas. Jūs ne tik gausite baldus tiesiai į namus, bet ir galėsite juos rinktis iš daugybės modelių bei jų derinių. Jokiame baldų salone Jums niekas nepademonstruos visų galimų derinių pagal komplektaciją, spalvas ir medžiagas. Internetinėje parduotuvėje baldaitau.lt galite išsirinkti patinkančią baldo medžiagą, spalvą, apdailą, papildomų dalių, dekorą ir t. t. Be to, neteks bėgioti po saloną su centimetru rankoje ir matuoti eksponuojamus pavyzdžius – svetainėje nurodomi tikslūs baldų matmenys.

Be patogios prieigos ir didelio prekių pasirinkimo, užsisakiusiems baldų iš mūsų internetinės parduotuvės jie bus nemokamai pristatyti Kauno mieste, o už nedidelį mokestį – nugabenti į bet kurią Lietuvos vietą ir saugiai užnešti į butą, kad ir kokiame aukšte jis būtų. Prekės bus pristatytos per trumpiausią įmanomą laiką – nuo 10 darbo dienų iki kelių savaičių, o palankiai susiklosčius aplinkybėms – netgi greičiau. Už prekes galėsite atsiskaityti banko pavedimu, grynaisiais gavę prekes ar pasinaudoti lizingo bendrovių teikiama vartojimo kredito sutarčių sudarymo paslauga. Visiems baldams suteikiama 12 mėnesių gamintojo garantija.

Rinkdamiesi baldus turite aiškiai žinoti savo prioritetus, ar naujieji pirkiniai derės prie bendro namų interjero ir ar tilps į numatytas vietas. Taigi prieš perkant vertėtų išmatuoti patalpą ir pasidaryti jos planą. Baldai jokiu būdu neturėtų pripildyti viso kambario – patalpa atrodys užgriozdinta, joje bus sunku judėti. Optimalus variantas, kai baldai užima trečdalį patalpos (kraštutiniu atveju – pusę). Atsižvelgiant į patalpos paskirtį, daugiau baldų gali būti tik virtuvėje ir svetainėje. Visuose kituose kambariuose svarbu paisyti principo – mažiau yra daugiau.

Baldai statomi pagal atliekamas funkcijas. Tarkim, už daiktų saugojimą atsako spintos, komodos, vitrinos, spintelės ir panašūs daiktai. Šie baldai turi turėti nuolatinę vietą, prie jų turi būti patogu prieiti. Poilsiui skirti minkštieji baldai – sofos, lovos, foteliai, supamieji krėslai ir t. t. – stovi būsto ramybės oazėse. Atskirą grupę sudaro su darbu susiję baldai – rašomieji ir kompiuterio stalai, staliukai, kėdės, spintelės ir t. t. Šie baldai yra gana mobilūs – esant poreikiui, juos galima nesunkiai pastatyti į kitą vietą.

Be to, renkantis baldus ir jais apstatant būstą didelę reikšmę turi funkcinės zonos (poilsio, darbo, pramogų, miego, valgymo). Virtuvėje geriausia visas darbo zonas įrengti palei vieną sieną (kraštutiniu atveju – palei dvi). Tokiu atveju lengvai patalpinsite šaldytuvą ir pietų stalą. Ant sienų galima pakabinti lentynų kulinarijos knygoms ar indams sudėti. Darbo zonoje turėtų būti kompiuterio ar rašomasis stalas su talpiais stalčiais (mažame bute galima panaudoti ir nuo baldų sienelės atlenkiamą stalą), patogi kėdė, geriausia su ratukais, knygų lentynų. Prieškambaryje galima išsiversti su minimaliu skaičiumi baldų – viena spinta, batų dėže ir kabykla, na, dar suoliukas ar pufas, kad būtų patogu persiauti. Prieškambario nereikėtų paversti daiktų sandėliu, nes tai pirmoji patalpa, kurią pamato į namus užėję svečiai.

Perkant kietus baldus – sekciją, spintą, stalą, vonios baldus, komodą, kėdes ar lovą – labiausiai reikėtų atsižvelgti į jų patvarumą. Amžių amžius žmonės baldus gamino tik iš medžio masyvo. Ir dabar tokie baldai itin vertinami dėl jų tvirtumo, atspalvių, tekstūrų, galimų išgauti formų įvairovės, nesudėtingos priežiūros, galimybės restauruoti, tačiau jie yra nepigūs, be to, gana jautrūs temperatūros svyravimams. Iš lapuočių – ąžuolo, beržo, klevo, raudonmedžio, vyšnios, graikinio riešutmedžio ir pan. – pagaminti baldai yra tvirtesni nei iš spygliuočių – pušies, eglės, kedro, kipariso. Iš pastarųjų pagaminti daiktai ne tokie atsparūs smūgiams ir įbrėžimams, tad juos reikėtų labiau tausoti.

Baldai iš MDF plokščių (ang. Medium Density Fibreboard), gaminamų iš medienos plaušų, yra ilgaamžiai, ekologiški, pigesni nei natūralios medienos ir itin lygaus paviršiaus, kurį galima nudažyti įvairiausiomis spalvomis ar padengti kitomis medžiagomis. Dėl lygaus paviršiaus iš šių plokščių labai dažnai gaminami baldų fasadai. Laminuotos MDF plokštės gali įgauti dar daugiau atspalvių ir faktūrų ar imituoti vertingų rūšių medieną, be to, jos itin atsparios mechaniniams pažeidimams, temperatūros svyravimams, netgi drėgmei ir pelėsiui. Natūralios medienos lukštu dengtos plokštės atrodo kaip medžio masyvas, tačiau iš jų pagaminti baldai yra gerokai pigesni ir įvairesni, be to, juos galima atnaujinti.

Minkštieji baldai mūsų gyvenimą turi padaryti patogesnį ir malonesnį, sukurti saugią, jaukią aplinką mėgautis poilsiu. Minkštųjų baldų karalienė sofa gali būti labai įvairių formų ir dydžių. Populiariausias minkštojo komplekto variantas – trijų sėdimų vietų sofa ir du krėslai. Erdvesnėje svetainėje galima pastatyti ir trijų bei dviejų sėdimų vietų sofas ir dar vienvietį krėslą.

Kad sofa, lova ar krėslas būtų ne tik patogūs, bet ir tarnautų ne vienus metus, atkreipkite dėmesį į karkaso konstrukciją – ji turi būti tvirta ir patvari. Metalinis karkasas itin patikimas, tačiau ir medinis gali tarnauti ne trumpiau, jei bus pagamintas iš kietos medienos. Beje, itin tvirta medžiaga yra fanera. O vidiniai stalčiai gali būti ir iš medžio drožlių plokščių – tai visiškai nekenkia baldo kokybei.

Jei minkštieji baldai bus dažnai naudojami, ypač jei namuose yra mažų vaikų, patartina rinktis tokius, kurių apmušalai yra pasiūti iš standžiai išausto bei dėmėms atsparaus gobeleno, natūralios ar dirbtinės odos. Natūrali oda gerokai pranašesnė už kitas baldų apmušalams naudojamas medžiagas – ji nereikalauja sudėtingos priežiūros, yra itin patvari ir ilgaamžė, neprarandanti savo savybių daugelį metų. Be to, ji yra ir komfortiška – per keletą minučių prisitaiko prie sėdinčiojo kūno temperatūros. Dar viena išeitis – rinktis baldus, nuo kurių minkštosios dalies nesunkiai nuvelkamas apvalkalas, kad jį būtų galima išskalbti ar pakeisti susidėvėjus. Rečiau naudojamų baldų apmušalai gali būti pasiūti iš prabangesnių ir šviesesnių audinių.

Nedideliame bute sofa turės tarnauti ir kaip lova, todėl reikėtų ieškoti tokios, ant kurios būtų kuo patogiau miegoti. Šiuo atveju ypač svarbus kokybiškas išlankstomas mechanizmas.

Perkant bet kokį baldą vertėtų atkreipti dėmesį į gamintoją ir pasidomėti įmonės reputacija, suteikiama garantija (kokiam laiko tarpsniui), medžiagomis, iš kurių pagamintas baldas, ir reikalauti priežiūros bei naudojimo instrukcijos.


Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.