Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Vonios kambario spintelės

Kaip montuoti ir prižiūrėti vonios kambario spinteles?

Spintelės yra būtinas baldas kiekviename kambaryje, kurį tik galima atrasti namuose. Jeigu pradėtume vaikščioti per namus ir skaičiuoti, kiek spintelių namuose yra, turbūt patys nustebtumėme, koks tai visgi yra didelis skaičius. Atrodo, toks paprastas baldas be kurio būtų galima išgyventi, tačiau tuo pačiu ir koks svarbus ir reikalingas. Lygiai taip pat ir vonios kambario spintelės turi labai reikšmingą funkciją šio tipo patalpoje. Paprasčiausiai atrodo, kad būtų galima išsiversti ir be jų, kadangi vonia nėra ta patalpa, kurioje laikytume labai daug daiktų. Visgi, jeigu nebūtų spintelių - vyrautų netvarka, o tokioje patalpoje kaip vonia tikrai to nėra norima.

BaldaiTau.lt prekiauja įvairaus pobūdžio spintelėmis įskaitant tas, kurios yra kabinamos arba pastatomos vonioje. Akivaizdu, kad reikia pirkti tokias, kurios konkrečiai pritaikytos būtent šiam kambariui. Taip pavyks gauti geriausią rezultatą. Dažniausiai būtent voniai pritaikytos spintelės turi atsparumo drėgmei faktorius, o tai labai svarbu, kadangi nuolatos vyraujanti drėgmė gali greitai sugadinti patį baldą. Nustebtumėte sužinojęs, kad būtent medinės vonios kambario spintelės yra pačios populiariausios. Paprasčiausiai, jos skirtos šiai patalpai, taigi yra padengiamos specialiu laku, kuris apsaugo nuo drėgmės.

Kaip pasirinkti tinkamiausią spintelę voniai?

Vonios kambario spintelės, kaip ir bet kokios kitos patalpos - teikia labai daug pasirinkimų. Kiekvienas žmogus įvertindamas savo poreikius ir norus gali pasirinkti jam tinkamiausią variantą. Svarbiausia, kad BaldaiTau.lt teikia daug skirtingų baldų ne tik stilistiniu aspektu, tačiau tuo pačiu ir kainos, tad priklausomai nuo to, kiek galite išleisti - pavyks atrasti patį tinkamiausią variantą. Apsipirkimas internetu ir taip labai pagreitina patį procesą, būtent todėl rekomenduojame labai neskubėti ir skirti užtektinai laiko spintutės paieškoms. Juk nusistačius tam tikrus kriterijus jums bus atrenkami konkretūs baldai, tad pagal juos įvertinkite pasirinkimus.

 • Pirmiausia rekomenduojame įvertini, kokią pinigų sumą galite skirti baldui. Tai kur kas pagreitins jūsų paieškas, kadangi neteks gaišti daug laiko ieškant pačio tinkamiausio varianto.
 • Tuo pačiu įsivertinkite, kokią vonią planuojate turėti. Populiarios tiek klasikinės vonios kambario spintelės, tiek modernios vonios kambario spintelės. Aišku, dažniausiai vonia įrengiama paprasčiausiai per daug nesusikoncentravus ties stiliumi, tačiau bent jau maždaug galite įsivaizduoti, kokio pobūdžio spintutė jums atrodo geriausiai ir labiausiai tiktų prie kitų vonioje esančių baldų.
 • Įvertinkite, kokio dydžio spintelė jums būtų tinkama. Žinoma, šiuo atveju tai varijuoja priklausomai nuo to, kiek vietos yra vonioje. Geriau jau mažesnė, kurioje telpa mažiau daiktų, tačiau ne tokia, kuri užima pusę vonios.
 • Verta įvertinti ir tai, kad vienos vonios kambario spintelės yra pastatomos, kai kurios tuo tarpu yra pakabinamos. šiuo atveju vėlgi verta atkreipti dėmesį į tai, kokio dydžio yra jūsų vonios kambarys. Pagal tai būtų galima pasirinkti, kokia spintutė jums tiktų labiausiai.

Kuo galima valyti spinteles?

Vonios kambario spintelės reikalauja šiek tiek daugiau valymo nei kad kitų kambarių. Paprasčiausiai vonioje vyro nuolatinė drėgmė ir norint, kad ji nepakenktų spintutėms - reikia reguliariai jas prižiūrėti. Žinoma, priežiūros laikas yra labai trumpas ir tikrai nereikalauja kokių nors papildomų investicijų. Taigi matome, kad labai maža investicija (tiek laiko, tiek pinigų) gali atnešti labai gerą rezultatą.

 • 1. Vonios kambario spintelės gali būti valomos soda, kuri šiuo metu pristatoma kaip pats efektyviausia valiklis nuo bet kokio pobūdžio dėmių. Svarbiausia yra tai, kad net nebūtina pirkti specializuotų priemonių, kuriose yra sodos. Paprasčiausiai įsigykite natūralią sodą, kuri jums padės išvalyti bet kokio pobūvio dėmes.
 • Verta akcentuoti, kad actas irgi yra viena iš tų priemonių, kuri labai efektingai pašalina kalkių dėmes. Tai ypač gera priemonę norint nuvalyti plyteles vonioje. Juk dažniausiai nuo vandens pasilieka labai neestetiški dryžiai, kurių valymas įprastomis priemonėmis sukelia dar daugiau problemų.
 • Valyti galima pasitelkus ir paprasčiausią indų ploviklį, kuris yra skirtas nuriebalinti. Tai labai efektyvi priemonė, kuri gali užtikrinti, kad sienos nebus riebaluotos ir vieno plovimo metu neteks pašalinti labai daug nešvarumų.
 • Nepamirškite, kad langų valiklis taip pat yra puiki priemonė, kuri gali užtikrinti tiek dušo kabinos, tiek vonios švarą. Vėlgi, tik reguliarus valymas gali patvirtinti, kad tikrai vonios kambarys bus kuo švaresnis.
 • Vonios kambario spintelės gali būti valomos su bet kuria iš anksčiau paminėtų priemonių. Paprasčiausiai rekomenduojame tai daryti reguliariai.

Kaip jas sumontuoti vonios patalpoje?

Pirmiausia reikia pasirinkti, kokios vonios kambario spintelės jums yra reikalingos. Kaip jau minėjome - egzistuoja ir pastatomos, ir pakabinamos. Populiaresnės, visgi, yra pakabinamos vonios kambario spintelės. Tai lemia tai, kad dažniausiai patalpa nėra tokia didelė, kad jie būtų galima talpinti dideles spinteles, o būtent tokios dažniausiai ir yra pastatomomis. Taigi šiuo atveju svarbiausia yra pasirinkti, o pats montavimas jau nebebus toks sudėtingas. Juolab, BaldaiTau.lt pristato jau sustatytas spinteles, kad klientui tereiktų atrasti vietą, kur baldas gali stovėti.

Vonios kambario spintelės - tai, ko jums reikia, kad ši patalpa atrodytų kuo nuostabiau.

Kokios spintelės - populiariausios?

Tradicinės vonios kambario spintelės populiariausios skandinavų šalyse. Tuo trapu modernias vonios spinteles dažniausiai pasirenka italai. šiuo atveju lietuvaičiai lieka tarpiniame variante. Dažniausiai jų pasirenkamos vonios kambario spintelės yra labai paprastos ir nepatraukia į save jokio dėmesio. Taigi, dažniausiai nesistengiama sukurti kokio nors įspūdingo interjero. šiuo atveju lietuvaičiai dažniausiai vertina praktiškumą ir funkcionalumą.

Vonios kambario spintelės dažniausiai būna šviesių spalvų, kadangi stengiamasi kuo labiau paįvairinti interjerą. Juolab, dažniausiai į vonios kambarį nepatenka natūrali šviesa, tad labai svarbu, kad kuo šviesesnių spalvų tonai dominuotų šio tipo patalpoje.

Kodėl verta pirkti internetu?

Kiekvienas asmuo žino, kokia vonia jam atrodo gražiausia ir kokią reikėtų susikurti, kad būtų tikrai malonu kiekvieną rytą į ją keliauti. Išties, vonia yra ta patalpa, kurioje praleidžiame daug laiko paroje, tad reikia skirti šiek tiek investicijų, kad rezultatas, kuris mums atrodo geriausias, būtų įgyvendintas.

 • Vonios kambario spintelės internetu yra kur kas pigesnis pasirinkimas.
 • Internete galima atrasti kur kas daugiau variantų, tad platesnė pasiūla - daugiau variantų, kurie gali tikti.
 • Nereikia pergyventi dėl spintelės dydžio, kad nebus, kas gali ją pristatyti.
 • Galiausiai, pirkti internetu yra kur kas pigiau, tad būtent tai mes jums ir rekomenduojame.
 • Vonios kambario spintelės - baldas, kuris privalo būti kiekvienuose namuose. Ieškantys visada atranda, tad būtent tai mes jums ir rekomenduotume.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.