Vonios komplektai

Vonios komplektas SOPHIA WHITE SET 80

583.04€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: balta matinė Komplektacija:..

Vonios komplektas SOPHIA CEMENT SET 80

666.19€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: cement Komplektacija: Veid..

Vonios komplektas ROMANTIC SET 85

792.90€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: balta Komplektacija: Pakab..

Vonios komplektas RETRO SET 65

683.02€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: ruda Komplektacija: Pakabi..

Vonios komplektas RETRO SET 85

740.44€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: ruda Komplektacija: Pakabi..

Vonios komplektas PROWANSJA SET 85

548.40€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: balta pušis Komplektacija: ..

Vonios komplektas HARMONY SET 80

577.10€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: ąžuolas salina Komplektacij..

Vonios komplektas HARMONY SET 60

477.13€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: ąžuolas salina Komplektacij..

Vonios komplektas ELIZABETH SET 80

916.64€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: balta Komplektacija: Pasta..

Vonios komplektas ELIZABETH SET 60

804.78€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: balta Komplektacija: Pasta..

Vonios komplektas DOMINO SET 50

212.81€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: balta, pilka blizgi Komplek..

Vonios komplektas COSMO II 80 SET

700.84€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: avola Komplektacija: Pakab..

Vonios komplektas CLASSIC ANDERSEN SET 80

423.67€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: anderseno pušis Komplektaci..

Vonios komplektas CLASSIC SET 60

415.55€

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: ąžuolas Komplektacija: Pas..

Vonios komplektas ATELIER SET 60 DRAWERS

346.46€
Galite pasirinkti apšvietimą

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: korpusas – betono, fasadas –..

Nuo 1 iki 15 iš 21 (2 puslapiai)

Graži vonia - daugelio merginų rojus

Paklausus moterų, kurie kambariai jų nuomone namuose yra patys svarbiausi - didžioji dalis atsakytų, kad virtuvė ir vonia. Paprasčiausiai tai erdvės, kur moterys per parą praleidžia daugiausia laiko, tad nieko keisto, kad jos nori, kad pastarosios būtų kuo gražesnės. Vonios komplektai padeda vieno pirkimo metu įsigyti visą vonią, kurioje tiek moterys, tiek vyrai jaustųsi maloniai ir savimi patenkinti.

Tai lemia akivaizdūs pliusai:

 • Vonios komplektai - pigesnis pasirinkimas. Pabandykite susiskaičiuoti, kokio dydžio investicijos jums reikės siekiant įsirengti vonios kambarį. Tuo pačiu palyginkite su jau vienu metu perkamais komplektais. Akivaizdu, kad vieno pirkimo metu galima daug sutaupyti.
 • Vonios komplektai iškart gaminami taip, kad sudedami baldai derėtų. Tai reiškia, kad skubos tvarka pirkdamas tikrai gausite tarpusavyje derančius baldus. Tai ypač geras pasirinkimas tokiu atveju, jeigu neturite skonio ir nesiruošiate samdyti profesionalios interjero dizainerės.
 • Vieno pirkimo metu gausite daug baldų, tad tai būdas sutaupyti nemažai laiko. Labai patogu pirkti internetu, kadangi čia egzistuoja kur kas platesnė pasiūla daug mažesnėmis kainomis. Tai gali patvirtinti nemažai žmonių, kurie yra linkę pirkti internetu.

Vonios komplektai - akivaizdžiai daugeliu atveju yra kur kas geresnis pasirinkimas nei nusprendus baldus pirkti atskirai. Taigi jeigu manote, kad laikas atnaujinti vonios interjerą - rekomenduojame pasivaikščioti po BaldaiTau.lt prekybos vietą. Svarbiausia yra tai, kad plati pasiūla leis kiekvienam atrasti jam tinkamą pasirinkimą tiek kainos, tiek stilistiniu aspektu. BaldaiTau.lt visada orientuojasi į žmonių, šiuo atveju klientų poreikius, ir yra pasiruošę suteikti tokias paslaugas ir prekes, kokių tik asmuo nori. Jeigu nežinote, koks interjeras jūsų naujoje vonioje atrodytų puikiai - pasikalbėkite su profesionalais, kurie pats ir rekomenduos. Tiesa, jeigu jums pabodo turima vonia - kartais tiek ir tereikia, kad pastaroji būtų prikelta naujam gyvenimui. Pakeikite kelis baldus ir nebereikės dekoruoti plytelių.

BaldaiTau.lt siūlo labai daug vonios baldų. Pirkti iš šios prekybos vietos - geras pasirinkimas, kadangi:

 • Tiek vonios komplektai, tiek kiti baldai parduodami konkurencingomis kainomis tenkinant kiekvieno kliento piniginės turinį. Paprasčiausiai plati pasiūla teikiama ir kainos aspektu, tad žmonės randa tokius variantus, kurie jiems tinka. Aišku, pigi prekė jokiu būdu nereiškia, kad jos kokybė prasta. šiuo atveju vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad pigesnių prekių stilius yra kiek minimalesnis ir būtent todėl tai lemia žemesnę kainą.
 • Taip pat BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų baldų, kad kiekvienas žmogus galėtų pasirinkti jam labiausiai tinkantį variantą. Jeigu turite kokių nors specifinių poreikių ir nerandate tinkamo varianto - kreipkitės į vadybininkus, kurių darbas padėti atrasti patį tinkamiausią variantą.
 • BaldaiTau.lt užtikrina, kad vienintelis kliento darbas yra susirasti jiems tinkamus baldus. Visą kitą - kompanijos darbai. Taigi, jie užtikrina, kad baldai bus atvežti iki namų durų ir tai perkant didelį kiekį - visai nekainuos.

Akivaizdu, kad BaldaiTau.lt teikia labai gerus pasirinkimus, kurie vilioja asmenis. Kaip jau minėjome, jeigu nerandate Jums tinkamo varianto - būtinai kreipkitės į kompaniją, kurios vadybininkai padės atrasti patį tinkamiausią variantą.

Modernūs vonios komplektai - vis populiaresnis pasirinkimas, kurį išbando daugelis žmonių. Paprasčiausiai daugeliui modernumas, kuris neatsiejamas nuo minimalizmo - populiarus pasirinkimas. Vonia yra ta patalpa, kurioje labai kaupiasi kalkės ir panašaus tipo vonios nešvarumai. Būtent todėl labai svarbu, kad patalpoje būtų kuo mažiau daiktų. Paprasčiausiai taip galima ją išlaikyti švaresnę. O juk to daugelis mūsų ir nori. Apskritai vonia ir tualetas turi būti patys švariausi kambariai namuose, kadangi būtent juose asmuo atlieka savo tualetinius reikalus.

BaldaiTau.lt taip pat teikia ir kiek kitokio pobūdžio vonios baldus. Klasikiniai vonios komplektai dažniausiai pasirenkami tuomet, kai asmuo stengiasi sukurti kuo tradiciškesnio stiliaus interjerą. Tiesa, žinoma tai nereiškia, kad visi kambario baldai bus mediniai ir išlaikys natūralią spalvą. Aišku, jie kiek skiriasi nuo modernaus interjero, tačiau palyginus galėtume pabrėžti, kad panašių taip pat yra labai daug.

Vonios komplektai gali būti skiriami ne tik pagal stilių, tačiau ir kai kuriuos kitus aspektus, kurie lemia, kokius baldus pasirinksite. Kuo daugiau variantų įvertinsite, tuo labiau patenkinti pasirinkimu būti galėsite. Juk baldai - didelis ir ilgaamžis pirkinys, kurie lemia mūsų aplinką. Apskritai vonioje juk praleidžiama tik daug laiko, tad natūralu, jog norima, kad vonia būtų konkrečiai mums pati tobuliausia.

 • Žinoma, įvertinkite, kiek vietos yra pasidėti baldams. Paprasčiausiai vieta gali nulemti, kokius konkrečiai baldus planuojate pirkti.
 • Tuo pačiu reikia pasižiūrėti, kokie baldai ir kokios spalvos vyrauja koridoriuje. Aišku, vonia yra atskira patalpa, tačiau bent jau preliminariai galima paderinti atspalvius, kad labai ženkliai nesiskirtų nuo viso namuose tvyrančio stiliaus.
 • Įvertinkite, ar jums reikalingas klasikiniai vonios komplektai, ar modernūs vonios komplektai. Žinoma, visada galima atrasti tarpinius variantus, kurie konkrečiai nepriskiriami nei vienam tipui.
 • Nusistatykite pinigų sumą, kurią planuojate išleisti baldams ir pavyks sutaupyti labai daug laiko, kol atrasite jums patį tinkamiausią variantą. Paprasčiausiai negaišite laiko apžiūrinėdamas tai, ko jūsų piniginė neleis jums pirkti.

Vonios komplektai - galimybę turėti tokią vonią apie kurią visą laiką svajojote. Juk visi mes gyvename tokiuose namuose, kokių labiausiai norime. Na, arba bent jau stengiamės tokius susikurti, kadangi toli gražu ne visada galimybės leidžia realizuoti savo norus.

Vonia yra ta patalpa, kurioje mes tikrai praleidžiame labai daug laiko, tad nieko keisto, kad ypač moterys trokšta, kad joje būtų tokie baldai, kurie labiausiai atitiktų poreikius.

Kiekvienas baldas vonioje turi būti pasirenkamas neatsitiktinai. Paprasčiausiai dažniausiai vonios kambariai nėra tokie dideli, kad juose būtų galima laikyti ir nereikalingai stovinčias tuščias spinteles. Natūralu, kad pasirenkami tokie konkretūs baldai, kurie turės konkrečią funkciją. Kuo mažiau baldų vonioje bus, tuo galėsite būti tikresni, kad jeigu pastarasis stovi kambaryje - tikrai yra naudingas ir reikalingas.

Tuo pačiu norėtume akcentuoti, kad siekiant, jog vonia būtų kuo malonesnė - galima į interjerą įkomponuoti tam tikras smulkmenas, kurios sukurs labai malonią atmosferą. Pateiksime kelis būdus. Žinoma, viskas prikaus nuo jūsų vonios dydžio. Jeigu ji maža - tokiu atveju geriau neapkrauti, nes patalpoje jusite sunkumą.

 • Tam tikros gėlės labai mėgsta drėgmę ir tamsą. Rekomenduojama įsigyti ir laikyti kambaryje.
 • Taip pat įvairūs akmenys ir kriauklės sukurs išskirtinio tipo interjerą.
 • Geriau jau kuo mažiau medžiaginių baldų kambaryje. Pavyzdžiui - kuo mažiau sėdimų minkštų vietų. Tai ne prabangus viešbutis, kad to reikėtų.

Kuo dažniau valykite vonią, kad joje nesikauptų nemalonus pelėsis, kuris gali sugadinti nuostabią patalpą.