Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Vonios veidrodžiai

Kokia veidrodžių energija dominuoja vonioje?

Visi puikiai žinome, kad veidrodžiai skleidžia tam tikrą energetiką, kuri gali reguliuoti mūsų mintis, mūsų energiją ir net mūsų pasirinkimus. Vonios veidrodžiai, kaip ir visi kiti, kurie yra jūsų namuose taip pat turi būti statomi arba kabinami tam tikru kampu tam tikroje pozicijoje, kad jie gebėtų atnešti tik neigiamą energiją. Vonios veidrodžiai, tarp kitko, skleidžia net kur kas intensyvesnę energiją nei kad tie, kurie yra kituose namų kambariuose. Paprasčiausiai vonios kambaryje taip pat yra daug drėgmės, o vanduo turi savo kristalus, kurie teikia mums konkrečios nuotaikos impulsus. BaldaiTau.lt siūlo labai platų veidrodžių pasirinkimą, kurie skiriasi savo funkcionalumu ir išvaizda, tačiau greta reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kur planuojate laikyti veidrodį, kad jis būtų jums naudingas.

Vonios veidrodžiai BaldaiTau.lt prekybos vietoje - geras pasirinkimas, kadangi:

 • Jų kaina yra labai gera. Palyginus su realiomis prekybos vietomis kaina mažesnė net kelis kartus. Tačiau tuo pačiu suteikiama kaina daug mažesnė net ir palyginus su kitais virtualiais prekybos centrais. Kuomet galima sutaupyti - pasinaudokite suteikiama galimybe.
 • Nepaisant to, kad kaina yra mažesnė, užtikrinama, kad gautos produkcijos kokybė bus labai gera ir vonios veidrodžiai puikiai atliks savo darbą.
 • Vonios veidrodžiai yra skirti būtent šiai patalpai. BaldaiTau.lt tiekia skirtingų veidrodžių produkciją, kurie geriausiai komponuojami konkrečiame namų kampelyje. štai voniai skirtus veidrodžius galite atrasti čia ir pirkdamas jau būsite tikras, kad energetiškai tai tinkamiausias variantas konkrečiai patalpai.
 • BaldaiTau.lt teikia labai daug stilistiškai skirtingų pasirinkimų. Įvertinkite galimybes ir pasirinkite jums labiausiai tinkamą variantą.
 • Suteikiamos konsultacijos, kurių metu galėsite įvertinti daugiau modelių bei galimybių, kurios padėtų pasirinkti patį tinkamiausią variantą. Viskas jūsų rankose, tad susidėliokite prioritetus ir pasirinkite tai, kas jums labiausiai tinka ir patinka.
 • Galiausiai, BaldaiTau.lt suteikia ir garantiją. Tai rodo, kad prekybos vieta pasitiki produkcija, kurią parduoda. Retas žmogus kreipiasi su prašymu, kad daiktas jam būtų sutvarkytas.
 • Užtikrinama, kad vonios veidrodžiai ir visos kitos čia parduodamos prekės yra ilgaamžės. Tarnaus jums tiek, kol atsibos ir paprasčiausiai dėl stiliau norėsite pakeisti.

BaldaiTau.lt prekybos vieta suinteresuota, kad kiekvienas žmogus atrastų tai, kas jam labiausiai tinka ir patinka. Svarbiausia, kad visada įmanoma atrasti tobulumą, tik reikia ieškoti.

Kaip įkomponuoti veidrodį vonioje?

Vonios veidrodžiai kambaryje komponuojami kiek kitaip, nei kad norint sureguliuoti miegamojo arba koridoriaus veidrodžius.

 • Vonios veidrodžiai per visą sieną nėra geriausias pasirinkimas, kadangi jie dažniausiai nekuria jaukumo įspūdžio. Per visą sieną rekomenduojama komponuoti veidrodžius tik tokiu atveju, jeigu pati vonios patalpa yra labai maža. Tokiu atveju per visą sieną veidrodis patalpą padaro kur kas didesnę, bent jau vizualiai.
 • Jeigu siena yra labai didelė - tokiu atveju rekomenduojama jau geriau komponuoti vertikaliai ilgą, tačiau ne platų veidrodį. Geresnis pasirinkimas yra stovint visu ūgiu gebėti save matyti nei kad šonu, tačiau toli gražu ne visu ūgiu. Paprasčiausiai vizualiai pagalvokite, koks veidrodžio variantas jums labiausiai tinka.
 • Nerekomenduojama montuoti veidrodžio taip, kad gulint vonioje arba stovint duše matytumėte save visą. Viskas labai panašiai, kaip ir nusprendus komponuoti veidrodį miegamajame prieš lovą. Sakoma, kad taip galima pasikviesti prastą energiją, tad rekomenduojame geriausia veidrodį ir vonioje komponuoti tokiu kampu, kad norint į jį pažiūrėti, reikia kaip nors pasisukti ar panašiai.
 • Greta veidrodžio ant sienos nerekomenduojama kabinti kokių nors paveikų ar paveiksliukų, kurie vonios kambaryje atrodytų gražiai. Paprasčiausiai ir estetiškai dažniausiai tai nėra pats gražiausias pasirinkimas, tačiau tuo pačiu ir energetiškai veidrodis užima tam tikrą teritoriją, kurią reikia jam paskirti. Ant vienos sienos gali kabėti tik vienas veidrodis. Prie gali statyti gėles, kurioms tinka tamsus ir drėgnas klimatas.
 • Jeigu norite, kad vonios kambarys vizualiai atrodyti bent kiek didesnis, tokiu atveju rekomenduojama du veidrodžius kabinti vieną priešais kitą. Tiesa, energetiškai tai nėra geriausias variantas. Kabinti taip rekomenduojama nebent tik tokiu atveju, jeigu tie du veidrodžiai yra komplektas. Jeigu jie pirkti iš labai skirtingų vietų, tokiu atveju geriau jau taip nedaryti.
 • Kai kurie žmonės yra linkę veidrodžius įrėminti. Nėra vieningos nuomonės dėl šio sprendimo, tačiau ezoterikai vis dažniau tvirtina, kad veidrodžių rėminimas nėra labai geras ir ypač rekomenduotinas pasirinkimas, kadangi taip jūs veidrodį ir tuo pačiu aplink esančią energiją per daug apsunkinate. Būtent veidrodis ir yra skirtas energijos lengvinimui, o štai rėminimas visą efektą padaro paprasčiausiai atvirkščiu.

BaldaiTau.lt teikia labai daug vonios veidrodžių, tad įvertindami pasirinkimą galite rasti tokį, kuris labiausiai patenkintų jūsų poreikius. Vonios veidrodžiai gali būti komponuojami labai skirtingais būdais, tačiau šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad įvertintumėte patį daiktą ir tai, kokia vieta jam tiktų labiausiai.

Kadangi internetinėse prekybos vietose veidrodžių pasirinkimas yra toks platus - pateiksime gaires, kurios padės paprasčiau apsispręsti, kuris variantas jums tinka labiausiai. Žinoma, rekomenduojama daugiau dėmesio skirti ir savo nuojautai, kadangi dažniausiai ji yra esminė ieškant tinkamiausio varianto.

 • Pirmiausia nusistatykite pinigų sumą, kurią galite skirti veidrodžiui. Paprasčiausiai pavyks sutaupyti gana daug laiko ieškant jums labiausiai tinkamo varianto. Žinoma, internete viskas pateikta labai patogiai, tad nesunkiai pavyks įvertinti pasirinkimus.
 • Nuspręskite, kokio stiliaus veidrodis jums yra reikalingas: klasikiniai vonios veidrodžiai ar modernūs vonios veidrodžiai. Įvertinkite, koks labiausiai derėtų jūsų vonios patalpoje.
 • Pirkite voniai tik tokį veidrodį, kuris būtent čia laikyti ir yra skirtas. Jeigu vonios veidrodį laikysite miegamajame - prasta energija sklis kambaryje.
 • Pasižiūrėkite, kokių matmenų veidrodis jums yra reikalingas. Paprasčiausiai pasiskaičiuokite, kiek vietos vonioje ant sienos galite skirti veidrodžiui. Jeigu greta planuojate laikyti ir spintelę, tokiu atveju reikalingas veidrodis turi būti horizontalus ir nedidelis.
 • Nuspręskite, ar jums reikalingas įrėmintas veidrodis ar esant poreikiui pats įsigysite reikiamus rėmus?
 • Kai kurie veidrodžiai gaminami taip, kad jų stiklas būtų išgaubtas ir rodytų konkretų vaizdą, kurį nori matyti asmuo. šiuo atveju reikia labai atidžiai ieškoti tinkamiausio varianto ir palyginus pasirinkimus pirkti labiausiai patinkantį.

Vonios veidrodžiai pasirenkami pagal skirtingus aspektus. Natūralu, kad reikia įvertinti jų fizinius duomenis, kad galėtumėte būti tikras, kad vonios kambaryje jis puikiai derės. Tuo pačiu įvertinami ir energetiniai dalykai, kadangi visi puikiai žino, koks veidrodis yra energingas ir kaip svarbu, kad jam parinkta vieta patalpoje būtų tinkama.

Sistema: Sistema: BROOKLIN
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 75/60/3 cm Spalva: auksinis kraft ąžuolas, juoda Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BROOKLIN sisteminių baldų Medžiaga: LMDP, metalas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0160..
120,98€
Be PVM:99,98€
Sistema: Sistema: BAHAMA MINT
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 70/120/25 cm Spalva: mėtinė Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BAHAMA MINT baldų Su Led apšvietimu Medžiaga: LMDP, veidrodis Tylaus uždarymo sistema Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0154..
294,32€
Be PVM:243,24€
Sistema: Sistema: ARUBA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 80/50/3 cm Spalva: auksinis kraft ąžuolas Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų ARUBA baldų Medžiaga: LMDP, veidrodis Su LED apšvietimu Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0150..
153,09€
Be PVM:126,52€
Sistema: Sistema: ARUBA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 80/60/2 cm Spalva: auksinis kraft ąžuolas Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų ARUBA baldų Medžiaga: LMDP, veidrodis Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0149..
69,94€
Be PVM:57,80€
Sistema: Sistema: BAHAMA GREY
Matmenys (skersmuo ): 80 cm Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BAHAMA GREY baldų Medžiaga: LMDP, veidrodis Įtampa 230 vatų Tylaus uždarymo sistema Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0139..
170,25€
Be PVM:140,70€
Sistema: Sistema: BAHAMA GREY
Matmenys (skersmuo ): 60 cm Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BAHAMA GREY baldų Medžiaga: LMDP, veidrodis Su Led apšvietimuĮtampa 230 vatų Tylaus uždarymo sistema Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0138..
137,25€
Be PVM:113,43€
Sistema: Sistema: BALI
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 70/80/20 cm Spalva: fasadas – balta blizgi, korpusas – balta Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BALI baldų Medžiaga: LMDP, MDFTylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0122..
118,77€
Be PVM:98,16€
Sistema: Sistema: BALI
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 70/60/20 cm Spalva: fasadas – balta blizgi, korpusas – balta Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BALI baldų Medžiaga: LMDP, MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0121..
100,30€
Be PVM:82,89€
Sistema: Sistema: RETRO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 80/74/2 cm Spalva: ruda Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų RETRO baldų Medžiaga: LMDP, medis Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0116 ..
56,74€
Be PVM:46,89€
Sistema: Sistema: ROMANTIC
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 80/70/8 cm Spalva: balta Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų ROMANTIC baldų Medžiaga: LMDP, medis Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0093..
68,43€
Be PVM:56,55€
Sistema: Sistema: CLASSIC OAK
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 80/80/2 cm Spalva: ąžuolo Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų CLASSIC baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0028 ..
79,18€
Be PVM:65,44€
Sistema: Sistema: CLASSIC OAK
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 80/60/2 cm Spalva: ąžuolo Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų CLASSIC baldų Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0027..
69,94€
Be PVM:57,80€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.