Spintelės kriauklei

Spintelė po kriaukle PROWANSJA 821 be kriauklės

119.77€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 79/82/33 cm Spalva: balta pušis Komplektacija: galima komplektuot..

Pakabinama spintelė su kriaukle SOPHIA WHITE 820-60

208.86€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 59/60/45 cm Spalva: balta matinė Komplektacija: galima komplektuo..

Pakabinama spintelė su kriaukle SOPHIA WHITE 821-80

236.58€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 59/80/45 cm Spalva: balta matinė Komplektacija: galima komplektuo..

Pakabinama spintelė SOPHIA CEMENT 821-80

248.46€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 59/80/45 cm Spalva: cemento matinė Komplektacija: galima komplekt..

Pakabinama spintelė su kriaukle SOPHIA CEMENT 820-60

215.79€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 59/60/45 cm Spalva: cemento matinė Komplektacija: galima komplekt..

Spintelė su kriaukle ROYAL 821

339.53€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 80/78/45 cm Spalva: balta Komplektacija: galima komplektuoti prie..

Spintelė su kriaukle ROMANTIC 862-U65

176.19€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 81/65/32 cm Spalva: balta Komplektacija: galima komplektuoti prie..

Spintelė su kriaukle ROMANTIC 861-U85

244.49€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 81/85/35 cm Spalva: balta Komplektacija: galima komplektuoti prie..

Spintelė su kriaukle RETRO 865

231.63€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 81/85/35 cm Spalva: ruda Komplektacija: galima komplektuoti prie ..

Spintelė su kriaukle PROWANSJA 821

204.90€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 79/82/33 cm Spalva: balta pušis Komplektacija: galima komplektuot..

Spintelė su kriaukle PROWANSJA 820

127.69€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 79/62/31 cm Spalva: balta pušis Komplektacija: galima komplektuot..

Spintelė su kriaukle HARMONY 821

199.95€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 59/80/46 cm Spalva: ąžuolas salina Komplektacija: galima komplekt..

Spintelė su kriaukle HARMONY 820

173.22€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 59/60/46 cm Spalva: ąžuolas salina Komplektacija: galima komplekt..

Pakabinama spintelė su kriaukle COSMO II 821

251.43€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 57/80/46 cm Spalva: avola. Balta blizgi Komplektacija: galima kom..

Pakabinama spintelė su kriaukle COSMO II 820

218.76€

Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 57/60/46 cm Spalva: avola. Balta blizgi Komplektacija: galima kom..

Nuo 1 iki 15 iš 27 (2 puslapiai)

Spintelės kriauklei: funkcionalumas ir stilius

Daugelis moterų patvirtintų, kad patalpa namuose, kurioje jos praleidžia daugiausiai laiko, yra vonia. Natūralu, kad norisi susikurti pastarosios tokį interjerą, kuris būtų kuo gražesnis ir patrauklesnis akiai. Žinoma, greta estetikos nemažai dėmesio reikia kreipti ir į funkcionalumą, kadangi šie du veiksniai yra neatsiejami vienas nuo kito. Spintelės kriauklei yra vienas iš tų baldų vonioje, kuris beveik visada egzistuoja, tad tikrai sunkiai atrasite vonią, kurioje nėra šio baldo. Būtent todėl rekomenduojame apgalvoti, kokio tipo Jums spintelės labiausiai tinka ir kokias labiausiai vertėtų pasirinkti. BaldaiTau.lt teikia labai daug pasirinkimų, kurie padėtų susikurti stilingą ir funkcionalią vonią. Įvertinkite pasirinkimus ir pirkite tuos, kurie jums labiausiai tinka ir patinka. Kadangi pasiūla tokia plati - surasti jums labiausiai tinkamus variantus yra paprasta ir įmanoma. Jeigu nežinote, kas jums labiausiai tinka, tokiu atveju rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie gali iš savos patirties padėti pasirinkti. Tuo pačiu mes pateiksime kelis kriterijus, kurie gali būti naudingi siekiant įkomponuoti baldus.

Kokios spintelės voniai yra geriausios ir kaip pasirinkti pačias tinkamiausias?

Kol vieni džiaugiasi, kad egzistuoja labai platus spintelių pasirinkimas, tuo tarpu kiti teigia, kad tai tik sukelia daugiau papildomų problemų. Paprasčiausiai tokiu atveju reikia peržiūrėti labai daug variantų ir būna gana sunku nuspręsti, kuris variantas yra pats geriausias ir kuris galėtų labiausiai tenkinti poreikius. Rekomenduojame susidėlioti kriterijus ir įvertinti savo galimybes, kad būtų galima kur kas greičiau atrasti jums labiausiai tinkamą spintelę, kurios yra montuojamos po kriauklėmis.

 • Pačios tinkamiausios spintelės neatsiejamai yra pasirenkamos pagal kainos aspektus, kadangi kiekvienas žmogus žino, kokią pinigų sumą jis gali skirti ir kokios kokybės baldą pavyks tokiu atveju gauti. Patogu, kai egzistuoja tokios baldų prekybos vietos kaip BaldaiTau.lt, kur siūloma produkcija tuo pačiu yra ir labai geros kainos, ir kokybės.
 • Patogu ieškoti spintelės įvertinus, koks stilius dominuoja jūsų vonios kambaryje. Paprasčiausiai siekiant klasikinio stiliaus vonios, tokiu atveju atitinkamos spintelės ir ieškomos. Lygiai taip pat reikia ieškoti ir modernių spintelių, kurių platus pasirinkimas leis kiekvienam žmogui įvertinti poreikius.
 • Įvertinkite, ar jums reikalingos pastatomos, ar pakabinamos spintelės kriauklei. šiuo atveju viskas remiasi ne tik į žmonių norus, tačiau tuo pačiu ir vietą. Įvertinus, kokios galimybės egzistuoja, kur kas paprasčiau pasirinkite jums labiausiai tinkančią spintelę. Svarbiausia, kad šiuo metu rinkoje yra labai daug pasirinkimų, tad kiekvienam pavyks atrasti tokį, kuris labiausiai tiktų ir patiktų.
 • Galiausiai nepamirškite, kad skiriasi ir spintelės forma. Vienos yra labiau vertikalios, kai tuo tarpu kitos kur kas horizontalesnės padėties. šiuo atveju pasirinkimas dažniausiai varijuoja priklausomai nuo to, kokia yra jūsų vonios patalpa. Jei ji nedidelė - tokiu atveju plati spintelė ją vizualiai dar labiau sumažins, tad rekomenduojame to atsisakyti.
 • Verta akcentuoti, kad spintelės vidus gali skirtis. Vienos jų yra labiau orientuotos į smulkius daiktus, kai tuo tarpu kitos beveik nesuskirstytos mažomis ertmėmis. Patogumas, kad kiekvienas žmogus pasirinkti jam labiausiai tinkantį variantą. Įvertinkite pasirinkimus ir pirkite tokią spintutę voniai, kuri labiausiai tiktų.

Spintelės kriauklei BaldaiTau.lt prekybos vietoje teikia labai daug pasirinkimų. Kiekvienas žmogus susidėliojęs savus prioritetus gali pasirinkti, kuris variantas jam labiausiai tinka.

Kur slypi gerumas?

Sunku nuspręsti, kokios spintelės kriauklei labiausiai tinka ir labiausiai vertinamos. Paprasčiausiai kiekvienas žmogus turi konkrečius prioritetus, kurie lemia, kokia yra perkama. BaldaiTau.lt siūlo labai daug variantų, tad ieškantys visada atras tai, kas jiems labiausiai tinka.

Klasikinės spintelės kriauklei dažniausiai būna medinės ir pastarosios stilius paliekamas toks, kad minimas medis labai puikiai matytųsi. Kai kurie asmenys mano, kad mediniai baldai vonioje nėra labai geras pasirinkimas, kadangi pastarieji gali greitai pradėti pūti ir prarasti savo išvaizdą bei funkcionalumą. Verta akcentuoti, kad šiuo metu egzistuoja tokios medžiagos, kurios padeda turėti aukščiausią rezultatą. Klasikinės spintelės reikalauja, kad ir visi kiti vonioje esantys baldai būtų tokie, kurie tilptų klasikos apibrėžime. Paprasčiausiai pastelinės, šviesiai rudos spalvos - geras pasirinkimas.

Modernios spintelės kriauklei dažniausiai gaminamos ir plastmasės, kuri šiuo metu apskritai baldams yra vienas populiariausių pasirinkimų. Populiarumą lemia tai, kad baldų kaina nėra labai didelė, o žmonės visada nori sutaupyti, tad naudojasi šia galimybe. Modernios spintelės dažniausiai būna labai ryškių ir tiesa ta, kas jas kur kas paprasčiau priderinti tiek vonios, tiek kitų kambarių interjere.

Spintelės kriauklei gali būti pasirenkamos pagal skirtingus aspektus. Tačiau prieš vertinant savo poreikius - įvertinkite galimybes. Gali būti, kad jos bus pagrindas, kurios apspręs, ką geriausia yra pasirinkti.

BaldaiTau.lt - kiekvieno pasirinkimui ir kiekvieno skoniui

Svarbiausia, kad internete egzistuojančios prekybos vietos teikia labai daug pasirinkimų. Lygiai tokia pati yra ir BaldaiTau.lt. spintelių kriauklei pasiūla yra labai plati, tad kiekvienas žmogus gali atrasti jam labiausiai tinkantį variantą. Svarbiausia, kad viskas yra jūsų rankose, tad jeigu tiksliai žinosite, ko jums reikia - paprasčiau pasirinkite.

Pirkti BaldaiTau.lt verta, kadangi:

 • Tiekiama produkcija kur kas mažesnėmis kainomis nei kitur.
 • Baldai atvežami iki namų durų.
 • Tuo pačiu egzistuoja labai plati pasiūla.
 • Siūlomos akcijos, kurių metu galima pigiau apsipirkti.
 • Galiausiai, tiekiama tik kokybiška produkcija, kuri garantuoja ilgaamžiškumą.

Naudokitės profesionalų pasirinkimais.

Spalvų magija ir spintelės

Spintelės kriauklei gali būti pasirenkamos ne tik pagal tuos aspektus, kurie minėjome anksčiau, tačiau paprasčiausiai pagal stilistinius poreikius. Juk visi mes dažniausiai pirmiausia atkreipiame dėmesį į išvaizdą ir tik paskui žiūrime funkcionalumą. šiuo atveju viskas taip pat yra ir su baldai.

 • Raudonos spalvos spintelės kriauklei dažniausiai pasirenkamos aktyvių žmonių, kurie nori vonioje sukurti modernų interjerą, kuris patrauktų aplinkinių žmonių akį.
 • Juodos spalvos interjeras vonioje dominuoja pas tuos, kurie nori pasislėpti ir vonioje dažniausiai praleidžia labai daug laiko.
 • Pastelinių spalvų interjeras dažniausiai reiškia, kad čia gyvena labai šiltas ir jaukus žmogus. Dažniausiai vonia jam nėra labai svarbi, tačiau mielos smulkmenos išduoda, kad net ir paprasčiausi namų kampeliai sukurti taip, kad visus būtų gera ir malonu.
 • Baltos spalvos interjeras vonioje įskaitant spinteles kriauklei dažniausiai dominuoja pas perfekcionistus, kurie nori, kad viskas būtų tobula. šiuo atveju šviesi spalva yra neatsiejama nuo nuolatinės vonios priežiūros, kad ji atrodytų tobulai. Dažniausiai pas tokius asmenis kiekvienas daiktas turi savo tobulai parinktą vietą.

Skirkite laiko paieškoms ir tikrai rasite tokius baldus voniai, kuriuos galėtumėte pavadinti tobulais. Visi mes nusipelnėme gyventi savo svajonių namuose, kuriuose galima vadinti utopine vieta.