Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Spintelės kriauklei

Spintelės kriauklei: funkcionalumas ir stilius

Daugelis moterų patvirtintų, kad patalpa namuose, kurioje jos praleidžia daugiausiai laiko, yra vonia. Natūralu, kad norisi susikurti pastarosios tokį interjerą, kuris būtų kuo gražesnis ir patrauklesnis akiai. Žinoma, greta estetikos nemažai dėmesio reikia kreipti ir į funkcionalumą, kadangi šie du veiksniai yra neatsiejami vienas nuo kito. Spintelės kriauklei yra vienas iš tų baldų vonioje, kuris beveik visada egzistuoja, tad tikrai sunkiai atrasite vonią, kurioje nėra šio baldo. Būtent todėl rekomenduojame apgalvoti, kokio tipo Jums spintelės labiausiai tinka ir kokias labiausiai vertėtų pasirinkti. BaldaiTau.lt teikia labai daug pasirinkimų, kurie padėtų susikurti stilingą ir funkcionalią vonią. Įvertinkite pasirinkimus ir pirkite tuos, kurie jums labiausiai tinka ir patinka. Kadangi pasiūla tokia plati - surasti jums labiausiai tinkamus variantus yra paprasta ir įmanoma. Jeigu nežinote, kas jums labiausiai tinka, tokiu atveju rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie gali iš savos patirties padėti pasirinkti. Tuo pačiu mes pateiksime kelis kriterijus, kurie gali būti naudingi siekiant įkomponuoti baldus.

Kokios spintelės voniai yra geriausios ir kaip pasirinkti pačias tinkamiausias?

Kol vieni džiaugiasi, kad egzistuoja labai platus spintelių pasirinkimas, tuo tarpu kiti teigia, kad tai tik sukelia daugiau papildomų problemų. Paprasčiausiai tokiu atveju reikia peržiūrėti labai daug variantų ir būna gana sunku nuspręsti, kuris variantas yra pats geriausias ir kuris galėtų labiausiai tenkinti poreikius. Rekomenduojame susidėlioti kriterijus ir įvertinti savo galimybes, kad būtų galima kur kas greičiau atrasti jums labiausiai tinkamą spintelę, kurios yra montuojamos po kriauklėmis.

 • Pačios tinkamiausios spintelės neatsiejamai yra pasirenkamos pagal kainos aspektus, kadangi kiekvienas žmogus žino, kokią pinigų sumą jis gali skirti ir kokios kokybės baldą pavyks tokiu atveju gauti. Patogu, kai egzistuoja tokios baldų prekybos vietos kaip BaldaiTau.lt, kur siūloma produkcija tuo pačiu yra ir labai geros kainos, ir kokybės.
 • Patogu ieškoti spintelės įvertinus, koks stilius dominuoja jūsų vonios kambaryje. Paprasčiausiai siekiant klasikinio stiliaus vonios, tokiu atveju atitinkamos spintelės ir ieškomos. Lygiai taip pat reikia ieškoti ir modernių spintelių, kurių platus pasirinkimas leis kiekvienam žmogui įvertinti poreikius.
 • Įvertinkite, ar jums reikalingos pastatomos, ar pakabinamos spintelės kriauklei. šiuo atveju viskas remiasi ne tik į žmonių norus, tačiau tuo pačiu ir vietą. Įvertinus, kokios galimybės egzistuoja, kur kas paprasčiau pasirinkite jums labiausiai tinkančią spintelę. Svarbiausia, kad šiuo metu rinkoje yra labai daug pasirinkimų, tad kiekvienam pavyks atrasti tokį, kuris labiausiai tiktų ir patiktų.
 • Galiausiai nepamirškite, kad skiriasi ir spintelės forma. Vienos yra labiau vertikalios, kai tuo tarpu kitos kur kas horizontalesnės padėties. šiuo atveju pasirinkimas dažniausiai varijuoja priklausomai nuo to, kokia yra jūsų vonios patalpa. Jei ji nedidelė - tokiu atveju plati spintelė ją vizualiai dar labiau sumažins, tad rekomenduojame to atsisakyti.
 • Verta akcentuoti, kad spintelės vidus gali skirtis. Vienos jų yra labiau orientuotos į smulkius daiktus, kai tuo tarpu kitos beveik nesuskirstytos mažomis ertmėmis. Patogumas, kad kiekvienas žmogus pasirinkti jam labiausiai tinkantį variantą. Įvertinkite pasirinkimus ir pirkite tokią spintutę voniai, kuri labiausiai tiktų.

Spintelės kriauklei BaldaiTau.lt prekybos vietoje teikia labai daug pasirinkimų. Kiekvienas žmogus susidėliojęs savus prioritetus gali pasirinkti, kuris variantas jam labiausiai tinka.

Kur slypi gerumas?

Sunku nuspręsti, kokios spintelės kriauklei labiausiai tinka ir labiausiai vertinamos. Paprasčiausiai kiekvienas žmogus turi konkrečius prioritetus, kurie lemia, kokia yra perkama. BaldaiTau.lt siūlo labai daug variantų, tad ieškantys visada atras tai, kas jiems labiausiai tinka.

Klasikinės spintelės kriauklei dažniausiai būna medinės ir pastarosios stilius paliekamas toks, kad minimas medis labai puikiai matytųsi. Kai kurie asmenys mano, kad mediniai baldai vonioje nėra labai geras pasirinkimas, kadangi pastarieji gali greitai pradėti pūti ir prarasti savo išvaizdą bei funkcionalumą. Verta akcentuoti, kad šiuo metu egzistuoja tokios medžiagos, kurios padeda turėti aukščiausią rezultatą. Klasikinės spintelės reikalauja, kad ir visi kiti vonioje esantys baldai būtų tokie, kurie tilptų klasikos apibrėžime. Paprasčiausiai pastelinės, šviesiai rudos spalvos - geras pasirinkimas.

Modernios spintelės kriauklei dažniausiai gaminamos ir plastmasės, kuri šiuo metu apskritai baldams yra vienas populiariausių pasirinkimų. Populiarumą lemia tai, kad baldų kaina nėra labai didelė, o žmonės visada nori sutaupyti, tad naudojasi šia galimybe. Modernios spintelės dažniausiai būna labai ryškių ir tiesa ta, kas jas kur kas paprasčiau priderinti tiek vonios, tiek kitų kambarių interjere.

Spintelės kriauklei gali būti pasirenkamos pagal skirtingus aspektus. Tačiau prieš vertinant savo poreikius - įvertinkite galimybes. Gali būti, kad jos bus pagrindas, kurios apspręs, ką geriausia yra pasirinkti.

BaldaiTau.lt - kiekvieno pasirinkimui ir kiekvieno skoniui

Svarbiausia, kad internete egzistuojančios prekybos vietos teikia labai daug pasirinkimų. Lygiai tokia pati yra ir BaldaiTau.lt. spintelių kriauklei pasiūla yra labai plati, tad kiekvienas žmogus gali atrasti jam labiausiai tinkantį variantą. Svarbiausia, kad viskas yra jūsų rankose, tad jeigu tiksliai žinosite, ko jums reikia - paprasčiau pasirinkite.

Pirkti BaldaiTau.lt verta, kadangi:

 • Tiekiama produkcija kur kas mažesnėmis kainomis nei kitur.
 • Baldai atvežami iki namų durų.
 • Tuo pačiu egzistuoja labai plati pasiūla.
 • Siūlomos akcijos, kurių metu galima pigiau apsipirkti.
 • Galiausiai, tiekiama tik kokybiška produkcija, kuri garantuoja ilgaamžiškumą.

Naudokitės profesionalų pasirinkimais.

Spalvų magija ir spintelės

Spintelės kriauklei gali būti pasirenkamos ne tik pagal tuos aspektus, kurie minėjome anksčiau, tačiau paprasčiausiai pagal stilistinius poreikius. Juk visi mes dažniausiai pirmiausia atkreipiame dėmesį į išvaizdą ir tik paskui žiūrime funkcionalumą. šiuo atveju viskas taip pat yra ir su baldai.

 • Raudonos spalvos spintelės kriauklei dažniausiai pasirenkamos aktyvių žmonių, kurie nori vonioje sukurti modernų interjerą, kuris patrauktų aplinkinių žmonių akį.
 • Juodos spalvos interjeras vonioje dominuoja pas tuos, kurie nori pasislėpti ir vonioje dažniausiai praleidžia labai daug laiko.
 • Pastelinių spalvų interjeras dažniausiai reiškia, kad čia gyvena labai šiltas ir jaukus žmogus. Dažniausiai vonia jam nėra labai svarbi, tačiau mielos smulkmenos išduoda, kad net ir paprasčiausi namų kampeliai sukurti taip, kad visus būtų gera ir malonu.
 • Baltos spalvos interjeras vonioje įskaitant spinteles kriauklei dažniausiai dominuoja pas perfekcionistus, kurie nori, kad viskas būtų tobula. šiuo atveju šviesi spalva yra neatsiejama nuo nuolatinės vonios priežiūros, kad ji atrodytų tobulai. Dažniausiai pas tokius asmenis kiekvienas daiktas turi savo tobulai parinktą vietą.

Skirkite laiko paieškoms ir tikrai rasite tokius baldus voniai, kuriuos galėtumėte pavadinti tobulais. Visi mes nusipelnėme gyventi savo svajonių namuose, kuriuose galima vadinti utopine vieta.

Sistema: Sistema: BAHAMA WHITE
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 68/120/46 cm Spalva: alpių balta, balta blizgi, ąžuolas wotan Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BAHAMA WHITE baldų Kiti pasirinkimai: be kriauklės arba su kriaukle Kriauklė UM- 120 E keramikinė Medžiaga: LMDP, MDF Tylaus uždarymo sistema Kairinė Pr..
294,32€
Be PVM:243,24€
Sistema: Sistema: BAHAMA WHITE
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 68/80/46 cm Spalva: alpių balta, balta blizgi, ąžuolas wotan Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BAHAMA WHITE baldų Kiti pasirinkimai: be kriauklės arba su kriaukle Kriauklė UM- CFP 80D keramikinė Medžiaga: LMDP, MDF Tylaus uždarymo sistema Kairinė P..
193,08€
Be PVM:159,57€
Sistema: Sistema: BAHAMA WHITE
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 68/60/46 cm Spalva: alpių balta, balta blizgi, ąžuolas wotan Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BAHAMA WHITE baldų Kiti pasirinkimai: be kriauklės arba su kriaukle Kriauklė UM-CFP60D keramikinė Medžiaga: LMDP, MDF Tylaus uždarymo sistema Kairinė Pre..
160,08€
Be PVM:132,30€
Sistema: Sistema: BROOKLIN
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 75/90/50 cm Spalva: auksinis kraft ąžuolas, juoda Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BROOKLIN sisteminių baldų Kiti pasirinkimai: be kriauklės arba su kriaukle Kriauklė E- 6259 MATT BLACK keramikinė Medžiaga: LMDP, metalas Tylaus uždarymo sistema Pr..
306,20€
Be PVM:253,05€
Sistema: Sistema: BROOKLIN
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 82/80/46 cm Spalva: auksinis kraft ąžuolas, juoda Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BROOKLIN sisteminių baldų Kiti pasirinkimai: be kriauklės arba su kriaukle Kriauklė E- 8003-80 MATT BLACK keramikinė Medžiaga: LMDP, metalas Tylaus uždarymo sistema ..
277,16€
Be PVM:229,06€
Sistema: Sistema: BROOKLIN
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 82/60/46 cm Spalva: auksinis kraft ąžuolas, juoda Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BROOKLYN baldų Kiti pasirinkimai: be kriauklės arba su kriaukle Kriauklė E- 8003-60 MATT BLACK keramikinė Medžiaga: LMDP, metalas Tylaus uždarymo sistema Prekės pri..
254,72€
Be PVM:210,51€
Sistema: Sistema: BAHAMA MINT
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 68/120/46 cm Spalva: mėtinė Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BAHAMA MINT baldų Su Led apšvietimu Kiti pasirinkimai: be kriauklės arba su kriaukle Kriauklė SPIRIT WHITE 120 keramikinė Medžiaga: LMDP, MDF Tylaus uždarymo sistema Prekės pristatomos ..
325,99€
Be PVM:269,42€
Sistema: Sistema: BAHAMA MINT
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 68/80/46 cm Spalva: mėtinė Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BAHAMA MINT baldų Su Led apšvietimu Kiti pasirinkimai: be kriauklės arba su kriaukle Kriauklė Spirit white 80 - keramikinėMedžiaga: LMDP, MDF Tylaus uždarymo sistema Prekės pristatomos pa..
237,56€
Be PVM:196,33€
Sistema: Sistema: BAHAMA MINT
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 68/60/46 cm Spalva: mėtinė Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BAHAMA MINT baldų Su Led apšvietimu Kiti pasirinkimai: be kriauklės arba su kriaukle Kriauklė Spirit white 60 - keramikinėMedžiaga: LMDP, MDF Tylaus uždarymo sistema Prekės pristatomo..
204,57€
Be PVM:169,06€
Sistema: Sistema: ARUBA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 59/57/43 cm Spalva: korpusas auksinis kraft ąžuolas, fasadas balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų ARUBA baldų Kiti pasirinkimai: be kriauklės arba su kriaukle Kriauklė UM-603 keramikinė Medžiaga: LMDP, MDF Tylaus uždarymo sistema Prekės p..
147,81€
Be PVM:122,16€
Sistema: Sistema: ARUBA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 59/80/46 cm Spalva: korpusas auksinis kraft ąžuolas, fasadas balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų ARUBA baldų Kiti pasirinkimai: be kriauklės arba su kriaukle Kriauklė UM-CFP 80D keramikinė Medžiaga: LMDP, MDF Tylaus uždarymo sistema Prek..
176,85€
Be PVM:146,16€
Sistema: Sistema: ARUBA
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 59/60/46 cm Spalva: korpusas auksinis kraft ąžuolas, fasadas balta blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų ARUBA baldų Kiti pasirinkimai: be kriauklės arba su kriaukle Kriauklė UM-CFP 60D keramikinė Medžiaga: LMDP, MDF Tylaus uždarymo sistema Prek..
154,41€
Be PVM:127,61€
Sistema: Sistema: BAHAMA GREY
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 68/80/46 cm Spalva: korpusas pilka, fasadas lava blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BAHAMA GREY baldų Kiti pasirinkimai: su kriaukle arba be kriauklėsKriauklė UM-CFP 80D keramikinėMedžiaga: LMDP, MDF Tylaus uždarymo sistema Prekės pristatomos pa..
199,29€
Be PVM:164,70€
Sistema: Sistema: BAHAMA GREY
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 68/60/46 cm Spalva: korpusas pilka, fasadas lava blizgi Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų BAHAMA GREY baldųKiti pasirinkimai: su kriaukle arba be kriauklės Kriauklė UM-CFP 60D keramikinėMedžiaga: LMDP, MDF Tylaus uždarymo sistema Prekės pristatomos pa..
170,25€
Be PVM:140,70€
Sistema: Sistema: IBIZA ANTRACYT
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 53/60/46 cm Spalva: antacito, ąžuolas votan Komplektacija: galima komplektuoti prie visų IBIZA ANTRACIT baldų Medžiaga: LMDP, MDF Rankenėlės: plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0127..
112,18€
Be PVM:92,71€
Sistema: Sistema: ROMANTIC
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 81/65/32 cm Spalva: balta Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų ROMANTIC baldų Su kriaukle CFP65 Medžiaga: LMDP, medisRankenėlės metalinės Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0095..
211,41€
Be PVM:174,72€
Sistema: Sistema: ROMANTIC
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 81/85/35 cm Spalva: balta Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų ROMANTIC baldų Su kriaukle CFP85 Medžiaga: LMDP, medisRankenėlės metalinės Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0094..
269,24€
Be PVM:222,51€
Sistema: Sistema: RETRO
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 81/85/35 cm Spalva: ruda Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų RETRO baldų Medžiaga: LMDP, medis Su kriaukle CFP85 Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0087..
258,68€
Be PVM:213,79€
Sistema: Sistema: CLASSIC OAK
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 82/80/46 cm Spalva: ąžuolo Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų CLASSIC baldų Su kriaukle CFP80D Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0030 ..
224,07€
Be PVM:185,18€
Sistema: Sistema: CLASSIC OAK
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 82/60/46 cm Spalva: ąžuolo Komplektacija: galima komplektuoti prie kitų CLASSIC baldų Su kriaukle CFP9060 Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-7 savaitės Prekės kodas: cmd-0029..
193,08€
Be PVM:159,57€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 20 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.