Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Virtuvės stalai

Virtuvės stalai moderniame interjere

Virtuvė yra ta patalpa, kurioje žmogus praleidžia gana daug laiko. Stengiamasi, kad viskas joje būtų sukurta taip, kad asmuo sugebėtų jaustis patogiai ir kaskart, kai tik norėtų pasigaminti ką nors skanaus - gebėtų nesunkiai tai padaryti. Virtuvės stalai, kėdės, lentynos ir kiti baldai yra svarbūs siekiant, kad patalpa būtų funkcionali.

Virtuvės stalai - pagrindinis baldas, kuris gali užtikrinti sėkmingą kambario išsidėstymą. Jie skirti tiek maistui gaminti, tiek vėliau jį suvalgyti, tad renkantis reikia įvertinti tiek vieną, tiek kitą kriterijų. Jeigu jums leidžia galimybės - tokiu atveju rekomenduojame įsigyti du stalus: ant vieno bus gaminama, ant kito valgoma. Žinoma, galimybės remiasi dažnai ne tik į finansus, tačiau taip pat ir virtuvės dydį. Kartais nėra galimybių patalpoje laikyti du stalus. Visgi, jei virtuvė nėra maža, tuomet siūlome įsigyti du stalus.

Virtuvės stalai maisto gaminimui dažniausiai būna aukšti siekiant, kad dirbti asmuo galėtų stovėdamas. Kitas variantas - dirbti sėdint, tačiau tokiu atveju reikėtų pasirinkti aukštas baro kėdes. Rekomenduojame, kad gaminimui skirti virtuvės stalai būtų iš marmuro arba kitos medžiagos, kurią prižiūrėti yra labai paprasta. Tiesiog nereikia tokio didelio jaukumo, kaip valgomojo stalui, o marmuro ar panašaus apdoroto akmens paviršiaus tiesiog taip greitai nesugadinsite. Taip pat virtuvės stalai maisto gaminimui dažniausiai būna orientuoti į ilgį, o ne plotį, kadangi taip paprasčiau pasiekti visus reikiamus produktus ant stalo. Tiesiog dažniausiai tokie stalai būna pristumti prie sienos ir prieiga galima tik iš vienos pusės.

Virtuvės stalai valgymui yra kitas pasirinkimas. Dažniausiai jie būna apvalūs arba keturkampės formos ir statomi patalpos viduryje, kad būtų galima nesunkiai apeiti iš visų pusių. Kuo skiriasi virtuvės stalai nuo tų, kurie naudojamo valgomuosiuose? šieji dažniausiai būna nedideli ir be jokių įmantrumu. Tiesiog stalas, kuris skirtas šeimai kiekvieną rytą susirinkti ir smagiai išgerti arbatos. Virtuvės stalai valgymui labai išpopuliarėjo tuomet, kai žmonės pradėjo kurtis erdvesnes virtuves. šiuo metu pas daugelį priimta valgyti tame pačiame kambaryje, kur maistas ir yra gaminamas.

Valgymui skirti stalai būna dviejų rūšių: mediniai ir stikliniai. Kiekvienas jų laimi dėl individualių aspektų. Jeigu svarstote, kuris variantas jums yra geresnis - siūlome susidėlioti pliusus, kurie padės nuspręsti.

Stikliniai virtuvės stalai: pasirinkimas ir priežiūra

Stikliniai virtuvės stalai pasižymi estetika ir patraukliu dizainu, kuris labai dažai vilioja žmones, kad būtent šios medžiagos baldas ir yra pasirenkamas. Juolab, stiklas turi labai daug skirtingų tiek spalvinių, tiek puošybos skirtumų, tad nesunkiai galima rasti variantą puikiai derėsianti prie iki šiol kuriamo virtuvės interjero.

PASIRINKIMAS. Nusprendus, kad stikliniai virtuvės stalai jums yra tinkantis pasirinkimas - rekomenduotume įvertinti kai kuriuos aspektus. Tiesiog galima rinktis iš daug skirtingų modelių, kurie apibrėžia, kokį variantą jūs planuojate įsigyti.

  • Pirmiausia įvertinkite, kokio dydžio stikliniai stalai tilptų jūsų virtuvėje. Galima pasirinkti tiek mažesnius, tiek didesnius. Tiesa, jeigu virtuvėje vietos labai mažai, o namuose gyvena net keli žmonės, tokiu atveju tiesiog pagalvokite, ar jums verta pirkti stalą apskritai.
  • Stikliniai stalai gali skirtis savo spalvomis. Patys populiariausi yra permatomi ir juodo stiklo. Visgi, pasirinkimų yra kur kas daugiau, tad jeigu norite neįprasto stilistinio sprendimo - pavyks atrasti tinkamą variantą.
  • Stikliniai virtuvės stalai dažniausiai parduodami komplektu su kėdėmis, tad savo nuožiūra mes Jums rekomenduotume įsigyti komplektą, kadangi tai kainos atžvilgiu kur kas geresnis variantas.
  • Stalai skiriasi ir savo forma. Įvertinkite patalpos išsidėstymą, kad galėtumėte nuspręsti, kokios formos stalas jums tinka.

PRIEŽIŪRA. Stikliniai stalai - labai geras pasirinkimas tiems, kurie nori, kad jų virtuvėje dominuotų modernus interjeras. Pastarieji labai gražūs ir tikrai geba sukurti jaukią aurą. Tiesa, jeigu namuose yra mažų vaikų, įvertinkite tai, kad jie gali susižeisti. Būtent todėl rekomenduojame įsigyti apvalius stalus. Tuo pačiu pagalvokite ir apie namuose laikomus gyvūnus. Kai kurie gali susižeisti patys ir sudaužyti turimą stalą. Siūlome apgalvoti iš pirmo žvilgsnio smulkmenas, kurios tikrai labai svarbios.

  • Stiklą rekomenduojama valyti su paprasčiausiu plovikliu, kuris skirtas langams.
  • Jei dėmės labai įsisenėjusios, tokiu atveju siūlome bandyti valyti su actu.
  • Jei norite, kad neliktų valymo dėmių - naudokite rankšluostį.
  • Siūlome valyti stalą kaskart prie jo prisėdus. Taip pavyks išlaikyti gražų stiklą.
  • Nepamirškite valyti ne tik paviršių, tačiau taip pat ir kojeles.

Mediniai virtuvės stalai: pasirinkimas ir priežiūra

Taip, stikliniai virtuvės stalai tikrai labai geras pasirinkimas, tačiau kad ir kaip modernėtų technologijos, leidžiančios sukurti kuo įmantresnius stalus, visgi mediniai vis dar išlieka patys populiariausi. Paprasčiausiai statistika rodo, kad mediniai virtuvės stalai vis dar Olimpo kalne ir nepanašu, kad kada nors jų populiarumas sumažės.

PASIRINKIMAS. Tradiciniai virtuvės stalai dažniausiai būna iš medžio. Tačiau ne tik šį interjerą kurti pasiryžę asmenys renkasi medį. Modernus stilius taip pat nesunkiai išpildomas siekiant turėti stabilų, ilgaamžį ir lengvai prižiūrimą baldą. Atkreipiant dėmesį į labai platų pasirinkimą dažniausiai žiūrima į tuos pačius kriterijus, kaip ir ieškant stiklinio stalo: dydis, forma, spalva, komplekto sudėtis... ir panašiai, padeda atrasti jums labiausiai tinkantį variantą. Svarbiausia tiksliai įvertinti savo padėtį, kuri gali būti naudinga siekiant atrasti patį geriausią variantą.

PRIEŽIŪRA. Mediniai virtuvės stalai prižiūrimi kaip ir visi kiti baldai, kurie yra pagaminti iš medžio. Dažniausiai atsiribojame nuo specialių priemonių, kurių, tiesa, pasirinkimas tikrai yra labai platus. Geriausia priemonė, kuri gali pašalinti net ir labai intensyvias dėmes - paprasčiausias šilto vandens ir muilo tirpalas. Visgi, jeigu ant medinio stalo atsiranda labai rimtos dėmės, kurių pašalinimas jums atrodo tikrai keblus - tokiu atveju siūlome įsigyti paprasčiausią medinių baldų valiklį. Jis nėra brangus, tačiau dažniausiai atlieka stebuklus.

Kokius stalus dažniausiai pasirenka interjero dizaineriai?

Tiek mediniai, tiek stikliniai stalai - populiarūs. Mediniai pasirenkami kiek dažniau, kadangi jie atrodo kiek tvirtesni ir pastaruosius labai paprasta derinti prie turimo namų interjero. Pasikonsultavus su profesionaliais interjero dizaineriais jie nepateikė atsakymo, kurios medžiagos stalas virtuvėje yra geresnis variantas. Kiekvienas žmogus įvertindamas individualius poreikius gali pasirinkti jam labiausiai tinkantį variantą. Svarbiausia, kad stalas derėtų prie visų kitų kambaryje esančių baldų.

Jeigu virtuvėje dominuoja natūralios spalvos medis, tokiu atveju ryškiai raudonas stiklinis stalas tikrai nebus labai geras pasirinkimas. Nebent tai būtų detalė siekiant išsiskirti iš visų kambaryje esančių daiktų. Visgi, sukomponuoti tokias smulkmenas gali būti labai sunku ir tiesiog neįveikiama su interjeru nieko bendro neturintiems asmenims.

BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų stalų, kurie leis paprasčiausią virtuvę padaryti kur kas įspūdingesne. Svarbiausia, kad platūs pasirinkimai leidžia kiekvienam žmogui atrasti jiems tinkančius variantus.

Pasikliaukite mūsų profesionalios komandos patarimais ir susikurkite svajonių virtuvę savo namuose. Viskas atrodo neįmanoma, kol nebandome to įgyvendinti. O pasirodo, kad viskas mūsų rankose ir viskas gana nesunkiai pasiekiama.

Matmenys: (ilgis/plotis/aukštis): 130÷170/80/75 cm – vienas prailginimo intarpasSpalva: kojos juoda, stalo viršus šviesus betonasMedžiaga: stalo viršus LMDP, kojos metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosLikutis sandėlyje: 1 vntPristatymo terminas: Preliminarus pristatymo terminas: 1 -..
280,72€ 302,50€
Be PVM:232,00€
Sistema: Sistema: ERLA
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 160-200/90/76,5 cmSpalva: balta, ąžuolas minervaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ERLA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 4-6 savaitėsPrekės kodas: brw-2505..
144,59€
Be PVM:119,49€
Sistema: Sistema: GRESS
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 160-210/77/90 cmSpalva: Sonoma ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų GRESS sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 4-8 savaitėsPrekės kodas: boss-0172..
140,40€
Be PVM:116,03€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 100/60/75 cmSpalva: baltaKomplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos)Medžiaga:  stiklas, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pri..
87,44€
Be PVM:72,26€
Sistema: Sistema: LUIS
Matmenys (aukštis/ilgis/plotis): 76/140-180/82 cmSpalva: ribek ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LUIS kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP - aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūraiPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 4-8 savaitėsPre..
123,97€
Be PVM:102,45€
Sistema: Sistema: AYSON
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 160-210/90 cmSpalva: ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų AYSON sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 4-8 savaitėsPrekės kodas: boss-0004..
139,17€
Be PVM:115,01€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis/): 75/75/73 cmSpalva: ąžuolas stirlingMedžiaga: LMDP, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 4-6 savaitėsPrekės kodas: brw-2443..
43,38€
Be PVM:35,85€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis/): 75/75/73 cmSpalva: ąžuolas sonomaMedžiaga: LMDP, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 4-6 savaitėsPrekės kodas: brw-2442..
43,38€
Be PVM:35,85€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis/): 75/75/73 cmSpalva: alpių baltaMedžiaga: LMDP, chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 4-6 savaitėsPrekės kodas: brw-2441..
43,38€
Be PVM:35,85€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis/): 140÷180/80/76 cmSpalva: baltaMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 4-6 savaitėsPrekės kodas: brw-2439..
142,57€
Be PVM:117,82€
Sistema: Sistema: HUD
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 166/76,9/90,2 cmSpalva: ąžuolas, rėmas - juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HUD sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rėmas – metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas nuo 20 iki 49 darbo dienų. Dėl tikslesnio prist..
205,04€
Be PVM:169,45€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 95-195/95/76 cmSpalva: baltaMedžiaga: medis, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 4-6 savaitėsPrekės kodas: brw-2632..
308,97€
Be PVM:255,35€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 95-195/95/76 cmSpalva: ąžuolas rivieraMedžiaga: LMDP, buko medienaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas: brw-2626..
181,43€
Be PVM:149,94€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 140/80/74 cmSpalva: tamsintas stiklas, juodaKomplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos)Medžiaga:  stiklas, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės...
115,46€
Be PVM:95,42€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 140 /80/74 cmSpalva: tamsintas stiklas, juodaKomplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos)Medžiaga:  stiklas, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės..
102,77€
Be PVM:84,93€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 120/75 cmSpalva: juoda, auksinėKomplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos)Medžiaga: lakuota MDF, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio p..
171,29€
Be PVM:141,56€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 100/75 cmSpalva: riešutas, juodaKomplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos)Medžiaga: MDF, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristaty..
176,36€
Be PVM:145,75€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 140/80/74 cmSpalva: šviesiai pilka, juodaKomplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos)Medžiaga: lakuota MDF, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl..
135,76€
Be PVM:112,20€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 69/69/76 cm Spalva: ąžuolas Burlington alover, pilkas sibiu maumedis Komplektacija: galima komplektuoti prie įvarių kėdžių Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: brw-2482..
90,49€
Be PVM:74,79€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 69/69/76 cm Spalva: ąžuolas Burlington alover Komplektacija: galima komplektuoti prie įvarių kėdžių Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: brw-2481..
90,49€
Be PVM:74,79€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 69/69/76 cm Spalva: alpių balta Komplektacija: galima komplektuoti prie įvarių kėdžių Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-6 savaitės Prekės kodas: brw-2480..
90,49€
Be PVM:74,79€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 95-195/95/76 cm Spalva: ąžuolas sonoma Medžiaga: LMDP Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 3-5 savaitės Prekės kodas: brw-2433..
181,43€
Be PVM:149,94€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 80/80/78 cm Spalva: balta, kraft ąžuolas Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: laminuota MDF, buko mediena Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. D..
150,98€
Be PVM:124,78€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 140-220/80/76 cm Spalva: ąžuolas riviera Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: LMDP, laminuota MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tiksl..
237,08€
Be PVM:195,93€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 140-220/80/76 cm Spalva: ąžuolas riviera, balta Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: LMDP, laminuota MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dė..
237,08€
Be PVM:195,93€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 140-220/80/76 cm Spalva: balta Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: LMDP, laminuota MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pris..
237,08€
Be PVM:195,93€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 120/68/76 cm Spalva: ąžuolas sonoma, balta Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: laminuota LMDP, laminuota MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitė..
90,08€
Be PVM:74,44€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 135-185/82/76 cm Spalva: medaus ąžuolas, balta Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: stalo viršus - lakuota MDF, kojos – buko mediena Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatym..
292,18€
Be PVM:241,47€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 80-160/80/76 cm Spalva: alksnis, balta Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: LMDP, laminuota MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tiksles..
124,30€
Be PVM:102,73€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 80-160/80/76 cm Spalva: ąžuolas sonoma, balta Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: LMDP, laminuota MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl ..
124,30€
Be PVM:102,73€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 160-200/90/74 cm Spalva: venge Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: laminuota MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo..
165,31€
Be PVM:136,62€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 150-190/80/75 cm Spalva: kraft ąžuolas Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: stalo viršus – laminuota MDF, kojos – buko mediena Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo term..
157,62€
Be PVM:130,26€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 150-190/80/75 cm Spalva: tamsus riešutas Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: stalo viršus – laminuota MDF, kojos – buko mediena Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo te..
157,62€
Be PVM:130,26€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 130/80/74 cm Spalva: juodas stiklas Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: nerūdijantis plienas, stiklas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl ..
128,14€
Be PVM:105,90€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 140/80/75 cm Spalva: stalo viršus – tamsintas stiklas, kojos - juoda Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: stiklas, medis, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pris..
102,99€
Be PVM:85,12€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 160/90/76 cm Spalva: stalo viršus – auksinis ąžuolas, kojos - juoda Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: laminuota MDF, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus prista..
225,85€
Be PVM:186,65€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 100/76 cm Spalva: balta Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: lakuota MDF, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio prist..
164,94€
Be PVM:136,32€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 120/76 cm Spalva: stalo viršus – auksinis ąžuolas, kojos - juoda Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: MDF, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3..
197,21€
Be PVM:162,98€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 130/80/75 cm Spalva: stalo viršus – tamsintas stiklas, kojos – medaus ąžuolas Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: stiklas, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus p..
69,08€
Be PVM:57,09€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 120/76 cm Spalva: stalo viršus – juoda, balta, kojos - juoda Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: stiklas, lakuota MDF, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo..
164,55€
Be PVM:135,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 120÷180/80/75 cm Spalva: stiklas - smėlio, kojos - balta Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: stiklas, dažytas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3..
181,42€
Be PVM:149,93€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 120÷158/68/74 cm Spalva: baltaKomplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: medis, laminuota MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Preliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio prist..
144,80€
Be PVM:119,67€
Matmenys (ilgis/aukštis/plotis): 100-160/76/60 cm Spalva: balta matinė Komplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos) Medžiaga: LMDP, MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Pristatymo terminas: 4-8 savaitės Prekės kodas: sznktr-0861..
174,18€
Be PVM:143,95€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 70/70/75 cmSpalva: san remo ąžuolas / juodaKomplektacija: stalas + 2 kėdėsMedžiaga: laminuota MDF plokštė / milteliniu būdu padengtas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tikslesnio pristatymo laiko teira..
69,78€
Be PVM:57,67€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 106/75 cmSpalva: baltaKomplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos)Medžiaga: viršus - lakuota MDF plokštė, kojos - medžio masyvasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 savaitės. Dėl tik..
137,59€
Be PVM:113,71€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 80/75 cmSpalva: balta / bukasKomplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos)Medžiaga: lakuota MDF plokštė / dažytas plienas / medžio masyvasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas:..
99,88€
Be PVM:82,55€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 80/80/75 cmSpalva: balta / bukasKomplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos)Medžiaga: lakuota MDF plokštė / dažytas plienas / medžio masyvasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPreliminarus pristatymo terminas: 3-5 s..
105,30€
Be PVM:87,03€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 140/80/75 cmSpalva: JUODASKomplektacija: prie stalo galima komplektuoti įvairias kėdes (kėdės į kainą neįskaičiuotos)Medžiaga: stiklas / dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosPristatymo terminas: 3-5 savaitėsPrekės kodas: HLMR-2285..
178,17€
Be PVM:147,24€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 78 (viso puslapių - 2)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.