Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Virtuvės komplektai

Funkcionalumas - pirmas žingsnis į kokybišką virtuvę

Siekiant, kad virtuvės komplektai puikiai funkcionuotų patalpoje - labai svarbu kad jie būtų funkcionalūs. Abejotumėte, kaip gali komplektas būti nefunkcionalus? Paprasčiausiai tokiu atveju pasirenkami netinkamai baldai. Kokie tai variantai? Labai trumpai apie juos:

 • Labai maži stalai, kurie įkomponuoti į komplektus - prastas pasirinkimas. Paprasčiausiai jie geba atlikti tik estetinę funkciją. Dažniausiai ant jų padedama kokia nors smulkmena, kuri įprastai nesunkiai įkomponuojama ir kitoje vietoje. Pirkite tik tokius komplektus, kurių kiekvienas centimetras jums būtų naudingas.
 • Pasirinkite tokį virtuvės komplektą, kuris puikiai derėtų prie visų kitų virtuvėje esančių prietaisų. Pavyzdžiui, jeigu jūsų skalbimo mašina atsidaro per viršų (ir ją planuojate komponuoti virtuvėje), tokiu atveju pasirinkti komplektą, kuri sudaro ištisinis stalviršis - blogas pasirinkimas. Prieš pirkdami būtinai pagalvokite apie visus technikos prietaisus, kurie gali būti naudingi siekiant komponuoti į virtuvės komplektą.
 • Jeigu jūsų virtuvė yra netradicinės formos (pavyzdžiui labai pailga), tokiu atveju jums reikia konkretaus komplekto, kuris būtų pritaikytas tam tikrai virtuvei. Netinkamai pasirinktas komplektas gali užimti nedidelės virtuvės teritoriją ir paprasčiausiai nekils vietos prieiti prie dujinės ar panašiai.
 • Įvertinę, kiek žmonių gyvena namuose - reikia pasirinkti ir atitinkamą virtuvės komplektą. Pavyzdžiui, didelėje šeimoje yra daug indų, kuriuos laikome spintelėse, tai reiškia, kad reikia nemažai vietos, kur būtų galima laikyti visas smulkmenas.

Estetika - svarbi virtuvės dalis

Žinoma, kad ir koks funkcionalus virtuvės komplektas būtų mūsų kambaryje - labai svarbu, kad pastarasis tuo pačiu būtų ir patrauklus. BaldaiTau.lt teikia labai plačią pasiūlą, tad kiekvienas žmogus sugebėtų atrasti tokį variantą, kuris jam labiausiai tinka. Dažniausiai galima rinktis iš kelių pagrindinių komplektų, kurie skiriasi pagal tai, koks interjeras kuriamas.

TRADICINIS VIRTUVĖS KOMPLEKTAS. Tokio stiliaus virtuvės komplektai dažniausiai būna mediniai ir išlaiko turimą spalvą: šviesiai arba tamsiai ruda, gelsva ar smėlynė. Tradiciniai virtuvės komplektai dažniausiai kuriami tuomet, kai ši patalpa yra visiškai atskirame kambaryje. Tuo pačiu greta komplekto stengiamasi priderinti ir kitus baldus, tokius kaip medinis stalas ar medinės kėdės. Svarbiausia, kad viskas derėtų, o suderinti lengviausia būtent spalviniu aspektu.

MODERNUS VIRTUVĖS KOMPLEKTAS. Tokie virtuvės komplektai dažniausiai komponuojami tuomet, kai virtuvė yra sujungiama su valgomuoju. Tuomet labai puikiai tinkantys virtuvės komplektai yra plastmasiniai. Pastarieji dažniausiai yra labai ryškių spalvų. Dominuojanti - raudona. Dažniausiai virtuvę nuo valgomojo atskiria baras, kurio komplekte galima rasti ir kėdes. Beje, būtinai perkamos aukštos baro kėdės, kadangi tik jos geba atrodyti gražiausiai.

PAPRASTAS VIRTUVĖS KOMPLEKTAS. Jeigu nežinote, kokio stiliaus virtuvės komplektas jums yra reikalingas - tokiu atveju rekomenduojame nesusikoncentruoti nei ties moderniu, nei ties tradicinių. Galima rasti tarpinį variantą, kuris dažniausiai labai neišsiskiria savo išvaizda. Paprastas virtuvės komplektas, kuris tiek gražus, tiek funkcionalus.

Ar verta komponuoti baldus pačiam?

Jeigu jaučiate, kad turite gerą estetinį pojūtį, tokiu atveju mes jums rekomenduojame įsigyti ir komponuoti baldus pačiam. BaldaiTau.lt teikia daug pasiūlymų, kurie jus gali patikti. Pačiam tikrai nebus sunku suderinti baldus, kadangi mūsų prekybos vietoje galima rasti daug baldų, kurie siejasi spalviniu variantu. Visgi, jeigu manote, kad nebūsite geras dizaineris, tokiu atveju siūlome įsigyti komplektą. Kiekvienas virtuvės komplektas yra individualus ir į jį įeina tam tikri baldai. Dažniausiai komponuojama spintelių virtinė kartu su vietomis, kurios paliekamos įdėti dujinei arba skalbimo mašinai. Jeigu norite, kad viskas būtų už jus padaryta, tokiu atveju galima pasirinkti jau iki galo išbaigtą variantą. Virtuvės komplektai komponuojami stengiantis palengvinti šią patalpą įrenginėjančių žmonių poreikius. Pasinaudokite jais, kadangi tai galimybė atlikti remontą su plačią šypsena.

Kokį virtuvės komplektą geriausia yra pasirinkti?

Kadangi rinkoje galima rasti labai daug skirtingų virtuvės komplektų, kad ir koks išrankus jūs būtumėte - vistiek pavyks atrasti tinkamą variantą. Virtuvės komplektai skiriami pagal daug skirtingų veiksnių, kaip:

 • Virtuvės komplektų dydžiai.
 • Pasiskirstymas pagal lentynėles, stalčius ir spinteles.
 • Pagal tai, kokio dizaino yra baldai.
 • Įvertinama ir kokios formos, kaip galima įkomponuoti į bendrą sistemą.

Virtuvės komplektų pliusai?

Jeigu galvojate, ar jums geriau pirkti atskirus baldus, ar iškart įsigyti komplektą - tokiu atveju mes rekomenduotume komplektą. Paprasčiausiai tai galimybė, kuri turi kur kas daugiau pliusų, nei atskirtų baldų pirkimas ir komponavimas.

 • Virtuvės komplektai visada yra pigesnis pasirinkimas nei sprendimas pirkti atskirus baldus ir pasistengti juos visus sukomponuoti.
 • Ne visada pavyks rasti baldus, kurie puikiai derėtų prie kitų. Pavyzdžiui, jeigu pakabinamos spintelės bus vienokio dizaino, o tos, kurios pastatomos - kitokio, tokiu atveju nepavyks išbaigti stilistiškai virtuvės patalpos.
 • Sutaupysite labai daug laiko, kadangi vieno pirkimo metu įsigysite praktiškai visą virtuvę. BaldaiTau.lt prekybos vieta taip pat atveža visus baldus iki namų. Taigi, pirkti ir laukti, kol profesionalai viską pristatys iki namų durų - labai paprasta ir patogu.
 • Virtuvės komplektai geresnis pasirinkimas, kadangi siekiant namuose susikurti savitą stilių, kaip pavyzdžiui - skandinaviškas arba itališkas, tokiu atveju pasikonsultavus su profesionalais jie jums iškart rekomenduos labiausiai tinkantį variantą.

Kokio stiliaus virtuvės šiuo metu yra populiariausios?

Nereikėtų sekti madomis, kadangi tai gali lemti, jog vėliau pasigailėsite. Bet kuriuo atveju, norisi turėti stilingus namus, tad siūlome susigalvoti, kokį stilių konkrečiai pritaikysite savo virtuvėje. Tiesiog, tikslingai einant visada pavyksta susirasti patį geriausią variantą.

šiuo metu lietuvaičiai dažniausiai pasirenka modernius virtuvės komplektus. Tradiciniai irgi perkami, tačiau stebint tendencijas akivaizdžiai modernizmas šiuo metu laimi. Pasirenkami virtuvės komplektai dažniausiai būna labai ryškių spalvų, kurios yra derinamos prie sofų, lentynų ir visų kitų baldų. Tuo pačiu vertinamas ir minimalistinis stilius. Norima sukurti kuo paprastesnį dizainą, kuris taip pat būtų ir labai funkcionalus. BaldaiTau.lt orientuojasi į visuomenės poreikius, tad šiuo metu daugiausiai randamų virtuvės komplektų ir yra ryškių spalvų, traukiantis akį savo modernumu. Visgi, visada galima pasirinkti tarpinį variantą, kuris puikus pasirinkimas tiems, kurie nežino, ko nori.

Virtuvės komplektai visada palengvina pasirinkimą siekiant sukurti tobulą dizainą namuose. Lygiai dėl tos pačios priežasties rekomenduojame ir svetainės komplektus, ir vonios komplektus. Tiesiog, taip galima kur kas paprasčiau susikurti tai, ko jūs norite. O dažniausiai TAI yra funkcionalūs ir gražūs namai. Viską galite turėti. Juolab, labai paprastai ir nedėdami daug pastangų.

Matmenys komplekto plotis 200 cm, stalviršio storis 28 mmSpalva: fasadas - vanilė, korpusas - sonomos ąžuolas, stalviršis - baltasKomplektacija: į kainą įskaičiuoti stalviršiai atskiri kiekvienai spintelei (buitinė technika į komplektą neįskaičiuota)Medžiaga: korpusai ir durelės gaminami iš LMDPPrek..
225,06€
Be PVM:186,00€
Matmenys komplekto plotis 260 cm, stalviršio storis 28 mm Spalva: Fasadas – balta blizgi, korpusas - sonomos ąžuolas, stalviršis - balta Komplektacija: į kainą įskaičiuoti stalviršiai atskiri kiekvienai spintelei (buitinė technika į komplektą neįskaičiuota) Medžiaga: korpusas LMDP, fasadas MDF P..
419,87€
Be PVM:347,00€
Matmenys: komplekto plotis 180 cm Spalva: fasadas – ąžuolas wotan, korpusas – antracito, stalviršis - antracito Komplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuota Tylaus uždarymo sistema Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Medžiaga: durelės ir korpusai gaminami iš LMDP, stalviršis..
480,37€
Be PVM:397,00€
Matmenys komplekto plotis 220 cm, stalviršio storis 28 mmSpalva: fasadas - šviesaus smėlio / san marino ąžuolo, korpusas - baltas, stalviršis - baltasKomplektacija: į kainą įskaičiuoti stalviršiai atskiri kiekvienai spintelei (buitinė technika į komplektą neįskaičiuota)Medžiaga: korpusai ir durelės ..
296,45€
Be PVM:245,00€
Matmenys komplekto plotis 200 cm, stalviršio storis 28 mm Spalva: Fasadas – balta blizgi, korpusas - sonomos ąžuolas, stalviršis - baltas Komplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaMedžiaga: korpusai LMDP, fasadas MDF Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristat..
296,45€
Be PVM:245,00€
Matmenys: komplekto plotis 240 cm  Spalva: fasadas - baltas, korpusas – sonoma ąžuolas, stalviršis - baltas Komplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuota Į kainą įskaičiuoti stalviršiai atskiri kiekvienai spintelei Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Medžiaga: durelė..
301,29€
Be PVM:249,00€
Matmenys: komplekto plotis 260 cm  Spalva: riešutas Komplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuota Į kainą įskaičiuoti stalviršiai atskiri kiekvienai spintelei Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Medžiaga: fasadas - MDF, korpusas - LMDP, stalviršis 28 mmDėl tikslesnio..
623,15€
Be PVM:515,00€
Matmenys komplekto plotis 260 cm, stalviršio storis 28 mmSpalva: fasadas - vanilė, korpusas - sonomos ąžuolas, stalviršis - smėlioKomplektacija: į kainą įskaičiuoti stalviršiai atskiri kiekvienai spintelei (buitinė technika į komplektą neįskaičiuota)Medžiaga: korpusai ir durelės gaminami iš LMDPPrek..
338,80€
Be PVM:280,00€
Matmenys: komplekto plotis 240 cm Spalva: fasadas – ąžuolas kraft, korpusas – antracito, stalviršis - antracito Komplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaBe LED apšvietimoĮ kainą įskaičiuoti stalviršiai atskiri kiekvienai spintelei Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Medžia..
294,03€
Be PVM:243,00€
Matmenys:komplekto plotis 240 cm  Spalva: fasadas-ąžuolas sonoma, intarpai -  venge, korpusas-venge, stalviršis-ąžuolas sonoma Komplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuota Stalviršis kriauklės spintelei neįskaičiuotas Į kainą įskaičiuoti stalviršiai  kiekvienai spinte..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 180 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas - tamsus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kriauklė..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 180 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas – balta blizgi, šviesus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStal..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 180 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas – balta blizgi, tamsus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalv..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 170 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas - šviesus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kriaukl..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 170 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas - tamsus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kriauklė..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 170 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas - balta blizgi, šviesus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStal..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 240 cmSpalva: fasadas-balta blizgi, korpusas-balta matinė, stalviršis-auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kriauklės spintelei neįskaičiuotasĮ kainą įskaičiuoti stalviršiai  kiekvienai spinteleiPrekės pristatomos p..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 230 cmSpalva: fasadas-balta blizgi, korpusas-balta matinė, stalviršis-auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kriauklės spintelei neįskaičiuotasĮ kainą įskaičiuoti stalviršiai  kiekvienai spinteleiPrekės pristatomos p..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 180 cmSpalva: fasadas-balta blizgi, korpusas-balta matinė, stalviršis-auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kriauklės spintelei neįskaičiuotasĮ kainą įskaičiuoti stalviršiai  kiekvienai spinteleiPrekės pristatomos p..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 170 cm Apatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas - balta blizgi, tamsus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStal..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 170 cm Spalva: fasadas-balta blizgi, korpusas-balta matinė, stalviršis-auksinis kraft ąžuolasKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kriauklės spintelei neįskaičiuotasĮ kainą įskaičiuoti stalviršiai  kiekvienai spinteleiPrekės pristatomos ..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 230 cm Spalva: fasadas-ąžuolas sonoma, intarpai -  venge, korpusas-venge, stalviršis-ąžuolas sonomaKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kriauklės spintelei neįskaičiuotasĮ kainą įskaičiuoti stalviršiai  kiekvienai spinteleiPrekės p..
PREKĖ IŠPARDUOTA
 Matmenys: komplekto plotis 180 cm Spalva: fasadas-ąžuolas sonoma, intarpai -  venge, korpusas-venge, stalviršis-ąžuolas sonomaKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kriauklės spintelei neįskaičiuotasĮ kainą įskaičiuoti stalviršiai  kiekvienai spinteleiPr..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 170 cm Spalva: fasadas-ąžuolas sonoma, intarpai -  venge, korpusas-venge, stalviršis-ąžuolas sonomaKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kriauklės spintelei neįskaičiuotasĮ kainą įskaičiuoti stalviršiai  kiekvienai spinteleiPrekės p..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 230 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas - šviesus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kriaukl..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 230 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas - tamsus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kriauklė..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 230 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas – balta blizgi, šviesus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStal..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 230 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas – balta blizgi, tamsus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalv..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 180 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas - šviesus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kriaukl..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 240 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas –  šviesus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis k..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 240 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas –  tamsus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStalviršis kr..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Matmenys: komplekto plotis 240 cmApatinių spintelių gylis 47 cm, aukštis 85,2 cmViršutinių spintelių gylis 30,5 cm, aukštis 57,5 cmSpalva: fasadas – balta blizgi, šviesus delano ąžuolas, korpusas – balta matinė, stalviršis – juodo skalūnoKomplektacija: buitinė technika į komplektą neįskaičiuotaStal..
PREKĖ IŠPARDUOTA
Rodoma nuo 1 iki 32 iš 32 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.