Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Baro stalai

Baras namuose: kaip susikurti madingą interjerą

Anksčiau daugelis namų būdavo projektuojami pagal tam tikrą planą, kurio pagrindinis bruožas, kad visi kambariai būdavo atskirai. šiuo metu dažniausiai projektuojami erdvūs namai, kurių beveik visi kambariai yra be sienų taip siekiant sukurti didelę erdvę. Vienas iš pagrindinių sprendimų - valgomojo ir virtuvės sujungimas. Niekas nenori gaminti maisto užsidaręs mažame kambarėlyje, atskirai nuo visų žmonių. Bene tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl tapo taip populiaru sujungti šias dvi erdves į vieną. Virtuvė ir valgomasis dažniausiai perskiriamas moderniai suprojektuotu baru, kuris tampa tarsi linija skirianti šias dvi erdves.

Kokie barai šiuo metu yra populiariausi?

šiuo metu patys populiariausi ir yra modernūs stalai. Klasikiniai baro stalai kur kas rečiau pasirenkamas variantas, kadangi žmonės baro pasirinkimą būtent ir sieja su modernizmu, kuris leidžia turėti savitą interjerą namuose. Dažniausiai pasirenkami nedideli, vienspalviai ir stikliniai, kurie labiau atlieka estetikos nei funkcionalumo darbą. Visgi, jeigu visiškai nebūtų naudingi interjere - nebūtų ir tokie populiarūs. šiuo metu daugelis žmonių vertina šio baldo privalumus ir renkasi, jei nori atgyvinti savo namus. šis paprastas, daug vietos neužimantis ir nebrangus baldas - puikus pasirinkimas, kuris gali visiškai pakeisti turimo namų interjero vaizdą.

Pagal ką rinktis svetainės baro stalą?

Kadangi, kaip jau minėjome, pasirinkimas yra labai platus, tokiu atveju reikia įvertini tam tikrus kriterijus, galinčius padėti pasirinkti tinkamiausią variantą. Kiekvienas žmogus atsižvelgdamas į savo namų patalpą įvertina, kokio jam reikėtų. Natūralu, kadangi kol vieniems reikia vienokio baro stalo, kitiems prie interjero tinka kardinaliai kitas variantas.

 • DYDIS. Tai vienas iš pagrindinių kriterijų, kuris lemia, kuris stalas yra pasirenkamas. Jei namai yra labai maži, tokiu atveju reikalingas stalas yra nedidelis. Baro stalai skiriasi savo matmenimis, tad nesunkiai rasite Jums tinkamą variantą. Tiesa, baro stalai dažniausiai nebūna labai dideli. Jų funkcija prisėsti ir pasidėti kokteiliuką, tačiau ne surengti vakarienę keliems asmenims. Tokiu atveju jau jums reikalingas valgomojo stalas, kurio funkcija taip pat gali būti atskirti dvi patalpas.
 • FORMA. Dažniausiai baro stalai būna apvalūs. Paprasčiausiai taip įprasta ir rinkoje retai galima pamatyti kitokių formų stalus. Visgi, galima išvysti ne tik tokius nepopuliarius stačiakampio formos stalus, tačiau taip pat ir kvadratinius ir net trikampius. BaldaiTau.lt teikia skirtingų formų barų staliukus, kad kiekvienas žmogus gebėtų atrasti jam patrauklų variantą.
 • KAINA. Jeigu jau nusprendėte, kad jums reikia baro stalo ir esate pasiruošę atrasti tokį, kuris visapusiškai atrodytų gražiausiai jūsų namų interjere, tuomet siūlome atsiriboti nuo kainos. Aišku, tikslus sumos žinojimas padeda kur kas greičiau atrasti tinkamą variantą, kadangi galite apsibrėžti už kokią pinigų sumą planuojate ieškoti. Tačiau kartais taupymas neleidžia pasirinkti to, ko jūs tikrai norite. Leiskite sau atrasti tobulumą.
 • SPALVA. Tai vienas iš pagrindinių kriterijų, kuris gali būti lyginimas su dydžiu. Spalvos variacijos labai svarbios ir reikia, kad atspalviai puikiai derėtų prie kambario interjero. Žinoma, nereikia, kad baro stalai susilietų su sienomis ir kitais kambaryje esančiais baldais. Labai gražu, jeigu jie išsiskiria, tačiau turi bent kiek derėti, kad būtų galima džiaugtis atradus tobuliausią variantą.
 • DIZAINAS. Vėlgi, derinamas prie visų kitų smulkmenų. Dizainas apima tokio dydžio, spalvos ir formos staliuką Jūs pasirinksite.
 • MEDŽIAGA. Dažniausiai pasirenkami stikliniai baro staliukai. Tiesiog tai priimtas variantas ir daugelis žmonių paprasčiausiai net nesvarsto apie visus kitus modelius. Visgi, egzistuoja net ir mediniai baro stalai. Lygiai taip pat galima rasti ir plastmasinių. Tiesa, dažniausiai jie ne tokie gražūs. Pasiliktume prie stiklinių ir medinių, jeigu norite atrasti gražiausią stalą savo interjere.

Prie ko derinamas baro stalas?

Baro stalai - nesunkiai interjere įkomponuojami badai. Nereikia turėti kokių nors specifinių žinių, kad pavyktų atrasti gerą stilistinį sprendimą. Svarbiausias kriterijus, galintis padėti tikslingai išnaudoti barą dizaine, pasirinkti teisingos spalvos baldą. Tai labai svarbu, kadangi barai dažniausiai neturi būti analogiškų atspalvių kaip ir visi kiti egzistuojantys baldai. Tačiau tuo pačiu jie privalo bent minimaliai derėti prie kitų smulkmenų esančių kambaryje.

 • Baro stalai - tai ne sekcija, kurioje laikomi daiktai. Tai reiškia, kad įprastai ant jų nėra laikomi kokie nors daiktai, mielos smulkmenos ar net gėlės. Žinoma, galima surasti patrauklų stilistinių sprendimą, tačiau vien todėl, kad jie nėra dideli - siūlome atsiriboti nuo mielų smulkmenų. Taip, jos gali puošti, tačiau tokiu atveju staliukas virs paprasčiausiai aukštu kavos stalu.
 • Baro stalai turi būti derinami ir prie baro kėdžių. Dažniausiai viską galima įsigyti viename komplekte ir tokiu atveju nebereikės bandyti suderinti spalvines variacijas, kurios kartais labai stipriai skiriasi. Beje, dažniausiai perkant komplektą galima nemažai sutaupyti, tad tai mes jums ir rekomenduojame.
 • Baro stalai, kaip baro kėdės, labai dažnai reguliuojasi. Siūlome pirkti šią funkciją turinčius baldus, kadangi tai leidžia papildomai išnaudoti baldo funkcionavimą erdvėje. Tuo pačiu galima paprasčiau surasti tinkamą vietą namuose. Galiausiai, baro staliukai gali virsti labai patogiu baldu, kuris leis papietauti. Paprasčiausiai sumažinus baro stalo ir kėdžių aukštį - staliuką galima naudoti kaip valgomąjį. Taigi, akivaizdžiai tai labai daug pliusų turinti funkcija.

Ar baro stalai reikalauja ypatingos priežiūros?

Baro stalai, kaip ir visi kiti namuose esantys baldai, nereikalauja kokios nors labai ypatingos priežiūros. Visgi, jei bent minimaliai suteiksite jiems dėmesio, jie tarnaus kur kas ilgiau. O juk to mes ir norime, kai investuojame nemažai pinigų.

 • Labai intensyvias dėmes nuo stiklinio baro stalo galima pašalinti su actu.
 • Rekomenduojama kartą per savaitę nuvalyti dulkes.
 • Pasistenkite nesugadinti (nesubraižyti ar neįskelti) stalo paviršiaus.
 • Nepamirškite, kad reikia valyti ne tik paviršių, tačiau taip pat ir baro stalo kojeles.
 • Baro stalai dažniausiai būna labai įmantrių formų, tad pasistenkite taisyklingai nuvalyti visas linijas, visas detales.

Prekybos vietose galima įsigyti nemažai priemonių, kurios padės pasirūpinti šiais baldais. Visgi, tai tikrai nėra reikalinga. Baro stalai gali būti valomi su paprasčiausiai šiltu vandeniu. Tokiu atveju nereikės papildomų investicijų, kurios gali būti geriau išleidžiamos aksesuarams, kurie skirti papuošti staliuką.

Baro stalai, tiek puiki puošmena namuose, tiek baldas, kuris gali atskirti tam tikras erdves. Stilingai jie sukomponuoti gali net ir labai nešiuolaikiškiems namams įpūsti naujos gyvybės. Jeigu nežinote, kokį staliuką pasirinkti - kreipkitės į BaldaiTau.lt prekybos profesionalus, kurie padės jums atrasti tobulumą.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.