Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Vaikų kamb. komplektai

Vaikų kambario komplektai - galimybė turėti svajonių vietą

Daugelis mūsų vaikystėje svajojo apie kambarį, kuriame galėtų jaustis tarsi savo pilyje, kurią gina nuo aplinkinių. Nepaisant to, kad laikai keičiasi, o kartu su jais ir vaikai, kai kurie dalykai išlieka. Vienas jų - nuostabaus nuosavo kambario turėjimas. Vaikų kambario komplektai - galimybė labai nesunkiai sukurti svajonių kambarį jūsų mažajam. Parduodami ištisi baldai, kurie derinami tiek stilistinių, tiek funkcionalumo aspektu. Kardinaliai skiriasi pasirinkimai berniukams ir mergaitėms... Bet mes siūlome ne tik skaityti, tačiau tuo pačiu ir peržiūrėti pasiūlymus, kurie jums leis pasirinkti labiausiai vaikui patinkantį variantą.

Kas į įeina į vaikų kambario komplektą?

Kiekvienas sisteminis komplektas turi savus baldus, kurie ir formuoja asmens pasirinkimą. Dažniausiai į komplektą įeina šie baldai:

 • Viengulė lova, kuri gali būti tiek įprasto dizaino, tiek pritaikyta vaikiškiems poreikiams.
 • Spinta, kurioje mažasis gali tiek laikyti savo drabužius, tiek daiktus.
 • Lentyna arba kitaip sekcija, kurioje laikomi knygos ir žaislai.

Galima pasirinkti ir iš daugiau variantų, o BaldaiTau.lt yra suinteresuoti pasiūlyti kuo daugiau įvairiapusiškesnių modelių, kad kiekvienas žmogus atrastų tai, ko jam reikia. Vaikų kambario komplektai dažniausiai susideda net iš kelių baldų. Dažniausiai mažųjų kambariai būna kiek -bdquo;pilnesni-ldquo; nei kad suaugusiųjų. Tokiu atveju galima pasirinkti ar visi komplekte esantys baldai jums yra reikalingi. Jeigu turite nuosavą lovą ir nenorite jos keisti nauja - tokiu atveju vietoje 4 baldų komplekto, galite pirkti. Svarbiausia, kad suteikiamos tokios galimybės pasirinkti tokį skaičių daiktų, koks jums yra reikalingas.

Kodėl komplektas yra geresnis pasirinkimas?

Vaikų kambario komplektai išpopuliarėjo tik paskutiniu metu. Rinkoje juos būdavo galima atrasti jau ir kiek seniau, tačiau dažniausiai žmonės pasiryždavo patys projektuoti kambario internetą ir pirkdami atskirus baldus juos pabandyti suderinti. Turbūt tai ir buvo didžiausias stimulas pasinaudoti galimybe iškart įsigyti bendrą komplektą. Juk tokiu atveju kambaryje belieka gražiai išdėlioti interjero smulkmenas, kuras derinti prie baldų jau nebėra sunku. Deja, net ir baldų derinimas kartais žmonėms pasirodo per daug sudėtingas. štai čia vaikų kambario komplektai ir tampa pačia patogiausia išeitimi galinčią padėti išspręsti namų interjero klausimą.

 • Įsigijus komplektą galite būti ramus - jūsų vaikų kambario dizainas bus tikrai labai gražus. Paprasčiausiai įsigydami visą komplektą jūs galite būti tikras, kad mažiausios smulkmenos puikiai derės. Komplektuose dažniausiai dominuoja dvi spalvos, tad pagal jas galima nesunkiai išbaigti vaikų kambario interjerą. Taigi, tai paprasčiausiai kur kas lengvesnis būdas sukurti gražų kambarį.
 • Akivaizdu ir tai, kad vaikų kambario komplektai - pigesnis pasirinkimas. Daugelis klaidingai mano, kad atskirai pirkdamas visus baldus bent kiek sutaupys. Priešingai, taupymas prasideda tuomet, kai suvokiama, kad pirkti vienu metu daugiau baldų visada yra bent kažkiek pigiau. O jei dar perkate BaldaiTau.lt prekybos vietoje - užtikrinama, kad gausite konkurencingai patraukliausios kainos pasiūlymą. Mūsų prekybos vietoje vaikų kambario komplektai - pigūs, tačiau tikrai kokybiškai.
 • Pirkti vienu metu daugiau baldų yra kur kas patogiau, kadangi jie pristatomi iki jūsų namų durų vienu metu. Dažniausiai užsisakant didelį komplektą net nereikia sumokėti atvežimo mokesčio. Galiausiai, tai kur kas paprasčiau, kadangi vietoj to, kad ilgai ieškotumėte jums tinkamo varianto - paprasčiausiai vienu mygtuko paspaudimu įsigysite viską, ko jums reikia, kad kambarys būtų pilnas ir išbaigtas.

Akivaizdu yra tai, kad pirkti komplektą kur kas geriau nei atskirus badus ir paskui juos bandyti komponuoti. Net jeigu ir turite labai gerą stiliaus pajutimą, tokiu atveju pagalvokite apie tai, kad pirkti komplektą visada yra kur kas pigiau.

Kaip vaikui sukurti svajonių kambarį?

Vaikų kambario komplektai - pirma sąlyga, kad vaikas turėtų tai, ko jam reikia, kad paprasčiau būtų sukuriamas svajonių kambarys. Kuomet visi reikalingi baldai jau yra vietoje, tokiu atveju reikia pagalvoti apie taip, kai galima sukurti jaukią atmosferą mažiesiems. Juk norima, kad jų vaikystė būtų maloni ir kupina tik gražiausių akimirkų.

 • Pati svarbiausia taisyklė yra tai, kad vaikas turi susikurti tokį kambarį, koks jam labiausiai patinka ir tinka. Tai reiškia, kad suaugęs asmuo visada gali pareikšti savo nuomonę ir rekomenduoti, tačiau jis negali už vaiką įrengti kambario. Viskas turi būti taip, kaip nori mažasis, jo norai - pirmoje vietoje.
 • Dažniausiai pasirenkama, kad kambaryje dominuotų dvi arba trys spalvos. Geriausias atvejis - viena, tačiau su keliais panašiais atspalviais. Labai svarbu, kad vaiko kambarys būtų kuo šviesesnių spalvų.
 • Sukurkite vietą, kurioje bus laikomi visi jo žaislai. Kai vaikas tiksliai žinos, kur jie turi visada būti, kur kas paprasčiau perpras tvarką ir sugebės savo daiktus pasidėti į jiems skirtą vietą.
 • Kuo daugiau lentynų bus, tuo kambaryje bus didesnė tvarka. Vaikų kambario komplektai apima ir sekcijas bei lentynas, tačiau rekomenduojame įsigyti papildomą, jei tik kambaryje yra vietos. Tokiu atveju vienoje vietoje bus knygos, kitoje - žaislai ir t.t.
 • Vaikas, jeigu jis lanko mokyklą, privalo turėti rašomąjį stalą. Pastarasis tarsi atskiria erdvę, kurioje reikia dirbti, o ne maloniai leisti laiką.

Sukurti vaiko kambario interjerą gali būti net kur kas sunkiau, nei kada tikėjotės. Visgi, jeigu pasistengsite - mažasis liks patenkinta savo kambariu, o jo laimė - suaugusio žmogaus džiaugsmas.

Vaikų kambario komplektai - geriausias pasirinkimas tokiu atveju, jeigu norite savo vaikui sukurti tobulą terpę augti. Juk tik jam patinkančiame kambaryje jis gali jaustis saugus ir savimi patenkintas.

Vaikų kambario komplektai BaldaiTau.lt prekybos vietoje - geriausias pasirinkimas. Kodėl?

 • Nes čia galima rasti nebrangią, tačiau tikrai kokybišką produkciją, kuri užtikrina, kad vaikų kambaryje stovės ne vieną dešimtmetį. Perduokite baldus iš kartos į kartą ir džiaukitės nedidele kaina.
 • Teikiamas labai platus stilistinis pasirinkimas. Kiekvienas vaikas atras jam tinkamiausią modelį. Tuo pačiu galima nesunkiai atskirti komplektus, kurie skirti berniukams ir kurie mergaitėms.
 • Labai nesunku ir patogu valdyti meniu, kol ieškote geriausio pasirinkimo. Įsigijus komplektą - jis bus pristatytas iki jūsų namų durų. Taigi, tuo pačiu ir labai patogu.
 • Vaikų kambario komplektai BaldaiTau.lt prekybos vietoje parduodami su garantija, kad jus gali užtikrinti, kad kokybė pateikiama tik pačio aukščiausio lygmens.
 • Jeigu nenorite viso komplekto - tokiu atveju galite pirkti dviejų baldų sistemą. Svarbiausia, kad gautas rezultatas jus patenkintų. Žinoma, tuo pačiu ir jūsų vaiką.

Vaiko kambarys - vaiko svajonė. Įgyvendinkite ją.

Sistema: Sistema: MALCOLM
Matmenys (plotis/aukštis): 280/205,5 cm Spalva: kanjono ąžuolas – pilka volframo – kanjono ąžuolas monument Komplektacija: Spinta SZF2D2S (gylis/plotis/aukštis): 57/80/205,5 cm Pakabinama lentyna SFW2D (gylis/plotis/aukštis): 31/120/51 cm Rašomasis stalas BIU1D1S (ilgis/plotis/aukštis): 120/65/..
503,62€
Be PVM:416,21€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.