Žurnaliniai staliukai

Staliukas NOLA

64.92€

Matmenys: skersmuo/aukštis: ø45/50 cm Spalva: vario, juoda Medžiaga: stiklas, chromuotas plienas ..

Staliukas RIVA

111.86€

Matmenys: skersmuo/aukštis: ø70/50 cm Spalva: smėlio, pilka Medžiaga: stiklas, chromuotas plienas ..

Staliukas MANDY

36.07€

Matmenys: ilgis/plotis/aukštis: 40/40/50 cm Spalva: balta, pilka Medžiaga: lakuota MDF, dažytas pl..

Staliukas MELODY

49.53€

Matmenys: ilgis/plotis/aukštis: 60/60/40 cm Spalva: balta, pilka Medžiaga: lakuota MDF, dažytas pl..

Staliukas BORA-BORA natūralus

78.67€

Matmenys: ilgis/plotis/aukštis: 120÷200/50/38 cm Spalva: balinta mediena, natūrali mediena Medžiag..

Staliukas MADEIRA

56.05€

Matmenys: ilgis/plotis/aukštis: 120/50/34 cm Spalva: natūrali Medžiaga: mediena Prekės pristatomo..

Staliukas STARLET

44.94€

Matmenys: skersmuo/aukštis: ø60/40 cm Spalva: balta matinė Medžiaga: lakuota MDF, medis Prekės pr..

Staliukas SUPRA

38.01€

Matmenys: skersmuo/aukštis: ø38/48 cm Spalva: balta matinė Medžiaga: lakuota MDF, medis Prekės pr..

Staliukas LUKA pilkas

44.90€

Matmenys: skersmuo/aukštis: 55/45 cm Spalva: pilka, medžio Medžiaga: lakuota MDF, medis Prekės pr..

Staliukas LUKA baltas

44.90€

Matmenys: skersmuo/aukštis: 55/45 cm Spalva: balta, medžio Medžiaga: lakuota MDF, medis Prekės pr..

Staliukas BLANCO 13

65.15€

Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 67/67/56 cm Spalva: sniego pušis / MDF new grey Komplektacija: ga..

Staliukas GINA C

56.41€

Matmenys (skersmuo/aukštis): 43/45 cm Spalva: vario/juoda Medžiaga: grūdintas stiklas, metalas Pr..

Staliukas DONNA balta

172.13€

Matmenys (skersmuo/aukštis): ø46/57 cm Spalva: balta Medžiaga: stiklas, nerūdijantis plienas, laku..

Staliukas DONNA juoda

172.13€

Matmenys (skersmuo/aukštis): ø46/57 cm Spalva: juoda Medžiaga: stiklas, nerūdijantis plienas, laku..

Staliukas NOLAN D

83.80€

Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 120/60/42 cm Spalva: balta Medžiaga: medis, MDF Prekės pristatom..

Nuo 1 iki 15 iš 28 (2 puslapiai)

Žurnaliniai staliukai: pasirinkimas, kokybė ir tikslas

Apsidairykite kambaryje, kuriame dabar esate. Tiek daug daiktų apie kuriuos mes paprasčiausiai niekada negalvojame. Rodos, nusipirkome juos intuityviai ir niekada nesusimąstėme, kodėl greta mūsų yra konkretaus stiliaus staliukas, lova ar spintelė. Visgi, dažniausiai pasirinkimas nėra atsitiktinis, nes patys nesuvokdami mes įvertinami estetikos, funkcionalumo, kainos... aspektus. Norint keisti baldus reikia dar stipriau apsišarvuoti žiniomis. Taip rasite, sakykime, tobuliausiai Jūsų kambariui tinkantį baldą. Kad ir paprasčiausi žurnaliniai staliukai. Baldas toks paprastas, tačiau pasirinkimų tiek daug, kad net sunku suvokti, kuris yra geriausias. Galiausiai, pagal ką juos rūšiuoti?

Kurį variantą pasirinkti?

Stikliniai žurnaliniai staliukai dažniausiai komponuojami svetainėse. Jie pastatomi greta sofos. Esant poreikiui labai patogu pasidėti smulkius daiktus, kaip kavos puodelis, TV pultelis ar panašiai.

Mediniai žurnaliniai staliukai labai mėgstami miegamuosiuose. Statomi jie greta lovų, tad dizaino atžvilgiu atrodo labai patraukliai. Mediniai staliukai dažniausiai būna kelių aukštų su papildomomis lentynėlėmis arba stalčiukais, tad galima susidėti dažniausiai naudojamus daiktus.

Plastikiniai staliukai komponuojami virtuvėje, kadangi jie atsparūs riebalams, kurie dažnai kaupiasi šio pobūdžio patalpoje. Juolab, jų paviršius sunkiai pažeidžiamas, tad jei ant jo laikote peilius - staliukams nieko blogo nenutiks.

Aišku, kad ir kurios medžiagos staliuką nuspręstumėte pasirinkti - reikia mokėti jį prižiūrėti. Geriausia, jei dėdami tokio pobūdžio daiktus, kaip kavos puodelis po apačia padėtumėte padėkliuką. Taip apsaugosite naujai įsigytą staliuką nuo dėmių.

Kaip prižiūrėti?

Žurnaliniai staliukai nereikalauja kokios nors ypatingos priežiūros. Dažniausiai viskas remiasi į tai iš kokios medžiagos jie yra pagaminti. Jei medis - rekomenduojama jį reguliariai valyti su vos drėgnu skudurėliu. Parduotuvėse galima rasti labai daug specialių priemonių, tačiau mes manome, kad tai nereikalingas pinigų leidimas. Net ir paprasčiausias vanduo lengvai išvalys dėmes, kurių tikrai neatsiras daug, jei tinkamai baldą prižiūrėsite. Medinius žurnalinius staliukus galima reguliariai kartą per du metus perlakuoti specialiomis priemonėmis. Taip jie taps kur kas atsparesni aplinkos veiksniams. Stiklinius staliukus galima valyti pasitelkus tokio tipo buitines priemones kaip actas ir soda. Sumaišykite šiuos du komponentus su vandeniu ir gausite labai kokybišką tirpalą, kuris ne tik pašalins visas dėmes, tačiau taip pat ir padės baldui blizgėti.

Kuris variantas praktiškiausias?

Į šį klausimą nėra vieningo atsakymo, kadangi viskas remiasi tiek į tai, kur baldas stovės, tiek į tai, kam tiksliai jis bus naudojamas. Aišku, jeigu namuose yra mažų vaikų - stiklinis staliukas gali būti sudaužomas. Tokių problemų mediniam baldui neiškiltų. Tiesa, profesionalų gaminamas stiklas yra iš aukščiausios klasės medžiagų, tad sugadinti baldą nebus net ir norint taip paprasta.

Staliukas - nuostabus baldas svetainėje

Pasižvalgius galerijoje matysite, koks platus pasirinkimas egzistuoja. Nesvarbu, kokio tipo interjerą norėtumėte susikurti namuose - jums tai pavyks. Svarbiausia - nesunkiai. Jei norite neįprasto stiliaus daikto, kuris derėtų netradicinėse vietose - garantuojame, kad jums pavyks tokį rasti mūsų galerijoje. Juk ovalūs arba kvadratiniai tikrai nebėra vienintelis pasirinkimas, kuris teikiamas rinkoje. Tuo pačiu jie yra labai patvarūs, tad kojų užsikėlimas žiūrint TV tikrai nebus veiksnys, kuris gali baldą sugadinti.

Ar staliukai gali būti... madingi?

šiuo metu tokio tipo baldų gamyba keliauja kartu su technologijomis, tad galima pasirinkti labai daug įvairiausių modelių, kurie skiriasi ir pagal funkcionalumą. Negalima sakyti, kad vieni staliukai yra labiau madingi, kiti - mažiau. Juk norint sukurti modernų stilių irgi reikia konkrečių baldų, lygiai taip pat, kaip ir siekiant turėti klasikinio tipo stilių namuose. Svarbiausia tiksliai pasverti savo poreikius ir pasirinkimas bus pasiekiamas.

BaldaiTau.lt teikia daug pasiūlymų už pačią įvairiausią kaina. Aukščiausios klasės kokybė lemia, kad žmonės pasitiki teikiama produkcija ir naudojasi galimybėmis. Jei ir jūs jau seniai norėjote paįvairinti atsibodusį kambario interjerą - paprasčiausiai įsigykite žurnalinį staliuką. Jis ir gražus, ir funkcionalus.