Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

TV staliukai

Ar TV staliukai vis dar gyvi?

Visi svajojame namuose susikurti tokį interjerą, kuris visus apsilankiusiuosius paliktų be žado. Tiesa, daugelis nežengia pirmo žingsnio, kadangi mano, kad tai labai daug papildomų investicijų reikalaujantis darbas. Ne visai tikslu, kadangi būtent laiko poreikis yra svarbiausias siekiant, kad namuose būtų galima džiaugtis stilingais kambariais. TV staliukai, stalai ir spintelės, galiausiai lovos ir sofos - visi jie kartu susiderindami geba sukurti patį tobuliausią variantą, kurio rezultatas - mylimi namai.

Ar TV staliukai vis dar populiarūs?

TV staliukai yra kokybiškos svetainės arba miegamojo baldas. Sunkiai galėtumėte įsivaizduoti namus, kuriuose nebūtų pastarojo. Jei kelerius metus atgal daugelis žmonių teigė, kad planuoja visiškai atsisakyti TV, tai šiuo metu prietaisas vėl tampa labai madingas, o tuo pačiu ir baldas ant kurio jis stovi. Egzistuoja labai platus stilingų mini staliukų pasirinkimas. Jei pradėsite ieškoti pamatysite, kad gali būti sunku nuspręsti, kuris tinka labiausiai. šiuo atveju norėtume akcentuoti, kad kiekvienas mini staliukas yra skirtas konkrečiai funkcijai. Pasidairius matyti, kad egzistuoja ir TV staliukai, ir tokie, kurie skirti kavai, net žurnaliniai. Visus juos vienija tai, kad pats badas yra gana mažas, tačiau beabejo funkcionalus.

Pagal ką žmonės renkasi?

Daktarai teigia, kad žiūrėti TV reikia maždaug nuo 3 metrų atstumo. Kuomet modernūs TV staliukai bus pasirenkami - reikia atkreipti dėmesį ir į tai. Viskas orientuojasi į pačio kambario dydį. Pagal tai galima nuspręsti, kokio dydžio TV staliukas yra reikalingas. Galima pasirinkti labai minimalius, kurie skirti būtent tik pačiam prietaisui ir laikyti. Tačiau tuo pačiu egzistuoja kur kas didesni, kurie orientuoti į namų kiną. Žinoma, jeigu pastarojo neturite, dizaino prasme galima pasidėti kitus daiktus. Kad ir technikos priemones ar net paprasčiausius aksesuarus, kurie tinkamai priderinti gali labai prisidėti prie gražesnių namų. Taigi šiuo atveju reikia įvertinti ir kaip atrodo pats staliukas. TV staliukai gali būti vieno aukšto, gali būti ir keliu. šiuo atveju galima dėmesį atkreipti ir į tai, koks stilius vyrauja namuose.

Kuomet dominuoja minimalizmas ir norite, kad tas kambarys, kuriame bus TV, irgi išliktų toks paprastas, tokiu atveju siūlome įsigyti paprastą vieno aukšto staliuką ant kurio bus laikomas tik TV. Na, gal ir koks mažas kaktusėlis, kuris sugeria neigiamas iš televizoriaus einančias bangas.

Labai svarbu ir įvertinti, kokio aukščio staliukas Jums yra reikalingas. Dažniausiai orientuojamasi į tai, kur yra žmogaus akių lygis, kai jis sėdi ant sofos arba lovos prieš TV. Daugmaž varijuoja iki pusės metrų arba kiek aukštesni. Žinoma, tokie aukšti staliukai dažniausiai būna pritaikyti dideliam svoriui išlaikyti, kuriami modeliai kuriuose yra nemažai spintelių ir stalčiukų. Aišku, tai tik vienas iš pasirinkimų, tačiau tokios TV spintelės - populiarus variantas. Juk labai patogu, kai galima tuo pačiu laikyti ir daug daiktų. Ypač jeigu siekiat minimalizmo namuose ir norite kuo rečiau valyti dulkes.

Papildomos funkcijos, kurios skatina pirkimą

Tiek TV staliukai, tiek TV spintelės teikia tiek daug įvairių pasirinkimų, kad net ir pats išrankiausias asmuo sugebės surasti tokį variantą, kuris jam labiausiai tiktų ir patiktų. Ypač dabar, kai galima pasirinkti iš kur kas daugiau variantų: ne tik tradiciniai yra perkami. Priešingai, kol vieni nori, kad jų namai būtų kuo tradiciškesni, kiti pasirenka neįprastus būdus papuošti savo kambarius. TV staliukai - vienas iš tokių variantų.

  • Populiarūs stumdomi TV staliukai, kadangi jie leidžia prietaisą pervežti iš vienos vietos į kitą. Žinoma, sujungti laidai neleidžia to daryti visiškai laisvai po visus namus, tačiau tai labai patogi galimybė reguliariai perstatyti baldus kambaryje, kai jums atsibosta rutina.
  • Egzistuoja ir labai margi TV staliukai, kuriuos renkasi tie asmenys, kurie trokšta kiek neįprasto interjero namuose. Variantas - vaiku kambaryje pastatyti tokio tipo stalą. Nereikia apsiriboti pavadinimu ir suvokti, kad ant TV staliuko būtinai privalo stovėti televizorius. šio tipo baldai labai populiarūs dėl patrauklaus dizaino, tad pats galite nuspręsti, kas konkrečiai bus dedama. Jeigu norite, kad kambaryje būtų kuo daugiau spalvų - margi staliukai jums tinkantis variantas.
  • Rinkoje siūlomi TV staliukai labai skiriasi savo moderniais pasirinkimas. Vieni - paprastesnis, niekuo labai neišsiskiriantys. Kiti tuo tarpu stilistiniu požiūriu labai įdomūs, pritraukiantys ir tuo pačiu nustebinantys. BaldaiTau.lt prekybos vieta siūlo pasižvalgyti po jų galeriją. Jei nematote kas jums patinka - rašykite. Pasistengsime atrasti.

Pasirinkite patį gražiausią staliuką

Nuspręsti, kuris TV staliukas geriausiai patenkintų jūsų poreikius galite tik jūs pats. Būtent todėl su pardavėjais galima konsultuotis apie labai daug dalykų, tačiau galiausiai nuspręsti, koks stilistinis variantas jums yra pats geriausias - galite tik pats. Net ir toks mini baldas kaip TV staliukai teikia labai daug pasirinkimų. Kol vieni labiau žavi dėl savo funkcionalumo, kiti laimi dėl estetinių detalių. Puikiausia, kai vienas baldas geba savyje suderinti abu dalykus. Būtent tokius variantus ir siūlo prekybos vieta BaldaiTau.lt

Ieškodami, kokie TV staliukai yra geriausias variantas - rekomenduojame atkreipti dėmesį į kelis aspektus. Tai labai minimalios smulkmenos, kurios gali padėti užtikrinti, kad mažas staliukas bus nesunkiai pritaikytas prie visų kitų kambaryje esančių daiktų. O tai labai svarbu siekiant, kad būtų juntama harmonija.

  • Nestatykite staliuko ant tiesioginių saulės spindulių. Jis, kaip ir bet koks kitas baldas, nuo to gali pradėti blukti. Tuo pačiu žiūrėti TV, kai į jį šviečia saulė, yra neįmanoma, tad pasirinkite vietą įvertindamas šiuos aspektus. Dažnai vietos pasirinkimas nulemia, kokio stiliaus staliukas bus perkamas.
  • Nebijokite eksperimentuoti. Jei visoje jūsų svetainėje dominuoja ruda spalva, tai nereiškia, kad juodas TV staliukas bus labai blogas pasirinkimas. Svarbiausia, kad koks nors kitas baldas atsvertų juodą spalvą. Eksperimentuokite, nes tai padeda atrasti labai įdomius sprendimus.
  • Labai svarbu, kad jūsų susikurta svetainė būtų kuo individualesnė. Kad ir koks minimalizmas yra puikus interjero stilius, visgi, tokios smulkmenos, kaip nuotraukos padeda sukurti papildomo jaukumo, kuris tiesiog privalo būti kiekvienuose namuose.
  • Jei nusprendėte, kad jums reikalingas TV staliukas, kuris turi labai daug vietos papildomiems daiktams - pasistenkite, kad pastarųjų nebūtų labai daug. Jie tiesiog renka dulkes, kurių reguliariai nevalant patalpa neatrodys labai gražiai. Variantas - TV staliukai, kurie yra su uždaromis durelėmis. Tai būtų galima pavadinti beveik TV spintelėmis.

Bet kuriuo atveju - šis funkcionalus baldas labai mėgiamas ir jei jau kurį laiką svarstote, ar jis tenkins jūsų poreikius - nusipirkite. Kai galima pasirinkti iš tiek daug skirtingų variantų, tiesiog nuodėmė to nepadaryti. Nes kada gi galėsite susikurti savo svajonių namus, jei ne dabar? Svarbiausia yra nuo ko nors pradėti, nuo ko nors minimalaus, tačiau labai reikšmingo. Būtent tokie ir yra TV staliukai: nedideli, tačiau tuo pačiu daugiafunkciai ir labai vertinami.

Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 100/134/55 cm Spalva: pagal pasirinkimą Komplektacija: su LED apšvietimu Max televizoriaus svoris 40kg. Medžiaga: plokštė MDF, grūdintas stiklas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
376,20€
Be PVM:310,91€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.