Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

TV spintelės

Televizorius - interjero detalė ar klaida?

Tinkamai sukurtas svetainės dizainas gali būti pirmas žingsnis link kokybiškai įrengtų namų. Juk būtent svetainė yra ta patalpa, kurią stengiamasi kuo maloniau apipavidalinti. Paprasčiausiai - čia lankosi svečiai, tad nenuostabu, jog siekiame, kad erdvė jiems būtų kuo gražesnė. TV spintelės yra vienas iš baldų, kuris labai svarbus svetainėje. šiuo metu beveik visi žmonės turi TV, tad nekeista, kad reikia rasti vietą, kur galima prietaisą padėti. Aišku, XXI amžius padovanojo galimybę turima technikos stebuklą ir pakabinti ant sienos, tačiau po truputį žmonės vėl renkasi kur kas stacionaresnius variantus. Paprasčiausiai greta TV nori pasidėti ir namų kiną bei mažas smulkmenas, kaip kriauklelės, kurios pristatomos, kaip sugebančios sugerti visą nereikalingą energiją.

Jaukūs namai - gražūs namai

Susikurti jaukius namus nebus sunku jei tiksliai žinosite, ko norite. Kol vieniems TV atrodo nereikalingas daiktas, kiti mano, kad tai būtinas namų akcentas, kuris lygiai taip pat kaip fotografijos arba nuotraukos gali parodyti, kad namuose gyvena darnūs žmonės. Net ir tokios smulkmenos kaip TV spintelės skleidžia daug informacijos apie žmogų. Dažniausiai pakabinamus televizorius pasirenka tie asmenys, kurie nori kuo modernesnių, minimalesnių namų. TV spintelė randama pas tuos, kurie nori susikurti jaukumą. Juk labai dažna ant jos stovi ne tik prietaisas, tačiau tuo pačiu ir įvairios smulkmenėlės, pavyzdžiui, gėlės, kurios padeda skleisti malonią atmosferą. Visgi, kiekvienas mūsų skirtingai suvokia, kas yra jaukūs namai, tačiau yra kelios universalios tendencijos, kurioms pritaria dizaineriai.

 • Kambaryje vyrauja šviesios spalvos (tačiau jokiu būdu ne balta).
 • Tokios smulkmenos kaip gėlės, mažos pagalvėlės ir knygos padeda sukurti jaukumo įspūdį.
 • Paveikslai padeda ne tik sukurti jaukumą, tačiau tuo pačiu gali atskleisti žmogaus mąstyseną.
 • TV spintelės dažniausiai būna sendinto medžio, sukurta iliuzija į XIX lietuvių liaudies tapybą.
 • Visi kambaryje esantys baldai būna pagaminti iš natūralios medienos.
 • Patalpoje būtinos užuolaidos, kurios tokios pat svarbios, kaip ir žmogui antakiai. Jie tarsi įrėmina veidą (kambarį).

Platus TV spintelių pasirinkimas

Žinoma, jei norite jaukumo, ta nereiškia, kad būtinai turite pasirinkti tradicinius, gal net kiek nuobodžius baldus. BaldaiTau.lt prekybos vieta siūlo pasirinkti iš daug skirtingų variantų, kurie varijuoja savo išvaizda. Pasirinkite modernią TV spintelę, kurios tikslas ne tik laikyti patį prietaisą, tačiau taip pat ir sukurti dizainą kambaryje. Kodėl? Kadangi TV spintelės:

 • Gaminamos kartu su vieta, kuri skirta padėti aparatūrai.
 • Gaminama ir iš natūralaus medžio ir iš laminato (išvaizdos prasme abu variantai yra labai geri. Dažniausiai skiriasi tik kaina. Tiesa tokia, kad už natūralumą tenka mokėti kiek daugiau, tačiau dažniausiai toks baldas ir tarnauja daug ilgiau).
 • Kai kurios TV spintelės yra išskirtinio dizaino. Naudojamas stiklas po kuriuo galima pasidėti daiktus, kuriuos norite parodyti aplinkiniams.
 • Pasirinkimas labai platus, tad pavyks rasti variantą, kuris bus jums reikiamo dydžio. Juk jei turimas TV yra nedidelis, tokiu atveju nereikia ir labai didelės spintelės, nes ji kambaryje paprasčiausiai užims vietą. Kita vertus, jei įsigijote labai didelės įstrižainės TV - tikrai pavyks atrasti reikiamo dydžio spintelę.

Kur įkomponuoti TV?

Nesvarbu, koks interjeras dominuoja jūsų namuose, reikia surasti tobulą vietą šiai mirgančiai dėžutei. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo gana paprasta, tačiau dažniausiai iki tol, kol praktiškai nesiimate veiksmų. Juk reikia rasti ne tik stilistiškai tinkamą variantą, tačiau tuo pačiu atsižvelgti ir į tai, kad būtų patogu žiūrėti TV, kad atstumas nuo sėdėjimo vietos būtų tinkamas, kad apšvietimas negadintų jūsų regėjimo.

TV spintelės dažniausiai statomos palei sieną prieš langą. Žinoma, šis variantas tinkamas tik tokiu atveju, jei nebūna, kad saulė labai stipriai šviečią į tą pusę (jei kambarys rytų arba vakarų pusėje - pasirinkimas apskritai prastas. Geriau toje patalpoje TV nestatyti). Lygiai taip pat TV spintelės aukštis turi būti pritaikomas prie tokių veiksnių. Pasirūpinkite baldu ant kurio sėdint dažniausiai planuojama žiūrėti TV. Kadangi šis daiktas laikomas svetainėse - pasirenkama sofa. Daktarai rekomenduoja, kad nuo sėdimo baldo iki televizoriaus būtų bent dviejų metrų atstumas. Taip pavyks saugoti akis, tačiau juk viskas remiasi į tai, kokio dydžio prietaisą turite. Jei jis labai mažas, tuomet reikėtų pasirinkti kiek trumpesnį atstumą, kad netektų stebėti mirgančio ekrano prisimerkus.

Stilingos ir jaukios kompozicijos

šiais laikais, jei jūsų turimas TV yra plokščias - galima sugalvoti labai daug stilingų kompozicijų, kurios padės kiek įmantriau įtaisyti prietaisą. Pavyzdžiui, galima sukurti tarsi tam tikrus rėmus. Tuomet TV atrodys lyg paveikslas, kuris nuolatos juda. Žinoma, tokiu atveju daiktas bus kabinamas ir TV spintelės paprasčiausiai taps nebereikalingomis. Tuo pačiu įrėminti TV galima ir paprasčiausiai pasinaudojus tapetus. Tokiu atveju paprasčiausiai apklijuokite prietaiso šonus. šiuo atveju puikiai tiks ir platus TV, kuris stacionariai stovės ant patrauklios spintelės.

Dažniausiai norisi, kad TV per daug neišsiskirtų iš visų kitų kambaryje esančių smulkmenų, kad rekomenduojama greta jo padėti knygų krūvelę. Estetiškai tai akiai patrauklus pasirinkimas, o ir simboliškai parodysite, kad ne tik žiūrite filmus, tačiau tuo pačiu ir skaitote knygas. Klaidingas TV spintelės vietos pasirinkimas, arba netinkamas pačio prietaiso apipavidalinimas gali visiškai sudarkyti sukurtą kambario interjerą. Nesakome, kad TV yra tas daiktas, kuriam reikia labai daug dėmesio ir kad jo komponavimas gali būti labai sudėtingas, tačiau tikrai reikia skirti kiek daugiau dėmesio nei kad nusprendus pakabinti paveikslą.

Kaip negalima montuoti TV?

Kaip jau minėjome, surasti tinkamiausią vietą televizoriui gali būti kiek sunku, tačiau garantuoja, kad atradus būsite labai patenkintas savo pasirinkimu. Labai dažnai taip nutinka, kad žmonės svetainėje pradeda laikyti ypač daug daiktų ir tuomet pati patalpa tampa tarsi sandėliu, kurioje niekaip nepavyksta pabrėžti konkrečių akcentų. Lygiai taip pat daroma ir su prietaisais, tad todėl TV spintelės tokios svarbios. Jos atskiria tam tikra erdvės gabaliuką būtent tik šiam daiktui ir jau nebesinori greta statyti kompoziciškai netinkančių daiktų. Reikėtų vengti šių dažnai pasitaikančių klaidelių:

 • Greta TV negalima pakabinti labai didelių paveikslų arba komponuoti židinio (ar akvariumo). Paprasčiausiai vienoje pusėje bus per daug skirtingų daiktų, kurie tarpusavyje blaškys.
 • TV spintelės reikalauja konkrečiai joms skirtos vietos, tad toje pačioje sienos pusėje daugiau nestatykite baldų.
 • Pats TV gali būti įrėminamas tik vienspalvėmis medžiagomis, nes per daug margos trukdys žiūrėti veiksmą.
 • TV turi būti įkomponuojamas tokiame aukštyje ir tokiu atstumu nuo sėdimos vietos, kad būtų patogu žiūrėti.

TV spintelės tai baldas, kuris gali ženkliai supaprastinti pačio prietaiso įmontavimą į turimą interjerą. Net ir pats prietaisas - geras stilistinis pasirinkimas. Paprasčiausiai reikia žinoti, kaip viską sukomponuoti, kad atrodytų suderintai ir patraukliai. Pasinaudokite BaldaiTau.lt pateiktais patarimais ir tikrai susikursite tokia patalpą su TV, kurioms jums pavydės aplinkiniai.

Sistema: Sistema: MADISON J
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 160/43,8/50 cmSpalva: juoda, biskvitinis ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MADISON J sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, ABS kraštai, kojelės,rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
139,02€
Be PVM:114,89€
Sistema: Sistema: MADISON B
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 160/43,8/50 cmSpalva: balta, biskvitinis ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MADISON B sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, ABS kraštai, kojelės,rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
139,02€
Be PVM:114,89€
Sistema: Sistema: MADISON B
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/43,8/50 cmSpalva: balta, biskvitinis ąžuolasKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MADISON B sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, ABS kraštai, kojelės,rankenėlės - metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
124,62€
Be PVM:102,99€
Sistema: Sistema: ALLMO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 155/45/40 cmSpalva: šviesus ąžuolas estana, antracitoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ALLMO sisteminių baldųMedžiaga: 16 mm LMDP, ABS kraštai, rankenėlės metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
114,45€
Be PVM:94,59€
Sistema: Sistema: ALLMO
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 125/45/40 cmSpalva: šviesus ąžuolas estana, antracitoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ALLMO sisteminių baldųMedžiaga: 16 mm LMDP, ABS kraštai, rankenėlės metalinėsPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
94,15€
Be PVM:77,81€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 140/45/50 cmSpalva: pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SANTIAGO sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalinės rankenėlės, Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
106,81€
Be PVM:88,27€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 160/45/50 cmSpalva: pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SANTIAGO sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalinės rankenėlės, Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
130,53€
Be PVM:107,88€
Sistema: Sistema: RAVENA
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 180/51/38 cmSpalva: grafito juodaMedžiaga: 16 mm LMDP, kraštai ABS, kojelės - metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
159,62€
Be PVM:131,92€
Tv spintelė Holten
Nauja -6 %
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 42/156/60,5 cmSpalva: balta, ąžuolas votan, balta blizgiKomplektacija: galima komplektuoti prie visų HOLTEN sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDFTylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
147,62€ 156,30€
Be PVM:122,00€
Sistema: Sistema: ELIZABETH
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 54/155/40 cmSpalva: ąžuolas artisan, juoda matinė, juoda blizgiKomplektacija: galima komplektuoti prie visų ELIZABETH kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. MDF, Briaunos ABS. Rankenėlės, kojelės – plastik..
124,84€
Be PVM:103,17€
Sistema: Sistema: MARINE
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 54/160/40 cmSpalva: tamsiai mėlynaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų MARINE kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABS. Rėmas, rankenėlės – metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinkt..
144,15€
Be PVM:119,13€
Sistema: Sistema: FOREST
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 54/160/40 cmSpalva: Labrador (žalia)Komplektacija: galima komplektuoti prie visų FOREST kolekcijos baldųMedžiaga: LMDP aukštos kokybės atspari įbrėžimams, drėgmei bei aukštai temperatūrai. Briaunos ABS. Rėmas, rankenėlės - metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurin..
144,16€
Be PVM:119,14€
Sistema: Sistema: NERO MAT
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 120/45/40 cmSpalva: artisan, balta matinėRankenėlių spalva pagal pasirinkimą: balta, pilka arba juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NERO MAT sisteminių baldųMedžiaga: 16 mm LMDP, briaunos ABS 0,5 mm, rankenėlės plastikinėsPrekės pristatomos pakuotėse, n..
76,01€
Be PVM:62,82€
Sistema: Sistema: LIAM
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 52/160/45 cmSpalva: Hickory Jackson, juodaSu bio židiniuKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LIAM sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
304,18€
Be PVM:251,39€
Sistema: Sistema: LIAM
Matmenys (aukštis/plotis/gylis): 52/160/45 cmSpalva: Hickory Jackson, juodaSu LED apšvietimuKomplektacija: galima komplektuoti prie visų LIAM sisteminių baldųMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
215,89€
Be PVM:178,42€
Sistema: Sistema: FUN PLUS
Matmenys (gylis/plotis/aukštis/): 47/80/51 cmSpalva: ąžuolas artisan, baltaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų FUN PLUS sisteminių baldųGalima komplektuoti prie tv spintelės Fun plus RTV2S/5/14Medžiaga: LMDP, MDFTylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
93,36€
Be PVM:77,16€
Sistema: Sistema: FUN PLUS
Matmenys (gylis/plotis/aukštis/): 47/140/51 cmSpalva: ąžuolas artisan, baltaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų FUN PLUS sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, MDFTylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
153,33€
Be PVM:126,72€
Sistema: Sistema: RAMLA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis/): 46/152/53 cmSpalva: kalnų uosisKiti pasirinkimai: su metalinėmis kojelėmis arba metaliniu rėmuKomplektacija: galima komplektuoti prie visų RAMLA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalasTylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
175,78€
Be PVM:145,27€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 175/30/32 cmSpalva: juoda, aukso, juodo marmuro imitacijaMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštėSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
82,73€
Be PVM:68,37€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 175/30/32 cmSpalva: juoda, auksoMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštėSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
82,73€
Be PVM:68,37€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 175/30/32 cmSpalva: balta, auksoMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštėSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
82,73€
Be PVM:68,37€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 175/30/32 cmSpalva: pilka, auksoMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštėSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
82,73€
Be PVM:68,37€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 175/30/32 cmSpalva: pilka, auksoMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštė, fasadas – frezuota MDFSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
111,28€
Be PVM:91,97€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 175/30/32 cmSpalva: juoda, auksoMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštė, fasadas – frezuota MDFSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
111,28€
Be PVM:91,97€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 175/30/32 cmSpalva: balta, auksoMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštė, fasadas – frezuota MDFSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
111,28€
Be PVM:91,97€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 135/30/32 cmSpalva: balta, auksoMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštė, fasadas – frezuota MDFSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
86,97€
Be PVM:71,88€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 135/30/32 cmSpalva: juoda, auksoMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštė, fasadas – frezuota MDFSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
86,97€
Be PVM:71,88€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 135/30/32 cmSpalva: pilka, auksoMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštė, fasadas – frezuota MDFSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
86,97€
Be PVM:71,88€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 135/30/32 cmSpalva: pilka, auksoMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštėSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
61,87€
Be PVM:51,13€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 135/30/32 cmSpalva: juoda, aukso, juodo marmuro imitacijaMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštėSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
61,87€
Be PVM:51,13€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 135/30/32 cmSpalva: balta, auksoMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštėSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
61,87€
Be PVM:51,13€
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 135/30/32 cmSpalva: juoda, auksoMedžiaga: LMDP, kraštai ABS, nugarėlė – HDF plokštėSistema “push to open”Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
61,87€
Be PVM:51,13€
Sistema: Sistema: WILLOW
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 154/56/39 cmSpalva: juoda, ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų WILLOW  sisteminių baldųMedžiaga: Korpusas - 16 mm LMDP, Fasadas frezuota MDF, kraštai ABS,  kojelės 20 cm – buko medienaDurelėse Sistema “push to open”Prekės pristatomos..
120,13€
Be PVM:99,28€
Sistema: Sistema: NOVAS B AUKS
Matmenys (plotis/aukštis/gylis): 154/56/39 cmSpalva: balta matinė, rankenėlės ir rėmas - auksoKomplektacija: galima komplektuoti prie visų NOVAS B AUKS sisteminių baldųMedžiaga: Korpusas - 16 mm LMDP, fasadas – 18 mm frezuota MDF, metalinis rėmas, rankenėlės – dažytas aliuminisTylaus uždarymo sistem..
158,98€
Be PVM:131,39€
Sistema: Sistema: SELF LIANA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 49/142/56 cmSpalva: “joss alover” eglėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SELF LIANA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, surinktos..
157,47€
Be PVM:130,14€
Sistema: Sistema: SELF LIANA
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 49/174/56 cmSpalva: “joss alover” eglėKomplektacija: galima komplektuoti prie visų SELF LIANA sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, surinktos..
188,60€
Be PVM:155,87€
Sistema: Sistema: DODSON
Matmenys (gylis/plotis/aukštis): 40,5/160/50,5 cmSpalva: ąžuolas artisan, juodaKomplektacija: galima komplektuoti prie visų DODSON sisteminių baldųMedžiaga: LMDP. MDF, metalinės rankenėlėsPrekės pristatomos pakuotėse, surinktos..
159,30€
Be PVM:131,65€