Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Svetainės staliukai

Svetainės staliukas išduoda šeimininko mąstymą

Kol vieniems svetainės staliukai paprasčiausias baldas, kurio labai dažnai nepastebime kasdienybėje, kitiems tai daiktas be kurio niekaip neįsivaizduotų dienos. Paprasčiausiai suvokimas, dėl kokių priežasčių daiktas jums yra reikalingas, galiausiai nulemia jo svarbumą namuose. Svetainės staliukai skiriasi savo išvaizda ir funkcijomis:

Visi jie dažniausiai laikomi svetainėje. Erdvėje, kurioje jaukiai leidžiame laiką su mylimais žmonėmis. Visgi, kartais egzistuojant tokiam plačiam pasirinkimui gali būti sunku nuspręsti, kuris variantas Jums yra pats geriausias.

 • STILIUS. Įvertinkite patalpą, kurioje stovės naujai įsigytas staliukas. Tai padės jums nuspręsti, ar reikia modernaus, ar labiau tradicinio tipo baldo. Siūlome pasirinkti tarpinį variantą, kad jeigu nuspręstumėte bent kiek pakoreguoti kambario išvaizdą nereikėtų pirkti visiškai kito staliuko.
 • KAINA. Visada norime rasti kuo pigesnį variantą. Deja, dažniausiai taip būna, kad pigumas tampa prastos kokybės sinonimu. Rekomenduojama pirkti internetinėse prekybos vietose, kadangi ten egzistuojanti produkcija yra kokybiška, tačiau kainos atžvilgiu kur kas pigesnė.
 • Svetainės staliukai skiriami ir pagal tai, iš kokios MEDŽIAGOS jie yra pagaminti. Kol vieniems labiau patinkanti medžiaga yra medis, kiti mano, kad stiklas - pats geriausias pasirinkimas. Stikliniai staliukai dažniausiai pasirenkami norint sukurti modernų dizainą namuose. Mediniai staliukai - klasikinio tipo.
 • Svarbu įvertinti ir FUNKCIONALUMÄ„. Mediniai staliukai dažniausiai tarnauja kiek ilgiau, tačiau tiesa tokia, kad jiems reikia kur kas daugiau priežiūros.
 • SAUGUMO atžvilgiu mediniai yra kur kas mažiau kenksmingi. Pagalvokime apie tai, kad jeigu namuose turite mažų vaikų - jie gali susižeisti. Tokiu atveju geriausias variantas mediniai. Lygiai taip pat verta pabrėžti, kad aštrūs kampai taip pat problemų sukelti galintis veiksnys. Pasirinkite apvalų staliuką. Svetainės staliukai teikiami labai įvairių stilių ir formų.
 • Svetainės staliukai gali būti skiriami ir pagal DIZAINÄ„. Kol vieni labiau prijaučia tradicinio tipo staliukams, kiti renkasi labai įmantrius. Svarbiausia, kad yra labai platus pasirinkimas, kuris jums padės atrasti tokį, kurio labiausiai norite jūs?

Svetainės staliukai - puiki namų puošmena. Tuo pačiu jie ir estetiškai patrauklūs akiai, ir funkcionalus daiktas, kuris gali paįvairinti jūsų namų interjerą. Kol vieni juo nuolatos naudojasi siekdami padėti kavos puodelį, TV ar knygas - kitiems tai tik daiktas ant kurio galima laikyti įvairiausius aksesuarus. Jei ir jums tai stabiliai vietoje stovintis daiktas ant kurio galima komponuoti dizainą - nuspręskite, kas jums tiksliausiai tiktų.

 • Svetainės staliukai - puiki vieta laikyti neįprastoms kompozicijoms. Viena jų - gėlės. Nebėkite į floristikos saloną - pasistenkite pats sukurti kuo įmantresnį variantą. Įsigykite stiklinę vazą ir į ją pamerkite bambuką. Likusią erdvę užpildykite smulkiais akmenukais. Tokio tipo kompozicija turėtų būti dedama tik ant stiklinio staliuko. Tokie svetainės staliukai su minimalia kompozicija padės sukurti modernų stilių.
 • Įdomi kompozicija, kurią galima padaryti su mediniu staliuku. Nusipieškite įvairių paveiksliukų. Jei nemokate piešti - tokiu atveju juos iškarpykite. Tuomet gražiai susidėliokite ant medinio stalo paviršiaus. Galiausiai uždėkite permatoma stiklą. Gausite laba neįprastą ir modernią kompoziciją.
 • Jeigu norite, kad svetainėje būtų kuo labiau tradicinį stilių atspindintis interjeras - ant staliuko galite naudoti staltiesę. Žinoma, tokiu atveju pačio staliuko visiškai nesimatys. Arba galite pasirinkti medinį, kuris yra puoštas įvairiais drožinėjimais. Tai labai gražus variantas, kuriuo pasinaudoti mes jums rekomenduojame.

Svetainės staliukai gali būti komponuojami pagal kiekvieno žmogaus poreikius. Svarbiausia, kad bendras vaizdas būtų gražus ir tuo pačiu funkcionalus. Svetainės staliukai - puikus pasirinkimas, kuriuo pasinaudoti mes jums ir rekomenduojame. Tai būdas papuošti namus.

Mada ir kitas stiliaus šėlsmas

Tokie svetainės staliukai populiariausi pas asmenis, kurie kaip įmanydami trokšta būti kuo madingesni. Jie ieško būdų, kaip nustebinti ne tik aplinkinius, tačiau tuo pačiu ir save. Madingi svetainės staliukai remiasi į naujausiais tendencijas. Jei žurnale perskaitoma, kad greitu metu madoje bus juodos spalvos stikliniai staliukai - tikras mados asas nepraeis galimybės būtent tokiu ir pasidžiaugti. Rekomenduojame pirkti BaldaiTau.lt prekybos vietoje, kadangi čia galima susipažinti su pačiais moderniausiais variantais.

Tradicija, kuri neatsibosta

Kaip jau minėjome, mediniai svetainės staliukai, kurie yra puošti tradiciniais raštais, dažniausiai pasirenkami tų asmenų, kurie nori, kad jų namuose vyrautų klasika. Tokio tipo staliukų rasti nėra sunku, juolab, nemažą kolekciją galite rasti mūsų kataloge. Tuo pačiu labai minimalios smulkmenos, kaip vazoninė gėlė, gali kiek labiau sustiprinti bendrą vaizdą.

Modernistas, kuris žvelgia kitaip

Minimalizmas, kuris kilo iš modernizmo siekia, kad namuose būtų kuo mažiau daiktų, baldų. Tačiau įdomu tai, kad svetainės staliukai vistiek išlieka populiarūs. Atrodo, šeimininkai jau geriau atsisakys didelės spintos, kurioje galėtų laikyti savo daiktus, tačiau staliukas liks, nors ant bus dedamas tik vienas pudelis kavos. Būtent tokie yra modernistai, kurie savo namus puošia dažniausiai atsižvelgdami į vyraujančias tendencijas.

Harmonija, kuri ramina

Svetainės staliukai dažnai būna ir labai subtilūs, labai paprasti. Tačiau net ir tokie gana populiarūs tarp žmonių. Dažniausiai tokie staliukai būna labai žemi ir pasirenkami tokiu atveju, kai norima sėdėti beveik ant žemės. Tai išties dažnas pasirinkimas tų asmenų, kurie gyvena labai harmoningą gyvenimą ir visur siekia dvasinės pusiausvyros.

Rodos, svetainės staliukai neturėtų būti pasirenkami taip sudėtingai. Juk tai gana paprastas baldas, kurio funkcionalumas labai aiškus. Visgi, kiekvienas staliukas yra individualus. Lygiai taip pat, kaip ir kiekvienas žmogus, tad nenuostabu, kad jis sutelkia visas savo jėgas tam, kad sugebėtų atrasti patį tobuliausią variantą. Nusistatykite sau tam tikrus kriterijus, kuriais remiantis ieškosite daikto. Dar geriau - atsakykite į žemiau mūsų užduotus klausimus. Labai dažnai pats žmogus nežino tiksliai ko ieško, tačiau kuomet pabando sužinoti atsakymą matyti, kad jis tiksliai žinojo, ko nori.

 • Kiek pinigų galite skirti šiam baldui?
 • Kokio tipo svetainės staliukai jums yra reikalingi?
 • Ar baldas turi būti toks, kad su juo nesusižeistų mažamečiai vaikai?
 • Ar esate pasiruošęs pirkti jau egzistuojantį variantą, ar norite, kad baldas būtų pagamintas pagal jūsų individualius poreikius?
 • Kokio staliuko jums reikia: žurnalinio, baro, kavos ir t.t.?

Jeigu vistiek tiksliai sau negalite atsakyti, koks svetainės staliukas jums reikalingas - kreipkitės arba į profesionalius dizainerius, arba į mus (BaldaiTau.lt komandą). Atsižvelgdami į jūsų poreikius ir namuose vyraujantį stilių pasistengsime pasiūlyti labiausiai tinkantį variantą. Juk kaip jau anksčiau ir sakėme, kad kiekvienam žmogui egzistuoja po tobulą baldą, kuris yra reikalingas siekiant, kad savo samus tikrai galėtumėte vadinti savais.

Sistema: Sistema: FORN Galite pasirinkti spalvą Spalvų pasirinkimas
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis/): 90/60/48,5 cmSpalva: pagal pasirinkimąKomplektacija: galima komplektuoti prie visų FORN sisteminių baldųMedžiaga: LMDP, rankenėlės metalinėsTylaus uždarymo sistemaPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
138,21€
Be PVM:114,22€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 100/69/53 cmSpalva: juoda, ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų AROZ staliukųMedžiaga: metalas, LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
83,96€
Be PVM:69,39€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 100/69/53 cmSpalva: juoda, ąžuolas lancelotKomplektacija: galima komplektuoti prie visų AROZ staliukųMedžiaga: metalas, LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
97,33€
Be PVM:80,44€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 100/69/53 cmSpalva: juoda, ąžuolas monasteryKomplektacija: galima komplektuoti prie visų AROZ staliukųMedžiaga: metalas, LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
83,96€
Be PVM:69,39€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 50/50/50 cmSpalva: juoda, ąžuolas monasteryKomplektacija: galima komplektuoti prie visų AROZ staliukųMedžiaga: metalas, LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
61,79€
Be PVM:51,07€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 50/50/50 cmSpalva: juoda, ąžuolas artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų AROZ staliukųMedžiaga: metalas, LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
61,79€
Be PVM:51,07€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 50/50/50 cmSpalva: juoda, ąžuolas lancelotKomplektacija: galima komplektuoti prie visų AROZ staliukųMedžiaga: metalas, LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
72,21€
Be PVM:59,68€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 40/40/40 cmSpalva: juoda, artisanKomplektacija: galima komplektuoti prie visų AROZ staliukųMedžiaga: metalas, LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
61,90€
Be PVM:51,16€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 40/40/40 cmSpalva: juoda, ąžuolas lancelot Komplektacija: galima komplektuoti prie visų AROZ staliukųMedžiaga: metalas, LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
61,79€
Be PVM:51,07€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 40/40/40 cmSpalva: juoda, ąžuolas monasteryKomplektacija: galima komplektuoti prie visų AROZ staliukųMedžiaga: metalas, LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos..
61,79€
Be PVM:51,07€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 106/30/77 cmSpalva: natūralus ąžuolas, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
195,77€
Be PVM:161,79€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 40/40/41 cmMatmenys (ilgis/plotis/aukštis): 60/60/49 cmSpalva: auksinis ąžuolas, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
70,94€
Be PVM:58,63€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 47/61 cmSpalva: rusva, juodaMedžiaga: stiklas, maumedžio mediena, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
144,82€
Be PVM:119,69€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 41/59 cmSpalva: rusva, juodaMedžiaga: stiklas, maumedžio mediena, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
151,84€
Be PVM:125,49€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 40/41 cmMatmenys (skersmuo/aukštis): 59/48 cmSpalva: auksinis ąžuolas, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
70,94€
Be PVM:58,63€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 38/67 cmSpalva: pilka, juodaMedžiaga: MDF, kamštinė medžiaga, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
36,29€
Be PVM:29,99€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 42/41 cmSpalva: pilka, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
20,56€
Be PVM:16,99€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 42/41 cmSpalva: balta, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
20,56€
Be PVM:16,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 110/65/54 cmSpalva: ąžuolas votanMedžiaga: MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
83,48€
Be PVM:68,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 110/65/54 cmSpalva: ąžuolas sonomaMedžiaga: MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
83,48€
Be PVM:68,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 110/65/54 cmSpalva: baltaMedžiaga: MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
83,48€
Be PVM:68,99€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 70/70/54 cmSpalva: ąžuolas votanMedžiaga: MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
75,58€
Be PVM:62,46€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 70/70/54 cmSpalva: ąžuolas sonomaMedžiaga: MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
75,58€
Be PVM:62,46€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 70/70/54 cmSpalva: tamsus riešutasMedžiaga: MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
75,58€
Be PVM:62,46€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 70/70/54 cmSpalva: baltaMedžiaga: MDFPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
75,58€
Be PVM:62,46€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 80/36 cmSpalva: pilka, juodaMedžiaga: LMDP, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
96,24€
Be PVM:79,54€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 45/45 cmSpalva: tamsintas stiklas, juodaMedžiaga: stiklas, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
100,16€
Be PVM:82,78€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 100/64/50 cmSpalva: auksinis ąžuolas, baltaMedžiaga: LMDPPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
80,94€
Be PVM:66,89€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 50/40 cmSpalva: balto marmuro imitacija, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
94,37€
Be PVM:77,99€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 45/49 cmSpalva: natūralaus ąžuolo, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienasGalima komplektuoti su staliuku KARIDAPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
58,81€
Be PVM:48,60€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 80/41 cmSpalva: natūralaus ąžuolo, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienasGalima komplektuoti su žurnaliniu staliuku KARIDA-SPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
120,62€
Be PVM:99,69€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 105/55/44 cmSpalva: auksinis ąžuolas, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienas, sintetinis satanasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
75,21€
Be PVM:62,16€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 120/60/40 cmMatmenys (ilgis/plotis/aukštis): 55/55/36 cmSpalva: auksinis ąžuolas, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
124,13€
Be PVM:102,59€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 45/45 cmSpalva: tamsintas stiklas, juodaMedžiaga: stiklas, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
84,48€
Be PVM:69,82€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 120/60/46 cmSpalva: auksinis ąžuolas, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienas, stiklasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
106,25€
Be PVM:87,81€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 45/45 cmSpalva: natūralus ąžuolas, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienasGalima komplektuoti prie staliuko BROOKLYNPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
89,47€
Be PVM:73,94€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 80/37 cmSpalva: natūralus ąžuolas, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienasGalima komplektuoti su žurnaliniu staliuku BROOKLYN SPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
153,94€
Be PVM:127,22€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 80/41 cmSpalva: auksinis ąžuolas, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
130,45€
Be PVM:107,81€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 120/60/41 cmSpalva: auksinis ąžuolas, juodaMedžiaga: MDF, dažytas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
157,80€
Be PVM:130,41€