Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Baro staliukai

Naudingi patarimai komponuojantiems svetainėje baro staliuką

šiais laikais sukurti įmantrų interjero dizainą gali kiekvienas, kadangi parduotuvėse nesunku rasti įdomių formų baro staliukus, kurie ir gražūs, ir funkcionalūs. Visgi, vien pasirinkimas nereiškia, kad jums pavyks tai padaryti taip paprastai. Juk reikia apgalvoti smulkmenas, suderinti jas su kitais kambaryje esančiais baldais bei aksesuarais, galiausiai įvertinti savo poreikius ir galimybes. Baro staliukai - vienas iš tokio pobūdžio baldų, kuriuos taip vertina tautiečiai. Įdomu tai, kad baro staliukai į namus atkeliavo ne iš viešųjų maitinimo įstaigų. Tiesa tokia, kad viskas buvo atvirkščiai ir namuose jie puikiai pritapę, išvyko į paslaugų sferą siūlančias vietas. Paprasčiausiai mažas, bet funkcionalus ir labai akiai patrauklus staliukas - geras pasirinkimas.

Baro staliukai - vis labiau tautiečių pamėgstamas baldas. šiuo metu rinkoje galima rasti labai daug įvairių variantų: tiek formos, tiek spalvos prasme. Kartais pasirinkimas palengvina paieškas, kadangi galima pasižvalgyti po daug variantų, tačiau pasitaiko ir taip, kad kartais žmonės pasirenka tokį staliuką, kuris ne visai tinka prie bendro namų interjero. Tokiu atveju reikėtų pasikonsultuoti su profesionaliu dizaineriu. Žinoma, jei sužinosite pagrindinius komponavimo būdus - profesionalo nereikės. Būtent juos mes čia ir pateiksime.

Kaip pasirinkti tinkamiausią baro staliuką?

  • SPALVA. Baro staliukai dažniausiai yra neutralių spalvų: juoda, balta, ruda ar smėlinė. Esant poreikiui galima rasti ir margesnių variantų, tačiau siekiant įsirengti modernią svetainę - tai nėra pats geriausias variantas. Labai svarbu, kad baro staliukai būtų priderinti prie kitų kambaryje esančių baldų. Profesionalūs dizaineriai rekomenduoja, kad svetainėje dominuotų 2, maksimaliai - 3, spalvos. Jei jūsų pasirinktas baro staliukas rudos spalvos - tuomet ir kiti baldai turėtų būti panašių atspalvių. Aišku, dažniausiai staliukai derinami prie kitų baldų, kaip sofa ar stalas, bet ne atvirkščiai.
  • PAVIRšIUS. Mediniai baro staliukai yra ne tokie populiarūs. Aišku tie, kurie nori susikurti namuose tradicinį namų interjerą, dažniausiai pasirenka medį, tačiau tokiu atveju apsistojama ties žurnaliniais, o ne baro staliukais. Kodėl? Ant medžio labai lengvai pasilieka dėmelės nuo puodelių ar stiklinių. Baro staliukų paviršius dažniausiai būna stiklinis. Nepaisant to, kad dėmės kartais irgi lieka, tačiau jas nuvalyti yra kur kas paprasčiau.
  • STILIUS. Kaip jau minėjome, tradicinis baro staliukas pasirenkamas siekiant, kad būtent tokio pobūdžio atmosfera vyrautų kambaryje. Lygiai taip pat, kaip ir modernus baro staliukas dažniausiai perkamas, kuomet norima namuose sukurti konkretaus tipo atmosferą. Modernūs staliukai dažniausiai pasižymi neįprastomis formomis, kojelių išlinkimais, tad jie labai patogiai telpa net ir į pačias neįprasčiausias kambario vietas.
  • FUNKCIONALUMAS. Žinoma, baro staliukai nėra tas daiktas, kuris teikia labai daug funkcijų. Daugelis žmonių pasirenka jį dėl estetikos, tačiau aišku visada galima pasidėti kelis daiktus. Įprastai tokio pobūdžio staliukai būna dviejų aukštų, tad apatiniame laikomi dažnai naudojami daiktai. Na, o pats pavadinimas dažniausiai įpareigoja, kad ant viršaus būtų dedami kokie nors gėrimai.
  • IšVAIZDA. Baro staliukai labai skiriasi savo išvaizda ir kol vieni labiau plečiasi į horizontalumą, kiti - vertikalūs. Svarbiausia, kad galima prasirinkti iš labai daug skirtingų variantų, kuriuos teikia baldų prekybos vieta - BaldaiTau.lt. Jeigu nerandate varianto, kuris visiškai patenkintų Jūsų išrankius poreikius - būtinai klauskite vadybininko. Jo tikslas - išpildyti kiekvieno kliento norą.

Stilistinis staliuko papuošimas

Kol vieniems baro staliukai yra labai funkcionalus daiktas, kuriuo naudojamasi kaskart, kai tik į svečius ateina kaimynai, kitiems tai tik interjero detalė, kuri padeda dar labiau papuošti svetainę ar kitą patalpą. Bet kuriuo atveju, tam tikrą laiką baro staliukai stovi ramiai savo vietoje, tad šiuo stabiliu laiko tarpu svarbu sukurti kompoziciją, kuri ir pabrėžtų patį baldą, ir padėtų labiau išpildyti svetainės interjero smulkmenas.

BaldaiTau.lt rekomenduoja kelis stilistinius variantus, kuriais pasinaudojus lengvai įkomponuosite baro staliuką.

Pirmiausia svarbu suvokti, kokio tipo interjerą norite susikurti konkrečiame kambaryje. Jei modernų - reikia pasirinkti atitinkamus barų staliukus, jei tradicinį - vėlgi reikia tam tikros varianto.

MODERNI SVETAINĖ

Tokiu atveju baro staliukai turėtų būti pasirenkami kuo įmantresni. šiuo metu labai populiarūs aukšti, kurių -bdquo;kojelės-ldquo; ilgos ir raitytos. Viršus turėtų būti stiklinis arba plastmasinis (tačiau šis variantas nėra labai populiarus). Siekdami visiškai išpildyti modernizmą turėtumėte nedėti daug daiktų ant pačio staliuko. Tegul dominuoja modernizmas. Geras estetinis pasirinkimas - ant staliuko stovinčios taurės, kuriose įmerktos gėlės. Jokiu būdu nedėkite aksesuarų, mažmožių - tai nėra modernaus stiliaus sprendimas. Tuo pačiu verta akcentuoti, kad baro staliukai - dažniausiai sau vietos reikalaujantys baldai. Nestatykite jų greta kitų baldų, greta vazoninų gėlių arba labai didelių paveikslų. Paskirkite jiems atskirą teritoriją, atskirą erdvę.

TRADICINIO STILIAUS SVETAINĖ

Siekiant namuose suskurti tradicinio stiliaus svetainę - reikės eiti kiek kitu keliu. Tokio tipo baro staliukai dažniausiai būna mediniai, dominuojanti spalva - ruda. Rodos, labai didelio skirtumo nuo modernių rasti nepavyks, tačiau patalpoje juos komponuoti reikia kiek kitaip. šiuo atveju ant staliuko galima laikyti net pasodintas gėles; įvairūs aksesuarai - geras pasirinkimas. Tiesa, ir šio tipo tradiciniai baro staliukai reikalauja šiek tiek dėmesio, tad pasistenkite visą sukomponuoti taip, kad jis matytųsi užtektinai.

Baro staliukai - puikus baldas. Jie ne tik gražūs, tačiau tuo pačiu ir funkcionalūs. Pastaruosius visiškai nesunku pritaikyti prie egzistuojančio namų interjero. Tiesa, kai yra toks platus pasirinkimas - visada pavyksta rasti patį tinkamiausią. Na, o siekiantiems, kad baldas būtų kuo ilgiau funkcionalus - labai svarbu, kad tinkamai jį prižiūrėtumėte. Pradėkime nuo to, kad baro staliukai nereikalauja papildomų investicijų į priemones, kurios galėtų padėti tinkamai prižiūrėti. Tereikia šiek tiek laiko ir viskas yra įmanoma.

  • Baro staliukai gali būti valomi tiesiog su šiltu vandeniu ir muilu. Pasidarykite tirpalą ir kartu su kempinėle viską valykite. Taip ne tik pašalinsite paviršines dulkes, tačiau tuo pačiu ir dėmes, kurios giliai įsigėrusios gali jums sukelti daug problemų.
  • Stikliniai baro staliukai turėtų būti valomi su actu. Tai labai puiki priemonė, kuri gali padėti jūsų baldui blizgėti.
  • Rekomenduotina valymo priemonė - soda. Uždėkite jos šiek tiek ant kempinėles ir nesunkiai pašalinsite visas dėmes. Su soda siūlome valyti tiek medinius, tiek stiklinius ir net keramikinius paviršius. Svarbiausia, kad medžiaga visiškai nepakenks paviršiui, o nuvalyti galima net ir giliai įsisenėjusias dėmes.
  • Mediniai baro staliukai turėtų būti kas kelerius metus perlakuojami. Taip pavysk ilgiau išlaikyti natūralią medžio spalvą.

Apibendrinus stilistinius sprendimus galima sakyti, kad baro staliukai dažniausiai būna stikliniai. Jeigu jums medis arčiau širdies - pasirinkite žurnalinius arba kavos staliukus. Pastarieji atrodo tvirtesni, tuo pačiu jie labiau pritaikyti nuolatiniam naudojimui. Daugeliu atveju baro staliukai yra estetikos funkciją išpildantis pasirinkimas. Visgi, tinkamai jį įkomponavus ir pritaikius galima gauti net kelias funkcijas viename.

BaldaiTau.lt rekomenduoja pasižvalgyti po jų pasiūlymus. Jei nei vienas jų nesukels jums meilės iš pirmo žvilgsnio - rašykite. Visada galima surasti tokį variantą, kuris tobulai patenkintų klientų poreikius. Juk šiame pasaulyje kiekvienam žmogui egzistuoja po tobulą baro staliuką. Jums tereikia surasti tą, kuris laukia Jūsų. Kada geriausia pradėti tai daryti jei ne dabar.

Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 69/42/74 cm Spalva: juoda Medžiaga: stiklas, chromuotas plienas Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
117,37€
Be PVM:97,00€
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 60/40/75 cm Spalva: bukas Medžiaga: laminuota MDF, medis Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos Dėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu  ..
99,61€
Be PVM:82,32€
Matmenys (skersmuo/aukštis): 42/71 cmSpalva: juodaMedžiaga: stiklas / chromuotas plienasPrekės pristatomos pakuotėse, nesurinktosDėl tikslesnio pristatymo termino teirautis el. paštu arba telefonu..
85,77€
Be PVM:70,88€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.