Informacija telefonu 8-612-71850      Informacija el. paštu

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Parduotuvė dirba 24 val. per parą

Projektuoju namų interjerą pats: ekspertų patarimai

Namų dizainas – sudėtingas reikalas... Kol vieni gyvena visiškai negalvodami apie tai, kokio tipo dizainas yra jų namuose, tuo tarpu kiti tam skiria labai dėmesio, kadangi nori išlaikyti vieningumą bei tam tikrą temą. Egzistuoja ne tik klasikinis ir modernūs dizainai. Galima rasti ne tik kur kas daugiau tiksliai apibrėžtų stilių, tačiau tuo pačiu ir pačiam susikurti tokius namus, kurie žavėtų ne tik kitus, tačiau ir Jus pačius.

Skaityti plačiau...

2018 metų interjero tendencijos

Namai – svarbiausia vieta žemėje, kurioje žmonės jaučiasi saugūs, pasitiki savimi, tad natūralu, kad bene pati didžiausia investicija, kurią skiriame kiekvieną dieną ir kurią skiriame kartą į metus – namams. Kiekvienais metas interjero dizaineriai pateikia kelis patarimus, svarbiausius akcentus, kurie dominuoja ištisus metus.

2018-ieji yra auksinio šuns metai, tad norint, kad namus lydėtų sėkmė – būtina įsigyti šunį. Na, jeigu ne tikrą, tai bent jau molinį, kadangi šiais metais tai yra sėkmės simbolis.

Skaityti plačiau...

Valgomojo stalo pasirinkimas

Pagrindinis baldas esantis valgomojo patalpoje - stalas. Dažniausiai jis būna pačiame patalpos viduryje ir užima karališką vietą. Be valgomojo stalo valgomasis nebus išbaigtas, tad ieškodami geriausio privalote palyginti kuo daugiau variantų. BaldaiTau.lt siūlo itin platų įvairiausių valgomojo stalų pasirinkimą.

Skaityti plačiau...

Savarankiškas interjero kūrimas

Svajojate apie stilingus kambarius, tačiau nenorite investuoti į dizainerio paslaugas? Tokiu atveju siūlome skaityti šį straipsnį. Jame labai išsamiai paaiškinsime, kaip galima neinvestuojant didelių sumų susikurti nuostabius namus, kurie bus ir stilingi, ir funkcionalūs.

Skaityti plačiau...

Lauko baldų priežiūra

Vasaros sezonui įsibėgėjant laikas pagalvoti apie laiko baldus. Sakote, kad vėlu? Tikrai ne, kadangi vidurvasarį galima įsigyti baldus su nemažomis nuolaidomis.

Skaityti plačiau...

Stilingas miegamasis

Miegamasis - viena intymiausių erdvių, kurią reikia įsirengti ne pagal interjero dizainerių patarimus, tačiau įvertinus savo poreikius. Žinoma, svarbu derinti kambaryje esančius baldus, aksesuarus, spalvas ir kitas detales, kurios ir kuria vieningumą. Miegamojo erdvės išpildymas nebūtinas su profesionalais. Gana nesunkiai miegamojo erdvę galite įsirengti ir pats.

Skaityti plačiau...

Biuro įsirengimas namuose

Šiuolaikinis požiūris į darbą labai pakito. Atsiradus galimybei dirbti nuotoliniu būdu su kompiuteriu - vis daugiau žmonių pasinaudoja šia galimybe ir dirba namuose. Tiesa, jeigu toje pačioje erdvėje ir dirbsite, ir ilsėtis, ir gaminsite valgyti - kasdienybė labai susimaišys ir paprasčiausiai po darbo nebemokėsite ilsėtis. Siekiant to išvengti rekomenduojame susikurti atskirą darbo kambarį arba bent jau kampelį namuose. Biuro įrengimas namuose, pasirinkus tinkamus baldus, nebus sudėtingas. Svarbiausia tinkamai įvertinti erdvę ir savo poreikius.

Skaityti plačiau...

prz92

Peržengę namų slenkstį pirmiausia atsiduriame prieškambaryje. Nieko keisto, kad daugelis žmonių šiai erdvei skiria gana didelį dėmesį. Galima sakyti, kad tai patalpa, kuri skirta Jūsų namų reprezentacijai, atmosferos sukūrimui. Net jeigu Jūsų prieškambario erdvė yra labai maža, tai nereiškia, kad negalite jos įsirengti stilingai, o gal net ir funkcionaliai. Labai svarbu pasirinkti tinkamiausius baldus ir susipažinti su patarimais, kurie padės sukurti išskirtinę namų erdvę.

Skaityti plačiau...

Penelopa baldai

Galima drąsiai sakyti, kad miegamojo patalpoje mes praleidžiame bent jau trečdalį savo gyvenimo. Taip pat būtent šiame kambaryje mes ilsimės, pasikrauname jėgų, taigi, buvimas jame lemia mūsų likusią kasdienybę. Juk tai erdvė, kurioje mes ne tik miegame, tad miegamojo lova nėra vienintelis baldas, kuris stovi šiame kambaryje. Apskritai miegamojo įrengimas reikalauja laiko bei žinių. Juk svarbu sukurti tokią aplinką, kurioje jaustumėtės gerai, saugiai ir tuo pačiu pavyktų pailsėti.

Skaityti plačiau...

Colorato baldai

Psichologai jau gana seniai yra įrodę, kad kambario interjeras gali veikti žmogaus psichologiją. Tai ypač aktualu kalbant apie vaikų kambarį, kadangi tai erdvė, kurioje mažasis ne tik leidžia laiką, tačiau ir auga, bręsta. Vaikų kambario baldai, interjeras, detalės ir kitos smulkmenos gali padėti išugdyti gerą, mąstančią ir kūrybingą asmenybę. Šiame straipsnyje padėsime sukurti ne tik stilingą, tačiau ir psichologiškai patrauklią bei funkcionalią erdvę, kuri bus skirta Jūsų mažyliui.

Skaityti plačiau...