Informacija telefonu 8-612-71850      Informacija el. paštu

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Parduotuvė dirba 24 val. per parą

Dizaino ABC pradžiamoksliams!

Svajojate apie savo idealius namus, kurie dvelktų ne tik funkcionalumu, tačiau taip pat ir stilingumu? Neturite pinigų dizaineriui, o ir šiaip, internete yra tiek daug pavyzdžių, tad kiekvienas nesunkiai gali pats susikurti savo svajonių interjerą? Siūlome pasinaudoti žemiau mūsų išskirtais patarimais, kurie leis kiekvienam asmeniui pačiam susiprojektuoti savo namų dizainą.

Svarbiausia nepamiršti, kad patalpos turi būti stilingos, o ne madingos. Mados keičiasi ir retas sau gali leisti su jomis keliauti koja kojon. Juk tai nemažai kainuoja. Visgi, kartą susikūrus stilingą aplinką galėsite džiaugtis, kad gyvenimas joje yra geras kaip niekada.

Skaityti plačiau...

Minkštų baldų priežiūra ir valymas. Patarimai.

Tiesa, tik kokybiški baldai, pagaminti iš kokybiškų medžiagų, tarnaus ilgai ir net po daugelio metų atrodys puikiai. Pirkdami sintetinės medžiagos baldus, kurie aptempia medines plokštes – nesitikėkite didelės kokybės ir ilgai jums tarnausiančio baldo.

Minkšti baldai yra ilgaamžis pirkinys, kuris tarnauja ne vienerius metus. Kai audinys išblunka – baldą nesunkiai galima pervilkti nauju. Juolab, šiuo metu itin mėgstamas baldų cheminis valymas, kurio metu sėkmingai pašalinami net ir patys giliausi nešvarumai. Visgi, neteks brangiai investuoti į minkštų baldų priežiūrą, jeigu kasdien jiems skirsite šiek tiek dėmesio.

Skaityti plačiau...

Projektuoju namų interjerą pats: ekspertų patarimai

Namų dizainas – sudėtingas reikalas... Kol vieni gyvena visiškai negalvodami apie tai, kokio tipo dizainas yra jų namuose, tuo tarpu kiti tam skiria labai dėmesio, kadangi nori išlaikyti vieningumą bei tam tikrą temą. Egzistuoja ne tik klasikinis ir modernūs dizainai. Galima rasti ne tik kur kas daugiau tiksliai apibrėžtų stilių, tačiau tuo pačiu ir pačiam susikurti tokius namus, kurie žavėtų ne tik kitus, tačiau ir Jus pačius.

Skaityti plačiau...

2018 metų interjero tendencijos

Namai – svarbiausia vieta žemėje, kurioje žmonės jaučiasi saugūs, pasitiki savimi, tad natūralu, kad bene pati didžiausia investicija, kurią skiriame kiekvieną dieną ir kurią skiriame kartą į metus – namams. Kiekvienais metas interjero dizaineriai pateikia kelis patarimus, svarbiausius akcentus, kurie dominuoja ištisus metus.

2018-ieji yra auksinio šuns metai, tad norint, kad namus lydėtų sėkmė – būtina įsigyti šunį. Na, jeigu ne tikrą, tai bent jau molinį, kadangi šiais metais tai yra sėkmės simbolis.

Skaityti plačiau...

Valgomojo stalo pasirinkimas

Pagrindinis baldas esantis valgomojo patalpoje - stalas. Dažniausiai jis būna pačiame patalpos viduryje ir užima karališką vietą. Be valgomojo stalo valgomasis nebus išbaigtas, tad ieškodami geriausio privalote palyginti kuo daugiau variantų. BaldaiTau.lt siūlo itin platų įvairiausių valgomojo stalų pasirinkimą.

Skaityti plačiau...

Savarankiškas interjero kūrimas

Svajojate apie stilingus kambarius, tačiau nenorite investuoti į dizainerio paslaugas? Tokiu atveju siūlome skaityti šį straipsnį. Jame labai išsamiai paaiškinsime, kaip galima neinvestuojant didelių sumų susikurti nuostabius namus, kurie bus ir stilingi, ir funkcionalūs.

Skaityti plačiau...

Lauko baldų priežiūra

Vasaros sezonui įsibėgėjant laikas pagalvoti apie laiko baldus. Sakote, kad vėlu? Tikrai ne, kadangi vidurvasarį galima įsigyti baldus su nemažomis nuolaidomis.

Skaityti plačiau...

Stilingas miegamasis

Miegamasis - viena intymiausių erdvių, kurią reikia įsirengti ne pagal interjero dizainerių patarimus, tačiau įvertinus savo poreikius. Žinoma, svarbu derinti kambaryje esančius baldus, aksesuarus, spalvas ir kitas detales, kurios ir kuria vieningumą. Miegamojo erdvės išpildymas nebūtinas su profesionalais. Gana nesunkiai miegamojo erdvę galite įsirengti ir pats.

Skaityti plačiau...

Biuro įsirengimas namuose

Šiuolaikinis požiūris į darbą labai pakito. Atsiradus galimybei dirbti nuotoliniu būdu su kompiuteriu - vis daugiau žmonių pasinaudoja šia galimybe ir dirba namuose. Tiesa, jeigu toje pačioje erdvėje ir dirbsite, ir ilsėtis, ir gaminsite valgyti - kasdienybė labai susimaišys ir paprasčiausiai po darbo nebemokėsite ilsėtis. Siekiant to išvengti rekomenduojame susikurti atskirą darbo kambarį arba bent jau kampelį namuose. Biuro įrengimas namuose, pasirinkus tinkamus baldus, nebus sudėtingas. Svarbiausia tinkamai įvertinti erdvę ir savo poreikius.

Skaityti plačiau...

prz92

Peržengę namų slenkstį pirmiausia atsiduriame prieškambaryje. Nieko keisto, kad daugelis žmonių šiai erdvei skiria gana didelį dėmesį. Galima sakyti, kad tai patalpa, kuri skirta Jūsų namų reprezentacijai, atmosferos sukūrimui. Net jeigu Jūsų prieškambario erdvė yra labai maža, tai nereiškia, kad negalite jos įsirengti stilingai, o gal net ir funkcionaliai. Labai svarbu pasirinkti tinkamiausius baldus ir susipažinti su patarimais, kurie padės sukurti išskirtinę namų erdvę.

Skaityti plačiau...

Penelopa baldai

Galima drąsiai sakyti, kad miegamojo patalpoje mes praleidžiame bent jau trečdalį savo gyvenimo. Taip pat būtent šiame kambaryje mes ilsimės, pasikrauname jėgų, taigi, buvimas jame lemia mūsų likusią kasdienybę. Juk tai erdvė, kurioje mes ne tik miegame, tad miegamojo lova nėra vienintelis baldas, kuris stovi šiame kambaryje. Apskritai miegamojo įrengimas reikalauja laiko bei žinių. Juk svarbu sukurti tokią aplinką, kurioje jaustumėtės gerai, saugiai ir tuo pačiu pavyktų pailsėti.

Skaityti plačiau...

Colorato baldai

Psichologai jau gana seniai yra įrodę, kad kambario interjeras gali veikti žmogaus psichologiją. Tai ypač aktualu kalbant apie vaikų kambarį, kadangi tai erdvė, kurioje mažasis ne tik leidžia laiką, tačiau ir auga, bręsta. Vaikų kambario baldai, interjeras, detalės ir kitos smulkmenos gali padėti išugdyti gerą, mąstančią ir kūrybingą asmenybę. Šiame straipsnyje padėsime sukurti ne tik stilingą, tačiau ir psichologiškai patrauklią bei funkcionalią erdvę, kuri bus skirta Jūsų mažyliui.

Skaityti plačiau...

Polo

Virtuvė – viena pagrindinių patalpų namuose. Jeigu kuriatės savo namų interjerą arba norite seną patalpą pagyvinti iš naujo – naudinga pasidomėti kokios mados ateina į mūsų gyvenimą nuo 2017-ųjų metų. Mados suvokimas reikalingas ne tik tam, kad būtumėte koją kojon su naujovėmis, tačiau dizainerių informacija padeda geriau suprasti – kokios spalvos dera ir kaip atrodo puikus virtuvės interjeras.

Žinoma, greta spalvų magijos, daiktų išdėstymo bei kitų smulkmenų reikia nepamiršti ir baldų. Virtuvės valgomojo komplektai padės kasdienybę leisti ne tik gražiuose, tačiau ir funkcionaliuose namuose.

Skaityti plačiau...

Elizabeth

Namų kūrimas – tai ne tik sienų, grindų ar lubų dengimas specialiomis priemonėmis. Taip pat tai ir ne tik baldų pirkimas, kurie padaro namus kur kas funkcionalesniais. Tai ir smulkmenos, kurios kartais gali lemti daugiau nei visas namų dekoro keitimas.

Skaityti plačiau...

Aramis

Daugelis su pavydu žiūri į garsenybių namus, kurie atrodo labai išpuoselėti ir kiekvienas smulkmena kainuojanti tūkstančius. Tiesa, kartais tik susidaro toks įspūdis, kadangi profesionalūs interjero dizaineriai puikiai žino kokios smulkmenos gali padėti susikurti išskirtinai gražius namus. Brangumas taip pat nesiremia vien tik į pinigus. Pateikdami idėjas BaldaiTau.lt padės atskleisti, kas kuria prabangą namuose ir kaip tokią susikurti galite savo namuose.

Skaityti plačiau...

Colorsmart

Nebūtina samdytis profesionalaus interjero dizainerio siekiant sukurti arba naujam gyvenimui prikelti savo namus. Daugelis žmonių tvirtina, kad jie visiškai neturi jokios meninės gyslelės, todėl tokio pobūdžio darbus palieka profesionalams. Pirmiausia norime akcentuoti, kad kiekvienas žmogus yra menininkas ir tikrai gali susikurti gražų namų interjerą. Antra, į pagalbą atskuba specialios programėlės, kurios gali palengvinti interjero kūrimo darbus.Skaityti plačiau...

Dizainerio patarimai: kaip įsirengti skirtingas namų zonas?

Namų pagrindinė funkcija – apsaugos. Visgi, tik sienos ir stogas apsaugoti negali. Baldai, smulkmenos, interjero detalės – visuma, kuri padeda namuose jaustis jaukiai. Kiekviena namų erdvė nepriklausomai ar gyvename bute, ar name – turi būti išnaudota. Jeigu turite galimybę samdytis interjero dizainerį – namų erdvių projektavimo darbus jis atliks už jus. Kitu atveju skaitykite toliau ir pasinaudokite mūsų patarimais.

Skaityti plačiau...

Baldų priežiūra

Baldaitau.lt teikia ypač platų baldų pasirinkimą, tad kiekvienas norintis atras tai, kas labiausiai tenkina jo poreikius. Jeigu Jums reikia klasika dvelkiančių baldų, kurie aptraukti gobelenu arba jeigu Jums reikia modernizmu kvepiančių odinių baldų – užsukote ten, kur reikia. Tiesa, koks tikslas vos kiek išpurvinus baldą pirkti naują – kai paprasčiausiai naminėmis priemonėmis galite daiktą prikelti naujam gyvenimui.

Skaityti plačiau...

Sisteminiai baldai

Asmenys, kurie per daug nesureikšmina, koks interjeras yra namuose – dažniausiai nesuvokia, kokiu principu jie pasirenka vienus arba kitus baldus, jų spalvas. Žinoma, kai kurie orientuojasi į dizainą ir dažnai perka ne tai, kas jiems yra gražu, tačiau tai, kad teoriškai yra stilinga. Štai kita kategorija žmonių yra tie, kurie baldus renkasi impulsyviai. Psichologai teigia, kad tai nėra paprasčiausias atsitiktinumas, kadangi daiktus mes perkame pagal savo asmenybę. Sisteminiai baldai labai mėgstami, kadangi vieno pirkimo metu gausite komplektą funkcionalių ir tuo pačiu stilingų baldų. Tačiau kodėl būtent pasirenkate vieną, o ne kitą komplektą? Būtent į tai atsakyti mes ir planuojame šiame tekste.

Skaityti plačiau...

Spalvingos vaikiškos lovos

Žmogus per savo gyvenimą beveik trečdalį laiko pramiega. Kol vieniems tai atrodo kančia, kadangi nelieka daugiau laiko norimoms veikloms, tuo tarpu kiti sutinka, kad miegas yra labai didelis malonumas, tad reikia juo džiaugtis. Tiesa, pasirinkus kokybiškas lovas bei čiužinius per trumpesnį miego laiko tarpą galima kur kas labiau pailsėti. BaldaiTau.lt atskirai išskiria tiek vaikiškas, tiek lovas skirtas suaugusiems, kadangi kiekviena asmenybė pagal savo amžiaus grupę bei poreikius turėtų pasirinkti tinkamą baldą.

Skaityti plačiau...

Sekcijos – svarbiausias svetainės baldas

Svetainė yra ta patalpa, kurioje daugelis priima svečius, todėl ji atlieka reprezentacinį vaidmenį. Nieko keisto, kad daugelis žmonių daugiau dėmesio skiria įrengiamai svetainei, nei tokiems kambariams kaip miegamasis, kuriuose mes praleidžiame ypač intymias akimirkas. Kokybiškai pasirinkti svetainės baldai – dalis visumos. Atrodo, baldų pasirinkimas yra toks platus, kad sunku pasakyti, kurie yra būtini ir be kurių galima išsiversti. Svetainės sekcijos – vienas svarbiausių baldų patalpoje, tad ieškant jo gali tekti investuoti nemažai laiko. Paprasčiausiai, norisi atrasti geriausią variantą, o tai yra neatsiejama nuo paieškų.

Skaityti plačiau...

Idėjos stilingam ir funkcionaliam vonios kambariui

Vonia – viena svarbiausių patalpų namuose. Nors ne vonioje praleidžiame daugiausia laiko per parą, tačiau buvimas joje yra labai svarbus. Puikiai žinome, kokia šiais laikais yra svarbi higiena, kuri garantuoja, kad žmogus nesirgs jokiomis ligomis. Būtent todėl reikia įsirengti vonios kambarį ne tik kad jis būtų stilingas, tačiau tuo pačiu ir funkcionalus. Kadangi šiuo metu galima atrasti labai daug įvairių baldų bei priemonių vonios kambario įrengimui – pateikiame konkrečias idėjas, kurios padės jums kur kas sistemingiau įsirengti šią patalpą. Geriausia – konsultuotis su profesionaliais interjero dizaineriais, kurie gali patarti. Visgi, jeigu galimybių tam nėra – tokiu atveju skaitykite toliau.

Skaityti plačiau...

Kaip jaukiai įkurti mažą gyvenamą patalpą?

Dideles patalpas turinčius namus įsirengti visada yra kur kas paprasčiau, kadangi platesnė erdvė suteikia galimybę išbandyti daugiau interjero sprendimų ir tuo pačiu „neapsikrauti“. Šiuo atveju mažos erdvės reikalauja apgalvoti kiekvieną smulkmeną. Tik tai galima užtikrinti, kad namai bus jaukūs ir tuo pačiu erdvūs. Juk labai svarbu, kad namuose būtų „kuo kvėpuoti“.

Skaityti plačiau...

Interjero kūrimo klaidos

Vieni namų interjero kūrimą patiki specialistams, o kiti tiki, kad visus darbus puikiai gali atlikti patys. Juk internete galima atrasti tiek daug patarimų ir nuotraukų, kurios padėtų susikurti savitą žavesiu spindintį interjerą. Visgi, kad ir kokie dideli norai, kartais jų neužtenka, kad būtų galima gauti patį geriausią rezultatą. Pateikiame pagrindines klaidas, kurios dažniausiai pasitaiko namų interjero kūrime.

Skaityti plačiau...

Skandinaviško interjero baldai

Skandinaviškas interjeras namuose puikiai atspindi Norvegijos, Švedijos bei Suomijos gyventojų charakterį bei asmenybes. Nepaisant to, kad lietuviams tenykštis gyvenimo būdas nėra artimas, visgi, kurtis tokio tipo interjerą žmonės nori, kadangi pastarasis gana jaukus, stilingas bei praktiškas.

Nereikia profesionalų, kurie galėtų padėti susikurti išskirtinį interjerą namuose. Paprasti patarimai padės realizuoti šaltųjų valstybių interjero suvokimą savo lietuviškuose namuose. Pateikiame patarimus, kurie padės suvokti, kokios detalės yra svarbiausios formuojant tokio tipo namus. Tuo pačiu siūlome pasižvalgyti po BaldaiTau.lt internetinę parduotuvę.

Skaityti plačiau...