Informacija telefonu 8-612-71850      Informacija el. paštu

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Parduotuvė dirba 24 val. per parą

Batų spintelės

Batų spintelės - vienas iš tokio pobūdžio daiktų, kuris atrodo dažniausiai būna nepastebimas, tačiau realiai gali atnešti labai daug naudos, tad rekomenduojame pasinaudoti šio daikto teikiama galimybe.

Elementai 1 į 3664 viso

Mažėjantis
per puslapį

Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Elementai 1 į 3664 viso

Mažėjantis
per puslapį

Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Ar reikalingos batų spintelės?

Kiekvienas asmuo, kuris savo namuose gyvena tarsi pilyje, ieško būdų bei baldų, kurie gali užtikrinti, kad kiekvienas kampas gyvename plote bus funkcionalus ir tikslingai panaudotas. BaldaiTau.lt teikia labai daug skirtingų baldų pasirinkimų įskaitant batų spinteles. Kiekvienas žmogus gali pasirinkti tai, kas jam labiausiai tinka. Svarbiausia, kad plati pasiūla išties labai naudinga. Pirkti BaldaiTau.lt prekybos vietoje verta, kadangi:

 1. Suteikiama produkcija ne tokiomis ir didelėmis kainomis palyginus su kitomis prekybos vietomis. Susidėliokite kriterijus ir jums pavyks atrasti labiausiai tinkantį variantą kainos atžvilgiu. Jeigu palauksite akcijos - gausite dar pigiau kokybiškos produkcijos.
 2. Taip pat šioje prekybos vietoje egzistuoja labai plati pasiūla tad kiekvienas žmogus gali pasirinkti jam labiausiai tinkamą variantą stilistiniu aspektu. Juk visi mes stengiamės susikurti individualius namus ir tai pavyks padaryti pasinaudojus galimybe pirkti ten, kur egzistuoja plati pasiūla.
 3. Ši prekybos vieta produktą jums pristato iki pat namų durų, tai nereikia papildomai vargti ir ieškoti būdų, kaip atsivežti daiktą iki vietos. Žinoma, batų spintelės nėra sunkios, tačiau jeigu planuojate pirkti lovą – atvežimo paslauga yra labai tinkam ir rekomenduotina.
 4. BaldaiTau.lt prekybos vietoje egzistuoja filtrai, kurių pagalba galima greičiau surasti tai, kas jus domina. Tokiu atveju pavyks sutaupyti labai daug laiko, kuris šiuolaikiniam žmogui yra toks svarbus.

BaldaiTau.tl – puiki prekybos vieta. Batų spintelės turėtų būti perkamo būtent čia, kadangi pateikiamos galimybės yra labai patrauklaus kainos pasiūlymo, aukštos kokybės ir plačiausios pasiūlos. Tegul jūsų prieškambaris būna paruoštas ką tik iš lauko atėjusių žmonių poreikiams.

Batų spintelių istorija

Batų spintelės Lietuvoje yra jau gana seniai funkcionuojantis baldas, tik šiuo metu egzistuojantys pasirinkimai yra kiek kitokie nei kad buvo anksčiau. Paprasčiausiai - šiuo metu kuriami daiktai yra kur kas gražesni ir jų funkcionalumas yra kur kas aukštesnio lygio. Natūralu, kad modernėjant visuomenei modernėja ir patys baldai. BaldaiTau.lt prekybos vieta teikia labai daug pasirinkimų, tad kiekvienas žmogus sugebės atrasti tokį, kuris jam labiausiai tinka.

Batų spintelės puikiai buvo žinomos jau viduramžiais, tačiau tais laikais jos būdavo statomos miegamuosiuose, kadangi žmonės po visus namus nuolatos vaikščiodavo su lauko batais. Šiuo metu tai nepopuliarus pasirinkimas, kadangi tautiečiai yra kur kas higieniškesni. Daugiau realių duomenų neturima. Tai vienas iš tų baldų apie kurie dažniausiai labai daug nekalbama, tačiau žinoma, kad jis yra ir kad tai puikus prieškambario daiktas, kuriam parinktus gerą vietą - funkcionalumas pasiekia aukštą lygį.

Rekomenduojame pirkti būtent internetu, kadangi čia egzistuoja daugiausiai pasiūlymų už mažiausią kainą.

Kokią jų tiksli paskirtis?

Batų spintelės yra beveik visuose namuose, tačiau labai retas žmogus susimąsto, kad pastarosios apskritai egzistuoja. Rodos, kiekvieną dieną grįžtame namo ir būtent į ten padedame savo batus, tačiau neatkreipiame į tai dėmesio. Batų spintelių pagrindinė paskirtis yra tai, kad jose laikoma avalynė. Taip ne tik palaikoma kur kas didesnė švara koridoriuje, tačiau tuo pačiu ir įvedama konkreti sistema. Tai labai aktualu tokiu atveju jeigu namuos gyvena daugiau nei keli žmonės. Vaikai labai dažnai savo batus numeta koridoriuje ir sukuria netvarką. To išvengti galima labai paprastai. Tiesiog įsigykite batų spintelę ir išmokykite vaikus, kaip reikia laikyti sistemingai avalynę. Toks paprastas daiktas, tačiau jis turi tiek daug pliusų. Pasinaudokite galimybe.

Batų spintelės gali kur kas labiau palengvinti gyvenimą. Išnaudokite patrauklią galimybę.

Kas lemia batų spintelių populiarumą?

Kaip jau minėjome, batų spintelės yra tas baldas, kuriam nesant gali iškilti daug nesklandumų, tačiau dažniausiai mes visai nekreipiame į jį dėmesio. Visgi, daugelio žmonių namuose batų spintelės yra ir tai lemia keli labai elementarūs ir paprasti veiksniai.

 1. kaina nėra labai didelė, tad tai yra veiksnys, kurie lemia, kad žmonės perka jas. Paprasčiausiai daug neinvestuodami gali gauti aukščiausios kokybės produktą.
 2. Daiktas nėra didelis, tad jį įsigyti yra labai paprasta. Geriausia yra pirkti internetu, kadangi egzistuoja labai plati pasiūla.
 3. Taip pat batų spintelės yra labai puiki interjero puošmena, kuri padeda susikurti išskirtinio tipo dizainą. Juk prieškambaris turi taip pat atrodyti gražiai, kaip ir visi kiti kambariai.
 4. Batų spintelės suteikia galimybę laikyti ne tik batus, tačiau ir bet kokio pobūdžio kitus daiktus, kurie jums maišosi po ranką ir kuriems reikėtų konkrečios vietos.

Kaip pasirinkti ir kokios geriausios?

BaldaiTau.lt teikia gana daug skirtingų spintelių pasirinkimų, tad rekomenduojame susidėlioti kriterijus, kad pavyktų atrasti tą, kuri jums atrodo pati tinkamiausia. Pateiksime kelias gaires, kurios gali lemti pasirinkimą.

 • Nusistatykite pinigų sumą, kuri jums atrodo pati geriausia ieškant pasirinkimo.
 • Nuspręskite, kokio dizaino batų spintelės jums reikia, kad jie puikiai derėtų prie visų kito koridoriuje ir kituose kambariuose esančių baldų.
 • Tuo pačiu pagalvokite, kokio dydžio spintelės jums reikia. Tik pasimatavus rekomenduojame ieškoti, kad neįsigytumėte tokios, kuris jums nėra pati geriausia.
 • Visada galima pasirinkti tokį variantą, kuris gaunamas pagal individualius užsakymus.

Batų spintelės - funkcionalus daiktas. Įvertinkite galimybes ir pasirinkite tokią, kuri jums atrodo pati geriausia ir labiausiai tinkamą.

Batų spintelės - interjero puošmena?

Papuošti koridorių galima pačiais įvairiausiais būdais ir vienas jų yra batų spintelės. Jos ne tik labai funkcionalios, kadangi pastarosiose galima laikyti batus, tačiau tuo pačiu ir gražios. Pastatomos kampe jos pagyvina internetą, tad jeigu jūsų koridorius yra tamsus - labai padeda šviesių spalvų daiktas. BaldaiTau.lt teikia labai daug pasirinkimų, kurie skiriasi savo kainos aspektu.

Juolab, daugelis, kuris galvoja apie spinteles mano, kad tai griozdiškas metalinis įrenginys, kurie neturi jokios konkrečios funkcijos ir atrodo labai negražiai. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi batų spintelės gali būti pagaminamos iš labai skirtingos medžiagos ir būtent tai gali lemti, kuris variantas jums bus pats gražiausias. Spintelės gali būti pagaminamos net iš stiklo. Tai labai rekomenduotinas pasirinkimas tiems, kurie nori susikurti modernų interjerą savo namuose. Tuo pačiu plastmasinės dažniausiai gaminamos labai skirtingų spalvų, tad jeigu jums šis faktorius yra aktualus - rekomenduojame įvertini pasirinkimo galimybę. Egzistuoja ir medinės, kurios dažniausiai perkamos, kai asmuo nori, kad jo namuose būtų tradicinio tipo interjeras. Juk klasika - vienas dažniausiai pasirenkamų ir visą laiką aktualus bei dažnas pasirinkimas.

Batų spintelės gali būti pasirenkamos pagal daugelį kriterijų. Juolab, jog gali būti perkamos daugelyje skirtingų vietų. Labai gerai, kai egzistuoja plačios galimybės, tad kiekvienas žmogus gali pasirinkti tai, kas jam labiausiai tinka ir ko jis labiausiai nori.