Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Miegamojo komplektai

Miegamojo komplektai: teisingas įsirengimas reikalauja žinių

Miegamasis yra ta vieta, kurioje praleidžiame beveik pusę savo paros. Nenuostabu, kad šią patalpą norisi įsirengti taip, kad gebėtų labiausiai patenkinti mūsų lūkesčius. Tuo pačiu - tai labai intymus kambarys, kuris kuriamas pagal jame gyvensiančių žmonių norus.

Miegamojo komplektai dažniausiai pirmiausia pasirenkami pagal tai, kaip atrodo konkreti patalpa. Viskas remiasi į dydį, kadangi tiksliai žinodami, kokio dydžio miegamasis bus - galėsite pasirinkti, kurie konkrečiai baldai bus Jūsų kambaryje. Pavyzdžiui, lova yra tas baldas, kuris bet kuriuo atveju sudaro pačio miegamojo esmę. Tačiau lygiai taip pat reikia įvertinti ir tai, kad galima pasirinkti ne tokią plačią lovą, jeigu kambarys bus nedidelis. Apskritai miegamojo komplektai geriausiai perkami kartu. Tiesiog taip pavyks patogiai pasirinkti suderintus baldus. Viskas atrodys tikrai labai gražiai ir skoningai. Juolab, miegamojo komplektai visada yra pigesnis pasirinkimas nei nusprendus baldus pirkti atskirai.

Jeigu miegamasis yra labai mažo dydžio, tokiu atveju reikia apgalvoti visus variantus, kurie būtų naudingi siekiant vizualiai bent kiek padidinti kambarį. Taip, dažniausiai didinimą sudaro labai mažos smulkmenėlės, tačiau pastarosios užtektinai efektingos, kad būtų galima jomis pasinaudoti.

  • Veidrodžiai daro labai didelius stebuklus. Jie sugeba vizualiai padidinti patalpas.
  • Kambarys atrodys kur kas didesnis, jei išvengsite labai daug smulkmenų, kaip nuotraukos, gėlytės ar mažučiai aksesuarai. Visi šie dalykai yra labai mieli, tačiau problema tame, kad žmonės jų prisideda per daug ir tai ne tik kad -bdquo;renka-ldquo; dulkes, tačiau tuo pačiu ir -bdquo;apkrauna-ldquo; kambarį.
  • Vizualiai kambarys taip pat atrodys šiek tiek didesnis, jei pasirinkti miegamojo komplektai bus šviesių spalvų. Akivaizdu yra tai, kad šviesūs atspalviai visą patalpą kiek padidina, tad rekomenduojama tai įvertinti ir pasirinkti gražius ir modernius komplektus. Modernūs miegamojo komplektai - puikus pasirinkimas galintis suteikti patalpai kiek daugiau mielumo ir tuo pačiu vizualiai padidinti erdvę.
  • Jeigu miegamojo komplektas kambaryje bus išdėstomas taisyklingai užpildant visas erdves - pavyks gauti ne tokį ir mažą kambarį. Labai viskas remiasi į tai, kaip bus paskirstyti baldai.

Miegamojo komplektai labai dažnai vertinami ir pagal tai, kiek daiktų įeina į pačio komplektuko struktūrą. Kai kurie stabiliai laikosi bet kuriame pasirinktame komplektuke. Pavyzdžiui, kaip lova ir porą spintelių, kurios dažniausiai statomos iš abiejų pusių. Visgi, dideli miegamojo komplektai apima kur kas daugiau baldų. Dažniausiai pasirinkimas ir varijuoja priklausomai nuo to, kokio dydžio kambarys yra. Tuomet galima bent galvoje įsivaizduoti, kokio dydžio baldų komplekto Jums reikia.

Baldų sistema dažniausiai susideda iš lovos, spintelių, veidrodžio ir spintos, kurioje laikomi visi daiktai. Vienu atveju visi paminėti baldai gali būti sujungti ir taip jie sukuria išskirtinio dizaino interjerą. Kiek kitoks variantas yra atskiri baldai, kurie suteikia galimybę juos išdėlioti taip, kaip tik norima. šiuo atveju viskas remiasi tiek į žmogaus norus, tiek į galimybes. Kai kurie miegamojo kambariai būna labai netradicinės formos. Tokiu atveju reikia, kad visi baldai būtų atskirai. Tiesiog tai vienintelis būdas sudėlioti viską tinkamai.

Bet kuriuo atveju miegamojo komplektai jau yra geresnis pasirinkimas nei atskirų baldų pirkimas. Taigi ar jie bus visi sujungti, ar atskiri - jokio skirtumo. Svarbiausia įvertinti, kokia yra jūsų miegamojo patalpa ir kiek joje daiktų gali būti laikoma. Neapkraukite kambario, nes tuomet visi daiktai tarsi susilies ir bus sunku pastebėti estetiką.

Spalvinių aspektu labai dažnai pasirenkami miegamojo komplektai skiriami pagal tai, koks dizainas vyrauja namuose. Kaip jau minėjome - šviesios spalvos dažniausiai dominuoja mažuose miegamuosiuose, kuomet norima, kad jie vizualiai atrodytų bent kiek didesni. Visgi, dar vienas aspektas pagal kurį dažniausiai vertinama, kuris variantas geresnis - kokio interjero norite savo miegamajame. Žinoma, negalvokite apie tai, kaip populiariausia arba kokį kambarį norėtų matyti svečiai. Miegamasis yra labai intymi patalpa, tad siūlome apgalvoti, ko norite jūs ir pagal tai spręsti, kokius spalvinius variantus pasirinkti.

Tradiciniai miegamojo komplektai - populiarus pasirinkimas. Dažniausiai dominuojančios spalvos primena natūralias, kurios yra gamtoje. Pavyzdžiui, ruda su visais savo atspalviais. Dažniausiai stengiamasi, kad mediniai miegamojo komplektai išlaikytų savo natūralią spalvą, kadangi tai ir yra kabliukas, kuris nulemia pasirinkimą. Dažniausiai tokie baldai yra lakuoti. Žinoma, tradiciniai, klasikiniai miegamojo komplektai būna ir kitokių spalvų. Tačiau vieninga yra tai, kad dažniausiai dominuoja šviesios spalvos. Viena jų - balta. Tai labai mėgiama spalva miegamuosiuose. Ir tikrai rekomenduotina, tačiau nepamirškite to, kad baltos spalvos baldai reikalauja priežiūros. Pastaroji turi būti kur kas dažnesnė nei kad siekiant prižiūrėti kitus baldus.

Modernūs miegamojo komplektai dažniausiai būna kiek ryškesnių spalvų. Paprasčiausiai tokius komplektus pasirenka drąsūs žmonės, kurie nebijo, kad ryškios spalvos gali sukelti diskomfortą miegamajame. Ekstravagantiški asmenys nemano, kad raudonos spalvos baldai miegamajame gali būti blogas pasirinkimas.

Visgi, būtinai reikia įvertinti faktą, kad labai ryškios spalvos nėra geras variantas. Bent jau tokiu atveju jei baldai bus ne prieš akis, o už jūsų nugarų. Tai reiškia, kad dažniausiai prieš akis esančios spintelės būtų kiek ramesnių spalvų, o jums už nugarų esančios sienos gali būti net ir labai ryškios. Modernūs miegamojo komplektai pasižymi savotiškomis spalvomis, kurios nulemia, kad žmonės nori kiek įmantresnių pasirinkimų.

Dažniausiai renkantis geriausiai jums tinkantį komplektą žmonės įvertina ir tai, iš kokios medžiagos yra pagaminti baldai.
Mediniai miegamojo baldai dažniausiai gaminami iš medžio. Natūralu, kadangi didžioji dalis baldų apskritai būna mediniai. Tai variantas, kuris labiausiai patinka žmonėms, nes medis yra:

  • Mediniai miegamojo komplektai yra ilgaamžiai, kadangi medis akivaizdžiai vienas iš patvariausių pasirinkimų.
  • Miegamojo komplektai dažniausiai gaminami iš medžio, kadangi pastarasis yra labai gražus pasirinkimas.
  • Taip pat mediniai baldai nėra labai brangūs, kad žmonės nesugebėtų jų įpirkti.

Kitas variantas yra plastikas iš kurio gaminami baldai kiek rečiau. Žinoma, ir tokie miegamojo komplektai tikrai yra labai gražūs ir dažnai pasirenkami. Paprasčiausiai dėl trumpesnio gyvavimo laiko tarpo jų populiarumas yra kiek menkesnis. Natūralu, kad kuomet jau nusprendžiama investuoti tikimasi, kad minima investicija bus ilgalaikė ir tikrai naudinga.

Miegamojo komplektai - geras pasirinkimas. Palyginus su atskirais baldais šis variantas visada laimi, nes:

  • Pirkti komplektą visada yra kur kas pigiau. BaldaiTau.lt puslapyje galite palyginti pasirinkimus ir sudėjus kainą gauti konkrečią išvadą.
  • Pirkdami komplektą jūs galite būti tikras, kad pastarasis puikiai derės. Taigi, nereikės sukti galvos dėlto, kaip suderinti visus baldus, kad kambarys atrodytų stilingai.
  • Miegamojo komplektai iškart sukomponuojami pagal būtent miegamajame reikalingus daiktus.

Susikurkit tobulą vietą, kurioje jaustumėtės saugus ir laimingas. Miegamasis - viena iš tokių terpių, kurią siūlome įsirengti pagal individualius norus, o nežiūrėti į madas.

Matmenys (aukštis/plotis/ilgis): pagal baldų išdėstymą Spalva: balta lova LOZ160 (ilgis/plotis/aukštis): 207/167,5/54–81  cm, čiužinys bei grotelės į kainą neįskaičiuota čiužinys tinkantis šiai lovai 160x200 cm naktinė spintelė KOM1S 2 vnt. (gylis/plotis/auktis): 41/54,5/47 cm spinta SZF5D..
1 087,10€
Be PVM:898,43€
Matmenys priklauso nuo baldų išdėstymo Spalva: ąžuolas san remo - balta Komplektacija: spinta SZF4D (aukštis/plotis/gylis) 213/227,5/59 cm naktinė spinelė 2 vnt. (aukštis/plotis/gylis) 40/46/41 cm lova LOZ/160 (aukštis/plotis/ilgis) 40-85/165/204 cm lova be čiužinio, be grotelių Medžiaga: LMD..
541,63€
Be PVM:447,63€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (viso puslapių - 1)
Dėmesio!
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.