Meniu
Prekių krepšelis
Nuolaida iki 35% SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS

Čiužiniai ir pagalvės

Čiužiniai ir pagalvės: tobulo varianto paieškos

Visi puikiai žinome, koks miegas yra svarbus dalykas. Siekiant, kad diena būtų praleista kokybiškai labai svarbu tinkamai ir praleisti naktį. Kuomet kalbama apie pačio miego kokybę, dažniausiai akcentuojama, kaip svarbu yra pasirinkti tinkamą lovą. Visgi, verta atkreipti dėmes į tai, kad šiuo atveju svarbiausias yra ne pačios lovos pasirinkimas, o patalynės ir čiužinio ant kurio jūs miegate. Lovos rėmai gali būti ir neestetiškai, ir nelabai tvirti, tačiau jeigu ant jų padėtas geras čiužinys - tokiu atveju miegas bus tikrai geras ir nereikės jaustis tarsi princesei ant žirnių. Čiužiniai ir pagalvės yra bene vienas esmingiausių pasirinkimų galinčių užtikrinti tikrai gerą miegą. Paprasčiausiai pastarieji reikalingi mūsų stuburo pasiskirstymui. Jeigu jis bus geroj pozicijoje, tokiu atveju miegas tikrai atitiks pačius aukščiausius standartus, kurie gali užtikrinti ir kokybiškiausią miegą.

Kaip pasirinkti čiužinį?

Daugelis žmonių mano, kad čiužiniai pirmiausia pasirenkami pagal kainos aspektus. Paprasčiausiai pastarieji yra gana brangūs, tad daugeliu atveju kaina ir yra pirmas prioritetas, kuris nustato, kurio čiužinio paslaugomis planuojate pasinaudoti. Baldaitau.lt teikia kokybišką produkciją už lietuvaičiams priimtiną kainą, tad rekomenduojame pasižvalgyti po pasiūlymus, kurie jums padės pasirinkti tinkamiausią variantą. O tuo tarpu renkantis čiužinuką reikėtų atkreipti dėmesį dar ir į šiuos aspektus:

 • Kuo didesnis čiužinių pasirinkimas egzistuos, tuo didesnė tikimybė, kad asmeniui pavyks atrasti jam tinkantį variantą.
 • Prekybos vietose esantys čiužiniai visada turi atrodyti patraukliai. Tai reiškia, kad negali matytis jokių siūlių bei negražių sudūrimų. Kokybiškas daiktas privalo būti kokybiškas.
 • Rekomenduojame ieškant tinkamiausio čiužinio ant jo atsigulti. Žinoma, tokiu atveju jeigu perkate ne internetu. Tuomet būtinai atsigulkite ir nekreipkite dėmesio, jeigu kiti praeiviai į jus žiūrės. Juk renkatės daiktą beveik visam likusiam gyvenimui.
 • Čiužiniai yra vertinami pagal kietumą, todėl rekomenduojame išsiaiškinti, kokį perkate. šiuo atveju kiekvieno žmogaus miegojimo poreikiai skiriasi, tad kiekvienas gali pasirinkti jam patį tinkamiausią variantą leisiantį patogiai pailsėti.
 • Aišku, reikia atkreipti dėmesį ir į dydį. Įprastai gaminami standartiniai čiužiniai, kurie remiasi į dažniausiai parduodamų lovų dydžius. Jeigu nerandate tinkamo varianto - būtinai kreipkitės į verslininkus, kurie pasistengs jo paieškoti.
 • Rekomenduojame tuo pačiu metu pirkti ir lovą, kadangi tokiu atveju būsite užtikrintas, kad čiužinys jums puikiai derės prie lovos: tiek didžiu, tiek kitas aspektais.
 • Susižinokite, kokia medžiaga yra kimštas čiužinys. Kai kurie žmonės yra alergiški sintetikai, tad jie negali miegoti ant tokių patalų. Jeigu ir jums tai aktualu - detaliai išsiaiškinkite visas smulkmenas.
 • Kokybiškos spyruoklės yra tik geruose čiužiniuose. Jos turi atlikti savo funkciją, tačiau pastarųjų negalima jausti.
 • Čiužinio kampai jokiu būdu negali susiriesti, kai bandote atsigulti. Pastarasis turi būti stabilus.
 • Jeigu ant čiužinio miegosite ne vienas, tokiu atveju ir testuoti rekomenduojame iškart dviem žmonėms. Paprasčiausiai žiūrėti, ar čiužinys nepakeičia savo formos, kai ant jo guli kiek daugiau žmonių.

Kaip pasirinkti pagalvę?

Tam tikri kriterijai padės pasirinkti ir kokybišką pagalvę. Turbūt ne vienam teko ryte atsibusti su labai nemaloniu skausmu kakle. Dažniausiai jis kyla tuomet, kai miegame neįprastoje pozoje arba paprasčiausiai mūsų turima pagalvė yra prasta. Dažniausiai tiesiog konkrečiai jums nėra geriausias pasirinkimas. Juk didelė pasiūla ir rodo, kad visi žmonės skirtingi ir jiems reikia skirtingų dalykų.

 • Pirmiausia nuspręskite, ar jums reikalinga minkšta, ar kieta pagalvė. šis kriterijus labai svarbus renkantis ir čiužinį. Tiesa, jeigu pastarasis geriausias yra kietas, tai jokiu būdu nereiškia, kad tuomet ir pagalvė turi būti tokia. Kartais žmogui labiausiai tinka priešingi dalykai.
 • Pagalvės skiriasi ir kuo jos yra užpildomos. šiuo metu rinkoje dažniausiai galima rasti plunksnomis užpildytas pagalves, sintetines ir paralonines. Kiekviena jų turi savo pliusus, kurie dažniausiai ir lemia, kad pasirenkamas konkretus variantas.
 • Rinkoje galima rasti ir nemažai pagavių, kurios skirtos tam tikrai žmonių kategorijai. Labai patogu, kad kiekvienas žmogus gali atrasti jam labiausiai tinkantį variantą.
 • jeigu asmuo yra kam nors alergiškas - tokiu atveju galima pasirinkti natūralaus pluošto pagalves.
 • pagalvės, kurios padeda neprakaituoti. Tiesa tokia, kad kai kurie žmonės nakties metu labai praktikuoja. Specialiai pasirinktos pagalvės leis odai kvėpuoti, nes sugers visus skysčius.
 • tam tikrų formų pagalvės pasirenkamos tuomet, kai žmogus serga arba paprasčiausiai nuolatos miega kokia nors neįprasta pozą nuo kurios jam dažnai ką nors skauda. Tokiu atveju galima išspręsti problemą pasirinkus konkrečios formos pagalvę.
 • yra net tokių pagalvių, kurios skirtos konkrečiai nėščiosioms arba audio, kurios leidžia patogiai klausytis muzikos.

Pasirinkimas tikrai labai platus. Visos pagalvės ir čiužiniai pritaikyti tam tikroms žmonių kategorijoms, tad tikrai pavyks atrasti tinkamą variantą, kuris patenkintų jūsų poreikius.

Kaip prižiūrėti čiužinius ir pagalves?

Pagalvės ir čiužiniai nereikalauja kokių nors specialių žinių siekiant juos prižiūrėti. Rekomenduojame paprasčiausiai reguliariai išdulkinti, kad medžiagoje nebūtų daug dulkių, kurios vėliau gali būti žalingos ir sukelti įvairiausių parazitinių problemų. Skalbti taip pat siūlome tik auštoje temperatūroje. Kalbame apie užvalkalus. Tačiau pagalves ir čiužinius rekomenduojame reguliariai valyti. Puikus variantas - profesionalai, kurie atlieka cheminį valymą. Tokiu atveju garantuojama, kad neliks jokių dulkių, kurios gali daryti neigiamą įtaką žmogaus organizmui.

Kaip išnaikinti parazitus iš patalynės?

Yra labai daug liaudiškų priemonių, kurios gali padėti išspręsti šio tipo problemą. Visgi, jeigu jau tokia iškilo - rekomenduojame pasinaudoti specialiais purškikliais, kurie parduodami konkrečiai dėl šios problemos. Taip pat nepamirškite laikytis higienos ir labai aukštoje temperatūroje skalbti patalynę. Ne tik užvalkalus, tačiau tuo pačiu ir čiužinius, pagalves bei antklodes. Tokiu atveju pavyks viską išvalyti ir tinkamai prižiūrėti.

Tiesa, prekybos vietos parduoda tik kokybiškas prekes, taigi parazitai atsiranda jau žmonių namuose. Tokiu atveju rekomenduojame atidžiau prižiūrėti savo gyvenamais patalpas bei gyvūnus ir vaikus, kurie dažniausiai į namus ir -bdquo;parneša-ldquo; įvairiausių gyvių su kuriais gyventi mes dažniausiai nenorime.

Ar naudinga miegoti ant pagalvės?

Čiužiniai akivaizdžiai yra tas daiktas, kuris būtinas siekiant kokybiškai išsimiegoti. Retas žmogus pasirenka galimybę miegoti ant paprasčiausių grindų, kai viskas gali būti kur kas kokybiškiau. štai pagalvės kiek dažniau svarstytinas dalykas. Kai kurie žmonės mano, kad labai puikiai galima išsimiegoti ir be jų. Visgi, natūraliai kyla klausimas, ar gerai, kai stuburas greta kaklo yra taip žemai palyginus su galva?

Atsakydami galima pažiūrėti į seniau gyvenusius žmones. Jie taip gyveno ir išgyveno, deja - trumpai. Tai rodo, kad žmonės turėtų naudotis visais teikiamais privalumais galinčiais padėti džiaugtis kokybišku miegu nes tik geras miegas gali garantuoti, kad kita diena pati nuostabiausia.

Matmenys: pagal pasirinkimąViršutinis sluoksnis pagamintas iš “Peticair” audinio, vidus užpildytas puriu neaustiniu audiniu, apatinis sluoksnis pagamintas mikropluošto Galima skalbti skalbimo mašinoje iki 60°C temperatūroje...
32,66€
Be PVM:26,99€
Matmenys: (ilgis/plotis/aukštis): 140/70/9Čiužinys pagamintas iš putų poliuretano (turintis higienos sertifikatą)Čiužinys dvipusisNuimamas užvalkalas, galima skalbti skalbimo mašinoje 60°C temperatūroje...
60,49€
Be PVM:49,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 6 cmPagamintas sertifikuoto porolonoSkalbiamas užvalkalas..
79,27€
Be PVM:65,51€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 22 cm.Čiužinys pagamintas iš iš profiliuoto porolono. (Profiliuotas porolonas pagerina čiužinio vidaus vėdinimą ir suteikia masažo efektą).7 komforto zonos garantuoja ergonomišką čiužinio pritaikymą prie jūsų kūno formos.Čiužinys vidutinio kietumo.Čiužinys dvipusi..
223,84€
Be PVM:184,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 19 cm.Čiužinys pagamintas iš putų poliuretano ir „memory“  putų poliuretano.7 komforto zonos garantuoja ergonomišką čiužinio pritaikymą prie jūsų kūno formos.Čiužinys kietas.Čiužinys vienpusis Užvalkalas: „Seaqual“ su ekologiniu sertifikatu Öko-Tex® Stan..
211,74€
Be PVM:174,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 23 cmKišeninės spyruoklės dengtos putų poliuretano sluoksniu, hibridinės konstrukcijos čiužinys.Spyruoklių išdėstymas atskirose kišenėse užtikrina aukštą čiužinio elastingumą ir garantuoja tinkamą kūno atramą. Profiliuotas porolonas pagerina čiužinio vidaus vėdini..
226,26€
Be PVM:186,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 23 cmKišeninės spyruoklės dengtos putų poliuretano sluoksniu, turinčiu higienos sertifikatą. Spyruoklių išdėstymas atskirose kišenėse užtikrina aukštą čiužinio elastingumą ir garantuoja tinkamą kūno atramą. „Sizalio“ sluoksnis natūraliai sukietina čiužinį. (S..
202,06€
Be PVM:166,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 20 cm.Čiužinys pagamintas iš profiliuotų poliuretano putų. Čiužinys kietas.Čiužinys dvipusis. Rekomenduojama apversti kas 6 mėnesius, kad pailgintumėte, tarnavimo laiką ir pagerintumėte miego higieną.Užvalkalas: Tencel® su ekologiniu sertifikatu Öko-Tex® Sta..
192,38€
Be PVM:158,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 26 cmKišeninės spyruoklės dengtos putų poliuretano sluoksniu, turinčiu higienos sertifikatą. Spyruoklių išdėstymas atskirose kišenėse užtikrina aukštą čiužinio elastingumą ir garantuoja tinkamą kūno atramą. Profiliuotas porolonas pagerina čiužinio vidaus vėdi..
275,87€
Be PVM:227,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 21 cmKišeninės spyruoklės dengtos putų poliuretano sluoksniu, turinčiu higienos sertifikatą. Spyruoklių išdėstymas atskirose kišenėse užtikrina aukštą čiužinio elastingumą ir garantuoja tinkamą kūno atramą.7 komforto zonos garantuoja ergonomišką čiužinio prit..
170,60€
Be PVM:140,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 23 cmKišeninės „multipocket“ spyruoklės dengtos putų poliuretano sluoksniu, turinčiu higienos sertifikatą. Spyruoklių išdėstymas atskirose kišenėse užtikrina aukštą čiužinio elastingumą ir garantuoja tinkamą kūno atramą.7 komforto zonos garantuoja ergonomišką..
199,64€
Be PVM:164,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 25 cmKišeninės spyruoklės dengtos elastingu profiliuotu putų poliuretano sluoksniu, turinčiu higienos sertifikatą. Spyruoklių išdėstymas atskirose kišenėse užtikrina aukštą čiužinio elastingumą ir garantuoja tinkamą kūno atramą.Profiliuotas porolonas pagerina..
212,95€
Be PVM:175,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 21 cmKišeninės spyruoklės dengtos elastingu putų poliuretano sluoksniu turinčiu higienos sertifikatą. Iš vienos pusės dengta natūralaus kokoso sluoksniu.Čiužinys skirtas žmonėms, sveriantiems nuo 70 kg. Iki 110 kg.7 komforto zonos garantuoja ergonomišką čiužinio p..
147,61€
Be PVM:121,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 20 cmKišeninės spyruoklės padengtos poliuretano putų sluoksniu turinčiu higienos sertifikatą.Čiužinys skirtas žmonėms, sveriantiems iki 60 kg.Čiužinys dvipusis. Rekomenduojama apversti kas 6 mėnesius, kad pailgintumėte, tarnavimo laiką ir pagerintumėte miego higie..
122,20€
Be PVM:100,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 19 cmKišeninės spyruoklės padengtos poliuretano putų sluoksniu turinčiu higienos sertifikatą.Spyruoklių išdėstymas atskirose kišenėse užtikrina aukštą čiužinio elastingumą ir garantuoja tinkamą kūno atramą. „Sizalio“ sluoksnis natūraliai sukietina čiužinį. (S..
164,55€
Be PVM:135,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 10 cm.Čiužinys pagamintas iš poliuretano putų. Čiužinys kietas.Čiužinys dvipusis. Rekomenduojama apversti kas 6 mėnesius, kad pailgintumėte, tarnavimo laiką ir pagerintumėte miego higieną.Užvalkalas: Mikro audinys su ekologiniu sertifikatu Öko-Tex® Standard 1..
71,38€
Be PVM:58,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 16 cm.Čiužinys: „bonell“ tipo spyruoklės dengtos elastingu putų poliuretano sluoksniu turinčiu higienos sertifikatą.„Bonell spyruoklės iš abiejų pusių dengtos veltinio sluoksniu.Čiužinys dvipusis. Rekomenduojama apversti kas 6 mėnesius, kad pailgintumėte, tarnavim..
83,48€
Be PVM:68,99€
Matmenys: pagal pasirinkimąAukštis: 19 cmKišeninės spyruoklės, padengtos elastingu poliuretano putplasčiu, turinčiu higienos sertifikatą.. Spyruoklių išdėstymas atskirose kišenėse užtikrina aukštą čiužinio elastingumą ir garantuoja tinkamą kūno atramą.7 komforto zonos garantuoja ergonomišką čiu..
120,99€
Be PVM:99,99€
Matmenys (plotis/ilgis/storis): 180/200/16 cm Spalva: balta Čiužinio tipas: spyruoklinis (bonell tipo) Čiužinys iš abiejų pusių padengtas neaustine medžiaga ir 2 cm storio putų poliuretano sluoksniu  Galima naudoti iš abiejų pusiųČiužinio užvalkalas nenuimamas..
167,27€
Be PVM:138,24€
Matmenys: pagal pasirinkimą Aukštis apie 17 cm Čiužinio tipas: spyruoklinis „bonell“ Iš vienos pusės dengtas neaustine medžiaga, 13 mm kokoso sluoksniu, 2 cm putų poliuretanu. Iš kitos pusės dengtas neaustine medžiaga, 25 mm kokoso sluoksniu ir 1 cm putų poliuretanuČiužinys dvipusisGalima naudoti..
155,95€
Be PVM:128,89€
Matmenys: pagal pasirinkimą Aukštis apie 24 cm Čiužinio tipas: kišeninės spyruoklės „Multipocket“ spyruoklių sistema 7 anatominių zonų Dvipusis, turi skirtingas puses ( žiema, vasara ) Elastingas, prisitaikantis prie kūno svorio Rekomenduojama žmonėms kurie yra alergiški Nuimamas užvalkalas,..
271,67€
Be PVM:224,52€
Matmenys: pagal pasirinkimą Aukštis 17 cm Čiužinio tipas: spyruoklinis „ bonell“ Dvipusis Abi pusės padengtos poliuretano putų sluoksniu 2 cm, kokoso pluoštas 13 cm Užvalkalas: poliesteris, nenuimamas Rekomenduojamas pagrindas: grotelės..
123,25€
Be PVM:101,86€
Matmenys: pagal pasirinkimą Aukštis 20 cm Čiužinio tipas: kišeninės spyruoklės Čiužinys dvipusis, turi skirtingas puses ( žiema, vasara ) Rekomenduojama žmonėms kurie yra alergiški Rekomenduojamas pagrindas: grotelės    ..
128,28€
Be PVM:106,02€
Matmenys: pagal pasirinkimą Aukštis 10 cm Čiužinio tipas: poroloninis Čiužinys dvipusis Užvalkalas: poliesteris, viskozė, medvilnė Rekomenduojamas pargrindas: grotelės..
65,39€
Be PVM:54,04€
Matmenys: pagal pasirinkimą Aukštis apie 14 cm Čiužinio tipas: spyruoklės ( bonell ) Iš abiejų pusių padengtas neaustine medžiaga iš vienos pusės dengta 2 cm storio poliuretano putomis Rekomenduojamas pagrindas: grotelės..
74,20€
Be PVM:61,32€
Matmenys (plotis/ilgis/storis): 160/200/16 cm Spalva: baltaČiužinio tipas: spyruoklinis (bonell tipo)Čiužinys iš abiejų pusių padengtas neaustine medžiaga ir 2 cm storio putų poliuretano sluoksniu Galima naudoti iš abiejų pusiųČiužinio užvalkalas nenuimamas..
149,67€
Be PVM:123,69€
Matmenys (plotis/ilgis/storis): 140/200/16 cm Spalva: baltaČiužinio tipas: spyruoklinis (bonell tipo)Čiužinys iš abiejų pusių padengtas neaustine medžiaga ir 2 cm storio putų poliuretano sluoksniu Galima naudoti iš abiejų pusiųČiužinio užvalkalas nenuimamas..
124,51€
Be PVM:102,90€
Matmenys (plotis/ilgis/storis): 90/200/16 cm Spalva: baltaČiužinio tipas: spyruoklinis (bonell tipo)Čiužinys iš abiejų pusių padengtas neaustine medžiaga ir 2 cm storio putų poliuretano sluoksniu Galima naudoti iš abiejų pusiųČiužinio užvalkalas nenuimamas..
84,26€
Be PVM:69,64€
Matmenys (plotis/ilgis/storis): 180/200/16 cm Aukštis: apie 16 cm Čiužinio tipas: spyruoklinis (bonell tipo)Čiužinys iš abiejų pusių padengtas neaustine medžiaga, 2 cm storio poliuterano putų sluoksniu ir kokoso pluoštu 13 mm iš vienos pusėsGalima naudoti iš abiejų pusiųUžvalkalas: poliesteris, ne..
203,75€
Be PVM:168,39€
Matmenys (plotis/ilgis/storis): 180/200/16 cmAukštis: apie 16 cmČiužinio tipas: spyruoklinis (bonell tipo)Čiužinys iš abiejų pusių padengtas neaustine medžiaga, 2 cm storio poliuterano putų sluoksniu ir kokoso pluoštu 13 mm iš vienos pusėsGalima naudoti iš abiejų pusiųUžvalkalas: poliesteris, nenuim..
181,11€
Be PVM:149,68€
Matmenys (plotis/ilgis/storis): 140/200/16 cmAukštis: apie 16 cmČiužinio tipas: spyruoklinis (bonell tipo)Čiužinys iš abiejų pusių padengtas neaustine medžiaga, 2 cm storio poliuterano putų sluoksniu ir kokoso pluoštu 13 mm iš vienos pusėsGalima naudoti iš abiejų pusiųUžvalkalas: poliesteris, nenuim..
154,70€
Be PVM:127,85€
Matmenys (plotis/ilgis/storis): 180/200/16 cmAukštis: apie 16 cmČiužinio tipas: spyruoklinis (bonell tipo)Čiužinys iš abiejų pusių padengtas neaustine medžiaga, 2 cm storio poliuterano putų sluoksniu ir kokoso pluoštu 13 mm iš vienos pusėsGalima naudoti iš abiejų pusiųUžvalkalas: poliesteris, nenuim..
105,64€
Be PVM:87,31€